Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Банк який немає відділень.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.03.2018, 06:13 #2723099   #81
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Мені ліміт підняли з 50 до 80к. Цікаво те, що підняли відразу на наступний день як закинув немалу суму готівки на приватівську картку. Значить бачать хто що і коли проводить по банках.

Додано через 4 хвилини
Зараз Приват дає 10% кешбек на квитки на потяг:
https://promos.privatbank.ua/ua/cash...pku-zhd-kvytka

Але я це побачив після того як оплатив квитки монобанківською карткою. Повернули 4% за кредитні кошти.

Востаннє редагував .: 03.03.2018 о 06:13. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2018, 11:47 #2723113   #82
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
маєш може термінал такий що там можна перестроювати коди?))
ні, взагалі терміналу немаю . Та й нащо мені все в оборот заганяти?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Мені ліміт підняли з 50 до 80к. Цікаво те, що підняли відразу на наступний день як закинув немалу суму готівки на приватівську картку. Значить бачать хто що і коли проводить по банках.

Додано через 4 хвилини
Зараз Приват дає 10% кешбек на квитки на потяг:
https://promos.privatbank.ua/ua/cash...pku-zhd-kvytka

Але я це побачив після того як оплатив квитки монобанківською карткою. Повернули 4% за кредитні кошти.
Підняли великій кількості людей навіть якщо ніхто не просив. Бачать 100% що робиться в інших банках. Сестрі дали зразу 50 хоч я вказав малу зарплату і без додаткових документів. Знайомій дали 0 і прямо написали - через борги перед іншими банками. Пробував піднімати - все одно 0. У неї купа років борг перед Дельта.
Приват продає дорожче ніж білети коштують в укрзалізниці. у мене так і писало останній раз комісія привату 12грн.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2018, 17:41 #2723393   #83
Хтось
 
Аватар для Хтось
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Також користуюсь. Кешбек, поповнення мобільного тішать. Побачив, що дають по 50 грн за нових клієнтів: запрошуючуму - 50, запрошеному - 50.
Не знаю, яка вигода самому банку з цих всіх ніштяків для клієнтів. Це і насторожує. Напевне маркетингові штучки їхні, щоб набрати клієнтів. Але поки все ОК, то не бачу причин не користатися
Хтось зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2018, 18:51 #2723395   #84
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Прикол - при оплаті в маршрутці нараховується кешбек по категорії подорожі
Крутий банківський продукт однозначно!
Цього місяця підняли кредитний ліміт по всім моїм карткам, на двох по 80тис. Цікаво чи доб'ю до сотки хоч одну...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 14:29 #2723446   #85
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Зараз Приват дає 10% кешбек на квитки на потяг:
https://promos.privatbank.ua/ua/cash...pku-zhd-kvytka

Але я це побачив після того як оплатив квитки монобанківською карткою. Повернули 4% за кредитні кошти.
Це найобка від привату, бо тре купувати через їх додаток, а там все дорожче.
Сьогодні купував 2 квитки на львів, зайшов в приват, забрав постіль, ціна по 38.хх грн
Знайшов ті самі квитки через uz.gov.ua забрав галочку постіль і купив по 31,хх грн
ітого різниця в ціні понад 20%, то 10% кешбеку ніяк не врятують, плюс по моно ще 4 можна зробити...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
Хтось (09.03.2018), pberit (08.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 21:17 #2723492   #86
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата Це найобка від привату, бо тре купувати через їх додаток, а там все дорожче.
Сьогодні купував 2 квитки на львів, зайшов в приват, забрав постіль, ціна по 38.хх грн
Знайшов ті самі квитки через uz.gov.ua забрав галочку постіль і купив по 31,хх грн
ітого різниця в ціні понад 20%, то 10% кешбеку ніяк не врятують, плюс по моно ще 4 можна зробити..
а ще більша найобка - коли піти на ЖД касу, і купити такий же квиток - тільки дешевше на 20-30 грн.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2018, 22:19 #2723495   #87
MoRZE
Активний учасник
 
Аватар для MoRZE
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
а ще більша найобка - коли піти на ЖД касу, і купити такий же квиток - тільки дешевше на 20-30 грн.
Тернопіль-Львів через booking.uz.gov.ua - 31.86 грн. Думаєте, в касі буде на 20 грн дешевше?
MoRZE зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Alik80 (16.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2018, 09:24 #2723515   #88
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата Тернопіль-Львів через booking.uz.gov.ua - 31.86 грн. Думаєте, в касі буде на 20 грн дешевше?
ні. Щойно подивився, я напутав, не забирав галочки і тому ціна така була.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2018, 15:17 #2723556   #89
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
Тернопіль-Львів через booking.uz.gov.ua - 31.86 грн. Думаєте, в касі буде на 20 грн дешевше?
Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ні. Щойно подивився, я напутав, не забирав галочки і тому ціна така була.
колись послуга онлайн покупки якусь комісію таки добавляла, вот цікаво чи зара ціна в касі відрізняєтсья чи ні?
і чи можна в касі оплатити карткою? а то давно так не купляв, згадаю все там черга була...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2018, 19:03 #2723567   #90
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від Хтось Переглянути допис
Також користуюсь. Кешбек, поповнення мобільного тішать. Побачив, що дають по 50 грн за нових клієнтів: запрошуючуму - 50, запрошеному - 50.
Не знаю, яка вигода самому банку з цих всіх ніштяків для клієнтів. Це і насторожує. Напевне маркетингові штучки їхні, щоб набрати клієнтів. Але поки все ОК, то не бачу причин не користатися
Гороховський в своєму фейсбуці пообіцяв ще й своїх 50 грн до кінця березня.
https://monobank.com.ua/r/Piww

Останнє інтерв'ю Дубілета
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (10.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2018, 09:29 #2723603   #91
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
колись послуга онлайн покупки якусь комісію таки добавляла, вот цікаво чи зара ціна в касі відрізняєтсья чи ні?
і чи можна в касі оплатити карткою? а то давно так не купляв, згадаю все там черга була...
Одне і те ж місце через booking.uz.gov.ua дешевше чим в касі на 1.50 грн. Плюс каси тільки в тому, що там можуть бути ще додаткиві місця, наприклад, зняті з броні, які на сайті не відображаються.

Ощадівські POS-термінали з PayPass є у всіх касах, крім 4 і 7.
volpast зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (10.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2018, 17:39 #2724404   #92
GELIY
Активний учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Хто пробував оплачувати комуналку? Поділіться лайфхаком
GELIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2018, 19:28 #2724409   #93
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

GELIY, а є якісь проблеми з оплатою комуналки?
volpast зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2018, 20:36 #2726530   #94
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Знову жалітись прийшов
1. Чомусь мені дали менші % по кешбеку ніж в друзів.
2. Не зарахували мені запрошеного друга, йому таки дали 50грн, а мені ні, кажуть що він через іншу людину зареєструвався. А коли він пише вкажіть через кого вони морозяться. Хоч йому в додатку показувало що то я його привів. Дитячий садок.

pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2018, 20:53 #2726537   #95
Ximik
 
Аватар для Ximik
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата Знову жалітись прийшов
1. Чомусь мені дали менші % по кешбеку ніж в друзів.
2. Не зарахували мені запрошеного друга, йому таки дали 50грн, а мені ні, кажуть що він через іншу людину зареєструвався. А коли він пише вкажіть через кого вони морозяться. Хоч йому в додатку показувало що то я його привів. Дитячий садок.
Тобі ще повезло. В мене взагалі відсутні деякі пункти для вибору кешбеку (наприклад продукти: в мене їх нема - в друзів є для вибору)
А то так для ознайомлення скопіпастив з іншого форуму. Певно ми з тобою попали під певну категорію Гороховського:

"Свинорыл" - термин, отцом которого является бывший первый зампред "Привата" Олег Гороховский. "Свиными рылами" он назвал клиентов "Монобанка", которые стараются накосить побольше кешбека. Кто подхватил это слово и сделал очередным мемом-афоризмом, история уже умалчивает. Но термин прочно вошел в "узкие круги".
Ximik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2018, 21:30 #2726540   #96
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від Ximik Переглянути допис
Тобі ще повезло. В мене взагалі відсутні деякі пункти для вибору кешбеку (наприклад продукти: в мене їх нема - в друзів є для вибору)
А то так для ознайомлення скопіпастив з іншого форуму. Певно ми з тобою попали під певну категорію Гороховського:

"Свинорыл" - термин, отцом которого является бывший первый зампред "Привата" Олег Гороховский. "Свиными рылами" он назвал клиентов "Монобанка", которые стараются накосить побольше кешбека. Кто подхватил это слово и сделал очередным мемом-афоризмом, история уже умалчивает. Но термин прочно вошел в "узкие круги".
Ну в мене 19% за книги, по ним я і виведу всі 500грн, той 1% що вони мені скрутили то таке. А за тих 50грн вони мене обідили, другу нарахували, значить ссилка проканала, бо якби він сам зареєструвався йому б їх не нарахували. А зараз морозяться. Не красиво... Ну будемо воювати з банком хто кого...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2018, 22:05 #2726546   #97
Ximik
 
Аватар для Ximik
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата Ну в мене 19%
Ну дивись щоб тобі ту категорію на травень не почікали). Їм абсолютно по.. обідили тебе чи ні.
Ximik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2018, 22:21 #2726549   #98
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від Ximik Переглянути допис
Ну дивись щоб тобі ту категорію на травень не почікали). Їм абсолютно по.. обідили тебе чи ні.
Ну це вони добре придумали - робити по різним карткам різні кешбеки. Прийдеться їх збирати набагато більше...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ximik (04.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2018, 21:40 #2727316   #99
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Зальот у фінустанови-у людини "пішли" гроші з їх картки ще й в штатах
без обовязкового запиту пароля
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2018, 22:09 #2727319   #100
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Зальот у фінустанови-у людини "пішли" гроші з їх картки ще й в штатах
без обовязкового запиту пароля
Ми як були у Шрі Ланці то в друга вкрали сумку з кредитками - в поліції одразу сказали - блокуйте і то вже. У них практично ніде не вимагається пін, по всім карткам. Банк якби повертав гроші то хитрі українці би просто відсилали картки родичам щоб знімали гроші, а тут би писали заяву що картку вкрали. Хз як захиститись від крадіжок... у Монобанку хоча б додаток є, де швидко можна заблокувати. У друга вкрали ще й телефон то я тупо написав зі свого додатку щоб заблокували і вони зробили це миттєво не задаючи дебільних питань. У випадку Укрсиббанку там взагалі дурдом - у них "гаряча" лінія працює лише в робочий час самих відділень!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:02.