Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Підкажіть по хостингу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.08.2008, 04:42 #669224   #1
-BJ-
Типово Підкажіть по хостингу

Хочу найближчим часом взяти хостинг. Поки що націлився на тернопільських (ділайнс, біттернет, ...) і львівських (уарнет, ...) хостерів, щоб у випадку збоїв можна було владнати все в найкоротші терміни. Будуть:
1) форум на phpbb, де будуть топіки з релізами (eD2k-лінки на відео/аудіо "не для розповсюдження");
2) щось типу Datalife Engine, щоб інфу про ці релізи структурувати (має виглядати приблизно так, як на http://www.sharereactor.ru/).

В принципі форум вже працює, треба буде тільки перенести на цей хостінг; буде до 3000 юзерів, десь до 10 000 топіків (зараз є біля 800). У CMS - декілька десятків тисяч релізів. Справа в тому, що зараз маю трохи мало часу, щоб розбиратися, які для цього треба обсяг дискового простору, bandwidth інтернет-каналу, кількість баз даних, і. т. п. А рішення стосовно хостінгу треба прийняти якомога швидше. Планую спочатку перенести форум, потім по мірі появи вільного часу розбиратися в модулях для phpbb, доставляти/підправляти (поки що знаю тільки tcl, треба буде почитати php) їх, розбиратися з CMS (чи як воно правильно називається). Тому прошу поради:
1) якого порадите хостера (з урахуванням вищенаписаного);
2) які параметри тарифного плану мені потрібні (дискова квота, к-сть баз даних, ...) - щоб і ресурсів тарифного плану вистачило, і при цьому не брати такий пакет, що можна було б обійтися дешевшим.

Наперед дякую.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2008, 10:33 #669322   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Підкажіть по хостингу

З урахуванням вищенаписаного, яке можна описати в трьох словах "Хочу створити варезник" я би не рекомендував тобі брати хостинг в Тернополі і взагалі в Україні.
Те, що площадка знаходиться близько це зовсім не означає, що техпідтримка буде кращою.
Хостинг можеш юзати цей: http://best-hoster.ru/. На ньому крутяться досить багато варезників, і тарифні плани прості для розуміння та недорогі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2008, 16:35 #669581   #3
-BJ-
Типово Відповідь: Підкажіть по хостингу

Поясни, пліз, чому саме в Україні не радив би.
?
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:45.