Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


"Звичайна справа" підтримати український фільм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.02.2013, 22:30 #2138313   #1
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Exclamation "Звичайна справа" підтримати український фільм

З 7 по 13 лютого в прокат вийшов український фільм "Звичайна справа".
До 13 числа кіно демонструватимуть в тернопільському СінемаСіті.

Востаннє редагував SilverOk: 12.02.2013 о 11:21.
SilverOk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2013, 08:02 #2138397   #2
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
Можна довго говорити на тему відсутності укрїнського кінематографу, шукачи причина та винних, а можна взяти 20грн і піти на перегляд фільму ))
Не завжди підтримувати - правильно. Українське кіно може бути успішним і без нагнітання штучної підтримки та провокування в споживачів меншовартісної провини чи націоналістичної лояльності.

Українські фільми мають відповідати точно таким самим якостям, як і неукраїнські, щоб мати успіх і подобатися: актуальний сюжет, розумний сценарій, майстерні актори, технічна платформа (озвучка, операторська робота, костюми, реквізит, постановка), маркетинг... зрештою. Якщо кожному з цих пунктів виставляєш нуль і йдеш на кіно, бо воно українське, або, прийшовши з кіна, хвалиш його - бо наше: чи це не зрада ідеї кіно загалом і українського зокрема?
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 6:
dango (12.02.2013), Freefall (12.02.2013), Пантера (12.02.2013), Ingenue (12.02.2013), saymon (19.02.2013), Ікебан (12.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2013, 23:57 #2139071   #3
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

ніби все правильно сказали. але мені ніяк не виходить з голови прем’єра фільму Штольня.
так от, чудово пам’ятаю коменти на сайтах про цей фільм - відсотків так на 99% вони всі стосувались мови фільму. ніпроякий сюжет, спенарій чи гру молодих акторів ніхто навіть і не говорив, натомість армії онлайн-шовіністів обпльовували цю роботу тільки за те що її посміли зробити нє на веліком і маґучем.

ще пару слів щодо Штольні - мабуть будете сміятися, але це кіно, в мене як глядача, залишило досить непогане враження (за пареметрами: озвучка, операторська робота, костюми, реквізит, постановка). це звісно моя ІМХО.


а щодо параметрів яким повинні відповідати всі кіно-роботи, то є в нас такі фільми )) українські пластилінові мультики отримали всі можливі міжнародні нагороди в цьому жанрі. а чи багато з вас бачили ці мультики чи хоч знають як вони називаються?
ну але ви праві - непотрібно їм штучної підтримки!
давайте ще почекаємо, можливо наші сусіди поляки почнуть їх розкручувати, в тому числі і в Україні )) вони колись і Львів їздили прибирати від сміття, то думаю і цю справу зможуть взяти на себе )

Додано через 3 хвилини
"штучка підтримка" - повеселило )))
знайдіть в гуглі інформацію про % з бюджтету кожного голівудського фільму який тратиться на маркетинг (реклама, PR, розкрутка)

Востаннє редагував SilverOk: 12.02.2013 о 23:57. Причина: Пізніше додано
SilverOk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 07:31 #2139115   #4
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
так от, чудово пам’ятаю коменти на сайтах про цей фільм - відсотків так на 99% вони всі стосувались мови фільму
Я теж чудово це пам'ятаю, і якби ти пам'ятав так само добре, то згадав би, що проблема була не в мові як такій, а в її якості: студійна озвучка була геть відірвана від самого фільму, діалоги "кімнатні" накладені на емоційну сюжетну розгортку недолуго, лексика була не розмовною, а офіційно-діловою, гра акторів була вкрай непереконливою (у цьому фільмі, що ти зараз нам пропонуєш, судячи з трейлеру, теж не все гаразд з грою "по станіславському"). Це все робило перегляд фільму дуже некомфортним, складалося враження, ніби насправді його знімали російською і потім гурт підлітків-тимурівців-москалів переклав його на українську.
Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
"штучка підтримка" - повеселило )))
знайдіть в гуглі інформацію про % з бюджтету кожного голівудського фільму який тратиться на маркетинг (реклама, PR, розкрутка)
Я не знав, що ти отримуєш % з бюджету. Якщо це так - то вибач. Працюй.


П.С. Розумієш, коли ми кажемо "Нове індійське кіно" - ми маємо на меті наголосити, що це кіно нове і має володіти традиційним колоритом індійського кіно: співи і танці не менше 30% хронометражу, яскрава картинка і епічні головні герої; коли кажемо "Новий американський блокбастер" - розраховуємо на зіркових акторів, мільярдний бюджет, світовий розмах і космічних прибульців; А коли кажемо Українське кіно - нічого не маємо на меті - лише те, що його потрібно йти дивитися, бо треба ж підтримати своє... . У нас немає кінематографічного штампу "мейд ін юкрейн". Наші режисери дуже часто нарікають на неможливість зняти крупнобюджетний фільм при відсутності грошей: кажуть получилась (або і взагалі - не получилась) така от фігня, малята... грошей не дали... і продовжують знімати фуфло... замість того, щоб при відсутності фінансування перейти в підпілля і зробити собі ім'я низькобюджетним артхаусом: взяти сценарієм, саспенсом, талановитою грою першокурсника театрального училища та чорнобілою плівкою.

Я про це кіно маю судження лише по трейлеру, тому конкретно про цей фільм нічого сказати не можу, лише те, що впадає в очі: навіть трейлер не було з чого нарізати і кілька "прокислих" посередніх акторів з серіалів, які б не пройшли комерційний кастинг та і все. А з нашим національним провінційним колоритом цілком можна було б зняти щось на кшталт кустуріци, цілком...
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (13.02.2013), Пантера (13.02.2013), Ingenue (13.02.2013), Ікебан (13.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 09:12 #2139177   #5
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Я не знав, що ти отримуєш % з бюджету. Якщо це так - то вибач. Працюй.
шо за маячня?! ти читати взагалі то вмієш?? прочитай ще раз що я написав стосовно витрат на маркетинг закордонних фільмів
SilverOk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 09:26 #2139193   #6
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
шо за маячня?! ти читати взагалі то вмієш?? прочитай ще раз що я написав стосовно витрат на маркетинг закордонних фільмів
Це все, що ти прочитав в пості Бхагавана? Чи просто его зачепило?

Він звернув увагу на те, що вся твоя аргументація зосереджена навколо агітації перегляду фільму, якого сам ще не бачив. І неважливо, що він український. Фільми не повинні продукуватися заради галочки в якомусь звіті, мовляв, кіно знімається, кінематограф живий...
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 09:45 #2139216   #7
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
А з нашим національним провінційним колоритом цілком можна було б зняти щось на кшталт кустуріци, цілком...
Як на мене, то дублювання Еміра було б слабкою пародією. Для мене "ідеальним" українським фільмом є "Пропала грамота". Шкода, шо акторів таких вже немає. Доречі, що б не говорили про "Платона Ангела", окремі елементи цього фільму є досить приємними (зокрема вставки з минулого).
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (13.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 11:32 #2139285   #8
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
З 7 по 13 лютого в прокат вийшов український фільм "Звичайна справа"
Ну що це за реклама? Ні слова про сюжет, ні акторів, ні постера. Акцент лише на національному факторі, що швидше є негативним піаром, оскільки всі знають "потуги" вітчизняних режисерів. Чи я маю йти на фільм лише з почуття патріотизму?

Як підказує мені досвід, 90% укр. продукції - історичний героїзм, 8% - соціально побутове ніщо. 2% - Штольня.

Я люблю наукову фантастику. Якщо це фільм такого жанру - take my money now!!! Сам сходжу три рази і ще друзів приведу.

А підтримувати грошима соціально-побутове ніщо я не буду. А то подумають, що глядач хаває і продовжуватимуть у тому ж дусі
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (13.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 11:42 #2139291   #9
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Цитата:
Допис від SilverOk Переглянути допис
прочитай ще раз що я написав стосовно витрат на маркетинг закордонних фільмів
Ти нічого не написав про маркетинг закордонних фільмів. Ти хотів, щоб я щось шукав в гуглі. Що і де - неясно.

Я взагалі не розумію, про що ми говоримо - ти відредагував свій перший пост. Дискусія з таким стартом втрачає сенс.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 12:38 #2139325   #10
dich
Учасник
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Три дні тому дивився фільм. Загалом мені сподобалося, можливо у великій мірі через те, що фільм саме український.

Сподобалися деякі вірші, які там були. Сподобалися деякі філософські роздуми. Сподобалися деякі історії, хоча багато з них притягнуті за вуха. Наприклад хто буде в селі купувати куряче лайно?)))

Кінець трохи незрозумілий, але фільм залишив трохи роздумів в голові і незрозуміле завершення.

Фільм знятий повністю на державні гроші, тому й реклами ніякої нема, бо ніхто не хоче відбивати гроші, але загалом треба сходити, щоб побачити хоча б чим живе українським кінематограф!
dich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 13:23 #2139345   #11
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: "Звичайна справа" підтримати український фільм

Фільму не бачив. Просто анекдот в схожому напрямку.

— Скажите, а Вы патриот?
— Да.
— Тогда почему ездите на иномарке, а не на отечественной машине?
— Вы, пожалуйста, патриотизм с идиотизмом не путайте!
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (14.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:27.