Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Уневаження шлюбу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.03.2013, 11:12 #2167219   #1
Karamyshenko
Учасник
Типово Уневаження шлюбу

Я одружилась вперше 6 років тому. Ми тоді взяли церковний шлюб. Чоловік переконаний атеїст, обвінчався тоді "для галочки". Дітей в нас не було. Через півтора роки він мене покинув. Закоханість пройшла, було багато сварок. Зараз у нього своя сімя, є дитина. Минулого року я теж вийшла заміж (цивільний шлюб). З церковним розлученням ми не поспішали.
Але я і мій новий чоловік - віруючі, і ми не хочемо жити в гріху. Про повернення до колишнього чоловіка говорити смішно: він давно має своє життя, я своє. Тому я всерйоз задумалась над церковним розлученням (уневаженням шлюбу).
Хто стикався з цим скажіть: якщо чоловік атеїст, обвінчався з легковажності, і покинув дружину незажовго після шлюбу, чи є тут підстави для уневаження шлюбу?
При цьому перший чоловік каже що почуває вину перед мною і готовий допомогти мені з церковним розлученням, визнати в суді все що необхідно.

І ще: може хтось порадить людину яка може проконсультувати детальніше з цього питання? Так би мовити адвоката з таких справ.
Дякую.
Karamyshenko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 11:41 #2167261   #2
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Karamyshenko, зверніться до свого священика. Кожна конфесія дивиться по свому на такі справи. Як на мене (атеїста) шлюб не може бути дійсним в звязку з тим шо чоловік невіруючий.
Цитата
Допис від Karamyshenko Переглянути допис
Чоловік переконаний атеїст, обвінчався тоді "для галочки"
ну і це чисто ваша вина. Раз він пішов на це для вас значить кохав вас тоді.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 12:17 #2167339   #3
albastij
Banned
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата
Допис від Karamyshenko Переглянути допис
Я одружилась вперше 6 років тому. Ми тоді взяли церковний шлюб. Чоловік переконаний атеїст, обвінчався тоді "для галочки". Дітей в нас не було. Через півтора роки він мене покинув. Закоханість пройшла, було багато сварок. Зараз у нього своя сімя, є дитина. Минулого року я теж вийшла заміж (цивільний шлюб). З церковним розлученням ми не поспішали.
Але я і мій новий чоловік - віруючі, і ми не хочемо жити в гріху. Про повернення до колишнього чоловіка говорити смішно: він давно має своє життя, я своє. Тому я всерйоз задумалась над церковним розлученням (уневаженням шлюбу).
Хто стикався з цим скажіть: якщо чоловік атеїст, обвінчався з легковажності, і покинув дружину незажовго після шлюбу, чи є тут підстави для уневаження шлюбу?
При цьому перший чоловік каже що почуває вину перед мною і готовий допомогти мені з церковним розлученням, визнати в суді все що необхідно.

І ще: може хтось порадить людину яка може проконсультувати детальніше з цього питання? Так би мовити адвоката з таких справ.
Дякую.
Вірність Богу у тому скільки ви добра для інших людей робити а не в тому як ви виконуєте обряди церкви. Пора вже зрозуміти вчення Ісуса!
albastij зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (14.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 12:39 #2167383   #4
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата
Допис від Karamyshenko Переглянути допис
Я одружилась вперше 6 років тому. Ми тоді взяли церковний шлюб. Чоловік переконаний атеїст, обвінчався тоді "для галочки". Дітей в нас не було. Через півтора роки він мене покинув. Закоханість пройшла, було багато сварок. Зараз у нього своя сімя, є дитина. Минулого року я теж вийшла заміж (цивільний шлюб). З церковним розлученням ми не поспішали. Але я і мій новий чоловік - віруючі, і ми не хочемо жити в гріху. Про повернення до колишнього чоловіка говорити смішно: він давно має своє життя, я своє. Тому я всерйоз задумалась над церковним розлученням (уневаженням шлюбу). Хто стикався з цим скажіть: якщо чоловік атеїст, обвінчався з легковажності, і покинув дружину незажовго після шлюбу, чи є тут підстави для уневаження шлюбу? При цьому перший чоловік каже що почуває вину перед мною і готовий допомогти мені з церковним розлученням, визнати в суді все що необхідно. І ще: може хтось порадить людину яка може проконсультувати детальніше з цього питання? Так би мовити адвоката з таких справ. Дякую.
Так, думаю що підстави для уневажнення є. Зверніться в єпархію - в церковний суд. Можу проконсультувати. Пишіть в приват.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 12:45 #2167393   #5
albastij
Banned
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Так, думаю що підстави для уневажнення є. Зверніться в єпархію - в церковний суд. Можу проконсультувати. Пишіть в приват.
Християн тільки 30% від всього світу. А решта 70 ніколи не брали християнский шлюб і нормально без нього живуть. Творіть добро. Вот вчив Ісус, Конфуцій, Буда, Лютир.
albastij зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zer0cool (22.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 13:15 #2167408   #6
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Та церква хіба ще більше заплутує людей, люди заплутуються в собі а користі дуже мало. Зниження ролі церкви в житті людей почалося ще в 16 столітті а ідіотів які туди ходять до цих пір повно. Церков багато а духовності ноль.
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякували 3:
kuzka (24.03.2013), Сомбра (22.03.2013)
Сказали Фууу!: 3
Mal'uk (19.04.2013), oliver (24.03.2013), Skala (23.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 13:28 #2167417   #7
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Що за брєд, який адвокат? Шлюб в церкві це суто моральна, а не юридична справа. За бабло звісно думаю знайдеться священник який щось таке зробить але це маразм як на мене. Церковний шлюб можливий лише раз, крім випадків коли хтось помре.
Думаю можна і вдруге повінчатись не скасовуючи попередній шлюб. Наприклад можна звернутись в МП вони не визнають існування українських церков тому фактично ви для них ще не були одружені. Там до такого маразму доходить що вони і людей перехрещують бо люди які були охрещеними в часи незалежності в православних церквах які є не канонічними!
Ще можна до СЄ притусуватись, правда це більше часу займе...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від albastij Переглянути допис
Християн тільки 30% від всього світу. А решта 70 ніколи не брали християнский шлюб і нормально без нього живуть. Творіть добро. Вот вчив Ісус, Конфуцій, Буда, Лютир.
Не брали християнський але мабуть брали шлюб згідно традицій буддизму, ісламу та інших вірувань. Тому мабуть таки більшість людей живуть в шлюбі згідно їхніх релігійних міркувань.

Востаннє редагував pberit: 22.03.2013 о 13:28. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 14:51 #2167474   #8
Karamyshenko
Учасник
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

МП може і не визнає Греко-католицьку церкву, але я визнаю. Просто взяти шлюб в іншій церкві це не варіант
Karamyshenko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 16:19 #2167545   #9
wisper
Banned
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата:
Допис від albastij Переглянути допис
а свічки в церкві продавати і збирати пожертвування? нашо Богу свічку запалювати? добро тре робити а світки палити в пустую)))))
це все,чи ще щось?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 19:39 #2167696   #10
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата Є три причини на підставі яких шлюб можна визнати недійсним. Перша – брак приписаної правом форми, друга – перешкода, третя – брак подружньої згоди. Лише ці три речі можуть спонукати до уневажнення шлюбу. Наведу приклад кожної з причин. Брак приписаної форми можна проілюструвати відсутністю свідків. Навіть якщо є один свідок, то шлюб може бути недійсним. Буває таке, що священик не може вінчати, адже не кожен священик має право на благословіння шлюбу. Перешкода – неохрещеність. Якщо одна особа не має Тайни Хрещення, то треба звертатися до єпископа з проханням про диспензу (важність подружжя) або охреститись. Перешкодою ще може бути приналежність до іншої віри. Щодо браку подружньої згоди, то це стосується причин через хвороби. Для прикладу, в людини є певні психічні відхилення. Тут йдеться про нездатність взяти на себе подружній обов'язок. Або примус через вагітність. Але це все розглядають у суді.

Хочу наголосити, що розлучення багато хто розуміє неправильно. В Католицькій церкві існує поняття сепарації, тобто після такого розлучення брати шлюб не можна. Але якщо є три згадані причини, то тоді шлюб є недійсним. Одружитися можна й тоді, коли одна із сторін помирає.
Детальніше читайте тут: http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?op...369&Itemid=101
Pirjinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 20:00 #2167712   #11
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата
Допис від Karamyshenko Переглянути допис
Я одружилась вперше 6 років тому. Ми тоді взяли церковний шлюб. Чоловік переконаний атеїст, обвінчався тоді "для галочки". Дітей в нас не було. Через півтора роки він мене покинув. Закоханість пройшла, було багато сварок. Зараз у нього своя сімя, є дитина. Минулого року я теж вийшла заміж (цивільний шлюб). З церковним розлученням ми не поспішали.
Але я і мій новий чоловік - віруючі, і ми не хочемо жити в гріху. Про повернення до колишнього чоловіка говорити смішно: він давно має своє життя, я своє. Тому я всерйоз задумалась над церковним розлученням (уневаженням шлюбу).
Хто стикався з цим скажіть: якщо чоловік атеїст, обвінчався з легковажності, і покинув дружину незажовго після шлюбу, чи є тут підстави для уневаження шлюбу?
При цьому перший чоловік каже що почуває вину перед мною і готовий допомогти мені з церковним розлученням, визнати в суді все що необхідно.

І ще: може хтось порадить людину яка може проконсультувати детальніше з цього питання? Так би мовити адвоката з таких справ.
Дякую.
Згідно наведкних підстав, у грекокатолицькій церкві шлюб не уневажнять. Якщо потрібна консультація з цього питання, то можна звернутичь до будь-якого із грекокатолицьких священників. Але скажу зразу: не тратьте час, це марна справа, наведені факти не є причиною уневажнення шлюбу.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2013, 21:49 #2167811   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата
Допис від Karamyshenko Переглянути допис
МП може і не визнає Греко-католицьку церкву, але я визнаю. Просто взяти шлюб в іншій церкві це не варіант
Не знаю за ГК, а православних в Україні не МП вони не визнають, навіть не моляться за упокій душі їхній. Якщо людина старша за незалежність Україні то вони їх всіх вважають своїми бо тоді ще не було КП і я так розумію АП. Тому якщо ви вінчались порівняно не давно то фактично вони мали б не визнавати цього шлюбу, як церква не законна то і шлюб, по логіці так?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 00:36 #2167923   #13
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

А здавалося б: не віриш - і чудово. Але який же тиск, коли дівчина віруюча, батьки віруючі, всі хочуть "наставити на вірний путь". Жили б всі мирно, якщо б віруючі не кричали про свої ображені "релігійні почуття", або про "волю божу", яка чомусь, на їхню думку, має зачіпати мене своєю юрисдикцією. Чому різниця в персональній думці з теологічного питання (віддаленого від реальності) викликає стільки проблем і ворожнечі?

Додано через 4 хвилини
Я це до того, що швидше за все теж колись доведеться вінчатися "для галочки". Якщо не для дівчини, то для батьків. А якщо раптом не складеться, так будуть потім в церкві у виправдання казати "та він атеїст, розірвіть наш шлюб". Жах.

Востаннє редагував Frenky: 23.03.2013 о 00:36. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 00:39 #2167936   #14
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Хто вам винен?
В ідеалі віруючі мають одружуватись тільки з віруючими раз і на все життя.
І таке буває.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Skala (23.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 00:41 #2167937   #15
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

о, починається. А ще в ідеалі віруючі мовсокського патріархату і київського теж не можуть бути разом. А п'ятидесятники не можуть закохатися в шестидесятників.
Frenky зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (24.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 00:46 #2167939   #16
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

ну так,бо останні вже або повмирали ,або дуже старі )

Додано через 3 хвилини
закохатись можна за життя безліч разів, а розпізнати свою половинку від Боога тільки раз,бо вона має бути одна

Востаннє редагував Ingenue: 23.03.2013 о 00:46. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 00:46 #2167941   #17
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

я навіть не знав що такі є, якщо чесно. Енівей, люди собі ускладнюють життя, задумуючись, чи по про правильних канонах вони живуть. Очевидно, у них є багато вільного часу. В іншому ж випадку значно простіше просто бути людиною і жити по власній совісті.
Frenky зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (24.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 00:56 #2167947   #18
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

таких зарз багато,тому закохався в одну,наробив там дітей,закохався в іншу ,пішов ,туди ,нічогоо не тримає,кохння понад усе
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 20:53 #2168610   #19
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Цитата
Допис від Karamyshenko Переглянути допис
Я одружилась вперше 6 років тому. Ми тоді взяли церковний шлюб. Чоловік переконаний атеїст, обвінчався тоді "для галочки". Дітей в нас не було. Через півтора роки він мене покинув. Закоханість пройшла, було багато сварок. Зараз у нього своя сімя, є дитина. Минулого року я теж вийшла заміж (цивільний шлюб). З церковним розлученням ми не поспішали.
Але я і мій новий чоловік - віруючі, і ми не хочемо жити в гріху. Про повернення до колишнього чоловіка говорити смішно: він давно має своє життя, я своє. Тому я всерйоз задумалась над церковним розлученням (уневаженням шлюбу).
Хто стикався з цим скажіть: якщо чоловік атеїст, обвінчався з легковажності, і покинув дружину незажовго після шлюбу, чи є тут підстави для уневаження шлюбу?
При цьому перший чоловік каже що почуває вину перед мною і готовий допомогти мені з церковним розлученням, визнати в суді все що необхідно.

І ще: може хтось порадить людину яка може проконсультувати детальніше з цього питання? Так би мовити адвоката з таких справ.
Дякую.
Церковні шлюби не мають ніякого відношення до християнства. Ні Ісус ні апостоли не давали шлюбів. Церковний шлюб спадщина язичництва.
Стосовно формальності, то Ісус казав, що блуд є підставою для розлучення (і єдиною підставою). Тобто, якщо твій чоловік мав секс, ти маєш біблійні підстави з ним розлучатися.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:45 #2168846   #20
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Уневаження шлюбу

Якщо людина хоче жити по законах певної конфесії, то нема чого давати поради, спираючись на закони\правила інших конфесій. Це безглуздо.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (10.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:01.