Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Аудіо-відео техніка


[ Продано ] Чіпування та ремонт PS1 та PS2 Sony Playstation

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.09.2016, 08:06 #2654070   #1
Axeif
 
Аватар для Axeif
Типово [ Продано ] Чіпування та ремонт PS1 та PS2 Sony Playstation

Ціна: 250-300грн
Контакти: 0976686255 Володимир
Чіпування та ремонт ігрових приставок Sony Playstation 1,та Sony Playstation 2. Sony PS2 чіпується новим чіпом MODBO 5.0
Чіп Modbo 5 - це нове покоління Модчіпів в якому вшите завантажувальне меню,з'являється можливість завантаження програм та ігор з usb ( флешки і HDD ) .Додаткові можливості модчіпа дозволяють запускати ігри з флешки таких приставок як: Sony PS1,Sega,Nintendo,Dendy.Ціна чіпування приставок:
Sony PS1 - 250грн.
Sony PS2 - 350грн.
0976686255 Володимир.
Axeif зараз поза форумом  
Старий 13.04.2017, 11:56 #2688219   #2
sevils
Учасник
Типово Відповідь: Чіпування та ремонт PS1 та PS2 Sony Playstation

Ага віддавав я таким майстрам свою пс2 мало того що ниц не зробили так ще й перестала диски бачити дякую майстрам з Києва допомогли.. http://moi-service.com.ua/remont-ps3/
sevils зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (18.04.2017)
Старий 22.04.2017, 15:37 #2689521   #3
Axeif
 
Аватар для Axeif
Типово Відповідь: Чіпування та ремонт PS1 та PS2 Sony Playstation

Цитата
Допис від sevils Переглянути допис
Ага віддавав я таким майстрам свою пс2 мало того що ниц не зробили так ще й перестала диски бачити дякую майстрам з Києва допомогли.. http://moi-service.com.ua/remont-ps3/
Не памятаю ніодного випадку щоб ми робили приставку і нічого не зробили,тим більше щоб перестала читати диски. Уточніть будь ласка модель своєї приставки, я перевірю коли ви мені її давали.
Axeif зараз поза форумом  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:40.