Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2018, 18:22 #2718479   #1
xdima
Учасник
 
Аватар для xdima
Question Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

Привіт друзі, хтось вже встиг зацінити україномовний серіал "Школа", прем'єра якого відбулася 15 січня 2018 року на телеканалі 1+1?
Ось опис: "Успішна бізнес-леді Катя дізнається, що її донька намагалася покінчити життя самогубством. Як виявилося, не вперше. Щоб бути ближче до доньки і зрозуміти, чим насправді займаються діти в школі, вона йде працювати вчителькою економіки. Молода мама й гадки не мала, які секрети ховаються за стінами звичайної української школи. Тоді ж до навчального закладу приходить новий викладач англійської - колишній адвокат і син директора - Алекс. У нього є наречена, яка живе у США, але раптом між ним та Катериною промайнула іскра. Утім, скелети минулого все ще нагадують про себе й не відпускають наших героїв…"

Мова: Українська
Тривалість серії ~ 45 хв.
Час показу: пн-чт в 20:15
Щодня виходить по 3 серії.
Трейлер: https

Також знайшов декілька офіційцних інстаграм-сторінок акторів, які виконують головні ролі:
https://www.instagram.com/elizabethvasilenko/
https://www.instagram.com/irinaa_kudashova/
https://www.acmodasi.ru/a_134625.html


Щодо мене - то враження змішані
З перших хвилин якось незвично слухати діалоги українською мовою з великими паузами, деякі сценки можна було б перезняти краще. Реалістичність теж так собі. Видно також що деякі актори не дотягують, а робота режисера могла б бути і кращою.
Але.. вже починаючи з 2-ї серії до цих ляпів я почав звикати і мені стало цікаво що буде дальше. Подивився 3 серії і мені сподобалося, сьогодні чекаю порцію нових 3-х серій.
Загальне враження - можна і буду дивитися серіал дальше. Все таки чимось він затягує . Сюжет теж норм.

А у вас які враження? Що можете сказати про "Школу"?
xdima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 11:16 #2718511   #2
tuner
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

акторська гра, на рівні сімейних мелодрам
як для того щоб пропіарити тих школярів серіал супер, а для глядача певно ні.
Зарейструвалися Ви суто для того, щоб створити тему про серіал, тому скажу коротко, в стилі розмовної мови школярів в серіалі, серіал дно

Востаннє редагував tuner: 17.01.2018 о 11:28.
tuner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 11:50 #2718611   #3
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

20 хв витримала. Кошмар. Але вчитель (чи хто він там) гарненький, правда грає як я.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 11:54 #2718612   #4
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

Непогане вечірнє мило. Як на наш кінематограф то дуже навіть ок, бо порівнювати варто з тим що було до того у нас, а не з світовими безсцелерами з багатомільйонними бюджетами. А як на мене цей вже на голову вищий за того самого останнього москаля, який обговорювали тут до цього.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 13:10 #2718620   #5
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

Добре буде якщо молодь "проковтне" цей серіал, можливо українську можна буде частіше почути на вулиці і в тій самій школі.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 13:22 #2718621   #6
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Добре буде якщо молодь "проковтне" цей серіал, можливо українську можна буде частіше почути на вулиці і в тій самій школі.
А мова в серіалі це взагалі окрема тема.
Витримати її дуже важко, навіть від викладача мови чула, що це кошмар. Говорити нею не реально, а слухати дуже важко. Всі ці притиски на Р і ЧІТКЕ вимовляння слів дуже ріже слух.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2018, 20:34 #2719444   #7
xdima
Учасник
 
Аватар для xdima
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

до "Школи" можна відноситися по різному. Згідний що зйомка і акторська гра бажає бути кращою. Є і багато інших недоліків. Але те що що серіал стає популярніший щодня серед українців - це вже незаперечний факт.
+1 від мене за українську мову))
xdima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2018, 09:12 #2719470   #8
Zinola
Учасник
Типово Відповідь: Школа (український серіал) на 1+1 (2018)

Потроху починають знімати та пускати в прокат своє та ще і українською мовою (хоч поки що дійсно мова ріже слух), а це вже здобуток.
Zinola зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:09.