Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2013, 15:47 #2257901   #41
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Читаю тему ,читаю дописи ... Маю багато чого сказати , не знаю тільки з чого почати . Напевно з себе , так ,я веду здоровий спосіб життя - не вживаю алкоголю , не курю , а також не вживаю майонезів-ковбаси-кетчупів-солодкої води-маргарину-булочок-тортиків з супермаркетів , і це ще не повний список . Їсти чи не їсти м"ясо , це питання риторичне . Їсти м"ясо можна і треба , а також обов"язково рибу. Але треба говорити конкретно - м"ясо - це означає м"ясо , а не шмат смердючої ковбаси ,виготовленї з шкіри та інших відходів з додаванням підсилювачів смаку , замінників та іншої хімії. Риба - це також означає тушка риби , а не труп з супермаркету чи з тернопілського ставу . Почуваю себе чудово , про дієти нічого не скажу , бо ніколи їх не дотримуюсь , їм що захочу і коли захочу , важу ( в свої 30 років і маючи не одну дитину !! ) 62 кг при зрості 170 см . Навіть сало їм ( нічний кошмар для захисників тварин ) . Так от , про останніх , знаю одну сімейку ,яка промила всім мізки про вегетаріанство , так от рік-два тому в дворі біля гаражу вони смажили шашлик чи курячі стегна , я там не заглядала особливо , потім з дикими очима вони то все їли . Тут питання інакше - якщо жінка не вміє готувати смачно , легше перейти на травку та кашки . Ще питання - а мешти ви які носите , з дермантину , а сумочки і гаманці ??? А помада та мило з чого зроблені ?? Чи ви також і від цього відмовляєтесь ?? Тут вже яскраво було зображено ( на картинках ) які товари потрібно бойкотувати справжнім захисникам тварин . Чому пишу справжнім ? Тому що більшість того , що ми бачимо є просто ханжество !!!
Я їм м"ясо і мої діти їдять , і ми повноцінні здорові люди . М"ясо творчості не шкодить !
eugenia зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (17.08.2013)
Старий 17.08.2013, 18:32 #2257945   #42
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

все добре що вміру, головне не збільшувати порціі, заміняю цукор - медом
Olena123 зараз поза форумом  
Старий 17.08.2013, 18:39 #2257947   #43
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

без мяса ніяк!!! як можна жити без шашлика???
Долучені зображення
Тип файлу: jpg viD5fizaAos.jpg (95.4 КБ, 6 переглядів)
ОРДА зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (23.08.2013)
Старий 17.08.2013, 19:53 #2257975   #44
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Щоб тема рухалась в правильному руслі, краще говорити не про м'ясо, а про здоровий спосіб життя А то холівари будуть на 100500 сторінок
Terror зараз поза форумом  
Старий 17.08.2013, 20:10 #2257979   #45
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

В нас всерівно всі балачки про здоровий спосіб життя зводяться до того що "вот я не пю і не курю!!1111", ніби це якесь визначне досягнення в житті. Алсо, більшість всерівно пє, а після того курить, на закритих тусах, а меншість компастує мозок, принаймні пробує, які вони ок, і які решту неок, що виводить приблизно так само як подвійні стандарти перших.

Ставлячи собі штучні обмеження люди прирікають себе на таке ж обмежене коло спілкування, будь то вегетаріанці, сектанти чи ще там якісь ексейдж які поклоняються молоку. І вклинитися у спільноту людей, які не поділяють принципи необгрунтованих обмежень практично нереально, тому що їжа, яка всього навсього засіб, не повинна перетворюватися в культ. А ті ж вегетаріанці пробують це робити.

Накрутив собі, то не їж, всім пофіг, але парити мозок шкідливістю мяса, в той час як весь світ ним живе, це як мінімум по дурному. Тут писали про толерантне ставлення до думок, так от, мясо це основа раціону, так думка у переважної більшості людей. Ставтеся до неї толерантно і припиняйте калічити людей травою.
 
Подякували 4:
eugenia (18.08.2013), ОРДА (17.08.2013), kookla (18.08.2013), Sem (18.08.2013)
Старий 17.08.2013, 21:05 #2257997   #46
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Сумнівно, щоб ікла в людській щелепі були суто для гризіння морквинок і бурячків Мясо - природня їжа, а значить - здорова. Анорексією не страждаю, мясо їм, пиво пью, но - не курю.
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (18.08.2013)
Старий 17.08.2013, 22:28 #2258028   #47
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Тут всі люблять посперечатись,але смисл? Я не відписуюсь в темах про курців і про бухло і не заходжу в такого роду теми, бо мені це не цікаво. В цю тему краще заходити людям які ведуть або намагаються вести здоровий спосіб життя. Однодумцям типу. А то зараз знов почнеться їж то, а ти то. Краще б похвалились досягненнями, це непогано мотивує. І мені приємно що деякі мої друзі зав'язали з бухлом. Алканавтами ніхто не був, і нє ми не штунди просто ведемо ЗСЖ На рахунок мнєса, вибір кожного - ніхто не в праві за когось вирішувати. Агітувати теж не збираюсь, насправді мені глибоко пох курить хтось чи бухає, його життя,його тіло, його вибір Думаю їм так само пофіг на інших. Корочє, давайте не гризтись, а писати по ділу...)
Terror зараз поза форумом  
Старий 17.08.2013, 22:49 #2258035   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Terror, бухло це не мясо, це різні речі, і якщо в темі про бухло ще можна зрозуміти небажання його вживати, то обмеження в природній для людини їжі звучать дико.

А по ділу що можна сказати. Самі ж вегетаріанці час від часу вживають термін "заміна мясу" чи там якомусь іншому продукту тваринного походження. І це нібито символізує.
 
Старий 17.08.2013, 23:16 #2258040   #49
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Вести ЗСЖ можна і вживаючи білок тваринного походження і його не вживаючи - маса прикладів, в тому числі серед знайомих. М'ясо це окрема тема, у когось по релігії, переконаннях, фізичному несприйняті ітд. Саймон ти ведеш ЗСЖ? Вегетеріанцям не треба приплітати м'ясо до ЗСЖ Це вибір кожного, що йому їсти
Terror зараз поза форумом  
Старий 17.08.2013, 23:47 #2258044   #50
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Так вот в тому то і вся суть теми.
Люди відмовляються від базового продукту без будь-яких видимих причин. Не через релігію і не від несприйняття, а просто... сам не знаю нашо. Бо так собі подумали.

Але потім, коли відмовилися, починають агітувати інших аргументами "мясо шкідливе для здоровя". Питається в задачі нашо таке писати? Наводьте аргументи, які спростовують життєдіяльність людєй протягом всього їх існування, раз вже на то пішло. Я би сам почитав, заради цікавості.
 
Старий 18.08.2013, 09:52 #2258084   #51
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наводьте аргументи, які спростовують життєдіяльність людєй протягом всього їх існування, раз вже на то пішло
Більшість людей після 40 схожі на мішки з багном і так,в цьому немаленька заслуга мяса.
В хижих тварин мясо перетравлюється в рази швидше ніж в людини і не встигає гнити.

Скільки треба часу,шоб мясо постояло в теплому вологому місці і засмерділося?


Ну і ще мені цікаво,чому в мого пса слюна по бороді тече від одного виду свіжого мяса з кровю,тоді як ніхто з тутешніх "мясолюбів" і в рот не запхає кусок мяса,якшо перед тим його не зварить,зжарить,запече,а потім не посолить,поперчить,запхає в кетчуп і т.д.

Ви не мясо любите,а страву,де смак мяса це лише половина страви!
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
by Vit'OK (22.08.2013)
Старий 18.08.2013, 10:25 #2258095   #52
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Більшість людей після 40 схожі на мішки з багном і так,в цьому немаленька заслуга мяса.
тому що звикли в магазин їхати на сраковозі ( вибачте на слові , але авто має бути для роботи та поїздок за місто , а 30 метрів можна пройтись пішки ) , по-друге , ще залежить як то мнєсо приготувати , якими порціями їсти та коли . Якщо людина на ніч наїдається 3-4 відбивними і запиває це все пивом , то і в 20 років буде схоже на мішок з лайном . Все повинно бути в міру !
eugenia зараз поза форумом  
Подякували 2:
org100h (20.08.2013), Phantom (22.08.2013)
Старий 18.08.2013, 10:30 #2258097   #53
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
тому що звикли в магазин їхати на сраковозі ( вибачте на слові , але авто має бути для роботи та поїздок за місто , а 30 метрів можна пройтись пішки ) , по-друге , ще залежить як то мнєсо приготувати , якими порціями їсти та коли . Якщо людина на ніч наїдається 3-4 відбивними і запиває це все пивом , то і в 20 років буде схоже на мішок з лайном . Все повинно бути в міру !
Тобто про те,чому люи не їдять сирого мяса ми не говоримо?
Про те скільки часу потрібно,аби мясо спортилось говорити теж не треба?

А з остальним я згідний повністю.
Малорухливий спосіб життя,+ неправильне харчування і маєм мішки.

Хотя,я собі шось зовсім не уявляю людину,яка зїдає по 2-3 яблука на ніч і в 20 років виглядає як мішок.
wisper зараз поза форумом  
Старий 18.08.2013, 10:37 #2258100   #54
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

про сире м"ясо ми взагалі не говоримо , давно вже доведено ( і лікарями, і практикою ) , що сире м"ясо , рибу та яйця їсти не можна в принципі . В самому кращому випадку можна підхопити сальмонелу , так само як немиті овочі та фрукти , до речі . Про суші я можу сказати те саме , я їх не споживаю , можливо на Сході , де є море і риба свіжого вилову , суші їсти класно , але в наших суші-барах - це як гра в рулетку - и не знаєш скільки та риба разів була заморожена , коли виловлена та скільки пролежала на митниці . В кращому випадку - привіт глисти . В гіршому - тяжке отруєння .
А на рахунок яблук на ніч - це класно !! Тільки з грушками на ніч не варто експериментувати
eugenia зараз поза форумом  
Старий 18.08.2013, 12:02 #2258152   #55
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Саймон, я знаю ти любиш пруфи - тому почитай на вікі про вегетаріанство http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...82%D0%B2%D0%BE Лише строгим вегетеріанцям (веганам) потрібні вітаміни(b12) в добавках. Лакто вегетеріанці прекрасно живуть і до речі набагато меньше хворіють чим м'ясоїди. Хоча кожна сторона буде гнути в свій бік. Прикладів безліч, але кожен вирішує сам що йому краще.
Terror зараз поза форумом  
Старий 18.08.2013, 12:02 #2258153   #56
Freeboy
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так вот в тому то і вся суть теми.
Люди відмовляються від базового продукту без будь-яких видимих причин. Не через релігію і не від несприйняття, а просто... сам не знаю нашо. Бо так собі подумали.

Але потім, коли відмовилися, починають агітувати інших аргументами "мясо шкідливе для здоровя". Питається в задачі нашо таке писати? Наводьте аргументи, які спростовують життєдіяльність людєй протягом всього їх існування, раз вже на то пішло. Я би сам почитав, заради цікавості.
Накрутив собі, то не їж, всім пофіг, але парити мозок шкідливістю мяса, в той час як весь світ ним живе, це як мінімум по дурному. Тут писали про толерантне ставлення до думок, так от, мясо це основа раціону, так думка у переважної більшості людей. Ставтеся до неї толерантно і припиняйте калічити людей травою. __________________
__________________
Саймон,якщо я не помиляюсь,то суть теми в тому,що людина хоче знайти однодумців,а не довести,що м*ясоїди то якісь нелюди чи самовбивці)))
..і тут в тему заходять м*ясоїди) і починають обзивати вегетаріанців чуть не єговістами))) В чому проблема? Боїшся,що Віспер може тебе переконати в тому що мнєсо шкідливе для здоров*я?)))
Freeboy зараз поза форумом  
Старий 18.08.2013, 12:22 #2258165   #57
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Більшість людей після 40 схожі на мішки з багном і так,в цьому немаленька заслуга мяса.
В цьому якраз сама мала заслуга м'яса. Не жирне м'ясо - це білок, який не повнить. Тваринний жир - згоден, шкідливо, якщо забагато.

Але ще раз пропоную глянути основний раціон більшості людей - це вуглеводе-крохмаловмісна вегетаріанська їжа.
Переважна більшість людей вживає дуже мало якісного м'яса і риби, бо воно дороге. Жеруть дешеві картоплю, каші, макарони, багато хліба, булочок, маргарини, сосиски, ковбаси (70-90% соя, крохмал, манка і т.д.). Тобто в основному практично весь раціон українця вегетаріанський. При цьому фізична активність нульова, от вам і мішки з багном.

Чому японці майже не жиріють, бо основний раціон в основному тваринна їжа - білок. Те ж саме можна сказати про скандинавів, про народи Кавказу, що їдять баранину, запиваючи червоним вином і т.д.

Взагалі то вегетаріанців варто назвати крохмалеїдами.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
В хижих тварин мясо перетравлюється в рази швидше ніж в людини і не встигає гнити.
Псевдонауковий міф секти поїдання крохмалу. Концентрація соляної кислоти у шлунку настільки висока, що ніякі процеси гниття у ньому не можливі.
proton зараз поза форумом  
Подякували 2:
eugenia (18.08.2013), Джалка (18.08.2013)
Старий 18.08.2013, 12:41 #2258170   #58
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
про сире м"ясо ми взагалі не говоримо , давно вже доведено ( і лікарями, і практикою ) , що сире м"ясо , рибу та яйця їсти не можна в принципі .
Сире мясо яке десь там стояло і просмерділось,то звісно,що не можна. Його і приготовленим то неособо можна їсти.

Але от свіженьке,щойно зловлене,зарізане і т.д чому не можна?
Але вся суть нев тому,що можна чи ні,сцуть в тому,що сам вигляд і запах такого мяса зовсім не збуджує апетит! Оце і є найважливіший фактор,чому його не вживають люди!


Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
так само як немиті овочі та фрукти , до речі .
Нічо не знаю,всьо життя в селі лазив по деревах літом і їв ті фрукти кілограмами немитими.
На рахунок фруктів з базару,то так ,тут погоджуюсь.
В принципі,чи можна їх їсти взагалі,стоїть питання,а не те,що митими чи ні.




Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
А на рахунок яблук на ніч - це класно !! Тільки з грушками на ніч не варто експериментувати
Більшість овочів і фруктів,переварюються з легкістю і їх можна їсти зранку до вечора,а вилітають вони з величезною швидкістю і не становлять жодних загроз для організму. Ну,звичайно,крім таких продуктів,якими можна втравитися сирими.

Взагалі,я більше схиляюся до сирої їжі. Все,що видозмінено в тій чи іншій мірі шкідливе.


Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Лакто вегетеріанці прекрасно живуть і до речі набагато меньше хворіють чим м'ясоїди. Хоча кожна сторона буде гнути в свій бік. Прикладів безліч, але кожен вирішує сам що йому краще.
Я маю сотні знайомих прикладів ходячих мішків мясоїдів.
І може з десяток людей,що повністю,або частково відмовляються від нього і кажуть ,що це йде їм на користь.
Що мені ще треба аби зробити правильний висновок?

Про людей,котрі почали їсти мясо і стали себе краще почувати,я не чув,хібаа,що йдеться про культуристів!

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
В цьому якраз сама мала заслуга м'яса. Не жирне м'ясо - це білок, який не повнить. Тваринний жир - згоден, шкідливо, якщо забагато.
Мясо,жирне,чи ні погано травиться і гниє в кишечнику!
От основна шкода!


Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Але ще раз пропоную глянути основний раціон більшості людей - це вуглеводе-крохмаловмісна вегетаріанська їжа.
Згоден. Я тому і кажу,що будь яка їжа,що видозмінена під впливом температур чи іншим способом і тій чи іншій мірі шкіджлива.
Я за сиру їжу.


Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Взагалі то вегетаріанців варто назвати крохмалеїдами.
Взагалі,я з тобою згідний,крохмаль,дріжджі,мучне це куда гірше ніж мясо!


Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Псевдонауковий міф секти поїдання крохмалу. Концентрація соляної кислоти у шлунку настільки висока, що ніякі процеси гниття у ньому не можливі.
В шлунку ні,в кишках,так!

Востаннє редагував wisper: 18.08.2013 о 12:41. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
by Vit'OK (22.08.2013), Манюня (18.08.2013)
Старий 18.08.2013, 12:52 #2258179   #59
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Скільки треба часу,шоб мясо постояло в теплому вологому місці і засмерділося?
А скільки треба часу що в теплому вологому місці зігнив, ну наприклад помідор?
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ви не мясо любите,а страву,де смак мяса це лише половина страви!
Купи пакет гречки і поїш її прямо звідти, невареною.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Саймон, я знаю ти любиш пруфи - тому почитай на вікі про вегетаріанство http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...82%D0%B2%D0%BE Лише строгим вегетеріанцям (веганам) потрібні вітаміни(b12) в добавках. Лакто вегетеріанці прекрасно живуть і до речі набагато меньше хворіють чим м'ясоїди. Хоча кожна сторона буде гнути в свій бік. Прикладів безліч, але кожен вирішує сам що йому краще.
Ну, почнем з того що нема такого поняття "мясоїди" чи "мясолюби", це вегетаріанці так називають опонентів. Далі, повторюся, не треба робити із їжі культ. Є мясо - їм, нема то не їм, а вибади "це їм а це не їм хоч воно доступне, це не пю, а молоко пю бо я лактовегетаріанець а мій друг строгий і пє вітамінки" це на лікарню схоже. Все життя перетворюється на пошук потрібного продукту. Навіщо із себе хворих робити?
Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Саймон,якщо я не помиляюсь,то суть теми в тому,що людина хоче знайти однодумців,а не довести,що м*ясоїди то якісь нелюди чи самовбивці)))
..і тут в тему заходять м*ясоїди) і починають обзивати вегетаріанців чуть не єговістами))) В чому проблема? Боїшся,що Віспер може тебе переконати в тому що мнєсо шкідливе для здоров*я?)))
Я цього і чекаю. Щоб ти, чи будь-хто інший привів аргумент який перекреслить основи існування людства і довів що обмеження себе в базових продуктах харчування обгрунтоване чимось, окрім "я собі накрутив не їсти мяса".
 
Подякували 3:
eugenia (18.08.2013), Trader_Lena (18.08.2013), Іра (18.08.2013)
Старий 18.08.2013, 12:58 #2258181   #60
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Більшість овочів і фруктів,переварюються з легкістю і їх можна їсти зранку до вечора,а вилітають вони з величезною швидкістю і не становлять жодних загроз для організму. Ну,звичайно,крім таких продуктів,якими можна втравитися сирими.

Ну да, крохмал і вуглеводи взагалі ніякої загрози організму. Зразу відкладаються в сало.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Взагалі,я більше схиляюся до сирої їжі. Все,що видозмінено в тій чи іншій мірі шкідливе.
Звідки ти зібрався брати такі елементи, як залізо, кальцій, цинк, вітаміни D, А1, В2, В12.
Ну D - ще можна позагоряти. А - багато в моркві, але з сирої він не засвоїться зовсім. В12 - в рослинній їжі відсутній взагалі.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Я маю сотні знайомих прикладів ходячих мішків мясоїдів.
І може з десяток людей,що повністю,або частково відмовляються від нього і кажуть ,що це йде їм на користь.
Що мені ще треба аби зробити правильний висновок?
Ти впевнений, що вони їдять якісне не жирне м'ясо і рибу. Чи може сосиски та ковбаси ти вважаєш мясом? Я впевнений, що їх раціон на 90% вегетаріанський.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Згоден. Я тому і кажу,що будь яка їжа,що видозмінена під впливом температур чи іншим способом і тій чи іншій мірі шкіджлива.
Я за сиру їжу.
Приклад тої ж моркви. Вітамін А просто не засвоїться. Щоб завсоївся - потрібно зажарити на олії.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Взагалі,я з тобою згідний,крохмаль,дріжджі,мучне це куда гірше ніж мясо!
Ну як же, це ж сама суть вегетаріанства. Якщо не їсти крохмалу і вуглеводів, то з вегетаріанської їжі залишиться хіба трава. А тут вже без 4-и камерного шлунку ВРХ ніяк.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
В шлунку ні,в кишках,так!
Це також брєдні секти крохмалоїдів. М'ясо в кишечнику так само "гниє" як і будь-яка рослинна їжа.

Востаннє редагував proton: 18.08.2013 о 15:40.
proton зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (18.08.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:25.