Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ремонт в новобудові

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.12.2018, 20:14 #2742891   #41
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Хлопці, щастя, здоров'я вам, і багато років прожити в ремонті за 150$/кв.м. Тільки не рівняйте все по собі. Поясню на автомобілях. Є Ланос, важить він, умовно 1000 кг. Є, наприклад, Королла, важить теж 1000 кг. Ланос коштує 5000$, Королла коштує 15000$. ( А ще є Мерседес, БМВ, а то й взагалі якась Тесла). Для чого, питається, переплачувати у ТРИ рази? Важить так само, їздить так само, однаково туди і туди влазить мішок картоплі, чотири колеса має і одне і друге! А можна і взагалі Таврію взяти, коштує копійки, але ЇДЕ.

Так, я займаюся ремонтами не найнижчого рівня, але не для прокурорських та суддівських. Там, доречі, ціни взагалі космічні, але вигляду це все зазвичай не має, як і функціональності. Щодо мого фінансового інтересу. Послуги дизайнера вартують 5-10% від вартості ремонту. Але дозволяють зекономити 15-20%. Тобто ви всеодно залишаєтеся в плюсі. Ну і ви не набиваєте ґулі, не мучитесь потім з тим що вийшло не так як хотілось, економите час.

Звичайно є випадки коли дизайнер не потрібен, я одразу це кажу людям.

Всім добра в цьому чатику!

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Так а я ж про що. Ти все вірно зробив. В нас народ ледве нашкрібає бабло на 1-2км квартиру. Потім ше все життя тре буде збирати на ремонт при таких розцінках - краше дати 10-15к і жити вже в нормальних умовах.

п.с всі ці дизайнери і архітекчури напевно якимось магічним чином здорожчують ремонт в 2-3 рази бо щось логічно це все не в'яжеться
Дуже часто до мене приходять люди з гарними картинками з інтернету і кажуть "хочемо так само, але щоб коштувало 1000 грн". І ти їм пояснюється, що те що на картинці коштує насправді 10000 грн, навіть якщо виглядає максимально просто. Тому що за зовнішньою простотою ховається складний конструктив та висока якість роботи. А це недешево.

Хтось вище писав про мінімалізм. Насправді мінімалізм вимагає високої якості робіт та якісних матеріалів оскільки кожен стик та деталь видимі, і їх не заховаєш. Скільки ниття я вислухав від майстрів щоб зробити звичайний стик стелі та стіни без поклейки багетів!

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ти не уважно читав допис чуйка архітекчур. Він написав простий ремонт - тому мова йшла про стандартний як кажуть в народі "євроремонт". Я дуже чекаю на його наступний прайс ціни м2 з еліт ремонтом.... дуже

Додано через 3 хвилини

тю... це ти думаєш шо це був ремонт, а по стандартам пана архітектора, ти злидня з недоремонтом... Ібо помнож своїх 45м2 на 550 чи скільки там баксів за м2 ПРОСТОГО РЕМОНТУ Карочє ти мав 25к баксів потратити... і не іпе
Під простим ремонтом я маю на увазі стриману стилістику, без вензелів та тони ліпнини, венеціанок, та позолоти. Якщо це робити, то може вийти і дешевше від 350-400$, але виглядати буде як будиночок Барбі. Не факт що там буде продумано і зручно, але багатьом подобається. Мій же ж підхід у простоті, але функціональності.

А, і запам'ятайте, слово "євроремонт" ніде не чули західніше Краковця та Шегинь. Якщо розказати німцям чи тим же полякам що так може бути — подумають що з вами щось не те. Я вже й думав що ніхто так не говорить, але помилився.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 22.12.2018 о 20:14. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 20:17 #2742894   #42
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Хлопці, щастя, здоров'я вам, і багато років прожити в ремонті за 150$/кв.м. Тільки не рівняйте все по собі. Поясню на автомобілях. Є Ланос, важить він, умовно 1000 кг. Є, наприклад, Королла, важить теж 1000 кг. Ланос коштує 5000$, Королла коштує 15000$. ( А ще є Мерседес, БМВ, а то й взагалі якась Тесла). Для чого, питається, переплачувати у ТРИ рази? Важить так само, їздить так само, однаково туди і туди влазить мішок картоплі, чотири колеса має і одне і друге! А можна і взагалі Таврію взяти, коштує копійки, але ЇДЕ.

Так, я займаюся ремонтами не найнижчого рівня, але не для прокурорських та суддівських. Там, доречі, ціни взагалі космічні, але вигляду це все зазвичай не має, як і функціональності. Щодо мого фінансового інтересу. Послуги дизайнера вартують 5-10% від вартості ремонту. Але дозволяють зекономити 15-20%. Тобто ви всеодно залишаєтеся в плюсі. Ну і ви не набиваєте ґулі, не мучитесь потім з тим що вийшло не так як хотілось, економите час.

Звичайно є випадки коли дизайнер не потрібен, я одразу це кажу людям.

Всім добра в цьому чатику!

Додано через 7 хвилин


Дуже часто до мене приходять люди з гарними картинками з інтернету і кажуть "хочемо так само, але щоб коштувало 1000 грн". І ти їм пояснюється, що те що на картинці коштує насправді 10000 грн, навіть якщо виглядає максимально просто. Тому що за зовнішньою простотою ховається складний конструктив та висока якість роботи. А це недешево.

Хтось вище писав про мінімалізм. Насправді мінімалізм вимагає високої якості робіт та якісних матеріалів оскільки кожен стик та деталь видимі, і їх не заховаєш. Скільки ниття я вислухав від майстрів щоб зробити звичайний стик стелі та стіни без поклейки багетів!

Додано через 10 хвилин


Під простим ремонтом я маю на увазі стриману стилістику, без вензелів та тони ліпнини, венеціанок, та позолоти. Якщо це робити, то може вийти і дешевше від 350-400$, але виглядати буде як будиночок Барбі. Не факт що там буде продумано і зручно, але багатьом подобається. Мій же ж підхід у простоті, але функціональності.

А, і запам'ятайте, слово "євроремонт" ніде не чули західніше Краковця та Шегинь. Якщо розказати німцям чи тим же полякам що так може бути — подумають що з вами щось не те. Я вже й думав що ніхто так не говорить, але помилився.
Я тобі ще раз напишу, без лоха і жизнь плоха... Є ланос за 5000 і є за 3000, різниця між ними що перший продає перекупщик а другий дядько з села власник. А комплеетація одна і таж, без нічого
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякували 2:
Pilat (22.12.2018), zumnuj (23.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 20:39 #2742896   #43
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я тобі ще раз напишу, без лоха і жизнь плоха... Є ланос за 5000 і є за 3000, різниця між ними що перший продає перекупщик а другий дядько з села власник. А комплеетація одна і таж, без нічого
За такою логікою треба все життя покласти на пошуки дядька з села, який продає за безцінь авто (не бите/не фарбоване, їздив в неділю у церкву), вдягатись у секонді (дешево ж), купувати найдешевшу їду, тотально економити, щоб потім сказати з гордістю — я не лох, я зекономив ХХХ грн!

А, а ще Ланос за 3000 потім може просто в один момент не завестись, ну подумаєш мотор здох, зате зекономили.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 21:00 #2742897   #44
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
За такою логікою треба все життя покласти на пошуки дядька з села, який продає за безцінь авто (не бите/не фарбоване, їздив в неділю у церкву), вдягатись у секонді (дешево ж), купувати найдешевшу їду, тотально економити, щоб потім сказати з гордістю — я не лох, я зекономив ХХХ грн!

А, а ще Ланос за 3000 потім може просто в один момент не завестись, ну подумаєш мотор здох, зате зекономили.
Нє, треба бути всім архітекторами і платити за метер шпатльовки стіни 200 грн за м2, або за вкладання плитки 500 грн за м2, а все що дешевше це для ніщебродів. Розуму не купиш, можна піти на тернопільський автобазар і купити в перекупа ланос за 5000 а можна день-три пошукати і купити такого ж за 3000. А можна все життя бути терпілою або лохом, вибір за вами шановне паньство.
Я для тебе спеціально напишу, я за кухню меблі заплатив за матеріали+робота+фурнітура 11200 грн в той час як всякі профільні кантори озвучували ціну від 25000 грн. А різниця в тому що я за послуги майстра заплатив 25% вартості матеріалів а не як в канторах від 100% і більше.

Востаннє редагував Kokorakatan: 22.12.2018 о 21:06.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 21:09 #2742898   #45
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Вартість ремонту квартири наближається до ціни самої квартири.А ще кажуть що в нас найнижчі зарплати і криза взагалі.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 21:18 #2742899   #46
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Вартість ремонту квартири наближається до ціни самої квартири.А ще кажуть що в нас найнижчі зарплати і криза взагалі.
Та бо євсякі такі специ архітектори і провінціали заробітчани, одні другим напарть тай такі ціни

Додано через 5 хвилин
Я так розумію 2 кімнатна в Тернополі з "правильними" ремонтами має стартувати від 60000$

Востаннє редагував Kokorakatan: 22.12.2018 о 21:18. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякували 4:
Adriano_Chelentano (22.12.2018), Petro Ford (23.12.2018), Romko_7 (22.12.2018), S.H.A.D.E (26.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 21:24 #2742902   #47
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Нє, треба бути всім архітекторами і платити за метер шпатльовки стіни 200 грн за м2, або за вкладання плитки 500 грн за м2, а все що дешевше це для ніщебродів. Розуму не купиш, можна піти на тернопільський автобазар і купити в перекупа ланос за 5000 а можна день-три пошукати і купити такого ж за 3000. А можна все життя бути терпілою або лохом, вибір за вами шановне паньство.
Я для тебе спеціально напишу, я за кухню меблі заплатив за матеріали+робота+фурнітура 11200 грн в той час як всякі профільні кантори озвучували ціну від 25000 грн. А різниця в тому що я за послуги майстра заплатив 25% вартості матеріалів а не як в канторах від 100% і більше.
Я не знаю чому вас так зачепило що хтось робить ремонт не за 150$ а за 400$. Це ж не ваші гроші, дайте людям вибір. До того ж я не бачив кошторису на 150$. Я не знаю що туди входить, який об'єм матеріалів та робіт? Я не бачив вживу того ремонту, не бачив якості. Якщо якість хороша — я готовий з вами співпрацювати.

Щодо майстра та контори. З контори потім можна запитати, якщо що. А майстер поїхав в Польщу, і шукай вітра в полі. Зате зекономили. А, і можна фото та характеристики кухні за 11000, та по якому курсу це було.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Вартість ремонту квартири наближається до ціни самої квартири.А ще кажуть що в нас найнижчі зарплати і криза взагалі.
Доречі, в Тернополі досить дороге житло. По цінах підбирається до Львова, і відсотків на 10-20 вище того ж Івано-Франківська.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 22.12.2018 о 21:24. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 22:20 #2742908   #48
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Доречі, в Тернополі досить дороге житло. По цінах підбирається до Львова, і відсотків на 10-20 вище того ж Івано-Франківська.
Та ясно шо дороге, в Тернополі є Чуйко, в Франківську таких нема от і ціни дешевші.
Мені абсолютно всерівно, робіть хоть за лімон ремонт, можете найняти геїв архітекторів, в нихтше дорожче, але відповідно і ремонт дорожчий, зато якісніший буде. Мене бісить шо парять одну і туж послугу з різницьою в цвні в 200-300% пояснюючи це якоюсь міфічною якістю. Кухню сфотографую і скину пізніше. Довжина 4,3 м пряма. Робилась весною в 2015 році
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 22:24 #2742909   #49
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Та ясно шо дороге, в Тернополі є Чуйко, в Франківську таких нема от і ціни дешевші.
Мені абсолютно всерівно, робіть хоть за лімон ремонт, можете найняти геїв архітекторів, в нихтше дорожче, але відповідно і ремонт дорожчий, зато якісніший буде. Мене бісить шо парять одну і туж послугу з різницьою в цвні в 200-300% пояснюючи це якоюсь міфічною якістю. Кухню сфотографую і скину пізніше. Довжина 4,3 м пряма. Робилась весною в 2015 році
Я взагалі-то сам з Франківська, і маю там теж об'єкти. І з цінами там освідомлений.
А взагалі вас ніхто не змушує платити, маєте повне право шукати подешевше.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 22:54 #2742911   #50
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Я взагалі-то сам з Франківська, і маю там теж об'єкти. І з цінами там освідомлений.
А взагалі вас ніхто не змушує платити, маєте повне право шукати подешевше.
Так я так і робив, шукав і знайшов.
Давайте конкретно, скільки по вашому вартує вкладання паркету за м2?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2018, 23:37 #2742915   #51
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Так я так і робив, шукав і знайшов.
Давайте конкретно, скільки по вашому вартує вкладання паркету за м2?
Ха, залежить від того який паркет, яка основа?Наприклад є паркетна дошка, широка, довга. Під неї треба ОСБ-плиту, спеціальний клей. Станом на кінець 2015 року тільки за роботу за 40 кв.м. платив десь 5000 грн (200$ орієнтовно). Деякі паркетчики навіть не брались за таку роботу. А можна ставити дрібний паркет на клей що у гаражі завалявся. Там може і 50 грн/кв.м. вийде, але що потім з тим пракетом буде робитися через кілька років.

Хоча, якщо людей таке влаштовує, — я таке приймаю. Головне розуміти що ти платиш, та що за це отримаєш.

І ще — я чудово розумію що на цьому форумі немає моєї клієнтури. Може в межах статистичної похибки. Але це не означає що я повинен слухати що я не правий, тому що хтось вважає що ХХХ грн за ремонт це забагато.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 10:29 #2742931   #52
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Так, я займаюся ремонтами не найнижчого рівня, але не для прокурорських та суддівських. Там, доречі, ціни взагалі космічні, але вигляду це все зазвичай не має, як і функціональності. Щодо мого фінансового інтересу. Послуги дизайнера вартують 5-10% від вартості ремонту. Але дозволяють зекономити 15-20%. Тобто ви всеодно залишаєтеся в плюсі. Ну і ви не набиваєте ґулі, не мучитесь потім з тим що вийшло не так як хотілось, економите час.

Звичайно є випадки коли дизайнер не потрібен, я одразу це кажу людям.

Всім добра в цьому чатику!

Додано через 7 хвилин


Дуже часто до мене приходять люди з гарними картинками з інтернету і кажуть "хочемо так само, але щоб коштувало 1000 грн". І ти їм пояснюється, що те що на картинці коштує насправді 10000 грн, навіть якщо виглядає максимально просто. Тому що за зовнішньою простотою ховається складний конструктив та висока якість роботи. А це недешево.

Хтось вище писав про мінімалізм. Насправді мінімалізм вимагає високої якості робіт та якісних матеріалів оскільки кожен стик та деталь видимі, і їх не заховаєш. Скільки ниття я вислухав від майстрів щоб зробити звичайний стик стелі та стіни без поклейки багетів!

Додано через 10 хвилин


Під простим ремонтом я маю на увазі стриману стилістику, без вензелів та тони ліпнини, венеціанок, та позолоти. Якщо це робити, то може вийти і дешевше від 350-400$, але виглядати буде як будиночок Барбі. Не факт що там буде продумано і зручно, але багатьом подобається. Мій же ж підхід у простоті, але функціональності.

А, і запам'ятайте, слово "євроремонт" ніде не чули західніше Краковця та Шегинь. Якщо розказати німцям чи тим же полякам що так може бути — подумають що з вами щось не те. Я вже й думав що ніхто так не говорить, але помилився.

Ну то для чого ти ліпиш про стандартний ремонт? Тепер напиши яка ціна елітного ремонту прокурорського за м2?

За зовнішньою простотою ховається дизайнер і Чуйко, які здорожчують роботу і матеріали в 3 рази - все сходиться.

Все вірно у тебе простий ремонт в 3 рази дорожче. Для чого здорожчувати роботу венеціанками і позолотою? Це стримана стилістика.

Слово "євроремонт" як я вже писав кажуть у народі. Ясен пень шо в європі це просто ремонт. Сенкс кеп
Глянь на ріа - по твоїй логіці 2км новобудова з простим ремонтом мала б коштувати 35к сира + 35к ремонт меблі =70000$ Ціни 50к +-. Шах і мат

п.с виклади своє портфоліо - подивимось на стриману простоту вартістю у ще одну квартиру

Востаннє редагував Terror: 23.12.2018 о 10:40.
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (23.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 12:17 #2742934   #53
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Тобто тільки на матеріали пішло мінімум 5К $. На роботу стільки ж приблизно. Тобто вже маємо 10К. Матеріали+робота - 250 $/кв.м. Додайте ще кухню (така щоб не викинути через 3 роки - мінімум 1-1.5К $, додайте техніку на 1.5-2К$). І це необхідний мінімум, це щоб хоча б було де поспати, поїсти, сходити в туалет і помитись.

.
Пане архітектор, у вас калькулятор зламався. Негайно телефонуйте в службу підтримки калькулятора.
90 кілогривень в 2017 це ніфіга не 5 кілобаксів.


.
Цитата
Не завжди унітаз за 5000 буде аж настільки кращим за унітаз за 3000, але може бути так що унітаз за 1500 через рік почне текти, або злив зламається, або ще щось станеться, і його доведеться замінити. Але може пощастити і за 1500 знайти хорошу річ, тільки треба знати як

.
Тю, так я не сперечаюся і не агітую за унітаз за 1500. Просто натякаю, де може бути собака зарита при такому розбігу цін. Давай так, робота 75 баксів /метр - реальна ціна, чи ні?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (23.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 12:24 #2742935   #54
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Насправді мінімалізм вимагає високої якості робіт та якісних матеріалів оскільки кожен стик та деталь видимі, і їх не заховаєш.
Мінімалізм вимагає не паритись всякою фігнею типу неідеально рівних стін і т.д., а не порожню кімнату, пофарбовану в білий колір

Хоча згідний, є люди, для яких ремонт у квартирі - то є мета всього життя і ще ображаються, коли ти не по достоїнству його оціниш
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (23.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 12:30 #2742936   #55
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Мінімалізм вимагає не паритись всякою фігнею типу неідеально рівних стін і т.д., а не порожню кімнату, пофарбовану в білий колір

Хоча згідний, є люди, для яких ремонт у квартирі - то є мета всього життя і ще ображаються, коли ти не по достоїнству його оціниш
Якщо академічно то мінімалізм якраз і є біла кімната без нічого. З ідеальними стиками та поверхнями. Можливо якісь тонкі акценти. Але для цього потрібно мати відповідний світогляд. Зробити візуальну пустоту наповненою функцією та затишком набагато складніше ніж обклеїти все ліпниною.

А щодо ремонтів на все життя — кожен ремонт вимагає оновлення через 5-10 років. Немає нічого вічного.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 12:59 #2742940   #56
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Якщо академічно то мінімалізм якраз і є біла кімната без нічого. З ідеальними стиками та поверхнями. Можливо якісь тонкі акценти. Але для цього потрібно мати відповідний світогляд. Зробити візуальну пустоту наповненою функцією та затишком набагато складніше ніж обклеїти все ліпниною.

А щодо ремонтів на все життя — кожен ремонт вимагає оновлення через 5-10 років. Немає нічого вічного.
Справжній мінімалізм це келія в печері, і нічого не потрібно змінювати у наступних 5-10 років.Тернополянам би зробити тротуари і дороги, а то чим дорожчий їхній “мінімалізм”, тим смішніше вони виглядають.
Mona зараз поза форумом  
Подякували 3:
AlexSun (23.12.2018), eleKtrik (23.12.2018), Romko_7 (23.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 13:24 #2742945   #57
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Справжній мінімалізм це келія в печері, і нічого не потрібно змінювати у наступних 5-10 років.Тернополянам би зробити тротуари і дороги, а то чим дорожчий їхній “мінімалізм”, тим смішніше вони виглядають.
Це інше питання, коли люди їздять на німецькому авто та ставлять унітази з позолотою, але при цьому навколо них руїни та болото. На це треба десятиліття, щоб світогляд та цінності змінити.
Але це поза темою.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 19:36 #2742978   #58
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Думаю, спір про вартість ремонту не має сенсу. В кожного буде своя ціна, як і свої вимоги до якості ремонту. Взяти для прикладу ту ж кухню. Можна її укомплектувати механізмами Blum, а можна взяти найдешевші китайські. Те ж саме з плиткою. Є плитка орієнтовно за 200 грн з метр, а є за 1000. Ніби і та плитка, і інша, але якість різна буде. І так по кожній позиції, хоча звичайно можуть бути винятки. Але щоб прям за копійки зробити ремонт - ну це просто анріал. Чуда не буває.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 22:02 #2742994   #59
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата Чуда не буває.
Буває .Коли ламінат на чорнову стяжку, побілка по моноліту. Ото "чудо"
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (23.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2018, 22:46 #2742999   #60
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Ось 2 варіанти 1к новобудови
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
сирі по ціні 24-26к


і 2 варіанти таких же 1к новобудов
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...tml#74ab7b6d1c
з ремонтом (ще й дизайнерським) сантехнікою і світлом і якоюсь навіть кухнею, яка ну не думаю що при першому відкриванні дверки відвалиться щось.
за 34-36к...

за непростими обрахунками такі ремонти в новобудові не дорожче 200 баксів/метр. і це з наваром продавця, який загалом точно не менше 80 а то і 100 баксів по квартирі, де 30-40 на ремонті, інакше організовувати ремонт продавцю змісту немає.
Тобто ремонт якщо самому організовувати в 160-170баксів/метр вийде.

Може хто по фотках вміє оцінювати ремонт, поправте будь ласка. Шо там може вийти насправді?
igorslf зараз поза форумом  
Подякували 3:
dodge (24.12.2018), Petro Ford (24.12.2018), Ximik (24.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:34.