Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: В якій Букмекриській канторі ви граєте ?
Марафон 3 4.48%
Фаворит 16 23.88%
Гол 1 1.49%
Пари-Матч 12 17.91%
Команда 1 1.49%
Шанс 0 0%
Неставлю Ставок 27 40.30%
Інша БК 7 10.45%
Голосували: 67. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ставки на Спорт в Тернополі ! Тоталізатор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.12.2008, 14:09 #768614   #41
Question
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

надаю перевагу "Фавориту" але як що в лайфі ставлю то надаю БК "ГОЛ" там виплата за 5хв. !
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2009, 17:51 #796147   #42
marius
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Займався колись цим професіно - тобто жив тільки з цього. Мав стабільний + протягом 3-х років. Середньомісячний прибуток складав 500-600 доларів при фіксованій ставці в 100. Мав процент з обороту (ROI) = 12-13%. Сугубо жіночий теніс. При бажанні можу пояснити чому.
Але вже рік як кинув. Причина - нестабільність, а сім"я цього не терпить . Максимально в день вигравав понад 3 Кілобаксів, але були спуски і по 2 кілобаксів за місяць.
Грав і на біржі Бетфайер. Хороша річ, але останнім часом спакудились - ввели для успішних гравців додаткову комісію: до стандартних 5% можуть додати якщо ти в плюсі ще плюс 15-20% від прибутку за тиждень. (т.з. Преміум чардж). Може ше хтось не вкурсі.
А взагалі, хто в темі про букмекерські контори і біржу і йому треба дуже гроші - почитайте про бонуси в західних конторах. Думаю лишніх штука - дві баксів безризикових (так-так, ризик хіба самому наплужити ) нікому не помішають. але тема разова - для нових клієнтів.
Тема ще є досить актуальна. Перевірено особисто. Хоча контори і боряться з бонусхантерами, через що Україна часто попадає в чорний список.
Гугл і спеціалізовані форуми вам в допомогу.
Для початкупочитайте тут: http://www.bonusbet.ru/new.php дальше білше тут http://www.intellbet.ru/forum/
Якщо в когось є питання, то поможу - в приват.
P.S. Я з цього нічого не маю.
marius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 09:05 #796622   #43
marius
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата:
Допис від Zid@ne Переглянути допис
Краще поставити раз на два дні велику суму грошей на більш вернякову подію, ніж ставити цю суму по половині протягом 2 днів.
Не зовсім погоджуюсь, можу поспорити. Сам колись так думав.
При умові що ви хороший прогнозист (визначаєте ймовірності краще букмекерів і знаходите їх помилки), то краще ставити частіше і менше, чим вибрати найбільший "верняк" і на всі гроші.
marius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 09:25 #796635   #44
marius
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Є тут хтось, хто займається біржою Бетфайр/Бетдаг, цікаво було б поспілкуватись. Можна в приват.
marius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 10:28 #796723   #45
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Я взагалі кажу ставити завжди ординарами, а не експресами.
Ще мені одна людина казала, став на теніс, а не футбол, того що в ньому все залежить від однієї людини, а у футболі від 11...
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 11:04 #796756   #46
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

БК - це система, можливо трошки краще за лотерею але сервно скільки знаю людей ще ніхо за довгий період часу не був у +, єдиний хто виграє - це сама контора.

Але про це ніхто не хоче сказти бо, всі хочуть показати що вони щось виграють... а насправді - ц все фігня, і ті хто деякий час грали в це - можуть це підтвердити.

А якщо і дійсно хтось щось передбачє - це люди менше 1%.

Набагато простіше виграти наприклад у онлайн покер - тому що ви граєте з живими людьми, яким на відміну від системи властиво помилятися, а ті європейці які мають гроші, просто грають в своє задоволення.
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
espert (16.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 12:40 #796845   #47
marius
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Балуюсь трохи зараз в он-лайн покер у фріролах (безкоштовна участь з невеликим але гарантованим реальним доларовим призом) і раз погрався на т.з. бездепозитнні гроші (Ще один з прикладів халяви в неті). Вивів в реал на вебмані навіть 120 доларів. . Якщо хочете можу дати ссилку, де дають 50 доларів (але їх зняти не можна, а тільки виграш з них, або прогати комусь ) + вчать грати.
Фішка в тому, що ті, хто заробляє на життя он-лайн покером (є і такі, причому доходи в них можуть сягати до декількох тисяч доларів) проводять за монітором дуже багато часу 6-12 годин в день граючи при цьому на 6-14 !!!!! (так-так, скільки витягне монітор) столах одночасно. Уявляєте яка це напруга? Плюс там велика дисперсія.
Так, там можна прорахувати матсподівання і т.д., але займатись цим я б не хотів. А гра на 1-2 столах - то це так, для задоволення.

Професійні гравці в букмекерських конторах тратять на аналіз в день 2-3 години максимум і 5 хв на ставки .
Вигравати в букмекерських конторах можна (навіть постійно). Треба трохи вільного часу + бажання + ДИСЦИПЛІНА + досвід - азарт (холодна голова і стальні яйця).
Хто не вірить. Пропоную гру на вилках. Що це таке? Це коли ти знаходиш в різних конторах коефіцієнти, коли ти виграєш в будь-якому випадку.
Наприклад:
Тенісний матч Кузнецова-Дементьєва.
В Марафоні: п1 1,7 п2 2,1
В ВільямХіл: п1 2,05 п2 1,75
Очевидно, якщо в Марафоні поставити 100 на п2, а в ВільямХілі 100 на п1, то отримаєш +10 у випадку перемоги першої або +5 у випадку перемоги другої. Можна прибуток відцентрувати, щоб був одинаковий плюс.

З розвитком нету проблем ставити в 10-15 конторах нема. Але там треба знати ряд нюансів і стартовий капітал хоча б 10 Кілобаксів. Зате до них безризиково!!! (необхідні навики) можна в місяць добавляти 10-25%. Не рекомендую лізти туди не підготовленим.
Плюс є така штука як біржа ставок, коли ви можете самі виступати в ролі букмекера на які хочте події з якими хочете коефіцієнтами . (Це для тих, хто каже, що букмекерів обіграти не можна).

Знаю як мінімум 2 букмекерські контори, які обанкротили Тернопільські гравці: колись була "Ліга А" - тернопільська контора, була біля затишку, і філіал львівських "Карпат" на Замковій - сам брав участь . Закрились, але виплатили все - молодці. На відміну від Зебри (її накрила податкова вроді) - до речі, це теперішній 8плюсбет.сом - дуже не рекомендую.

Виграш (постійний) у букмекерській конторі базується на тому, що визначаєте ймовірності перемоги команди краще за букмекера (знаходите його помилки) і в довгому періоді, а це хотя б 1000 ставок, ви будете в плюсі. Якщо ви в плюсі після 100 ставок, це ще нічого не значить, це може бути просто дисперсія (везіння). І ще, чим касовіший вид спорту (наприклад ліга чемпіонів) тим краще там самі букмекери визначають ймовірності, і тим важче там постійно вигравати. Зовсім інша справа, коли йде мова про чемпіонат Фінляндії чи кількість кутових.
Фух - замучився писати.

Востаннє редагував marius: 16.01.2009 о 12:47.
marius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 17:16 #797145   #48
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата
Допис від marius Переглянути допис
Виграш (постійний) у букмекерській конторі базується на тому, що визначаєте ймовірності перемоги команди краще за букмекера (знаходите його помилки)
Букмекерськы контори помилок не роблять вони змють коефіцієнти походу, тим самим підстраховуючи себе на стабільний заробіток.

Тому при будь яких ставках сумах і результатах.

Якщо нприклад люди поставлять ставок на загальну суму 2 000 000

то контора обовязково виграє 300 000.
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 18:33 #797227   #49
marius
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Букмекерськы контори помилок не роблять вони змють коефіцієнти походу, тим самим підстраховуючи себе на стабільний заробіток.

Тому при будь яких ставках сумах і результатах.

Якщо нприклад люди поставлять ставок на загальну суму 2 000 000

то контора обовязково виграє 300 000.
Правильно! Вони заробляють на маржі. Наведений тобою приклад відповідає маржі при к=1,85 на рівноймовірні події, така наприклад в марафоні.
Але, по-перше щоб вигравати, треба ставити по ранній лінії, а її пишуть такі жлюди як і ми, або просто нагло копіюють в інших. А потім вже контора змінює коефіцієнти залежно від прогузу в ту чи іншу сторону. Ніхто Вам не мішає поставити раніше, і отримати перевагу в коефіцієнті.
По-друге, є багато контор, де маржа менша, к=1,95 - Пінаклспорт, Бетфайр, які в рази надійніші і максимуми більші ніж в тому же марафоні. І обов"язково вибирати контору, де найбільший коефіцієнт на вибрану нами подію, це є важливо для довгої дистанції!!!
marius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 18:39 #797232   #50
Zid@ne
 
Аватар для Zid@ne
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата
Допис від marius Переглянути допис
чим касовіший вид спорту (наприклад ліга чемпіонів) тим краще там самі букмекери визначають ймовірності, і тим важче там постійно вигравати. Зовсім інша справа, коли йде мова про чемпіонат Фінляндії чи кількість кутових.
От тут я повністю згідний...Наприклад, дуже важко вгадати результат на якомусь солідному тенісному турнірі..набагато легше вгадати результат якогось середнього челенджера...Ох, ще якби на фючерси щось приймали
Zid@ne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 18:44 #797241   #51
Zid@ne
 
Аватар для Zid@ne
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Хоча, це все також залежить від везіння..от я 9 січня розпочав ранок з 40 гривнями на рахунку...десь до 21 години вечора в мене вже їх було тне 40 а 419 (трохи по онлайні розігрався, а потім проти Федерера кинув 200 грн )....Коротче, мав 419 і 300 з них вже після 21-00 поставив проти Надаля в парі.....от така сумна історія
Zid@ne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 19:05 #797253   #52
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

як мене зараз бісить ставити ставки по лайві в БК Фаворит ! зробили чурки таку фішку "Во избежание ошибок браузера и повторных запросов промежуток между обновлениями страницы 3 секунды" ну там навіть за 15 сек деколи неможу вопше зайти на подію ! кароче фаворит затупив з цим !
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 19:17 #797265   #53
joginvik
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Запамятайте одне просте правило - в конторах ніколи не заробите (сам був букмекером 6 років) - заробити можна на біржі - читайте тут як - http://www.tennis-betfair.com і на бонусах - читайте тут як - http://tennis-expert.narod.ru/index.htm

ось тут деталі - http://tennis-expert.narod.ru/bonustennis.htm
joginvik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2009, 20:34 #797346   #54
Zid@ne
 
Аватар для Zid@ne
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
як мене зараз бісить ставити ставки по лайві в БК Фаворит ! зробили чурки таку фішку "Во избежание ошибок браузера и повторных запросов промежуток между обновлениями страницы 3 секунды" ну там навіть за 15 сек деколи неможу вопше зайти на подію ! кароче фаворит затупив з цим !
Так це взагалі..таке враження що вони умисне це зробили і не дають нормальний коф. зловити
Zid@ne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2009, 01:08 #797591   #55
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата:
Допис від Zid@ne Переглянути допис
Так це взагалі..таке враження що вони умисне це зробили і не дають нормальний коф. зловити
ага 100% ! мені ще говорили що вилку тепер в лайві непоставиш буду писати ви вже ставили на цю подію кароче тре переходити на Пари-Матч !
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Question (21.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2009, 08:46 #801394   #56
Question
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Фаворит гавно! Пари-Матч нормальний лайв дає !
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2009, 12:59 #828457   #57
Petrof
 
Аватар для Petrof
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

2marius:є вилки між нашими канторами? Чому жіночий теніс?
Сам бачив як штемп приніс в марафон 14к і всього в нього на рахунку стало 39к. Думаю що він не особливо став би ризикувати такою сумою.

В том що вигравати можна впевнений на всі 100%. Але потрібні речі про які писали, зокрема яйця з кулак, холодний розрахунок. Крім того правильний маніменеджмент. Після того, як поставив на чагаєва всі гроші це зрозумів.
Десь читав що професійний гравець називається гандікаппер?
Хотілося б зазначити що програють ставки з кф 1.01(!)
Також звернув увагу що можна вигравати на маловідомих подіях. Напр футбол Ямайка- Єгипет. На виграш Єгипту 1.2 А виграє ямайка 3:0
Або молодші групи у футболі, матчі здається ніде не транслюються, статистику знайти складно. Напр Валенсія(мол) кф 1.1 на 1х А програють 1:3.
Petrof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2009, 13:49 #828512   #58
marius
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата:
Допис від Petrof Переглянути допис
Сам бачив як штемп приніс в марафон 14к і всього в нього на рахунку стало 39к. Думаю що він не особливо став би ризикувати такою сумою.

.
Більш на 95% впевнений що даний штемп грає лайф-вилки між марафоном і біржою бетфайр.
1) бувають часто, оскільки в марафоні коефіцієнти обновляються періодично оператором або роботом (залежить) а на біржі міняються неперервно по ситуації і часто бувають вилки;
2) в марафоні в лайві хоч і є обмеження максимальної ставки, але кількість ставок не обмежена (просто коф коректують), тому можна на один матч поставити хоч 30 раз х 500 грн (майже необмежено). Про максимуми бетфаєра я вже мовчу (їх немає )
Тому на одному такому матчі можна нехило підняти, все залежить від наявних фінансів.
До мінусів такої "стратегіїї" - валютна нестабільність і можливість марафона парити мозги. Оскільки найчастіше виграш получається в даній ситуації в Марафоні, бо він тупить з зміною коефіцієнтів. Тут багато залежить від особистих контактів з касирами і директором тернопільського відділення.
Недавно (біля півроку назад) в неті на каперських форумах (БЮВ.РУ) обговорювалося, що паріматч і фаворит в односторонньому випадку "списали" з інтернет-рахунків в великих гравців (грали по наведеній вище схемі) податок на прибуток - 30%
з виграшу (може хто не в темі, в нас таке є). Суми були порядка 20000грн. Вот так в нас контори боряться з успішними гравцями.
Ідея безкоштовна і цілком зараз робоча. Але я думаю марафон і інші вже задумались над цією диркою. Спішіть.
marius зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2009, 18:01 #839469   #59
Petrof
 
Аватар для Petrof
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

І все таки marius, чому саме теніс? Це не з критичними днями пов'язано? =)
А хто директор Тернопільського відділення? Бачив вчора там якийсь лисий хрон сидів щось рахував.
На рахунок оподаткування закон то може і є, але на всіх чеках пишуть : "НЕ ПІДЛЯГАЄ ОПОДАТК. Н"
На водить на роздуми, що краще грати в офлайні.
До речі хто користується іншими канторами, чому? По коефіцієнтах на бокс зауважив що в марафоні найвигідніші умови.
Petrof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2009, 14:35 #912430   #60
watagok
Типово Відповідь: Ставки на Спорт в Тернополі ! Таталізатор

Цитата:
Допис від Dimex Переглянути допис
Я ставлю а паріматчі. маю там рахунок.
watagok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:19.