Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.11.2016, 13:59 #2664035   #721
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
karamel856, слухай, ну шо ти починаєш ? ))))

може нам лінь спорити з дівчино/жінкою, яка не розуміє, або не чує (робить вигляд) тебе. легше "відійти в сторону", ніж щось доказувати.
Треба мати мужність це признати, а не фразою "НУ ШО ТИ ПОЧИНАЄШ? " робити її пилкою.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 14:02 #2664036   #722
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Я сама кого хоч відмастюжу, якщо мене добре взлостити...
а чому втікала від мене по нічному цвинтарі?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 18:54 #2664089   #723
Freeboy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

В романі Ремарка " Тіні в раю" є чотка фраза на цю тему:

...— Я?
— Да, ты! Попробуй скажи, что виновата я.
Я уже собирался сказать это. Но тут, к счастью, вспомнил об уроке, который дал мне отец в день моего семнадцатилетия.
«Ты, — сказал он, — вступаешь в эпоху женщин. Запомни поэтому: только безнадежные кретины хотят доказать свою правоту женщине и взывают к ее логике».
— Виноват я! — пробормотал я в бешенстве. — Если можешь, прости меня за то, что я свалял дурака. Наташа подозрительно оглядела меня.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 20:05 #2664106   #724
castor
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Недавно дивилась повтор "Ліга сміху" то там Полякова почала СПРАВЕДЛИВО возмущатись на рахунок реальної проблеми яка виникла на сцені на що Зеленський вийшов, взяв її за руку і сказав :"Оля, ну шо ты начинаешь?" Мене аж підкинуло на дивані, бо дуже часто чую таку фразу не лише від свого, а і від чужих! Шо за ***? Ви опше шось нове вивчити можете, а то як попугаї всі як один "НУ ШО ТИ ПОЧИНАЄШ?" Спробуйте колись задуматись, може то не вона починає, а ви недоганяєте?
поки ми не знаємо всіх обставин, через що там почала зудіти Полякова, ми не можемо стверджувати, було це справедливим, чи ні

також, є такі речі, як доречність і такт - можливо, саме зараз і саме в такому тоні про це не треба говорити, а спокійно донести це потім

замість цього є особини, яким треба зараз і вже показати своє ущімльонне его і виставити інших ідіотами - ну звичайно, що найбільш заспокійливим тут буде фраза "ну шо ти начінаєш?"
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 20:22 #2664113   #725
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
жінка буде "починати" доти, доки не почує в відповідь саме то, шо вона хоче почути))
Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Чого в чоловіків улюблена фраза коли жінка приводить аргументи його не правоти звучить як :"Ну шо ти починаєш?"
Джалка, а ти звернула увагу, що в питанні вже закладена відповідь з жіночої точки зору. "його не правоти". Тобто, вона не розглядає, що не права може і вона бути.
А що чоловіку в такій ситуації залишається казати (коли він вже ітак неправий) - ну що ти починаєш знову ???
Звісно, розумний мужчина далі скаже, да, ти права, але відмахайся нарешті ))) а кому нема бажання спорити, скаже "ну що ти починаєш"
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (17.11.2016), Джалка (16.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2016, 15:25 #2664284   #726
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Мене трафляє навіть не це, а саме питання яке ви всі як один говорите. Формулювань інших нема? Де вас вчили тої фрази? Як попугаї з одної клітки.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2016, 16:12 #2664294   #727
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Мене трафляє навіть не це, а саме питання яке ви всі як один говорите. Формулювань інших нема? Де вас вчили тої фрази? Як попугаї з одної клітки.
ой всьо!
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (17.11.2016), Poter2 (18.11.2016), Sasha (18.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 14:17 #2667329   #728
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата 18-річна «ліберо» Олена Тофан – «Міс «Галичанка»-2016» (фото)
via

Ну вот чому перемагає дівка, із параметрами ліберо?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:40.