Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ремонт в новобудові

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.01.2019, 11:43 #2744178   #241
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата В багатій Німеччині, з високими соціальними стандартами,
так..так ..ччув яка там бідося...

тільки чогось там на їхній залізній бідній дорозі явно не 200євро отримують працівники, які там працюють роками....і ще і сволочі страйкують час від часу...

по моєму "енергонеефективному " будинку..стіни 1,5цегли + 10см пінопласт, всі підлоги першого поверху утеплені, стеля мансардного 25см вата + 2 повітряні проміжки + пінофол і 2 слої ГКЛ...не супер термо..але і не сільська мазанка...

і все-рівно треба палити ))) і було б 20см пінопласту треба б було палити...

єдине, вікна херовенькі пластикові ....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 12:30 #2744184   #242
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
так..так ..ччув яка там бідося...

тільки чогось там на їхній залізній бідній дорозі явно не 200євро отримують працівники, які там працюють роками....і ще і сволочі страйкують час від часу...

по моєму "енергонеефективному " будинку..стіни 1,5цегли + 10см пінопласт, всі підлоги першого поверху утеплені, стеля мансардного 25см вата + 2 повітряні проміжки + пінофол і 2 слої ГКЛ...не супер термо..але і не сільська мазанка...

і все-рівно треба палити ))) і було б 20см пінопласту треба б було палити...

єдине, вікна херовенькі пластикові ....
Не найгірші рішення. Хоча зараз 10 см пінопласту малувато, треба мінімум 12 см, а ще краще 15. А от перекриття добре утеплене. Можливо немає герметичності, через це тепло тікає. Доречі, через стіни йде тільки 15-20% тепловтрат. А от через вікна/двері може бути всі 20%. А ще має значення яка температура для кого зручна. Комусь достатньо +16 градусів, вдягає светр і чаєм догрівається, а комусь треба взимку +24 в трусах ходити по хаті.

Щодо Німеччини - там при будівництві жорстко контролюють все на дотримання енергоефективності. Утеплення може бути і 20 і 25 см. Вікна ставляться методом теплого монтажу. Якщо не дотримаєтесь правил - будинок просто не приймуть в експлуатацію.

Щодо роботи і оплати. Яка продуктивність праці в Німеччині і яка у нас? Яка вартість проїзду поїздом там і у нас?
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 12:47 #2744186   #243
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
А ще має значення яка температура для кого зручна. Комусь достатньо +16 градусів, вдягає светр і чаєм догрівається, а комусь треба взимку +24 в трусах ходити по хаті.
Скажіть мені кому комфортно в хаті при +16 ?
А спати то я взагалі мовчу
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (03.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 12:58 #2744187   #244
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
тут не згідний з тобою/
враховуючи навіть того факту що в міста немає великих пром підприємств - грошей в людей не поменшало так як неозброєним оком замітно що левова частка тернополян живе на широку ногу ( починаючи від автівок преміум сегменту /будинками від 200 м2 і закінчуючи поседеньками в кабаках в будні дні)
А тут я не згідний з тобою Сидіти в кабаці це на широку ногу? Я хожу в кафе пообідати за 50-60грн то саме шо столова виходить, переважно діти заробітчан сидять, приїзжі ну і офісний плангтон теж присутній. Скільки тих автівок преміум сегменту? Глянь скільки на бляхах їздить, а скільки взагалі авто немає. Будинки це правда, в нас народ на західній Україні внатурі на всю голову іпанутий щоб сидіти все життя на заробітках не бачити родину і дітей. Зато вивалити пачку на 150-200м2 і потім ще сидіти 5-10 років заробляти на ремонт і меблі. Це признак рагулізму як на мене. Взагалі це менталітет бідняків ось цей пафос, вдіватись в бренди тільки, купляти машину на останні гроші, а потім не мають чим заправити (сусіду привіт), все життя віддати щоб побудувати коробку, але ж ти жертвуєш сім'єю. Подивись як наші люди вдіті, основна маса це гума і базарний ширпотреб. І при цьому всьому що ми такі ніщі ми *** хочемо кухні по 3 куска зелені і ремонти такі що в штатах простому класу і не снилось Країна абсурду
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 14:52 #2744200   #245
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Не найгірші рішення. Хоча зараз 10 см пінопласту малувато, треба мінімум 12 см, а ще краще 15. А от перекриття добре утеплене. Можливо немає герметичності, через це тепло тікає. Доречі, через стіни йде тільки 15-20% тепловтрат. А от через вікна/двері може бути всі 20%.
Ставні на вікна з утеплювачем 10-15 см дасть зменшення тепловтрат за нічний час зимою більше ніж утеплення стін )

А завід повітря для горіння котла ( пічки ) з вулиці , економить ще 30% на дровах чи газі , в порівнянні з тим , якщо це повітря йде з середини будинку

Востаннє редагував qazwsx321: 03.01.2019 о 15:06.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 16:28 #2744206   #246
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ставні на вікна з утеплювачем 10-15 см дасть зменшення тепловтрат за нічний час зимою більше ніж утеплення стін )

А завід повітря для горіння котла ( пічки ) з вулиці , економить ще 30% на дровах чи газі , в порівнянні з тим , якщо це повітря йде з середини будинку
Але яке ж те повітря в хаті буде ? Не насичене вугликислим газом і важке для дихання ?
Я провітрюю кімнати навіть взимку.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 16:32 #2744207   #247
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Скажіть мені кому комфортно в хаті при +16 ?
А спати то я взагалі мовчу
В мене програматор, вдень виставлений на 18°С, вночі на 16°С — цілком комфортно.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (15.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 16:34 #2744208   #248
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

А в мене панелька утеплена пінопластом і температура нижче 22 не падає. Минулого місяця було 12 кубів газу суто хавку підігріти. Сам не вірив
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 16:46 #2744210   #249
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ставні на вікна з утеплювачем 10-15 см дасть зменшення тепловтрат за нічний час зимою більше ніж утеплення стін )

А завід повітря для горіння котла ( пічки ) з вулиці , економить ще 30% на дровах чи газі , в порівнянні з тим , якщо це повітря йде з середини будинку
Так турбокотли ж ніби з вулиці і забирають повітря. Там же ж закрита камера згорання. Це якщо старі колонки — там повітря з кімнати спалюється, бо вогонь відкритий.
Ролети це добре, але жити в бункері, хай навіть і в темну пору доби — трохи не те.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Але яке ж те повітря в хаті буде ? Не насичене вугликислим газом і важке для дихання ?
Я провітрюю кімнати навіть взимку.
Свіже повітря це взагалі окрема тема. Дуже часто люди дивуються чому після встановлення металопластикових вікон починають стіни цвісти? Так ви ж у термосі живете! Старі дерев'яні вікна були нещільними, та й повітря гуляло через них. Звичайно в ідеалі мала б бути рекуперація, але це досить дорого. Тому й провітрювати треба.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
А в мене панелька утеплена пінопластом і температура нижче 22 не падає. Минулого місяця було 12 кубів газу суто хавку підігріти. Сам не вірив
Утеплена повністю чи частинами? По опору теплопередачі 10 см пінопласту дорівнює 1 метру цегляної стіни. Уявіть собі різницю.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 03.01.2019 о 16:46. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 17:10 #2744216   #250
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
сьогодні/рік/два 5 маєш дохід..а потім створюють такі умови/тарифи і співвідношення дохід/витрати - що не маєш...і що далі?

варінт продати не пропонувати....
Ну не маєш - продав будинок і купив шось таке на шо маєш, а коди маєш можливість жити в будинку 200квадратів але живеш в хрущовці бо може колись в тебе не буде грошей на утримання - то це як на мене інша крайність від тих хто живе в гуртожитку і їздить на джіпі в кредит.

А моральний висновок цьої басні такий - жити в 200кв метрах далеко не завжди дурість, роблять ремонт по 300-400 баксів за квадрат - далеко не завжди йобнуті Але одне можна точно сказати - роблять такі різкі узагальнення не дуже розумні люди

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
А тут я не згідний з тобою Сидіти в кабаці це на широку ногу? Я хожу в кафе пообідати за 50-60грн то саме шо столова виходить, переважно діти заробітчан сидять, приїзжі ну і офісний плангтон теж присутній. Скільки тих автівок преміум сегменту? Глянь скільки на бляхах їздить, а скільки взагалі авто немає. Будинки це правда, в нас народ на західній Україні внатурі на всю голову іпанутий щоб сидіти все життя на заробітках не бачити родину і дітей. Зато вивалити пачку на 150-200м2 і потім ще сидіти 5-10 років заробляти на ремонт і меблі. Це признак рагулізму як на мене. Взагалі це менталітет бідняків ось цей пафос, вдіватись в бренди тільки, купляти машину на останні гроші, а потім не мають чим заправити (сусіду привіт), все життя віддати щоб побудувати коробку, але ж ти жертвуєш сім'єю. Подивись як наші люди вдіті, основна маса це гума і базарний ширпотреб. І при цьому всьому що ми такі ніщі ми *** хочемо кухні по 3 куска зелені і ремонти такі що в штатах простому класу і не снилось Країна абсурду
В штатах просто до житла інше ставлення чуть, оренда і виплата власного житла відрізняються не дуже сильно, тому навіть покупка власного житла не завжди сприймається як щось постійне. Тобто ти купив хату, і навіть якщо там щось що ти б може поміняв, ти думаєш чи варто в то вкладатись чи карще пожити кілька років так як є. Ну і робота там не то шо в Україні, тут будь-який пчих вимірюється в штуках баксів, вон навіть зарядку до машини встановити - може бути легко 1-2К, ринви поставити - 2500, просто перефпрбувати одну кімнату на 15кватратів - баксів 500. Поміняти кухню - 5штук будуть кощтувати не дорогі матеріали тільки, а якщо ти будеш замовляти під ключ, деревяну і з поверхнею з каменю - то 20К тобі обезпечено і вище, а це більше 5% вартості дому
Тому зазвичай в США звичайний люд не ізвращається з ремонтами. Вибирають опції при будівництві, які ввійдуть в ціну хати і кредит на 30 років, і потім та хата в такому стані живе років 15-20, і не міняєть навіть із зміною власників, максимум покраска стін і мілка косметика, допоки той ремонт або не стане вже занадто старим або не вбється і вже буде потребувати роботи для наступного продажу.

Востаннє редагував vanco2: 03.01.2019 о 17:13. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Petro Ford (03.01.2019), roma22101987 (03.01.2019), Romko_7 (03.01.2019), Terror (03.01.2019)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 17:12 #2744220   #251
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Свіже повітря це взагалі окрема тема. Дуже часто люди дивуються чому після встановлення металопластикових вікон починають стіни цвісти? Так ви ж у термосі живете! Старі дерев'яні вікна були нещільними, та й повітря гуляло через них. Звичайно в ідеалі мала б бути рекуперація, але це досить дорого. Тому й провітрювати треба.
Воно і квартира не встигне охолонути, і свіже повітря зайде.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (03.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 19:01 #2744234   #252
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Воно і квартира не встигне охолонути, і свіже повітря зайде.
Небажані такі речі звичайно, провітрювати через відкрите вікно, але і затхле повітря теж погано мати. Хоча влітку в мене постійно вікна відкриті
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 19:36 #2744244   #253
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Свіже повітря це взагалі окрема тема. Дуже часто люди дивуються чому після встановлення металопластикових вікон починають стіни цвісти? Так ви ж у термосі живете! Старі дерев'яні вікна були нещільними, та й повітря гуляло через них. Звичайно в ідеалі мала б бути рекуперація, але це досить дорого. Тому й провітрювати треба.

Додано через 1 хвилину
Утеплена повністю чи частинами? По опору теплопередачі 10 см пінопласту дорівнює 1 метру цегляної стіни. Уявіть собі різницю.
Рекуператори якраз і не дорогі. А от системи вентиляції дорогі. Ну блін чого так все печально.
Обшита зі всіх сторін пінопластом
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (03.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 20:02 #2744252   #254
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Рекуператори якраз і не дорогі. А от системи вентиляції дорогі. Ну блін чого так все печально.
Обшита зі всіх сторін пінопластом
Я б навіть сказав шо рекуператори дешеві, в мене батьки собі поставили, прикольна річ.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 20:15 #2744261   #255
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я б навіть сказав шо рекуператори дешеві, в мене батьки собі поставили, прикольна річ.
По логіці пана Чуйка у тебе дуже заможні батьки. Я теж напевно
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 20:17 #2744262   #256
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
По логіці пана Чуйка у тебе дуже заможні батьки. Я теж напевно
Ти ж не знаєш які рекуператори і по скільки продає пан Чуйко
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 20:19 #2744264   #257
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Головне не ставте рекуператори Прана і буде вам щастя)
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 20:47 #2744269   #258
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти ж не знаєш які рекуператори і по скільки продає пан Чуйко
Ну дивись на м2 треба 15 рекуператорів множимо на 200м2 = 3000 рекуператорів = дихає весь будинок. Можна просто без стін збудувати, але це не практично і дешево. Тому рекуперація не може бути дешевою
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (03.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 21:36 #2744274   #259
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Рекуператори якраз і не дорогі. А от системи вентиляції дорогі. Ну блін чого так все печально.
Обшита зі всіх сторін пінопластом
А яка користь з рекуператора без трубопроводів? Це як купити колеса а авто не купити. Та й по факту рекуператора це просто повітрообмінник.

Утеплений весь будинок, на всі його 9 поверхів? Як вам вдалося вмовити і скинутись всіх мешканців?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти ж не знаєш які рекуператори і по скільки продає пан Чуйко
А я рекуператора не продаю, і взагалі опаленням і вентиляцією не займаюсь. Для цього є спеціалісти цього профілю.

Додано через 48 секунд
Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Головне не ставте рекуператори Прана і буде вам щастя)
А був невдалий досвід їх використання?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 03.01.2019 о 21:37. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2019, 21:45 #2744278   #260
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я взагалі не розумію про що можна стільки торочити? Та ремонт квартири може відрізнятись по ціні в рази! То про що спір? Хочете точну ціну 1кв.м вивести? А рахувати ще й з меблями це взагалі абсурд.
Кухню можна самому скласти дешевше. І ремонт самому можна зробити дешевше і авто ремонтувати. Така наша жидівська натура - не дати комусь заробити, все самому - від кастрації свині до лікування дітей. Бл..ть та дай комусь заробити і сам пез...й на роботу, ти ж с..ка хочеш щоб тобі платили 100500 кожного дня, бо ти нев...нний спеціаліст, а тобі всі мають робити за копійки. Понакуповували квартир як? Заробляючи 3200 в місяць? А той чувак що тобі меблі робить теж хоче квартиру...
о-домофонний барига блядь нарісувався. думаю відкіля гамном затянуло-так то петруньцьо приперся. жидівська натура в тебе, а люди при наших реаліях економлять. тому не тупи і не пиши дурниць.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:22.