Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.01.2013, 16:54 #2113162   #1
antonesky1
Учасник
Exclamation Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Добрий день! Мене звати Анатолій.2 роки назад придбав твердопаливний котел Атмос (чеський)на свій особняк 240 кв.м.По відзивах і рекомендаціям впевнився шо котел дуже хороший і по характеристикам відповідає своїй ціні.Знайшов в інтернеті "перших-ліпших"монтажників,звязався з ними,зустрілись."Майстри"запевнили мене що все зроблять на УРА і проблем з тим ділом в мене не буде.За 2 дня все було готово.Запустили котел,так-сяк пояснили що і як робити,забрали свої "чесно"зароблені гроші і поїхали.З часом я зрозумів що тут щось не то.Чому? Дрова я закидував раз 6 на добу!!!Котел почав забиватися смолами,з димоходу валило так,як з АЕС якоїсь.. ...я собі це не так на початку представляв.Подзвонив до тих "спеців"-обіцяли приїхати,день чекав 2-й,5-й,10-й і т.д.Одним словом пропали ті"профі"..Жінка і теща доїдали мені мозок..Почав шукати інших,але з обережністю!Надибав наодин сайт читав цілий день їхні статті,рекомендації,відгуки та ціни (до речі котли в них дешевші)позвонив і домовився про зустріч.На другий ранок вони вже були в мене в котельні і перших 15-20 хв.були в ступорі,мол як так?шо за розумники підключали? Потім показали,намалювали схему і по хлопськи пояснили що і як має бути..і що ще потрібно (бо було явно не все)В цей же день скинули список і ціни комплектуючих.Ще через день були їхні монтажники,які не "курили пів дня і не думали як би то в магазин зганяти за 0.5",а працювали з ранку і до пізньої ночі,зробили все чисто і акуратно,детально роз'яснили мені від а до я,намалювали схему,короче по полочкам розклали і розжували все повністю..Запустили котельню..Люди повірте-це небо і земля!!!Котел горить "як книжка пише",забув коли останній раз котел чистив))подвійна економія дров!Час від часу дзвоню по дрібницях запитую-відповідають завжди і пояснюють) одним словом задоволений на всі 100!!Навіть теща вже знає як тим всім користуватись Так що люди,подумайте добре перед тим як встановлювати котел чи будь-яку опалювальну техніку-не ставайте на граблі,на які колись став я!Мало зараз людей які відповідають за свої слова,але такі є-повірте Довіртесь професіоналам,!!!Дуже дякую їм,і менеджерам і відділу продаж,а особливо монтажникам,тепер раджу їх всім знайомим!Якщо Ви зацікавились,скидую сайт www.ekonomteplo.com.ua P.S.Це не реклама і не замануха.Я просто висловив те що наболіло та власну думку…
antonesky1 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
hameleon (08.02.2013)
Старий 11.01.2013, 17:31 #2113189   #2
Sjava
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

і що?не ти перший не ти останній.....як то кажуть без лоха і жізнь плоха(це не про автора,на його місті може бути кожен,просто це буденність і халатність...)так у кожній сфері,є хороші майстри,є так названі майстри,тому тут ніхто не застрахований,просто тре добре дивитися...
Sjava зараз поза форумом  
Старий 11.01.2013, 17:40 #2113196   #3
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

ага
Воопше не реклама))
другий допис на форумі і зразу ссилка на сайт
не верю (с)Станіславський
lapochka dochka зараз поза форумом  
Старий 11.01.2013, 20:07 #2113295   #4
pvm
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Цитата
Допис від antonesky1 Переглянути допис
Потім показали,намалювали схему і по хлопськи пояснили що і як має бути..і що ще потрібно (бо було явно не все)В цей же день скинули список і ціни комплектуючих.:
то ти нам по хлопськи поясни що не так зробили тобі перші майстри. І шо ще бракувало комплектуючіх?


.................................................. .............................................

Востаннє редагував pvm: 11.01.2013 о 20:07. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Старий 11.01.2013, 20:32 #2113313   #5
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Цитата
Допис від antonesky1 Переглянути допис
Твердопаливні котли Чеського виробництва Атмос!
від 01.11.2011, 14:55 #1786138
Це перший допис на форумі.
Цитата
Допис від antonesky1 Переглянути допис
P.S.Це не реклама і не замануха
А це другий допис .

Головне що швидкість працівників ВРАЖАЄ!!!
Perestroika зараз поза форумом  
Подякував(ла):
coolyok (11.01.2013)
Старий 11.01.2013, 20:45 #2113322   #6
os
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

та ні перший допис був тут
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1786138#post1786138

але його
Востаннє редагував Vadimko: 11.11.2011 о 05:31. Причина: витерто явну рекламу

чоловіче ти для чого людей розводиш?
os зараз поза форумом  
Старий 11.01.2013, 20:58 #2113331   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Цитата
Допис від Sjava Переглянути допис
і що?не ти перший не ти останній.....як то кажуть без лоха і жізнь плоха(це не про автора,на його місті може бути кожен,просто це буденність і халатність...)так у кожній сфері,є хороші майстри,є так названі майстри,тому тут ніхто не застрахований,просто тре добре дивитися...
Цитата:
Допис від lapochka dochka Переглянути допис
ага
Воопше не реклама))
другий допис на форумі і зразу ссилка на сайт
не верю (с)Станіславський
Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
то ти нам по хлопськи поясни що не так зробили тобі перші майстри. І шо ще бракувало комплектуючіх?


.................................................. .............................................
Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
від 01.11.2011, 14:55 #1786138
Це перший допис на форумі.

А це другий допис .

Головне що швидкість працівників ВРАЖАЄ!!!
Цитата
Допис від os Переглянути допис
та ні перший допис був тут
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1786138#post1786138

але його
Востаннє редагував Vadimko: 11.11.2011 о 05:31. Причина: витерто явну рекламу

чоловіче ти для чого людей розводиш?
Пацани і давно ви стали з спамботом розмовляти???))) Модер прогебав спам. Ви ше в ПП йому чирканіть гнівні відгуки за рекламу.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 11.01.2013, 21:00 #2113332   #8
os
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

А як простий користувач може відрізнити спамбота від звичайного юзера?
os зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lapochka dochka (12.01.2013)
Старий 11.01.2013, 23:20 #2113431   #9
coolyok
 
Аватар для coolyok
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

http://ekonomteplo.ternopil.ua/ сайт тернопільського представництва! НІ адреси , ні міського телефону .. Це що такі моторні майстри що зі львову так швидко мотнулися? Реактівні якіта!))

І ще одне як можна спочатку купувати котел, а потім майстрів шукати?

НЄПОНІМАЮ .....
coolyok зараз поза форумом  
Старий 15.01.2013, 10:24 #2115844   #10
Teas
Учасник
 
Аватар для Teas
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Без фантазії.Чим більше стартер доказує, що це не реклама, тимм більше це похоже на рекламу)
Teas зараз поза форумом  
Старий 15.01.2013, 10:28 #2115848   #11
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Твердопаливний котел..Як це буває!! Уважно!

Цитата
Допис від os Переглянути допис
А як простий користувач може відрізнити спамбота від звичайного юзера?
Як і ми чисто інтуїтивно)) буває шо їх два ведуть бесіду між собою про шось своє. Смішно коли народ починає піддакувати))). Славко занятий шоб почистити)))
Сомбра зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
опалення



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:15.