Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Вій повертається

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2013, 08:21 #2174676   #21
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Картограф Джонатан Грин совершает путешествие из Европы на Восток. Следуя через Трансильванию, он понимает, что заблудился. Изрядно поплутав в тумане, он оказывается в небольшом казацком поселении
Фууууууу! А як же канонічна трійця? А як же Хома??? На кой хрін мені цей Джон??? При чому тут Трансільванія? Що ха маразм? Фуууууууу!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 4:
GrmNazi (01.04.2013), kookla (04.04.2013), lapochka dochka (12.06.2013), Victor_te (01.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2013, 09:12 #2174732   #22
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Думаю з фільмом вони лоханулися. Ще ніколи не бачив, щоб стільки часу відкладати і переносили премєру.., тоді щось перезнімають, змінюють. Поки кіно буде готове, знову щось буде застаріле, як не ефекти 3д, то ще щось... і будуть тягнути років ще 5-10.
Victor_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2013, 14:50 #2175035   #23
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Цитата:
Допис від Victor_te Переглянути допис
Думаю з фільмом вони лоханулися. Ще ніколи не бачив, щоб стільки часу відкладати і переносили премєру.., тоді щось перезнімають, змінюють. Поки кіно буде готове, знову щось буде застаріле, як не ефекти 3д, то ще щось... і будуть тягнути років ще 5-10.
Буде вийдно. Кіно може як викликати великий попит в світі, так і стати провалом. В будь-якому випадку фільм подивитись варто, якщо він взагалі вийде)))
Цитата Фууууууу! А як же канонічна трійця? А як же Хома??? На кой хрін мені цей Джон??? При чому тут Трансільванія? Що ха маразм? Фуууууууу!
Нажаль, але це не оновлена екранізація Гоголя, з твору взята ідея. Спочатку задумувалось зняти сучасного Вія, але потім, аби зробити його ближчим до європейського глядача, ввели в сценарій картографа. Помінялась також сама концепція фільму - від відвертої містики і жахів до фентезі і триллеру. Хома, Панночка, Вій є, почитай акторський склад. А то ти ше не пукнув, а вже кричиш шо смердить
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2013, 09:10 #2175712   #24
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

на сайті вже ніякої інфи http://www.viymovie.com/
Victor_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2013, 02:15 #2177384   #25
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Цитата Основываясь на существующей информации о фильме, можно предположить: новое прочтение «Вия» будет иметь множество отличий и от произведения Гоголя, и от экранизации 1967 года, в которой снялись Леонид Куравлев и Наталия Варлей.

Джонатан Грин вместо Хомы Брута
Судя по аннотации, фильм начнется с того как картограф Джонатан Грин приезжает в Трансильванию и попадает в затерянную загадочную деревушку, где ему рассказывают историю про Вия, ведьму и Хому Брута. Эта история разительно отличается от той, что мы читали в школе и смотрели по телевизору - основой для сюжета нового фильма послужила первая, неотредактированная рукопись Николая Гоголя. К тому же главным героем станет все же Джонатан Грин, которого в фильме сыграет иностранец – известный голливудский актер Джейсон Флеминг.

Чехия и Трансильвания вместо Украины
Джонатан Грин попадает Трансильванию, путешествуя с Запада на Восток. Заплутав в лесах, он оказывается в небольшом казацком поселении, жители которого боятся какого-то загадочного и неизвестного иностранцу Вия. Трансильванию и тот самый загадочный лес создатели фильма решили «делать» из Чехии, где и проходили съемки фильма. Процесс съемок занял долгие пять лет, за это время не раз в прессе появлялась информация о проекте, в комментариях увеличивалось количество отзывов нетерпеливых киноманов. Ожидание премьеры настолько затянулось и периодически поддерживалось СМИ, что, судя по опросам, многие люди теперь уверены, что фильм уже прошел в кинотеатрах.

Встреча поколений
Сюжет фильма – многослойная история, которая рассказывает о жизни и судьбах множества героев. В фильме переплелись и исконно гоголевские мотивы, и компьютерная графика, и современные сюжеты, без которых теперь не снимают кассовые приключенческие фантастические фильмы. Но и актерский состав весьма разнообразен и интересен. Здесь снимаются и представители молодого поколения – Алексей Чадов и Агния Дитковските, и классики отечественного кинематографа – Валерий Золотухин и Нина Русланова, которые играют мужа и жену.

3D
Новый «Вий» станет первым российским фильмом, снятым целиком в формате 3D, несмотря на то, что съемки начались еще в 2007 году. Это, конечно, позволит фильму стать более зрелищным, а мистический фон из загадочного сюжета и мрачноватой картинки дополнит картину. Отвечает за качество формата 3D в фильме известная немецкая компания Stereotec, специалисты которой уже «поднаторели» над созданием мистических фильмов: «Ганзель и Гретта: охотники на ведьм» и «Вики и сокровища Блогов». Авторы уверяют, что количество 3D-эффектов и их качество придется зрителям по вкусу, отмечается также и один из главных трюков будущего фильма – гроб, будто бы вылетающий в зрительный зал.
http://www.aif.ru/culture/article/61752
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2013, 03:00 #2177389   #26
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Фууууууу! А як же канонічна трійця? А як же Хома??? На кой хрін мені цей Джон??? При чому тут Трансільванія? Що ха маразм? Фуууууууу!

такі самі думки були, я читала по порядку тут)))
прочитала Слаєса, подумала, а далі тебе - ти раніше мене все написав))

та нуна. Нє, ну добре, що не такий самий буде, як фільм 1967р, а осучаснений. Ну але яка Трансільванія? Звідки в ній козацьке поселення? Тішить, що сюжет буде "багатослойний", як написали. Люблю багато історій, котрі пересікаються. Тішить Чадов і Дітковська, Флемінг лишній))
Я би хотіла побачити фільм подібний до сучасного "Тараса Бульби"(тоїсть без фанатизму лишнього), а вийде якесь фентезі в 3д.

Цитата В фильме переплелись и исконно гоголевские мотивы, и компьютерная графика, и современные сюжеты, без которых теперь не снимают кассовые приключенческие фантастические фильмы.
Напартачили. Класика і без того може обійтись.
А щоб класику в фентезі - брєд, надіюсь артхаусу там не буде) мало лі шо чекати, мені вже не подоб по опису, а ще не бачила))
вопшем фуууу)))) Опис розчарував, спортили оригінальну ідею Вія. Але подивлюсь, якщо колись покажуть нарешті, може дійсно сподобаєтсья і насправді все гарно
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (04.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2013, 20:50 #2179244   #27
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
якщо колись покажуть нарешті, може дійсно сподобаєтсья
мені вже й не віриться що воно колись вийде в прокат. )
Victor_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2013, 21:09 #2179260   #28
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Не знаю чи ми побачимо, але наші діти точно побачать того ВІЯ...
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2013, 00:29 #2213052   #29
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Цитата:
Допис від Victor_te Переглянути допис
на сайті вже ніякої інфи http://www.viymovie.com/
coming soon...
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Не знаю чи ми побачимо, але наші діти точно побачать того ВІЯ...
побачимо і ми
інфа з групи вконтакті
Цитата Трейлер "ВИЙ" 3D прикреплен к "Форсажу" 6!

Друзья! Сегодня в прокате стартовал «Форсаж 6». Думаю, фильмы этой франшизы в комментариях не нуждаются. Перед началом фильма зрителей ожидает сюрприз – первый кинотеатральный тизерный трейлер фильма «ВИЙ» 3D, который скоро выпустит в российский прокат компания Universal.

Трейлер будет соответствовать ритму и эстетике фильма «Форсаж» - он будет очень динамичным и взрывным. Тизерный трейлер должен дать зрителю лишь общее представление о масштабе картины. Учитывая, что «Форсаж» выходит в классическом 2D формате, то и тизерный трейлер решили сделать в 2D. А вот уже в середине лета к фильму «Призрачный патруль» планируется прикрепить второй трейлер фильма «ВИЙ» 3D, в формате 3D. Также в ближайшие дни появится специальная интернет-версия тизерного трейлера.
а також
Цитата Друзья! 26го мая, в воскресенье, на Кинопоиске состоится премьера первого тизерного ролика Вий 3D!
і ще анімований gif-постер
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2013, 12:26 #2213686   #30
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

оце вони там накрутили, дивно що там ще вампірів і зомбі немає в цьому Вії
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2013, 18:21 #2213909   #31
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2013, 19:22 #2213936   #32
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

бодрить трейлер,ага
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2013, 19:55 #2213951   #33
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

Хм, а трейлер так нічо )) Але нащо так спойлерити!

Там, до речі, актор з Карты, Деньги, Два Ствола!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2013, 20:36 #2213980   #34
Olena123
Banned
Типово Відповідь: ВІЙ повертається

мені здається що СТАРИЙ ВІЙ - найкращій
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 13:26 #2223118   #35
Halita
Учасник
 
Аватар для Halita
Типово Відповідь: Вій повертається

Я погоджуюся, при тому на момент коли був знятий цей фільм, це було шось дуже круте )
Halita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2013, 23:35 #2319102   #36
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Вій повертається

А тим часом
http://cinemaciti.ternopil.ua/film/Vij
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cara (25.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2014, 12:09 #2339566   #37
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Вій повертається

І як враження від фільму? Хтось ходив? А то на сайті сінема сіті пару відгуків тільки, і то не дуже.. http://cinemaciti.ternopil.ua/film/Vij
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 14:17 #2340667   #38
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Вій повертається

В мене тільки позитивні відгуки.
і ЗД сподобалось і сам сюжет (по мотивах Гоголя, а не по його Роману)
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 01:17 #2345899   #39
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Вій повертається

Був на першому прокатному дні в нас. Що сказати...видно, я перегорів, чекаючи від цього фільму дуже багато. Отримав задоволення від картинки і 3Д загалом, спеціалісти таки дійсно попрацювали на славу. Видно дуже хорошу роботу зі світлом, перспективою, плановістю і зйомкою загалом, монтажем. Але дуже розчарований сюжетом. Він, сюжет, якийсь весь скомканий. Дивлячись фільм, мозок постійно намагався проводити аналогію з Гоголем і входив в ступор від того, що відбувається на екрані. Якби можна було стерти пам"ять про повість Гоголя, фільм "Вій" 67 року і подивитись "Вій 3D" - мені б дуже сподобалось. Думаю, в Європі фільм буде мати успіх. А так, нажаль...1 страшна сцена за фільм і це навіть не сцена панночки літаючої в труні, містичного "Гоголівського" духу не те, що немає - ним навіть не пахне. Кінцівка фільму просто добила.
Повністю згідний з цією думкою.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Oleg90 (16.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:06.