Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Шацькі озера

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.08.2018, 11:40 #2733993   #141
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Порадьте, де можна на Шацьких озерах зупинитись з палаткою. Щоб було +/- спокійно і чисто (таке взагалі зараз можливо?). Їдемо з дитиною на вихідні.
Не знаю, як на мене там всюди спокійно і достатньо чисто
ну якщо порівняти з нашим морем.
бачив намети в цьому районі: https://goo.gl/maps/n9SfUn2NSoS2, правда біля машин а не на пляжі.
катався там з малою на велику - там досить широкий рівненький травяний пляж, є дерева, тінь, але як там з купанням не знаю - ми там не купались. Проте людей там було не мало. Єдине якщо влиє дощ - можуть бути проблеми з виїздом.

ПС: сам пляж там відгороджений ровом і огорожею, машиною туди заїжати не варто. намети бачив розміщені біля автівок прямо на стоянці, яку видно на гугловських знімках. Чи можна розбивати намети біля озера - не знаю. Але як на мене - чому ні?
Сам по собі район там досить спокійний, мені здалось.

Додано через 15 хвилин
Приблизно так виглядає ця місцина, це десь 500 метрів в бік центрального пляжу. як на мене там прикольно.

Додано через 1 хвилину
А оце от якраз напроти знято

Додано через 2 хвилини
на цій панорамці видно якраз розбитий неподалік наметик

Додано через 4 хвилини
З "шацького" боку затоки Лука є сосновий лісок і там досить багато галявинок, де народ приїздить з наметами. але знову ж таки ускладнений підїзд + коли я там був - мене добряче обжерли їхні гедзі

Додано через 18 хвилин
До речі якщо ти їдеш з наметами - то можу тобі підказати ще одне реально прикольне місце значно ближче (Берестечко). В ПП кину посилання потім.

Востаннє редагував switch: 10.08.2018 о 11:40. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 10.08.2018, 13:04 #2734003   #142
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Додано через 18 хвилин
До речі якщо ти їдеш з наметами - то можу тобі підказати ще одне реально прикольне місце значно ближче (Берестечко). В ПП кину посилання потім.
Кинь ще будь ласка мені, 9 років лежить новий намет з спальним мішком запакований все ніяк не можу своїх вламати хоч на добу так поїхати. Вже думав може в Бакоту з ним скочити щоб не дуже далеко їхати заради однієї ночі, бо на більше їх не вламати ((
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 21.08.2018, 14:16 #2734539   #143
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

То потрібно платити екологічний збір при в'їзді в Шацьк чи ні?
. зараз поза форумом  
Старий 21.08.2018, 19:12 #2734554   #144
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
То потрібно платити екологічний збір при в'їзді в Шацьк чи ні?
Якщо на великій швидкості проїжджати пропускний пункт, то не потрібно.
Це з власного досвіду.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (21.08.2018)
Старий 21.08.2018, 21:07 #2734557   #145
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Якщо на великій швидкості проїжджати пропускний пункт, то не потрібно.
Це з власного досвіду.
Іноді після екологів стоять поліцейські.
Це з власного досвіду.

п.с. їдучи на відпочинок я б платив.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 21.08.2018, 21:34 #2734560   #146
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
То потрібно платити екологічний збір при в'їзді в Шацьк чи ні?
Минулого року таки була поліція у них за прикриття, причому із жезлами, а ті лісівники чи екологи то їз ледянцями, їхав в брест то сказали заплатити не за людей а за машину вроді 20 грн було.
Цього року була нива шевроле поліцейська але поліцаї на дорозі не стояли, а от той з ледянцем стояв на дорозі і заставляв усіх на право в кишеню ставати, попереду мене мазда6 нова була поговорили через вікно і поїхав не плативши, я зробив вигляд що мені туди ж що і мазді рушив за маздою не плативши. Якщо платити то усім авто, а якщо так, то і я так. Минулого року також деякі машини пролітали не зупиняючись, поліція не пиняє бо і немає причини, тим паче із жезлами, хотів зняти із реєстратора щоб авакову показати, але потім забив на то..... так і живем...
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (21.08.2018)
Старий 21.08.2018, 22:24 #2734562   #147
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата То потрібно платити екологічний збір при в'їзді в Шацьк чи ні?
В кіно Бендер збирав гроші на ремонт Провала
https
А наші "бендери" при владі збирають екологічний збір. Маразм
deko зараз поза форумом  
Старий 21.08.2018, 23:19 #2734564   #148
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від SerogaSerjj Переглянути допис
Минулого року таки була поліція у них за прикриття, причому із жезлами, а ті лісівники чи екологи то їз ледянцями, їхав в брест то сказали заплатити не за людей а за машину вроді 20 грн було.
Цього року була нива шевроле поліцейська але поліцаї на дорозі не стояли, а от той з ледянцем стояв на дорозі і заставляв усіх на право в кишеню ставати, попереду мене мазда6 нова була поговорили через вікно і поїхав не плативши, я зробив вигляд що мені туди ж що і мазді рушив за маздою не плативши. Якщо платити то усім авто, а якщо так, то і я так. Минулого року також деякі машини пролітали не зупиняючись, поліція не пиняє бо і немає причини, тим паче із жезлами, хотів зняти із реєстратора щоб авакову показати, але потім забив на то..... так і живем...
Цікаво. Бо я зупинився цього року і сказав, що їду в Білорусь до родичів (теж у Брест), то пропустили без жодної оплати. Зупиняв чувак з льодяником.

Цього разу планую їхати саме в Шацьк. З дописів розумію, що треба тупо пролітати
. зараз поза форумом  
Старий 22.08.2018, 09:03 #2734575   #149
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

я завжди кажу шо їду на кордон )
ше ні разу не платив
Sasha зараз поза форумом  
Старий 23.08.2018, 14:36 #2734684   #150
SliderS
 
Аватар для SliderS
Типово Відповідь: Шацькі озера

Можна їхати і не зупинятись, зупинити транспортний засіб має право тільки поліцейский в формі, на тих клоунів можна не звертати уваги, я так і проїзжав і не зупинявся.
Патрульні сиділи в пріусі, навіть не виходили.
SliderS зараз поза форумом  
Старий 24.08.2018, 23:17 #2734821   #151
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Там вісить знак СТОП, так що пролітати без зупинки все ж не варто, а от виконавши вимогу знаку дійсно можна сміло продовжити рух далі, якщо звичайно не мучитиме потім совість, бо кошти збирають все таки на основі законного рішення, і підуть вони на розвиток заповідника, якщо ви звичайно візьмете чек, а не просто їх поставите на стіл. Якщо не помиляюся то в той же Єловстоун в'їзд теж платний.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 27.08.2018, 07:27 #2734923   #152
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Там вісить знак СТОП, так що пролітати без зупинки все ж не варто, а от виконавши вимогу знаку дійсно можна сміло продовжити рух далі, якщо звичайно не мучитиме потім совість, бо кошти збирають все таки на основі законного рішення, і підуть вони на розвиток заповідника, якщо ви звичайно візьмете чек, а не просто їх поставите на стіл. Якщо не помиляюся то в той же Єловстоун в'їзд теж платний.
Це ж українці, і по коментарях видно що "щирі"! Потім приїдуть на Світязь і зразу почнуть фукати як грязно і чьо не прибирают.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 27.08.2018, 11:12 #2734933   #153
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Там вісить знак СТОП, так що пролітати без зупинки все ж не варто, а от виконавши вимогу знаку дійсно можна сміло продовжити рух далі, якщо звичайно не мучитиме потім совість, бо кошти збирають все таки на основі законного рішення, і підуть вони на розвиток заповідника, якщо ви звичайно візьмете чек, а не просто їх поставите на стіл. Якщо не помиляюся то в той же Єловстоун в'їзд теж платний.
Той знак "стоп контроль" не завжди там стоїть. Цього разу проїхав без зупинки, бо знаку на дорозі не було. Лісничий з льодяником стояв на протилежній стороні дороги і не махав. Далі стояла поліцейська машина з вкл. синіми маячками, але всередині нікого не було. Їхав через обід - може всі обідали

На рахунок "щирих" і "Єлоустоунів", то їздив я і в парки у США. В"їзд платний. При в"їзді берете конвертик, кидаєте в нього гроші, залежно від кількості людей в авто, відриваєте корешок і вішаєте на дзеркало заднього виду щоб було видно на парковці що ви проплатили в"їзд. Конверт кидаєте в загальну скриньку. Касира чи відеоспостереження за цим всім немає. Періодично по парковці тільки ходить і перевіряє поліцай.

Але там хоч видно за що платиш: є столики, збоку біля кожного столика мангал і чистий смітних з кульочком. На території є безкоштовні чисті туалети, в яких завжди є вода, мило, сушки для рук, і папір. Крім того, баскетбольна і тенісні площадки. А що ми маємо в Шацьку крім озера? Умови напевно не змінювались вже років 15 відколи там був.
. зараз поза форумом  
Старий 27.08.2018, 11:46 #2734935   #154
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата Але там хоч видно за що платиш: є столики, збоку біля кожного столика мангал і чистий смітних з кульочком. На території є безкоштовні чисті туалети, в яких завжди є вода, мило, сушки для рук, і папір. Крім того, баскетбольна і тенісні площадки. А що ми маємо в Шацьку крім озера? Умови напевно не змінювались вже років 15 відколи там був.
всі умови шо є в шацьку і так зроблені за наші гроші
бо все шо там зроблено - зроблено за гроші і руками жителів, які таким чином притягують відпочиваючих
а де жителі взяли гроші? так, я їх привіз, і той хто відпочивав їх привіз
такшо я вже своє заплатив, а на шо потратить їх лісник, я хз
Sasha зараз поза форумом  
Старий 27.08.2018, 12:17 #2734936   #155
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Шацькі озера

Був там пару раз по тижню і окрім холодної води, купи комарів та бухих "відпочивальників" особливо нічого не бачив, вже й не кажу про конкретну "диру" чи погоду. А хвойних лісів з чистим повітрям і у нас вистачає з головою. Скажіть мені, що на тих озерах такого цікавого, щоб туди їхати?
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (27.08.2018)
Старий 27.08.2018, 13:10 #2734938   #156
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Був там пару раз по тижню і окрім холодної води, купи комарів та бухих "відпочивальників" особливо нічого не бачив, вже й не кажу про конкретну "диру" чи погоду. А хвойних лісів з чистим повітрям і у нас вистачає з головою. Скажіть мені, що на тих озерах такого цікавого, щоб туди їхати?
Ще купа наглих осів.

Я туди їду тільки за компанію і то на 2-3 дні максимум
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (27.08.2018)
Старий 27.08.2018, 18:39 #2734948   #157
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
всі умови шо є в шацьку і так зроблені за наші гроші
бо все шо там зроблено - зроблено за гроші і руками жителів, які таким чином притягують відпочиваючих
а де жителі взяли гроші? так, я їх привіз, і той хто відпочивав їх привіз
такшо я вже своє заплатив, а на шо потратить їх лісник, я хз
Ти думаєш місцеве населення займається виведенням каналізації? Це для прикладу основна проблема урочища Гряда. Доречі якщо твоя турбаза проплатила туристичний збір, то ти просто показуєш путівку і їдеш далі.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 28.08.2018, 10:24 #2734999   #158
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ти думаєш місцеве населення займається виведенням каналізації? Це для прикладу основна проблема урочища Гряда. Доречі якщо твоя турбаза проплатила туристичний збір, то ти просто показуєш путівку і їдеш далі.
завжди відпочиваю в с.Світязь
в приватному котеджі
де є яма/септик з якої всю каналізацію власники вивозять гамновозом за свої гроші (заплачені мною)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 28.08.2018, 12:38 #2735010   #159
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Був там пару раз по тижню і окрім холодної води, купи комарів та бухих "відпочивальників" особливо нічого не бачив, вже й не кажу про конкретну "диру" чи погоду. А хвойних лісів з чистим повітрям і у нас вистачає з головою. Скажіть мені, що на тих озерах такого цікавого, щоб туди їхати?
Ану підкажи де в нас можна знайти чисте озерце і сосновий лісок на березі?
Ну або хоч би чисте озерце і пару дерев, щоб не посеред поля став, а можна було сховатись в тіньок...

З річками в нас срака, це фактично стічні каналізації... Плюс дно у нас переважно глинисте, тому вода мутна...
Ні ну от реально цікаво. пару точок знаю, але там стави в оренді, купатись нє вольно, рибалка хіба, і те платна...

реально цікаво би якусь альтернативу поближче знати. Але в наші водойми після волинських лізти взагалі не цікаво.
switch зараз поза форумом  
Старий 28.08.2018, 13:03 #2735012   #160
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ану підкажи де в нас можна знайти чисте озерце і сосновий лісок на березі?
Нащо тобі те озерце? Там де озерце - там трава, болото і комарі, нафіг нада, то не моє точно, я дитя міста, асфальту і бетону ) Їхати 350 км, щоб пару раз скупатися? То вже краще в Бакоту, хоч ближче.

Востаннє редагував kolibryks: 28.08.2018 о 15:45.
kolibryks зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:01.