Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Нова Тернопільська поліція

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.12.2019, 20:22 #2772638   #1301
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Я колись хрест відмовилась цілувати, ксьондз сказав моїй мамі, моліться, диявол не спить.
І таки був правий
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Poter2 (29.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2019, 14:37 #2772684   #1302
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
І таки був правий
То був просто Греко-католицький священик, а її чоловік-москаль, крім як МПЦшні хрести не дозволяє цілувати ніякі
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2020, 13:14 #2772817   #1303
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
То був просто Греко-католицький священик, а її чоловік-москаль, крім як МПЦшні хрести не дозволяє цілувати ніякі
Ми ніякі не цілуємо хрести і вам не радимо)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2020, 16:38 #2773555   #1304
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата “Ми з бабусями не воюємо”, – у Тернополі поліція відмовляється реагувати на стихійну торгівлю біля ринку (ФОТО)

У Тернополі вже який рік безуспішно борються зі стихійною торгівлею.
via

Завжди було прикольно спостерігати як мусора віднєкуються.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2020, 20:41 #2773573   #1305
idcomsomnomII
Учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Завжди було прикольно спостерігати як мусора віднєкуються.
з одної сторони ви праві, з іншої - самі же таких нареформували.
І ще одна сторона гласить, якби вони за тих пенсаків взялись - знову народ би не годував, якже так, якже так, більше роботи нема і т.д. Тому яке суспільство - такі і органи і все інше, як на мене
idcomsomnomII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2020, 15:48 #2773634   #1306
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата з одної сторони ви праві, з іншої - самі же таких нареформували.
І ще одна сторона гласить, якби вони за тих пенсаків взялись - знову народ би не годував, якже так, якже так, більше роботи нема і т.д. Тому яке суспільство - такі і органи і все інше, як на мене
Свята наївність.
Просто небуло наказу зверху, план по стихійній торгівлі на розводі не поставили. Вот вони і "служать та захищають" згідно плану.
Який народ? Яке суспільство? 10 із 10 мусорів на питання "шо робиш" відповідають "працюю". Про які органи мова? Мусора це гопніки на утриманні держави, і якщо їм завтра скажуть сосати то вони будуть сосати дружним строєм. А причини чому так сталося знайдуться сотні. Доволі аргументовані та сильні причини.

Зовсім скоро ці підараси будуть крутити тих же "пенсаків" за продаж пролісків, а як почнеться сезон буряну під назвою черемша, то опше буде ОК. План виконали, злочинців затримали, служу дєдам і трошки Україні і пильно охороняю. Ібо в нас правова держава, а не хухри-мухри.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2020, 18:09 #2774439   #1307
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата У 2019 році поліцейські склали понад 1800 адміністративних протоколів за керування транспортними засобами у нетверезому стані
via
Тобто приблизно 5 протоколів щодня.

Ну, значиться шо. Пора вже мабуть зменшувати цю статистику, і починати забороняти, непущати і соціально засуджувати.

З іншого боку, а де брати статистику? Так ото ж.

Зараз всьо чотко. І мусора мають статистику по затриманнях, і кількість аварій, хвала Аллаху, не зменшується, і "муніципальна поліція" вчергове доводить окупність. Не бачу якоїсь вагомої причини зменшення споживаня алкоголю.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2020, 14:45 #2774465   #1308
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата На Тернопільщині трапились 11 ДТП за участю копів. Кажуть,вони у жодній не винні
via

Кажуть шо рафік нєувіноват. Ну ок тоді, чьо.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 21:31 #2774623   #1309
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата У Тернополі патрульні збили літню жінку на традиційному суботньому ярмарку
via

Дайте вгадаю. Рафік знову нєувіноват!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2020, 11:48 #2774655   #1310
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Спіймалий на гарячому: у Тернополі затримали поліцейського-хабарника

Очищення рядів поліції від співробітників, які ганьблять честь своєї професії, триває.
via



Що в перекладі на українську мову означає: чувак зажрався, і забув табличку ділення, за що його і принесли в жертву. Показники в УВБ теж ніхто не відміняв.

Цирк на дроті as is.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2020, 13:57 #2774960   #1311
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата У Тернополі чоловік із смітника тягнув у двір та під’їзд усе, що хотів
...
За порушення правил благоустрою поліцейські притягнули до відповідальності 63-річного тернополянина.
via

Послужили та захистили. Щоб потім не писали всякі хейтери, нібото поліція нас не береже і нічо не робе. Вот же! Притягнули же! Так шо всьо.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2020, 16:55 #2775531   #1312
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Кримінальне провадження за фактом таємного викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції жителю села Біла
...
Заявник розповів, що в нежилому будинку, де проводяться ремонтні роботи побували невідомі особи. Як результат тернополянин втратив близько 300 кг різного металу, який знаходився в приміщенні. У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетний уродженець Тернопільського району.
...
Викрадений металобрухт підозрюваний не встиг реалізувати. Його працівники поліції вилучили.
via

Місцевий наркоман вкрав 300 кг. різного металу. Оголошуємо план перехват. Вилучаємо різний метал. Наркоман їде на пятьорку, розкриваємість піднята, метал хз де, таємне викрадення встановлено. В ході оперативно-розшукових заходів.
Всі довольні.

P.S. Один наркоман на своїх плечах виніс 300 кг. Саме так. На думку людей, які більше 500 грн. в руці не тримали. Ну але ОК. Чьо.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2020, 15:51 #2775726   #1313
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Інспектори відділу зв’язків з громадськістю систематично відвідують вищі навчальні заклади нашого міста. Парцівники спілкуються із студентами на важливі теми та відповідають на питання, які слухачі давно хотіли задати охоронцям порядку.
via

Якби хтось цікавився що таке є "совок" то вот це і є абсолютний совок у вакумі.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2020, 17:30 #2776133   #1314
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата На Тернопільщині підліток може сісти за пляшку пива
via
Боротьба зі злочинністю триває!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2020, 19:12 #2778190   #1315
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Увечері, 6 квітня на лінію 102 надійшло повідомлення про гурт невідомих, котрі розпивають спиртні напої на дитячому майданчику на вулиці Купчинського. На місце події виїхав екіпаж патрульної поліції. Вони виявили на майданчику двох громадян з ознаками алкогольного сп’яніння та без засобів індивідуального захисту. На вимогу працівників поліції пред’явити документи, що посвідчують особу, один з молодиків став поводитися зухвало, виражався нецензурною лайкою та погрожував
Цитата Повідомлення про гурт невідомих, котрі розпивають спиртні напої на дитячому майданчику на вулиці Купчинського, надійшло увечері, 6 квітня, на лінію 102. На місце події виїхав екіпаж патрульної поліції. Вони виявили на майданчику двох громадян з ознаками алкогольного сп’яніння та без засобів індивідуального захисту.
Цитата На законну вимогу поліцейського пред’явити документи, один з чоловіків почав поводити себе агресивно та зухвало, нецензурно висловлюватися в адресу працівників поліції, а також погрожував фізичною розправою, пояснює Богдан Шевчук.
Тупорилі ще досі не можуть зрозуміти, що зара 2020 рік, в кожної праски і кофеварки є камера в стандартній комплектації.



Цитата До мене підійшли полісмени, сказали пред'явити мені документи. Я спитав на якій підставі. Вони сказали, що в зв'язку з карантином, ми маєм право. Я кажу: а можна, будь ласка, ваше посвідчення, щоб я знав, з ким розмовляю. Вони відмовили мені показувати свої документи і не представилися, ким вони є. Сказали, що вони у формі поліцейських. Після чого вони сказали, що був виклик здійснений, тобто, що 6 осіб розпивали алкоголь на дитячому майданчику. Але це цілковита неправда, тому що я був тільки зі своєю сестрою, ми вийшли буквально на 2 хвилини з дому і ми не вживали абсолютно нічого. Після чого мене почали насильно тягнути в машину і причиняти мені тілесні ушкодження. Мене цей поліцейський затягнув в підїзд, почав душити, тобто є фотографії, що в мене сліди удушення на шиї, і вдарив мене кулаком у лобну долю. Після цього затягнули мене в машину поліцейську
Цитата Справу про перевищення патрульними Тернополя службових повноважень розглядатиме Державне бюро розслідувань. Матеріали справи передали сьогодні. Про це Суспільному повідомила речниця обласної прокуратури Леся Гурецька.

За словами Лесі Гурецької, випадок внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 2 статті 365 – перевищення влади чи службових повноважень працівником правоохоронного органу, які супроводжувалися насильством або погрозою застосування насильства.
Но самий смішний тіпок в цій ситуації, це мусорський кабанчик, який почав бикувати (в прямому смислі цього слова, головою) до вдвічі меншого по габаритах опонента. Такого собі не доволяли робити навіть самі кончєні відморозки.


Що буде далі? Розказую: через тиждень це все забудеться, кончєні мусора будуть і далі СЛУЖИТИ ТА ЗАХИЩАТИ, а ми будемо і далі фантазувати, наче Україна це Європа. А в США цих порушників взагалів б відразу розстріляли.

P.S. Кстатє, за неправдивий виклик ніхто відповідальності не понесе. Бо виклик був від самих мусорів, і про 6 пяних вони на ходу придумали, щоб жирного кабанчика підтягнути. Інфа соточка.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:46.