Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.06.2007, 19:54 #358663   #121
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Я в Паві ще не був, нічого ні за ні проти керівництва чи працівників не маю
Але враження від реакції працівників Пави на критику дюже погані.
Якщо просите відгуків - сприямайте їх нормально. Хамство у відповідь найгірше що можна було придумати.

Вважайте одною з конструктивних порад - навчіться самі та навчіть працівників культурно відповідати на скарги клієнтів, наіть якщо вважаєте їх необгрунтованими.
Проведіть розяснювальну роботу що робити в деяких можливих спірних ситуаціях, наприклад та ж спалена піца, щоб не було потреби клієнту шукати дирекцію, чи з шумом вимагати книгу скарг
VT зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 08:04 #358813   #122
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

VT,
Цитата Проведіть розяснювальну роботу що робити в деяких можливих спірних ситуаціях, наприклад та ж спалена піца, щоб не було потреби клієнту шукати дирекцію, чи з шумом вимагати книгу скарг
А Ви не припускали думки, що так і робилось і робиться?...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 11:46 #358970   #123
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
VT,

А Ви не припускали думки, що так і робилось і робиться?...
Але толку шось мало я бачу
Навіщо одразу цей войовничий тон? Звідки я можу знати що у вас там робиться?
Ви попросили відгуки, пропозиції, поради. Я спробував допомогти чим міг.
Могли б сказати "Дякуємо за вашу пораду. Всі ці моменти в нас опрацьовуються і тп"
А то з вашою реакцією люди будуть боятися щось тут писати, хто зна як ви це сприймете, чи подякуєте, чи нахамите.
VT зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 12:09 #358987   #124
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
А то з вашою реакцією люди будуть боятися щось тут писати, хто зна як ви це сприймете, чи подякуєте, чи нахамите.
Або наставлять мінусів і скажуть, що флуд.
Добре, визнаю, не треба було писати. Треба було з"їсти, а тоді ще на всю Паву викричатись, які офіціанти неуважні м..ки.

Написала0порадила, що на літній площадці здалось би світло - флуд.
Порадила, що тре якось контролювати, кому вже приносили замовлення - флуд.
То мастіть собі самі голову - совок, йпрест.


І ще. Про хороше. Дуже дякую Русу і Бурчику. Самі хороші працівники Ніяких претензій і зауважень немає. Просто хотіла зробити комплімент
Бо коли інші - то навіть не хочеться заходити. Во.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 12:20 #358990   #125
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Або наставлять мінусів
Я також вже мынуса відхопив, очевидно один з співробітників, бо в дирекції кулаки важчі
VT зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 12:41 #359010   #126
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ніколи не був. Це там де перша крапка?
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 12:45 #359015   #127
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Iriska,
Цитата Написала0порадила, що на літній площадці здалось би світло - флуд.
освітлення не робиться поки що спеціально для того, щоб люди при сумерках там не затримувались
з ряду причин літній майданчик не може працювати довше ніж 22:00 (якраз в 21:30 і починає темніти)
ну і мушки всілякі злітатимуться...

За "совок" і "йпрст" окреме дякую...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 29.06.2007, 21:55 #359473   #128
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

FortYear
рівнодення вже було. день почав ставати меншим, так що темніти почне швидше

пс. дякувати не треба, просто нам з чізі стало обідно
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 09:02 #359614   #129
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
FortYear
рівнодення вже було. день почав ставати меншим, так що темніти почне швидше
ти мала на увазі сонцестояння?
бо рівнодення - то трохи не то
riznyk зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 09:26 #359624   #130
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ну аж ніяк не можу стриматися, щоб не додати "ложку МЕДУ в бочку з дьогтем")
почну з того, що Нігеру відірву язик), бо якби не він, ніхто і не знав "що ето за дєрзкий парниша с блокнотом", та й на форумі менше ля-ля-ля.
і чого це всіх так заіло, як я на щось реагую? поцілуйте мене в гузицю, шановні/кохані дописувачі, якщо вам не подобається моя точка зору, бо й правильно, вона ж моя)

2 гсв
потрібно писати книжку вам, а-ля "етикет і культура в закладах масового харчування"/"харчовий бізнес"/"савок по-тернопальски", без жартів, одна порода на весь топік, яка тільки дублюється - "заткніть рот персоналу"!
ось тільки фраза в одному з постів, чомусь мене насторожила:
"... ви ж відмовились від моїх послуг." (ваша ж відповідь на пост Фортєра про дзвінок), наштовхує на думку, що "двигуном прогресу" є проста дитяча образа, це, не вважаю зайвим повторитися, є лише моя думка, як ДОСУВАЧА, а не персонала, а то дістали слоникслоникслоник.

2 VT
так друже, життя закінчилось, хтось наліпив тобі мінусів....опа!
одразу пригадався жарт з КВК: "ти товста, цилюлітна, прищава корова?! бери сокиру і йди в ліс! мстись природі!"
перш ніж котити на когось бочку поттрібно, як мінімім бути впевненим в тому, що ти пишеш. Поки що (і тут немаєь нічого дивного, так мають робити всі) вистачає духу підписуватись за мінуси/плюси. і якби ти його отримав від мене, як яскравого представники персоналу, мля, ти б таки точно знав, що то від мене.
і останнє, для тебе розуміється, коли ви вже подорослішаєте? приіпались до тої карми, як пяний до радіо: "заграй та заграй".

2 Ната
проглядається жіноча натура, коли спочатку обіцяємось більше тут не писати, ні заходити (навіть не повірив власному щастю_) ) а тут бац, і кукіш вам, ну як серпом по проміжності
вам же пропоную, на пару з гсв влаштуватися в атестаційну комісію закладів певного профілю, не будемо уточнювати. кількість недоліків/промахів/конструктивних порад просто зашкалює.
авторитет, який Кобернюк та Різник створили про тебе в моїй уяві, впав до нулю (надіюсь ти на це ніяк не відреагуєш!). все тобою написаного - КГ/АМ.
ну, вирішила побавитись з Русом у "казика/розбійники", а потім: "всі в паві падонкі/нєгадяі/казли/ублюдки" - сміявсо, читаю твої пости і дійсно отримую задоволення - немає над чим думати, просто набір слів, націлені вколоти.
_)) стримався не написав в приват я, тільки тому, що, ще раз таки повторюся, не бачу в тому потреби, але відписувати в загал на приват, мало того що неетично, а й просто тупо.
остання порада: "убєй себя головой об стену".
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 09:48 #359637   #131
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

"Уймітє" вашого буйного гарсона.
особисто тобі, бурчиг, я нічого не обіцяла. крім того тут форум, і буду тут писати стільки скільки вважаю за потрібне. натомість впевнилася в тому що більшість волиняк таки відповідають тому стереотипу який при них склався на Галчиниі.
Perkele! ( можу перекаласти з фінської, але боюся забанять за дуже погані слова.

п.с. камінко, тільки ото не кажіть шо то я особисто вас образила.
Nata зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 10:32 #359661   #132
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА":

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
2 гсв
потрібно писати книжку вам, а-ля "етикет і культура в закладах масового харчування"/"харчовий бізнес"/"савок по-тернопальски", без жартів, одна порода на весь топік, яка тільки дублюється - "заткніть рот персоналу"!
ось тільки фраза в одному з постів, чомусь мене насторожила:
"... ви ж відмовились від моїх послуг." (ваша ж відповідь на пост Фортєра про дзвінок), наштовхує на думку, що "двигуном прогресу" є проста дитяча образа, це, не вважаю зайвим повторитися, є лише моя думка, як ДОСУВАЧА, а не персонала, а то дістали слоникслоникслоник.
не хочеться повторюватись...
в політиці всі дуже розпинаються про Європу, знищення совка у собі, підвищення культури, етц. Тут була створена тема, мета якої, наскільки я розумію, отримання інформації з точки зору клієнта про "відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги", очевидно для вдосконалення закладу. В темі не було вказано, що коменти мають бути обов"язково конструтивними, аргументованими, інформативними, лаконічними, чуть не з висновками відповідних органів, але відразу все сприйнялось з боку закладу в штики. Чому? Получається якась суперечність з боку закладу. Якщо це все не потрібно, чому ж не потерти тему чи окремі коментарі? Але наскільки я розумію, все що не похвала і/чи лицемір"я сприймається як "жаба", зависть, побажання зла і взагалі світову форумну змову проти закладу. Скажу за себе, мої коментарі були виключно у рамках теми, без прихованих там якихось злих намірів. Важко сприймати критику? Для чого тоді така тема?
Моя реакція в цій темі була виключно з ваших коментарів, робота закладу мене особливих негативних емоцій не викликала, незважаючи на якусь дрібну плутанину.
Працював під тим же дахом, що і ви. Попадались всякі клієнти та були помилки з нашої сторони, але ніколи ми собі не дозволяли хамити і грузити клієнтів власними проблемами чи недопрацюваннями, завжди просили вибачення, трошки часу та обіцяли вдосконалюватись. Тернопіль розвивається, сервіс піднімається і цьому треба сприяти, а не тормозити.
Цікавий приклад з VT, людина в закладі не була, але читала цей топік та вже склалось якесь негативне враження і під великим знаком питання чи він зайде в заклад, хоча кухня і обслуга у вас нормальна, але якась прихована ненависть до клієнта присутня, яка виливається тут на форумі. Аналогічна ситуація буде з десятками, а може і сотнями читачів та потенційних відвідувачів, а це все ваші кровні. Тернопіль вже потрохи насичується конкуренцією в даній сфері і поступово дойде до того, що єдиний варіант привабити клієнта - це задавити його сервісом, якого немає в конкурентів. Хто це зрозуміє, той виживе і завжди буде мати попит серед роботодавців та самі заклади будуть повні клієнтами.
В мене немає дитячих і дорослих образ Я або буду ходити в цей заклад або не буду, третього не дано Хочете відгуків і пропозиції, будь-ласка, при наявності вільного часу щось накидаю, хоч знаю, що це все буде сприйнято як цинічна підколка.
На кінець просто побажаю терпіння. Давайте не будем грузити один одного проблемами, ми вам гроші без власних проблем, а ви нам сервіс без зайвих коментарів, ІМХО це найкраща співпраця, бо коли ми вам гроші мовчки, а вим нам сервіс з власними проблемами, то якась не дуже чиста співпраця
gsv зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 12:20 #359726   #133
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

2 гсв

я просто вражений, чесно, гарно написали)
не сумніваюсь, що ви б одразу нас звільнили, прочитавши пост вт, та попри все хочу відмітити, сам я ніколи не роблю висновки з чужих слів, навіть якщо ці люди мої знайомі, можливо я досить підозрілий, можливо недовірливий, та немає нічого кращого "власної шишки", набитої в ході перевірки на достовірність.
в чомусь погоджуюсь, інше категорично відкидаю, так як міряєм ми ті самі речі різним кутом зору, не бажаю, щоб про мої мене залишилось неприємне враження, та "око за око".
пропозиції/поради/недліки - це проблема менеджменту, а коли тема переходить в площину окремих постатей - це вже особисте, а мовчати, в таких випадках, я не звик. коли в мою сторону лунають образи, необгрунтовані - лунає відповідна відповідь, такий же в мене поліщуцький темперамент

на рахунок нати, приведу приклад: 2,5 роки кожен тиждень, на вихідні я їздив до Львова, тимчасова зайнятість була), і час протікав у спілкуванні з різними людьми, просто постатями, нікчемами.
в одній із полемік я почерпнув висновок, який для мене в той час був "сенсаційним", людина сказала: "... ти мене не переконуй, я - галичанин, і в мене тільки дві точки зору: моя власна - істинна,і твоя - помилкова".
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 14:37 #359772   #134
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата але відразу все сприйнялось з боку закладу в штики
Не усе, а лише там де нещирість, фальш, відкритий або прихований стьоб...

А те, що заклад не ідеальний і навіть, напевне, не дуже хороший - то ніхто і не сперечається... по мірі можливостей і мізків вносяться зміни та корективи...
І сам особисто попадав на "плутанину" з замовленнями та певну некомпетентність офіціантів!

Бурчик, на рахунок "дитячної образи гсв", то ти неправий. У всякому разі - я так вважаю.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 21:17 #360039   #135
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

НІ за кого не хочу заступатися, нікого звинувачувати, але...
БУваю в ПАВІ часто. Ще раз велике дякую обслуговуючому персоналу. Жодних претензій нема і всім велика подяка. Всім, крім трьох дєрзких працівників - РУса, ГАлюна і Бурчика.

Їм особлива подяка
А якщо серйозно... НУ чого мені там жодного разу не нахамили, жодного разу не матюкнцулись в мою сторону етц.? Було один раз, що офіціантка лишню піццу принесла, але нічого, сказав, що це не ми замовляли, за що вона виабчилась з посмішкою і віднесла за потрібний столик. І то тоді було багато народу, тому не дивно, що сплутала столики. Рецепт для всіх незадоволених - заходите з посмішкою, коротко і чітко робите замовлення, спілкуєтесь з обслуговуючим персоналом на рівних, а не "я клієнт, а ти маєш переді мною на колінах бігати", трішки терпіння - і все буде окПеревірено особистим досвідом
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 21:21 #360042   #136
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Був в паві 2 рази, задоволений на всі 100% ціни прийнятні, пиво свіже, обслуговують швидко....просто нема до чого придертися
Особлива подяка Галюну за всьо! респект тобі чувак!
StealZ зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 21:26 #360047   #137
slider_one
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Був у Паві два дні назад...
Шо можна сказати.. обслуговування швидке.. пиво навіть нагрітися невспіває =) Піцу яку заказали, принесли за 10 хв.(наскільки я зрозумів її роблять з нуля). Салфетки на столі є, на столах перед приходом було чисто.. немає до чого і придертись.... =)
Так шо великий респект всім працівникам, а всім незадоволеним фак =)
slider_one зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 21:35 #360063   #138
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

а якшо хтось протре вочки, то побачить шо незадоволення було об*эктивним - омлет замість млинця, підгоріла піца. а далі незадоволення не стосується закладу як такого, а швидше відношенням деяких людей до своєї роботи і до інших людей.
Nata зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 21:56 #360078   #139
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
а якшо хтось протре вочки, то побачить шо незадоволення було об*эктивним - омлет замість млинця, підгоріла піца. а далі незадоволення не стосується закладу як такого, а швидше відношенням деяких людей до своєї роботи і до інших людей.
якби культурно пояснили, що вам принесли не це, то може б все обійшлось без скандалів на форумі?Це по-перше

А по-друге, це ж був лише початок роботи Пави і літнього майданчика зокрема, ще не було все ідеально налагоджено. НАвіть будь-який механізм має пройти початкову "обкатку" для ефективного функціонування
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 30.06.2007, 22:00 #360079   #140
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
якби культурно пояснили, що вам принесли не це, то може б все обійшлось без скандалів на форумі?Це по-перше

А по-друге, це ж був лише початок роботи Пави і літнього майданчика зокрема, ще не було все ідеально налагоджено. НАвіть будь-який механізм має пройти початкову "обкатку" для ефективного функціонування
мені так влом одне і те саме писати. тут все пояснювали культурно, поки не влізли деякі люди. така реакція не через обслуговування, а через висловлення деяких людей.
Nata зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:25.