Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2020, 15:25 #2781720   #1561
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Все простіше, просто не видумуйте своїх правил.
Ну це тонкощі термінології. В побуті все рівно більшість вживає слово обгін, навіть коли це стосується випередження, хоча і розуміється різниця між двома термінами)
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2020, 19:00 #2781723   #1562
Olenushka
Учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Лишіть термінологію юристам, здоровий глузд треба мати і тоді буде норм керуватися)
Olenushka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2020, 21:21 #2782434   #1563
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Сьогоднішня ситуація, їхав з ветклініки на рогатці, і таке чудо на Тафіку(чи то Віваро) без поворотів, без вибачень за те що чуть не втиснув в бік, по відстаннях десь 10см лишилось до удару, якби не затормозив, то стояли б і оформляли.

Мінімальна предісторія: метрів 200 перед тим хотів трохи зміститись правіше, щоб тролейбус об'їхати, то він впевнено не пускав, а як сам то готовий бік підставити. (на початку відео чути як кажу, ладно їдемо за цим, мав на увазі тродейбусом)
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2020, 21:42 #2782436   #1564
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Думаю ти був у нього в мертвій зоні. Ну і мабуть він не спрдівався що ти так затято форсуватимеш, щоб не дати йому проскочити))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2020, 22:23 #2782441   #1565
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

А також він не сподівався що в машині існують поворотніки і аварійка як знак вибачення.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jen (26.09.2020), orka13 (27.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2020, 07:33 #2782443   #1566
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

В групі вайбера "автодопомога" проскакувало щось подібне за вчора 12:34:
Цитата ВО 6820 ВН - обережніше з цим трафіком. Поїхав в напрямку Березовиці.
Жодного повороту від горбатого до тубдиспасеру, порушення рядностей, тупа шахматка і підрізання, проїзд на червоне на Микулинецькій - чувак, якщо в тебе якась біда, то їдь здоровий, але вважай, що є ще життя та здоров'я інших людей. Якщо в тебе все добре, то ти мудак
Номер вроді інший.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2020, 08:20 #2782447   #1567
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Думаю ти був у нього в мертвій зоні.
Для мертвої зони в нього є нижня частина дзеркала в якого значно ширший кут огляду. Думаю, він його добре бачив, бо їхати в плотному трафіку і втрачати увагу за сусідніми машинами - це малоймовірно. Просто наглий мудак, яких по дорогах зараз валом.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2020, 18:15 #2782473   #1568
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
В групі вайбера "автодопомога" проскакувало щось подібне за вчора 12:34:

Номер вроді інший.
Ну за ним я їхав довго, він нікуди вроді не спішив, і за всю дорогу, аж до канади він ні разу поворотніка не влючив. Ні на з'їзді з горбатого, ні на повороті біля прогресу і навіть на перехресті біля костелу направо. Це якась нова тєма, я так розумію в водіїв, хай догадуються.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2020, 22:20 #2782480   #1569
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Як тут писали, чувак їхав на по*уї, яких зараз вагон і чуть більше.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2020, 09:27 #2782505   #1570
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Ну за ним я їхав довго, він нікуди вроді не спішив, і за всю дорогу, аж до канади він ні разу поворотніка не влючив. Ні на з'їзді з горбатого, ні на повороті біля прогресу і навіть на перехресті біля костелу направо. Це якась нова тєма, я так розумію в водіїв, хай догадуються.
З поворотніками є ціла купа пітухів які ввжають що включати поворотнік заздалегіть це западло. Саме ліпше то мигнути 1 раз вже в момент повороту. Впринципі при наявності такої кількості камер як в Тернополі і купи муніципалів можна було б трохи "виховувати", але без команди нічо не буде.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2020, 16:27 #2782516   #1571
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Мені "найбільше" подобаються ті які їдуть собі, потім ні з того ні з сього зупиняються, а тоді вже вмикають поворот. Кому він вже нафіг впав твій поворот.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2020, 20:39 #2782559   #1572
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Мусара створили аварійну ситуацію на дорозі, і навіть вусом не морнгули. Нє, ну а шо тут такого?

Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2020, 20:50 #2782560   #1573
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Мда, підараси ше ті. Мені здається, яке б вони завдання оперативне не виконували, але зупинитись і надати першу медичну допомогу зобов"язані. Так що треба дрючити їх за це в особливому порядку. А по друге, то шукати відео з реєстраторів, і дивитись чи були синьо-червоні маячки і сирена, як ні то грати в гриву і за це, бо як не як їхали я так розумію по односторонній дорозі вони проти шерсті.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2020, 18:29 #2782605   #1574
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Хто що думає про ці два екземпляри?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ektalion (31.10.2020), Sasha (12.10.2020), tapac_ko (02.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2020, 11:20 #2782761   #1575
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата Хто що думає про ці два екземпляри?
мудаки кончені
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2020, 14:53 #2782858   #1576
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Сьогодні ледь сам не став героєм теми - на кільці за 2-ю лікарнею стою перед кільцем на Купчинського, чекаю коли буде нагода вїхати (щось на диво активний трафік там). Вїжає на кільце Гранд Пікассо, не звернув увагу звідки, чи то з гаїв чи з корольова (від 2 міської виїхав), коротше я чомусь очікував, що він поїде мені назустріч на Купчинського, а він повернув на Корольова. Я вже було почав висовуватись на кільце, в результаті по губам прочитав пару матюків в свій адрес.
Ну але, курва, ну що тобі влом лівий поворотник включити? От не знаю чого я вирішив що він з'їжджатиме може траекторія в нього така була, може те, що на Корольова до дитячої з гаїв ніхто не повертає майже. Затупив звісно я, добре що гарну реакцію маю, а то начудив би, і був би винен без варіантів.

Додано через 4 хвилини
А можливо в нього був лівий поворотник, а перед зїздом на купчинського вимкнувся. ну факт що я "прочитав" його явно неправильно.

Востаннє редагував switch: 13.10.2020 о 14:53. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2020, 17:02 #2782868   #1577
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Для мене взагалі було здивування недавно там кільце побачити) Я щось не часто там проїжджаю, а тут з обласної дитячої вирішив тудою поїхати і на тобі такий сюрприз.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2020, 16:23 #2782899   #1578
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Щось нагадав собі, була на днях в мене дивна ситуація, їхав я по Львівській об'їзній(та що від Подолян йде) і от минувший перехрестя Біла-Тернопіль-Чистилів там трохи дальше є на підйомі дві полоси. Так от їде перед мною жигулька сімка а перед нею грузовичок, ну і починається дві полоси грузовичок дає вправу полосу, потім жигулька дає вправо, вже тільки лівим колесом по роздільній смузі їде. Я починаю їх випереджати і коли з жугуликом зрівнююсь бачу що він починає в мою сторону зміщатись, а йому сигналю бо він мене на зустрічну машину випихає, а він ще щось в закрите вікно кричить там. Повезло, що зустрічник певно побачив ідіота і посунувся трохи, бо він мене чуть не на пів машини випхав. Собсно, я так і не поняв маневру на жигулях, спочатку перестроївся в праву полосу і зразу за 2 секунди почав назад вертатись.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2020, 08:48 #2782907   #1579
pop
Учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації


https://youtu.be/Dd9v_NJrJUg

Ніколи не викладав такі відео, але вже накипіло. Чомусь дуже часто в цьому місці мене підрізають.
Можливо я в чомусь не правий? Може мені треба було з'їжджати з кільця в праву смугу?
Але навіть якщо так, то це не дає права попереду мене вискакувати таким "водіям" з внутрішньої смуги!

Наявність адекватної розмітки могла б полегшити життя всім.


Чомусь відео не відтворюється в віконному режимі.

Востаннє редагував pop: 15.10.2020 о 08:58.
pop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (15.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2020, 09:44 #2782911   #1580
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Він конечно не прав, по ПДР ти маєш право зїхати в будь-який ряд, і так як знаходишся справа то маєш перевагу. Але зважаючи, що їхав по зовнішньому кільці - то безпечніше таки зїжджати в правий ряд. або бути готовим до такого розвитку ситуації...

Додано через 48 секунд
ПС: вставляти слід не всю зсилку а тільки сам код: Dd9v_NJrJUg

Востаннє редагував switch: 15.10.2020 о 09:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
HappyVendor (08.11.2020), hunter07 (16.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:08.