Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд до США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2010, 08:02 #1240782   #1
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Виїзд до США

Цікавить, наскільки це реально, якщо по студентським програмам не проходиш вже. Грін карт само собою. Зустрічав оголошення про так звані робочі візи, варто вірити?
НЕАКТУАЛЬНО

Востаннє редагував paravozz: 06.07.2011 о 19:53.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (04.03.2010)
Старий 01.03.2010, 11:05 #1241019   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Бабла треба нємєряно. Від 10 кусків американських грошей, і це якщо пощастить. Плюс дорога і пару рубасів із собою взяти на початок.
 
Старий 01.03.2010, 11:22 #1241038   #3
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
якщо пощастить
ключове слово!!!
Особисто я не вірю таким!
Divx зараз поза форумом  
Старий 01.03.2010, 11:30 #1241046   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Зараз ризик кидалова зведений до мінімуму, нормальні контори не беруть гроші наперед, лише після того як ти з аеропорту імені Кенеді виходиш. Страху що ти їх кинеш нема, у них на руках всі твої документи і весь процес того як ти потрапив в штати, тому заплатити змушений будеш. Вся справа в сумі, вони її можуть потім раптово підняти на кілька тисяч.
 
Старий 01.03.2010, 11:44 #1241079   #5
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Виїзд до США

Знайомому нелегальний виїзд 5 років тому обійшовся в 11 тис . зараз мабуть, значно дорожче .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
natalo4ka (09.06.2010)
Старий 01.03.2010, 11:41 #1241073   #6
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Виїзд до США

Звонив по оголошенню. Робоча віза.. Готовий Job offer. Заправка/готель/стройка. Вимоги: інгліш (добре знаю), загранпаспорт (є) + купа всяких бумажок. 130 баксів консульство, 600 фірмі +40% від першої зп... Укладається договір (але то таке). Шанси? Кажуть: "Приїжджайте на співбесіду, поговоримо". Все підозріло просто...
paravozz зараз поза форумом  
Старий 01.03.2010, 11:52 #1241091   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
130 баксів консульство, 600 фірмі +40% від першої зп...
Це нереальні цифри. В Італію в три рази дорожче коштує. Але на співбесіду піди, хоча б для того щоб знати реальні цифри.
Можливо вони не кидали, а просто занижують ціни для реклами і заманювання клієнтів. Якщо будуть настоювати що ці цифри правдиві, і більше ніяких доплат робити не треба, я би задумався.
 
Старий 01.03.2010, 11:53 #1241094   #8
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Звонив по оголошенню. Робоча віза.. Готовий Job offer. Заправка/готель/стройка. Вимоги: інгліш (добре знаю), загранпаспорт (є) + купа всяких бумажок. 130 баксів консульство, 600 фірмі +40% від першої зп... Укладається договір (але то таке). Шанси? Кажуть: "Приїжджайте на співбесіду, поговоримо". Все підозріло просто...
Їдь поровори .. за це гроші платити не потрібно . Майже все залежить від посольства/консульство , а не від фірми . Вони лише пешки .

Мамина подружка вже їде купу років , що тільки не пробували і які фірми не займались . За ті гроші її можна було в чумайдані провезти .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
natalo4ka (09.06.2010)
Старий 01.03.2010, 11:53 #1241095   #9
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Звонив по оголошенню. Робоча віза.. Готовий Job offer. Заправка/готель/стройка. Вимоги: інгліш (добре знаю), загранпаспорт (є) + купа всяких бумажок. 130 баксів консульство, 600 фірмі +40% від першої зп... Укладається договір (але то таке). Шанси? Кажуть: "Приїжджайте на співбесіду, поговоримо". Все підозріло просто...
Який то гон, як на мене...
Sacred зараз поза форумом  
Старий 01.03.2010, 11:47 #1241082   #10
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Виїзд до США

мому брату легально (зелена карта) обійшлось 10тищ, за нелегально я мовчу
Divx зараз поза форумом  
Старий 01.03.2010, 13:23 #1241226   #11
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Виїзд до США

Як було сказано вище, фірма то пєшка. Главне консульство. Цікавості заради проштудіював інфу в неті по тому поводу. Чесно кажучи не знайшов жодної історії з виїздом.. Хоча чув багато історій про те, що кидають... Незнаю, бажання є. Думаю бажання є не в мене одного. Але чим я кращий за інших? Було б так легко, пів країни бродило вже б по Бродвею і пило каву в Starbucks
saymon
Задумався б про кидалово?
paravozz зараз поза форумом  
Старий 01.03.2010, 13:44 #1241269   #12
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Задумався б про кидалово?
Так. Може не таке грубе, як взяти бабки і нікуди не відправити, але те що потім, коли віза буде вже в паспорті стояти, раптово виявиться що треба доплатити ще 7-8 тисяч баксів за "консультаційні послуги" або через якусь іншу причину, це досить імовірний розвиток подій.
 
Старий 01.03.2010, 14:08 #1241308   #13
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Виїзд до США

2 питання:
- Чому не спробувати самому без усяких посередників просто подати документи? Звичайно, є ризики, що відмовлять, так ті самі ризики є і за гроші, які платиш посередникам. Можна подивитись, під яку категорію підлягаєш http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text...0.1.7.37.2.1.3 , вивчити то питання детально і спробувати
Або тут http://kyiv.usembassy.gov/visa_visat...hange_ukr.html
- Чому обовязково Америка, а не , наприклад, Канада? Вона лояльніша, а можливостей навіть зовсім не менше - є навчання в коледжі (дозволяється старшим), тимчасова робота, ПМП, гостьовий візит. Все це також доступно, правда з більшими перешкодами, самому. Тим більше, знаєш мову.
sets зараз поза форумом  
Старий 01.03.2010, 14:19 #1241339   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

До речі так, Канада більш реальний варіант, і за меншу суму. А там потім можна і нелегалом в штати махнути.
 
Старий 02.03.2010, 14:29 #1242887   #15
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Виїзд до США

..
1. Попадаю по ходу під цю категорію
- (x) Public Administration and Law; and
Наскільки я зрозумів, це програми по обміну. Проте, я вже не студент. Там ясно пише: навчання, стажування, але не робота. типу не забирати робочі місця в Американців.. Хіба так, по мєлочі...
2. Про Канаду взагалі інфи мало. З того що взнав, там треба або родичів, або знову ж таки, щоб робота була. Заповняв якось ту анкету, де оцінюють шанси. Ну проходжу вроді. Правда смущає, що потрібно мати на рахунку біля 13 000$. Чесно кажучи, мав би таку суму - не особо рвався кудась би
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
natalo4ka (09.06.2010)
Старий 02.03.2010, 14:55 #1242921   #16
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Чесно кажучи, мав би таку суму - не особо рвався кудась би
за послуги і т.д. менше не захочуть ніж 13 тищ.
Divx зараз поза форумом  
Старий 02.03.2010, 15:26 #1242980   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Помоєму в Канаді зараз діє якась спеціальна програма, щось типу "Програма омолодження нації" чи якось так. Точно не пам'ятаю, але десь таку інфу бачив.
Вони запрошують на ПМЖ молодих дієздатних людей і якісь там бонуси їм надають. Порий в цьому напрямку, може щось знайдеш.
В Канаду реально легше виїхати, але заробітки там менші ніж в США. Ну, або іти на нафтовидобувні вишки, але там холод собачий (за полярним кругом все ж таки), і працювати само собою важко.
Зате кажуть жити там трохи легше, Канада по менталітету, законах і суспільному клімату більше на європеську країну схожа, і всяких нігерів, мексів і інших китайців там набагато менше аніж в Штатах, відповідно робоча сила ціниться.
 
Подякував(ла):
natalo4ka (09.06.2010)
Старий 03.03.2010, 00:51 #1243793   #18
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Виїзд до США

Треба влаштуватись на роботу в туристичну контору . Все пронюхати .. ну і арівідерчі .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 03.03.2010, 01:03 #1243799   #19
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Випадково наткнувся на такий варіант виїзду в штати: записатись в американську армію. Не знаю чи це реально, чи просто жарт, але люди рекомендували цей сайт і писали що таким чином легально виїхали.
 
Старий 03.03.2010, 01:15 #1243805   #20
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Виїзд до США

Це записатись в армію США.. підписати контракт і поїхати служити в Ірак (чи іншу "гарячу точку" )?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:47.