Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: За кого вболіваєте?
Дженсон Баттон 2 3.70%
Льюис Хэмилтон 7 12.96%
Михаэль Шумахер 9 16.67%
Нико Росберг 1 1.85%
Себастьян Феттель 2 3.70%
Марк Уэббер 1 1.85%
Фелипе Масса 6 11.11%
Фернандо Алонсо 13 24.07%
Рубенс Баррикелло 1 1.85%
Нико Хюлкенберг 0 0%
Роберт Кубица 2 3.70%
Виталий Петров 2 3.70%
Адриан Сутил 0 0%
Витантонио Лиуцци 0 0%
Себастьен Буэми 0 0%
Хайме Альгерсуари 0 0%
Ярно Трулли 0 0%
Хейкки Ковалайнен 0 0%
Карун Чандхок 0 0%
Бруно Сенна 0 0%
Педро де ла Роса 0 0%
Камуи Кобаяши 0 0%
Тимо Глок 0 0%
Лукас ди Грасси 0 0%
Мені всеодно, хто виграє 5 9.26%
Не дивлюсь Формулу 3 5.56%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Формула-1

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2008, 16:19 #690472   #61
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Які резалти? бо немав змоги дивитися.
1 L Hamilton
2 F Massa
3 N Heidfeld
4 F Alonso
5 S Vettel
6 R Kubica
7 S Bourdais
8 T Glock
9 M Webber
10 H Kovalainen
11 D Coulthard
12 N Rosberg
13 A Sutil
14 K Nakajima
15 J Button
16 J Trulli
17 G Fisichella
18 K Raikkonen
- R Barrichello
- N Piquet
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2008, 21:18 #690589   #62
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Формула-1

хм) появилась така інфа.

Цитата Хэмилтон оштрафован, Масса объявлен победителем Гран-при Бельгии
07 сентября 2008 | 20:43

Подробности
По материалам: РИА "Новости"

Лидер чемпионата "Формулы-1" Льюис Хэмилтон оштрафован стюардами Гран-при Бельгии добавлением 25 секунд к итоговому результату, а Фелипе Масса ("Феррари") объявлен победителем гонки, сообщает официальный сайт "Ф-1".

В воскресенье Хэмилтон, выступающий за "Макларен", финишировал первым на 13-м этапе чемпионата, а Масса увидел клетчатый флаг вторым. Большую часть дистанции британец шел на втором месте позади Кими Райкконена ("Феррари"), который вылетел с трассы на последних кругах, когда начался сильный дождь. Незадолго до этого Хэмилтон атаковал Райкконена в споре за первое место и опередил финна, но срезал при этом поворот. На прямой "старт-финиш" гонщик "Макларена" вернул сопернику позицию, но уже в следующем повороте вновь обогнал финна. После окончания гонки результаты были объявлены предварительными, а рассмотрением инцидента занялись стюарды, которые после обсуждения пришли к выводу, что Хэмилтон получил преимущество благодаря срезке поворота.

Согласно первоначальной версии протокола, Хэмилтон преодолел дистанцию бельгийского "Гран-при" за 1 час 22 минуты 44,933 секунды. Фелипе Масса уступил ему 14,461 секунды, а ставший третьим Ник Хайдфельд из "БМВ-Заубер" отстал на 23,844 секунды. После решения стюардов, добавивших к результату британца 25 секунд, пилот "Макларена" перемещается на третье место, Масса поднимается на первую строчку, Хайдфельд - на вторую.

В личном зачете Хэмилтон получит 6 очков вместо 10, Масса - 10 вместо 8, Хайдфельд - 8 вместо 6. Таким образом, отрыв британца от бразильского гонщика "Феррари" равен всего 2 очкам, а не 8.

Положение в первой пятерке чемпионата выглядит следующим образом: 1. Хэмилтон (76 очков), 2. Масса (74), 3. Роберт Кубица ("БМВ-Заубер", 5, 4. Кими Райкконен (57), 5. Ник Хайдфельд (49).

Ранее судьи наказали Тимо Глока из "Тойоты", который обогнал Марка Уэббера ("Ред Булл") в зоне действия желтых флагов. К результату немца тоже прибавлено 25 секунд, и он потерял свою восьмую строчку в пользу Уэббера, который изначально был девятым.
Torres зараз поза форумом  
Подякували 3:
alexandor (07.09.2008), Andrea (07.09.2008), ColdMineR (07.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2008, 21:33 #690591   #63
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово Відповідь: Формула-1

дякую за інфу. на офф сайті теж прочитав дану інфу. тепер в Хамілтона 76 очків у Маси 74. Боротьба за лідерство стає ще більш напруженою.
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2008, 23:10 #690657   #64
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Формула-1

Ну не знаю, чи правильно вирішили стюарди, мені сподобався хемілтон на останніх колах дистанції. Загалом я радий, що так сталося, боротьба за чемпіонство стала ще гострішою і я все-таки переконани, що Масса має виграти чемпіонат. Після сьогоднішнього етапу Феррарі просто зобовязані ставити на нього, і Кімі має виконати роль Барікелло чи самого Масси за часів Шумахера
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2008, 23:14 #690660   #65
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від DEAD2008 Переглянути допис
хм) появилась така інфа.
Блін новина класна, радий за Массу, шкода Райконена, якби не ті танці з Хамільтоном, то би спокійно доїхав, не фартить йому останнім часом.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 08:21 #690735   #66
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Фак, і за шо було штрафувати Хемілтона? Була нормальна жорстка боротьба, зрізавши шикану (а це було зроблено тому шо Кімі не залишав йому місця на треку), Хемілтон пропутив Кімі і потім його "нормально" обігнав... не бачу ніяких порушень... А взагалі гонка супер! І Хайдфельд в останні 2 круги був СИЛА) Жалко Кімі(((
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 08:48 #690758   #67
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
Фак, і за шо було штрафувати Хемілтона? Була нормальна жорстка боротьба, зрізавши шикану (а це було зроблено тому шо Кімі не залишав йому місця на треку), Хемілтон пропутив Кімі і потім його "нормально" обігнав... не бачу ніяких порушень... А взагалі гонка супер! І Хайдфельд в останні 2 круги був СИЛА) Жалко Кімі(((
Моє ІМХО якби Хамілтон не зрізав чекану він вже б не обігнав Кімі.
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 08:55 #690769   #68
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

моє ІМХО під дощем він був явно швидший за Кімстера...) тим більше далі йшов перший сектор, на якому всю гонку себе краще показував себе саме Хемілтон, а не Кімі (феррарі відривалася на довгому другому секорі)
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 08:59 #690771   #69
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
Фак, і за шо було штрафувати Хемілтона? Була нормальна жорстка боротьба, зрізавши шикану (а це було зроблено тому шо Кімі не залишав йому місця на треку), Хемілтон пропутив Кімі і потім його "нормально" обігнав... не бачу ніяких порушень... А взагалі гонка супер! І Хайдфельд в останні 2 круги був СИЛА) Жалко Кімі(((
Ну завжди є варіант притормозити. Це нормальний вчинок Кімі, закрити ворота Хамільтону - стандартна стратегія. Але як би там не було Хамільтон менше програв, ніж Кімі.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 09:17 #690779   #70
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово Відповідь: Формула-1

хочеться ще глянути б відео останіх двох кіл як відбувалась боротьба за 3-8 місце. Бо наскільки зрозумів Хайфілд і Алонсо заїхали на пдістоп поміняли шини на хевірейн і вирвались вперед. Моє ІМХО ще б коло-два то вони б вийшли у лідери.
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 09:23 #690786   #71
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Ну завжди є варіант притормозити. Це нормальний вчинок Кімі, закрити ворота Хамільтону - стандартна стратегія. Але як би там не було Хамільтон менше програв, ніж Кімі.
закрив ворота - зрізав шикану - пропустив - обігнав... блядзь, і за шо тут штрафувати... чесно, дуже шкода Кімі(((( але Хемілтон показав себе бійцем.
А Алонсо з Хайдфельдом знімали по 20 секунд в лідерів на останніх колах)))
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 09:37 #690799   #72
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
закрив ворота - зрізав шикану - пропустив - обігнав... блядзь, і за шо тут штрафувати... чесно, дуже шкода Кімі(((( але Хемілтон показав себе бійцем.
А Алонсо з Хайдфельдом знімали по 20 секунд в лідерів на останніх колах)))
Ага і показав себе бійцем вчора Ковалайнен, і Хемільтон, коли врізівся в Кімі на піті раніше. Це все нестриманість і бажання виграти в першу чергу, гнати вони вміють, але тре ще вміти професійно обігнати. Хоча на таких моментах і живуть фанати .
Сорі не люблю Макларен.
Блін хочу шоб Шумахер повернувся , ото чувак віджигав.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 10:05 #690812   #73
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Говорячи конретно про цю гонку - ІМХО, єдина лажа Хемілтона була на початку 2-го кола... а то, як він себе вів в кінці - гідне не штрафу а похвали...
і нема чого згадувати лажі абізянки в попередніх гонках))) (Шумі ж умудрявся і на прогрівочному колі вїхати в зад супернику)

Востаннє редагував Jack Daniels: 08.09.2008 о 10:13.
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 15:25 #691044   #74
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
Говорячи конретно про цю гонку - ІМХО, єдина лажа Хемілтона була на початку 2-го кола... а то, як він себе вів в кінці - гідне не штрафу а похвали...
і нема чого згадувати лажі абізянки в попередніх гонках))) (Шумі ж умудрявся і на прогрівочному колі вїхати в зад супернику)
Ні, всетаки, я не згідний, тут Хамі був в більш вигіднішій позиції при виїзді з шикани і тим більше він хоч Кімі пропустив але суттєво його притормозив перед тим, тай ще й змістив його на мокру частину траси, де того трохи тріпнуло. Короч як не як, але думаю заслужено його покарали. І взгалі як сьогодні мені одна людина сказала (і я погоджуюся), що то не пілоти в Макларені такі "хамовиті" трохи стали, а це Макларен їх такими робить. Згадаємо того самого Алонсо, яким він був в Макларені і який він зараз, попри всій моїй неприязні до нього тоді, зараз я його став навіть поважати.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 15:48 #691055   #75
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Ні, всетаки, я не згідний, тут Хамі був в більш вигіднішій позиції при виїзді з шикани і тим більше він хоч Кімі пропустив але суттєво його притормозив перед тим, тай ще й змістив його на мокру частину траси, де того трохи тріпнуло. Короч як не як, але думаю заслужено його покарали. І взгалі як сьогодні мені одна людина сказала (і я погоджуюся), що то не пілоти в Макларені такі "хамовиті" трохи стали, а це Макларен їх такими робить. Згадаємо того самого Алонсо, яким він був в Макларені і який він зараз, попри всій моїй неприязні до нього тоді, зараз я його став навіть поважати.
як показала телеметрія на момент претину лінії старту/фінішу швидкість у абізянки була менша на 6 км/год, тобто по суті маневр в шпильці був не стільки продовженням попередньої а такаки, а новим маневром)
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 16:21 #691089   #76
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Формула-1

Хемільтон РУЛЕЗ !!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 18:33 #691152   #77
Baltazor
 
Аватар для Baltazor
Типово Відповідь: Формула-1

Хем ацтой!!!! Маса рулеззз!!!
Baltazor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2008, 22:51 #691231   #78
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Baltazor Переглянути допис
Хем ацтой!!!! Маса рулеззз!!!
Чим він ацтой ?
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2008, 20:10 #691826   #79
Baltazor
 
Аватар для Baltazor
Типово Відповідь: Формула-1

Він якийсь нервовий пацан, який хоче показати, що він кращий за досвідчених гонщиків! Таких як Кімі Ряйконен, Феліпе Масса...
Baltazor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2008, 20:16 #691830   #80
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Baltazor Переглянути допис
Він якийсь нервовий пацан, який хоче показати, що він кращий за досвідчених гонщиків! Таких як Кімі Ряйконен, Феліпе Масса...
Во-во! І як так кажу. Вискочка іншими словами.
Але думаю з нього повинен вирости великий чемпіон.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
автоперегони, формула 1



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:35.