Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Відношусь до націоналізму
Позитивно 13 56.52%
Негативно 6 26.09%
Нейтрально 4 17.39%
Голосували: 23. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.04.2011, 11:21 #1632576   #1
RUS
 
Аватар для RUS
Question Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Особисто люблю здорову критику у свою сторону та особисто маю націоналістичні погляди на сучасну ситуацію, що складається у питанні мови, шкіл та гноблення всього "братнього" на Україні.

До створення теми надихнула низка тем з явною критикою сучаного українського націоналізму та безпосередньо явного його представника ВО "Свобода".
Наперед хочу попередити різник дінар та марків5, що я не є прихильником вищезгаданої партії.

Отже, препоную в цій темі обговорювати недоліки, провали націоналістичних сил України і паралельно висловлювати свої думки з приводу того, як би мала розвиватися національна ідея в Україні, і як партії, що її представляють мали би себе поводити в тих чи інших ситуаціях.

Розмову можна почати з цієї статті
Прихований текст: Неякісний націоналізм 
RUS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (21.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 12:04 #1632616   #2
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

багато в тій статті того, про що ми з тобою раніше і сперечались
я проти націоналізму - я за патріотизм
думаю, якби виникла якась патріотична партія сформована на території центральної України (вважаю, що саме там проживають ліберально настроєні, освічені, прогресивні українці), то це була б реальна третя сила, ібо що "західняки", що "східняки" ментально є дуже специфічними і ніколи не зможуть об*єднати народ, а отже ніколи не будуть мати достатньої підтримки, щоб будувати Державу.
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
RUS (21.04.2011), VT (21.04.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 12:21 #1632627   #3
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
вважаю, що саме там проживають ліберально настроєні, освічені, прогресивні українці
тигібкоподібні ?
Якщо ти про Київ, то приїжджа ліміта вже майже зрівнялась з корінними.
Корінні кияни (та інші мешканці багатомільйонників) навіть дуже націоналісти, вони ненавидять приїжджих

Зараз багато спілкуюсь з одеситами, то переважна більшість не розуміє поняття "націоналізм". Їх налякали Бандерою і Шухевичем, так само як нас данєцкими бандітами, які колись приїдуть і будуть всіх стріляти. Ті ж одесити також націоналісти, вони ненавидять болгарів, молдаванів та іншої нечисті, яка до них поз'їжджалась, крадуьть в них гаманці і автомобілі.

Довший час фоткаю тернопільських негрів... вони себе тут відчувають досить розкомплексовано. Мене це особливо не тішить, бо це реальні безкультурні мавпи.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 13:03 #1632658   #4
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Довший час фоткаю тернопільських негрів... вони себе тут відчувають досить розкомплексовано. Мене це особливо не тішить, бо це реальні безкультурні мавпи.
погоджуюсь. вони навіть більш безкультурні, ніж москалі.
але тернопільським та й українським націоналістам вигідніше грати свою політику на москалях.
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 13:25 #1632676   #5
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Ну це вже друга стаття в УП про Свободу. Все просто, є дійсно здоровий патріотизм, а є печерний націоналізм, я б навіть сказав що в великій мірі там є неонацизм. Я не можу себе назвати сильним патріотом, але питання мови, і нашої історії завжди відстоював і буду відстоювати. Але на даний момент для мене найбільш важливіше це економічний розвиток нашої країни. А наші націоналісти вміють грати на питаннях мови, етнічному походженні. За що і отримують значну к-сть люмпенізованих виборців. Ну і саме головне що така партія як Свобода і дійсно ніколи не зможе об'єднати всю Україну. Думаю тут навіть не має сенсу пояснювати чому. Це все дуже вигідно владі, тому все буде продовжуватись...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я проти націоналізму - я за патріотизм
думаю, якби виникла якась патріотична партія сформована на території центральної України (вважаю, що саме там проживають ліберально настроєні, освічені, прогресивні українці), то це була б реальна третя сила, ібо що "західняки", що "східняки" ментально є дуже специфічними і ніколи не зможуть об*єднати народ, а отже ніколи не будуть мати достатньої підтримки, щоб будувати Державу.
Ну такі сили вже є, той самий Кириленко (За Україну), Гриценко, Катеринчук. От тільки всі знають лише Вітю і Юлю, фейси яких постійно мусоляться в зомбоящику

Востаннє редагував Terror: 21.04.2011 о 13:25. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (21.04.2011), RUS (21.04.2011), VT (21.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 13:36 #1632685   #6
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Але на даний момент для мене найбільш важливіше це економічний розвиток нашої країни.
Для всіх він важливий, але як приходиться до справи, то голосують саме через націоналістичні переконання.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ну такі сили вже є, той самий Кириленко (За Україну), Гриценко, Катеринчук. От тільки всі знають лише Вітю і Юлю, фейси яких постійно мусоляться в зомбоящику
зомбоящик виявляється добре промив тобі мозги

Катеринчук скільки разів міняв політичну орієнтацію?
Гриценко як не подрочить на себе, то жити не може.
Кириленко? хе-хе
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vlodko (22.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 13:48 #1632691   #7
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Не дай Боже почалася б 3-тя світова, думаю тепер би воювали б пліч-о-пліч східняки і західняки... А от негри-так.... Справді мозолять очі вже.....
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 13:52 #1632696   #8
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
зомбоящик виявляється добре промив тобі мозги
Катеринчук скільки разів міняв політичну орієнтацію?
Гриценко як не подрочить на себе, то жити не може.
Кириленко? хе-хе
Ну ок, чорт із ним з Катеринчуком, але от Гриценко і Кириленко нормальні дядьки тут не треба. Вчепитись можна за що завгодно. От які тоді політ сили є нормальними? Гриценко завжди говорить по суті справи, він до речі одного разу дуже класну пропозицію зробив, перевірити всіх (і себе в тому числі) на детекторі брехні чи брали депутати хабарі .
P.S Я тв не дивлюсь, хіба що свободу слова і деколи новини через нет До речі в нас теж багато хто міняв політичну орієнтацію
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 13:58 #1632702   #9
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ну ок, чорт із ним з Катеринчуком, але от Гриценко і Кириленко нормальні дядьки тут не треба. Вчепитись можна за що завгодно. От які тоді політ сили є нормальними? Гриценко завжди говорить по суті справи, він до речі одного разу дуже класну пропозицію зробив перевірити всіх (і себе в тому числі) на детекторі брехні чи брали вони хабарі на своїх посадах.
P.S Я тв не дивлюсь, хіба що свободу слова і деколи новини через нет
Говорять всі гарно, професія в них така. Свобода слова - це яскравий приклад зомбування. Підготовлена публіка, політики проплачують свої виступи.
Окрім виступів ти ще цікавився як живуть ці люди, ким були, як голосують в парламенті, як ділили шкуру уругвайського медведя після помаранчевої революції, яким бізнесом володіють, хто бізнес-партнери, хто інвестори?
А хто нормальний - важко сказати. Ми вже звикли голосувати не за нормальних, а проти когось.
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 14:07 #1632712   #10
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Говорять всі гарно, професія в них така. Свобода слова - це яскравий приклад зомбування. Підготовлена публіка, політики проплачують свої виступи.
Окрім виступів ти ще цікавився як живуть ці люди, ким були, як голосують в парламенті, як ділили шкуру уругвайського медведя після помаранчевої революції, яким бізнесом володіють, хто бізнес-партнери, хто інвестори?
А хто нормальний - важко сказати. Ми вже звикли голосувати не за нормальних, а проти когось.
Те що людей в перериві годують то це підкуплена публіка? В чому підкупність? Є докази що політики проплачують свої виступи? Тоді як бути з тим що там всі мають рівні права і влада і опозиція і журналісти теж там проплачені? Кошкіна і Портников теж проплачені? Я дивився декларацію про доходи в Гриценка, стараюсь слідкувати за такими речами. То може ви відкриєте мені очі і скажете хто фінансує Кириленка та Гриценка? Який у них бізнес ітд. Тобто ви на вибори не ходите, або голосуєте проти всіх?
Давайте якось ближче до теми, а тема в нас про націоналізм
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 14:17 #1632718   #11
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Те що людей в перериві годують то це підкуплена публіка? В чому підкупність? Є докази що політики проплачують свої виступи? Тоді як бути з тим що там всі мають рівні права і влада і опозиція і журналісти теж там проплачені? Кошкіна і Портников теж проплачені?
В політичному флеймі я кидав запис одного блогера, який був на передачі.
Правдивість статистики голосування публіки ніхто і ніколи не доведе.
Щодо проплати виступів, то класичних доказів не маю, але маю інформацію від кількох знайомих політиків, в т.ч. одного депутата ВР. Хочеш потусити на передачі - 10 тис. дол., ляпнути раз чи два за передачу - 20-30 тис., бути в центрі уваги 50-100+ тис. дол. В якості бонусів організовують підтасовку підтримки залу. Чи ти думаєш що 2-3 годинна передача перекривається мінімальною рекламою? На "Ізаурі" реклами 15 хвилин, а на політичному шоу 2-3 хв.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 14:18 #1632719   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

знов з пустого в порожнє. Вже є суміжні теми невже так охота очеренду тему для холіварів ? ))
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 14:40 #1632739   #13
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
В політичному флеймі я кидав запис одного блогера, який був на передачі.
Правдивість статистики голосування публіки ніхто і ніколи не доведе.
Щодо проплати виступів, то класичних доказів не маю, але маю інформацію від кількох знайомих політиків, в т.ч. одного депутата ВР. Хочеш потусити на передачі - 10 тис. дол., ляпнути раз чи два за передачу - 20-30 тис., бути в центрі уваги 50-100+ тис. дол. В якості бонусів організовують підтасовку підтримки залу. Чи ти думаєш що 2-3 годинна передача перекривається мінімальною рекламою? На "Ізаурі" реклами 15 хвилин, а на політичному шоу 2-3 хв.
В мене виробився стійкий імунітет до пліток та не підтверджених даних Та й який сенс проплачувати свій виступ, коли тебе потім заклюють як не твої опоненти то журналісти Цікаво, а як би мали доказувати правдивість голосування? То за кого ж голосувати українському народові, якщо всі такі погані? Я так зрозумів у нас немає взагалі достойних політ сил та кандидатів, так? Напевно і Гриценко і Кириленко платять теж по вище наведеним прайсам щоб попіаритись Можливо це й так, але кажу я пліткам не вірю
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 14:47 #1632749   #14
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
В мене виробився стійкий імунітет до пліток та не підтверджених даних Та й який сенс проплачувати свій виступ, коли тебе потім заклюють як не твої опоненти то журналісти Цікаво, а як би мали доказувати правдивість голосування? То за кого ж голосувати українському народові, якщо всі такі погані? Я так зрозумів у нас немає взагалі достойних політ сил та кандидатів, так? Напевно і Гриценко і Кириленко платять теж по вище наведеним прайсам щоб попіаритись Можливо це й так, але кажу я пліткам не вірю
Телек - найдієвіший засіб піару-маніпулювання. Платять всі без виключення.

Що таке плітки ? Мамі, татові, другові теж не довіряєш і вимагаєш доказів у вигляді фото-відео фіксації з присутністю 2-х свідків ?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 14:58 #1632767   #15
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Телек - найдієвіший засіб піару-маніпулювання. Платять всі без виключення.

Що таке плітки ? Мамі, татові, другові теж не довіряєш і вимагаєш доказів у вигляді фото-відео фіксації з присутністю 2-х свідків ?
Я не виключаю що це може бути правдою. Просто не бачу сенсу платити гроші, коли тебе потім з гамном можуть змішати. В нашій державі може бути все що завгодно. Просто я не розумію твоєї позиції. Можеш сказати прямо кого ти підтримуєш з партій чи окремих політиків? Чи ти голосуєш проти всіх? От дай відповідь будь ласка на це питання А то я вже починаю хвилюватись, сам знаєш хто відповідає питаннями на питання
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 15:00 #1632770   #16
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Телек - найдієвіший засіб піару-маніпулювання.
Зараз в тему прийде Саймон і скаже... як сумно!!! як страшно жити.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 15:07 #1632779   #17
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я не виключаю що це може бути правдою. Просто не бачу сенсу платити гроші, коли тебе потім з гамном можуть змішати. В нашій державі може бути все що завгодно. Просто я не розумію твоєї позиції. Можеш сказати прямо кого ти підтримуєш з партій чи окремих політиків? Чи ти голосуєш проти всіх? От дай відповідь будь ласка на це питання А то я вже починаю хвилюватись, сам знаєш хто відповідає питаннями на питання
Щоб говорити про симпатії, треба знати хто буде йти на вибори.
Серед лідерів перегонів минулих парламентських виборів не маю жодних симпатій.

Щоб не мішали з гімном, треба добряче прокачатись в ораторстві.
Хто не платить гроші, того не показують, про того відповідно і забувають. А щоб вигравати вибори, треба не зникати з екрану. Якщо ти знаєш кращі методи піару, то маєш шанс стати мільярдером
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2011, 20:51 #1633038   #18
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
знов з пустого в порожнє. Вже є суміжні теми невже так охота очеренду тему для холіварів ? ))
не давши відповііді ви заставили процитувати ще раз.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.04.2011, 22:49 #1634020   #19
Лехтур
Типово Відповідь: Націоналізм: книга скарг та пропозицій

Отже: наскільки можна довіряти Кривдику?

Брехня №1.
Цитата Відмова Львівської міськради, де домінує ця сила, звільнити УКУ від податку на землю є невипадковою: він є ідеологічною альтернативою до радикалів.
Брехня полягає в тому, що факція ВО "Свобода" не відмовилась звільнити УКУ від податку, а відмовилась розглядати питання, яке не було заздалегідь внесене в порядок денний та не пройшло обговорення в комісіях. Після проведення громадських слухань та проведення всієї необхідної процедури питання про звільнення УКУ від податку було вирішено позитивно.
Пруф: http://zaxid.net/newsua/2011/3/10/121509/
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_12655.php

Брехня №2.
Цитата Другою "пташкою" стало недавнє звільнення іншого незручного інтелектуала, активного учасника процесу польсько-українського примирення Тараса Возняка із посади керівника відділу міжнародних зв’язків Львівської облради за формальними ознаками – "прогули", "запізнення".
Що ж було насправді?
Цитата "Відповідно до змін, у новій структурі немає відділу зовнішніх зв'язків та промоції регіону, а є відділ внутрішньої політики та зовнішніх зв'язків, - каже Петро Колодій. - Відповідно, такої посади, яку займав Тарас Возняк, не буде, і йому, згідно із розпорядженням голови облради Олега Панькевича, запропоновано посаду головного спеціаліста відділу з гуманітарних питань управління з питань соціальної і культурної діяльності. Чому він таким чином це коментує, мені невідомо. Адже його ніхто не звільняє, тим більше, з якихось політичних підтекстів тощо. Те, що його не задовольняє запропонована посада, - це вже його рішення. Але ніхто нікого не звільняє за політичною ознакою".
http://www.wz.lviv.ua/articles/91314

Брехня №3.
Цитата У зовнішній політиці "Свобода" сповідує ізоляціонізм і неприєднання до діючих європейських і євроатлантичних інституцій. Таким чином, вона є партнером Партії регіонів у цьому процесі, по суті, надаючи моральну підтримку "позаблоковій" позиції.
Читаємо програму ВОС:
Цитата VII. Зовнішня політика і оборона. Європейський україноцентризм та сильна держава
1. Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави, згідно з яким Україна прагне стати не лише географічним, але й геополітичним центром Європи.
2. Припинити всяку участь України в наддержавних євразійських утвореннях з центром у Москві: Союзі Незалежних Держав (СНД) та Єдиному Економічному просторі (ЄЕП).
3. Наповнити реальним змістом єдиний дійсний геополітичний проект, у якому провідну роль відіграє Україна, — ГУАМ. Залучати до цієї співдружності інші країни Чорноморсько-Каспійського басейну.
4. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політичної та економічної співдружності з природними союзниками — країнами Балто-Чорноморської геополітичної осі (Швеція, Норвегія, Фінляндія, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Болгарія, в перспективі – Білорусь тощо). Ініціювати взаємовигідні угоди між цими державами та Україною в усіх стратегічно важливих галузях: торгівлі та митній політиці, енергетичній безпеці та транзиті, обороні тощо).
5. Розробити та впровадити державну програму становлення позитивного образу України у світі. Залучати через спеціальні державні програми численну українську діаспору до лобіювання українських інтересів у інших країнах світу.
6. Делімітувати (встановити договором) та демаркувати (позначити на місцевості пограничними знаками) державні кордони України, у тому числі – морські. В разі подальшого зволікання Росії – встановити державні кордони в односторонньому порядку (за прикладом Естонії). Забезпечити належну прикордонну охорону. Запровадити візовий режим з Росією.
7. Вимагати від країн, які обіцяли безпеку та недоторканість кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї (Будапештський меморандум, 1994 р.), дієвих, а не паперових ґарантій. Укласти чіткі двосторонні угоди з США та Великобританією про негайну повномасштабну військову допомогу Україні в разі збройної агресії Росії.
8. Звернутися до Генеральної асамблеї та Ради Безпеки ООН з вимогою дати оцінку заявам Росії про можливість нанесення превентивних ядерних ударів без оголошення війни.
9. Відновити ядерний статус України у зв'язку з порушеннями Будапештського меморандуму Росією (одним з ґарантів безпеки України): конфлікти довкола о. Тузла та Керченської протоки, прямі погрози, брутальний політичний та економічний тиск, регулярні спроби піддати в сумнів територіальну цілісність України посадових осіб Росії. Відновити тактичний ракетно-ядерний арсенал держави. Звернутися до США та Великобританії про сприяння та допомогу в ядерній програмі України.
10. Розпочати реальні, а не декларативні дії, які уможливлюють Україні інтеграцію до європейських структур безпеки: очистити владу та силові структури від агентури Москви; знешкодити фінансовані Росією підривні організації; делімітувати та демаркувати кордони; погасити осередки сепаратизму; нейтралізувати усі територіальні претензії до України; забезпечити виведення російських військових баз з української території; негайно реформувати та розбудовувати ЗС та ВМС України.
11. Вимагати від країн-членів НАТО вигідних для України умов, чітких ґарантій та конкретних термінів можливого вступу України до Альянсу. Розробити та втілювати паралельний план безпеки і оборони України.
Як на мене, брехня Кривдика очевидна.

Втім, на цьому закінчу аналіз опусу цього невдахи-політолуха, і пропоную повернутися до обговорення націоналізму взагалі та ідеології ВОС зокрема.
Лехтур зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (23.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:25.