Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.06.2017, 12:55 #2696760   #5501
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Ну якщо в 988 було не християнство, то коли ж воно почалося в Україні?
Я не знаю, не вивчав цього питання. Чув, що існує версія, що ще апостол Андрій дійшов до земель Русі і проповідував цим племенам.
Для мене важливо те, що є актуальним: коли християнство прийшло в моє життя і коли Ісус Христос змінив мене. І продовжує міняти.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2017, 18:14 #2696919   #5502
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для мене важливо те, що є актуальним: коли християнство прийшло в моє життя і коли Ісус Христос змінив мене. І продовжує міняти.
Що змінилось? Ви почали радіти думкою?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2017, 20:35 #2696933   #5503
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Що змінилось? Ви почали радіти думкою?
Багато чого змінилося. Бог вберіг мою сім"ю від розпаду, мене від великих бід. Також з часом моя дружина і мої діти також увірували в Ісуса Христа. Те, якими ми є зараз і те, що ми не пропали - заслуга Бога.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 08:11 #2696943   #5504
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Ну якщо в 988 було не християнство, то коли ж воно почалося в Україні? Невже з початком Реформації і появою п'ятидесятників, харизматиків і їм подібних?
--Після смерті апостолів Справжнє Християнство перетворилось на Такназиване Християнство, ось і подумайте самі, коли Християнство появилось в Україні.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Неохаризматики. Я так і думав.
Так довго випитувалися, бо важлива не лише обгортка "вірю в Христа", а й власне вміст цукерочки.
--Може бути і таке, що в обгортку заматана зовсім і не цукерочка.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Нехай видаляють. Тобі ж гірше буде на пустому розділі сидіти. Бо і Ychen бачу щось не часто відписує і іншим надоїдає.
А за глюки уже писав. І толку?
А глючить, бо адміни підозрюю поставили менший пріоритет. Скільки разів уже зустрічав людей. які ойкали і за голову хапалися, коли починаєш аргументовано доводити, що їхній погляд на Бога далеко не єдиноправильний і абсолютний. І що інші погляди також мають таке ж право на життя.
Не здивуюся, якщо і в Адміністрації тут сидять подібні.
--То про що ви бажаєте по аргументувати? Було б цікаво.

Востаннє редагував Vityab: 23.06.2017 о 08:11. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 08:40 #2696953   #5505
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

А про що ж іще можна подискутувати у розділі "Релігія"
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 08:56 #2696959   #5506
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
А про що ж іще можна подискутувати у розділі "Релігія"
--Ну про те, що найбільше вас цікавить у даний момент.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 08:59 #2696960   #5507
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

О. Це я можу сказати. В даний момент мене цікавить, коли ж Новак роззомбується від а-ля "це все підробка християнства, лише моя конфесія то і є істинні християни"
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 09:09 #2696961   #5508
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
О. Це я можу сказати. В даний момент мене цікавить, коли ж Новак роззомбується від а-ля "це все підробка християнства, лише моя конфесія то і є істинні християни"
--Ну я вважаю, що коли Справжній Бог один, то і віра (вчення, релігія) в Справжнього Бога має бути одна. Чи як ви вважаєте?

Ефесян 4:
5 Один Господь, одна віра, одне хрищення,

Тому, якщо я вважаю, що про справжнього Бога написано в Біблії, то і Християнська конфесія має бути тільки одна. Інші конфесії вважаю, що вони себе тільки так називають Християнськими.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 09:22 #2696963   #5509
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Я вже наводив оповідь про слона і трьох сліпців. Кожен обмацує слона з іншої сторони. З Богом те саме. Він настільки всюдисущий, що людина, як той сліпець, просто не здатна осягнути його повністю. Звідси і різноманіття поглядів на Бога. Кожен погляд розказує про свій кусочок мозаїки.
З мовою подібно. Людина як вид одна, але мов багато. І не можна сказати, що якась одна є справжньою, а всі інші - викривлення.
У межах одного народу і справді краще, щоб була одна релігія, а не декілька, щоб не гризлися брат з братом. Або принаймні одна конфесія в межах релігії.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 09:27 #2696965   #5510
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Я вже наводив оповідь про слона і трьох сліпців. Кожен обмацує слона з іншої сторони. З Богом те саме. Він настільки всюдисущий, що людина, як той сліпець, просто не здатна осягнути його повністю. Звідси і різноманіття поглядів на Бога. Кожен погляд розказує про свій кусочок мозаїки.
--Як ви вважаєте, якщо Справжній Бог існує, то чи хоче щоб про нього люди знали правду і про те, що він вважає добром, а що є злом?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
У межах одного народу і справді краще, щоб була одна релігія, а не декілька, щоб не гризлися брат з братом.
--Думаю, що було б непогано, щоб і народи між собою не гризлись.
Як ви вважаєте, Справжній Бог є Богом тільки однієї якоїсь нації чи народу, чи є Богом всіх людей на Землі?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 09:36 #2696968   #5511
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Я вважаю, що Бог дав людям свободу вибору і не буде нав'язувати їм свої визначення понять "добро" і "зло". А також дав їм можливість розвиватися і самостійно пізнавати світ довкола. Людина гідно розпоряджається лише тим, що здобула тяжкою працею. А те, що легко прийшло - легко і піде.
Ну припустимо прийде Бог і вручить правду. Людина одразу ж її перекрутить для своєї вигоди. Або узагалі викине, бо це виявиться невигідне.
Бог є один для усіх живих істот у всесвіті. Він не робить привілеїв лише для людей.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 10:01 #2696972   #5512
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Я вважаю, що Бог дав людям свободу вибору і не буде нав'язувати їм свої визначення понять "добро" і "зло". А також дав їм можливість розвиватися і самостійно пізнавати світ довкола. Людина гідно розпоряджається лише тим, що здобула тяжкою працею. А те, що легко прийшло - легко і піде.
Ну припустимо прийде Бог і вручить правду. Людина одразу ж її перекрутить для своєї вигоди. Або узагалі викине, бо це виявиться невигідне.
--Як ви вважаєте, людина може щось дати Богу?
Розумієте, що визначення добра і зла важливо саме для нас людей, а не для Бога. Богу ми нашкодити ніяк не можемо. Тому визначення добра і зла, важливе для нас, бо від цього залежить саме наше з вами благополуччя, а не Бога. В Біблії написано, що він нас навчає тому, що може нам людям принести користь, а не Богу. І те чому Бог навчає може принести користь не тільки одній людині, а всім одночасно, за умови, що всі будуть робити так як хоче Бог, щоб ми робили. Ми можемо тільки своїми діями засмучувати Бога або радувати.

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Бог є один для усіх живих істот у всесвіті. Він не робить привілеїв лише для людей.
--Тому зупинимось на тому, що Справжній Бог є Богом всіх людей на Землі.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 10:19 #2696974   #5513
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Користь також поняття відносне. Щоб одному корисне, те для іншого убивче. Наприклад грабування інших народів забезпечуває московитам ситне життя. Нема грабунку - починається біда. заворушення і т.д. Тобто грабунок для московита є якраз великою користю. Вони просто не уміють і не хочуть жити по іншому. Винятки звісно є, але їх занадто мало, щоб впливати на думку народу.
Ви ж не скажете, що цього їх також навчив Бог?
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 10:32 #2696976   #5514
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Користь також поняття відносне. Щоб одному корисне, те для іншого убивче.
--Я ж і звертаю увагу, що те чому навчає Бог через свого Сина Ісуса Христа, може приносити користь всім людям одночасно, але для цього потрібно, щоб всі люди мали одне розуміння, що Бог вважає добром, а що вважає злом.

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Щоб одному корисне, те для іншого убивче. Наприклад грабування інших народів забезпечуває московитам ситне життя. Нема грабунку - починається біда. заворушення і т.д. Тобто грабунок для московита є якраз великою користю. Вони просто не уміють і не хочуть жити по іншому. Винятки звісно є, але їх занадто мало, щоб впливати на думку народу.
Ви ж не скажете, що цього їх також навчив Бог?
--Думаю, що від війни і політики, яку розв'язали кремлівські шизофреники страждають також і росіяни.
Взагалі то по вченню Ісуса Христа, людям не можна вбивати людей.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 10:53 #2696978   #5515
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я ж і звертаю увагу, що те чому навчає Бог через свого Сина Ісуса Христа, може приносити користь всім людям одночасно, але для цього потрібно, щоб всі люди мали одне розуміння, що Бог вважає добром, а що вважає злом.
Але біблія, хочеться Вам цього чи ні - книга, витворена євреями і частково греками. Не виникла ж на пустому місці. А отже, у ній приховані ідеї авторів, як збільшити область панування відповідного народу. Якби там була лише користь для всіх - євреї б її не відкинули. Для єврея наприклад "всяка влада від Бога" в той час означало б змиритися з римським пануванням.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Взагалі то по вченню Ісуса Христа, людям не можна вбивати людей.
А також не можна опиратися злу, треба підставляти щоку...
Це призводить лише до поширення зла, бо йому не противляться. Це звичайний елемент гібридної війни, щоб подібне до "украинцы и русские - братья".

Востаннє редагував yarko3: 23.06.2017 о 10:53. Причина: Пізніше додано
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 11:04 #2696983   #5516
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Але біблія, хочеться Вам цього чи ні - книга, витворена євреями і частково греками. Не виникла ж на пустому місці. А отже, у ній приховані ідеї авторів, як збільшити область панування відповідного народу. Якби там була лише користь для всіх - євреї б її не відкинули. Для єврея наприклад "всяка влада від Бога" в той час означало б змиритися з римським пануванням.
--Ми ж вже визначились, що Справжній Бог є Богом всіх людей на Землі не залежно від нації чи народу чи держави, на які себе ділять самі люди. Тому Справжній Бог зацікавлений в тому, щоб всім людям було однаково добре. І тому люди, яких надихнув сам Бог записали все те в Біблії, що нам потрібно знати для того, щоб всі могли знати, що Бог вважає злом, а що добром.

Так влада від Бога, але коли влада суперечить тому, чому навчає Бог, то для віруючої людини, Справжнього Християнина приоритетною має бути Божа Влада або Божа Воля.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
А також не можна опиратися злу, треба підставляти щоку...
Це призводить лише до поширення зла, бо йому не противляться. Це звичайний елемент гібридної війни, щоб подібне до "украинцы и русские - братья".
--Думаю, коли всі люди будуть підтримувати погляд Ісуса Христа на те, що людям не можна вбивати інших людей, що не можна бажати чужого, то і війн на Землі не буде.

Востаннє редагував Vityab: 23.06.2017 о 11:04. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 11:14 #2696986   #5517
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І тому люди, яких надихнув сам Бог записали все те в Біблії
Однак пишуть книги все ж люди, а не Бог. Тому кожна книга несе відбиток думок автора, яких у випадку біблії було десятки якщо не сотня. Тому інший народ, який виробив собі інші звичаї, має цілком логічні підстави відкинути написане іншим народом, як шкідливе для себе.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Думаю, коли всі люди будуть підтримувати погляд Ісуса Христа на те, що людям не можна вбивати інших людей, що не можна бажати чужого, то і війн на Землі не буде.
Це нездійсненна утопія. У біблії навіть серед янголів були ворохобники. Завжди знайдеться хтось, хто захоче щось забрати в іншого. Навіть якщо причиною на те хвороба. А відсутність реакції на таке буде породжувати нові порушення.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 11:35 #2696995   #5518
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
О. Це я можу сказати. В даний момент мене цікавить, коли ж Новак роззомбується від а-ля "це все підробка християнства, лише моя конфесія то і є істинні християни"
Ярко, ану спробуйте прочитати оце ще раз:
"я не належу до жодної конфесії".
Як? Вдалося зрозуміти? )))
І далі:
"Я належу Ісусу Христу, Який викупив мене від смерті."
А це? Думаю, що тут навряд. Тут розуміння якщо і прийде, то колись, у майбутньому.



Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Я вважаю, що Бог дав людям свободу вибору і не буде нав'язувати їм свої визначення понять "добро" і "зло".
Нав"язувати не буде, це точно.
Але ознайомлює обов"язково, починаючи з перших людей, які на своїй шкурі пізнали відмінність між добром і злом.
Так і зараз Бог дає можливість людям, які пізнали те, що життя у безбожності приносить їм зло, відійти від цього і народитися знову, стати дитиною Божою у новому дусі, вспадкованому від Ісуса Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 11:44 #2696996   #5519
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Однак пишуть книги все ж люди, а не Бог. Тому кожна книга несе відбиток думок автора, яких у випадку біблії було десятки якщо не сотня. Тому інший народ, який виробив собі інші звичаї, має цілком логічні підстави відкинути написане іншим народом, як шкідливе для себе.
--Ну якщо людина щиро віддана Богу, то вона буде і щирою у випадку із думками Бога. Як ви вважаєте?
Вам просто потрібно узгодити свої погляди з Божими поглядами на людей різних національностей і рас.

Дії 10:
34 А Петро відкрив уста свої та й промовив: Пізнаю я поправді, що не дивиться Бог на обличчя,
35 але в кожнім народі приємний Йому, хто боїться Його й чинить правду.

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Це нездійсненна утопія. У біблії навіть серед янголів були ворохобники. Завжди знайдеться хтось, хто захоче щось забрати в іншого. Навіть якщо причиною на те хвороба. А відсутність реакції на таке буде породжувати нові порушення.
--Згоден, що для людям це не підсилу, але завдяки Царству Бога Бог це здійснить в майбутньому. Але ті хто має бажання опинитись підданими Царства Бога повинні вже зараз старатись узгодити своє життя із поглядами Бога відносно добра і зла.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ярко, ану спробуйте прочитати оце ще раз:
"я не належу до жодної конфесії".
Як? Вдалося зрозуміти? )))
І далі:
"Я належу Ісусу Христу, Який викупив мене від смерті."
А це? Думаю, що тут навряд. Тут розуміння якщо і прийде, то колись, у майбутньому.

https

Востаннє редагував Vityab: 23.06.2017 о 11:44. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 11:53 #2697004   #5520
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
"я не належу до жодної конфесії".
Та невже? А це що? http://forum.te.ua/showpost.php?p=2280842&postcount=5
Це уже конфесія, навіть якщо вона себе такою не визнає.
Громада зібралася. Люди не сидять і тупо кажуть один одному "я вірую в Ісуса". А щось таки роблять, навіть співають. Це обряд, практичне утілення віри.
А отже уже релігія, або у даному випадку течія християнства.

Ух. гарячий день одначе сьогодні

Востаннє редагував yarko3: 23.06.2017 о 12:00.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:33.