Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Кого з пропонованих кандидатів Ви підтримаєте на виборах міського голови Тернополя 25 жовтня 2015 ро
БЛІХАР Володимир - партія "Громадський рух "Народний контроль" 4 3.17%
ВІТВІЦЬКИЙ Олег - партія "Українська Галицька Партія" 1 0.79%
ВОНС Ігор - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 5 3.97%
КІНАШ Роман - самовисунення 0 0%
ЛАНДЯК Петро - партія "Громадянська позиція" 14 11.11%
МУЦ Орест - партія "Соціально-християнська партія" 1 0.79%
НАДАЛ Сергій - партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 24 19.05%
ПАСТУХ Тарас - партія "Об'єднання "Самопоміч" 17 13.49%
ПІВТОРАК Святослав - партія "Радикальна партія Олега Ляшка" 1 0.79%
РАТУШНЯК Михайло - партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 6 4.76%
ЦАРИК Руслан - партія "Нові обличчя" 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 12 9.52%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 26 20.63%
не піду на вибори, бо не хочу 12 9.52%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 3 2.38%
Голосували: 126. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2015, 17:46 #2580855   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Отож, 25 жовтня 2015-го року на посаду міського голови Тернополя вибиратимемо з-поміж 11 кандидатів:

  1. Бліхар Володимир - партія "Громадський рух "Народний контроль"
  2. Вітвіцький Олег - партія "Українська Галицька Партія"
  3. Вонс Ігор - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  4. Кінаш Роман - самовисунення
  5. Ландяк Петро - партія "Громадянська позиція"
  6. Муц Орест - партія "Соціально-християнська партія"
  7. Надал Сергій - партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
  8. Пастух Тарас - партія "Об'єднання "Самопоміч"
  9. Півторак Святослав - партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
  10. Ратушняк Михайло - партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
  11. Царик Руслан - партія "Нові обличчя"


Додано через 10 годин 1 хвилину
ап!

Востаннє редагував FortYear: 05.10.2015 о 07:06. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 12:41 #2586988   #81
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
P.S. Жаль, дуже жаль, що ніякі майдани, захоплення територій України не навчили людей думати.
Думати треба було задовго до виборів - кого б то відправити хорошого на вибори, а на самих виборах вже не було що думати, вибирали менше зло. Надал далеко не ідеальний але найкращий з того списку.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bondyk (26.10.2015)
Старий 26.10.2015, 14:50 #2587028   #82
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата Ну да ну да,
як згадаю як однієї зими по милості "його високості" по коліна в снігу півтори години пхав маршрутку,
це я так в неділю на роботу їхав,так зразу знов починаю хотіти то повторити...
Точно, також пхав маршрутку, я й забув. Правда не в самому Тернополі і ще до Надала, але пофіг, Надал винен. А машину пхаю якщо не щозими, то, принаймі, через одну точно. От злодюга.


Цитата Проста задачка. Чому в центрі не роблять дитячі майданчики і двори і взагалі хоть шось???? Правильно, ви всі напевно здогадалися! Нащо це робити якщо можна зробити за ті самі гроші в жилому районі з 9 поверхівками, де його електорат буде збільшений на 2-3 тис чоловік, а не на 200 (в центрі малі будинки).
ГеніЯльно! Хто б міг подумати. Тепер попробуємо розібрати? Є певна сума, общак, бюджет, так би мовити. Спільний для якоїсь кількості людей. На всі необхідні потреби його не вистачає. У вас є вибір чи витратити його, задовольнивши потребу 10% власників общака чи 50%, приміром. Що вибереш? Нє, ти то ясно, бо ти з тих 10-ти, але якщо по-чесному? Спочатку задовольняються потреби більшості, а потім по ходу решта. Так завжди було, є і буде.


Цитата Майданчик має бути біля кожного великого кварталу і не тренажери на яких нормальні вправи не зробиш, а нормальні універсальні поля для футболу, баскетболу, тенісу, волейболу. Огороджені і освітлені. Але ж то вигідніше продати землю під супермаркет з бутіками чи церкву.

На Чайці з 6 видів тренажерів є тільки 2 нормальних. А те що не поставили звичайного турніка на підтягування це взагалі повний пе.... Жим лежачи взагалі не юзабельний.
Ну бачиш, твоєї експертної думки не спитали. Майданчики, як правило, передбачають командні ігри, і 90% часу стоять пусті, це знову ж таки щодо затребуваності. А щодо тренажерів, то думки також різні, не підходить тобі - не займайся, справа добровільна, я, наприклад в футбол бігати не люблю.

Цитата Ще коли не можна було агітувати, по Тернополю всі бігборди були заклеєні рекламою типу
Шозабрєд? Іншим хто піаритися забороняв? Чи може ресурсів не мають? Думати треба було, а не самі знаєте чим "щолкати".
Bondyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (26.10.2015)
Старий 26.10.2015, 15:09 #2587033   #83
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
Іншим хто піаритися забороняв? Чи може ресурсів не мають?
Прикинь яка бадяга-данні існують і там зазначені немалі суми витрачені іншими кандидатами на вибори,
а "новий старий мер" показав витрати у розмірі 0 гривень 00 копійок.

Прикинь як повезло-все місто поклеєне забездурно,
це навіть не кажучи на іншу рекламу та супутні витрати по супроводу виборчого процесу )))

Востаннє редагував хамід: 26.10.2015 о 15:14.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (27.10.2015)
Старий 26.10.2015, 15:21 #2587037   #84
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Моя бабця каже, що за Надала голосують тому, що він на Лєніна похожий. Короче харизма якась там в нього є
rrrmobil зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 15:24 #2587040   #85
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від rrrmobil Переглянути допис
Моя бабця каже, що за Надала голосують тому, що він на Лєніна похожий.
Де будем ставити Мавзолєй Надала ?)))
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (27.10.2015)
Старий 26.10.2015, 15:26 #2587041   #86
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

є щось правда?

Додано через 2 хвилини
Цитата Де будем ставити Мавзолєй Надала ?)))
То треба щоб народ нікого не хотів і Надал на 3, потім на 4 срок ішов. Короче як в Росії )))

Востаннє редагував rrrmobil: 26.10.2015 о 15:26. Причина: Пізніше додано
rrrmobil зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 15:58 #2587046   #87
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Прикинь яка бадяга-данні існують і там зазначені немалі суми витрачені іншими кандидатами на вибори,
а "новий старий мер" показав витрати у розмірі 0 гривень 00 копійок.

Прикинь як повезло-все місто поклеєне забездурно,
це навіть не кажучи на іншу рекламу та супутні витрати по супроводу виборчого процесу )))
То звідки дані? Може 0 тому, що даних тупо по Надалу нема? Он у Вонса півлимона вфігачили, а не попомогло. По твоїй логіці він би мав бути другим. Знач реклама не визначальний чинник?

Додано через 23 хвилини
До речі, де ділися "знавці" котрі били в себе груди і розказували, що "Свобода" то проект Коломойського? 1+1 перед виборами активно мочив свободівців. Своїх мочив? P.S.Я не свободівець і не голосував за них.

Востаннє редагував Bondyk: 26.10.2015 о 15:58. Причина: Пізніше додано
Bondyk зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 16:49 #2587066   #88
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
То звідки дані? Може 0 тому, що даних тупо по Надалу нема? Он у Вонса півлимона вфігачили, а не попомогло. По твоїй логіці він би мав бути другим. Знач реклама не визначальний чинник?

Додано через 23 хвилини
До речі, де ділися "знавці" котрі били в себе груди і розказували, що "Свобода" то проект Коломойського? 1+1 перед виборами активно мочив свободівців. Своїх мочив? P.S.Я не свободівець і не голосував за них.
Тобі подарувати плакат з "Тим кого не можна називати"? Чи вже висить над ліжком? Тобі не жалко наших з тобою коштів, які Надал подєребанив з Камінським з відкату по бруківці і фонтанам? Місто заплатило більшу суму чим би могло...
MakDi зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 17:07 #2587070   #89
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Тобі подарувати плакат з "Тим кого не можна називати"? Чи вже висить над ліжком? Тобі не жалко наших з тобою коштів, які Надал подєребанив з Камінським з відкату по бруківці і фонтанам? Місто заплатило більшу суму чим би могло...
Я тобі відкрию маленький секрет: місто завжди платило по завищеній ціні за все. І ще задовго до Надала, а все тому що кожне маленьке Г на будь-якій посаді хоче свій відкат. Знаю, стикався. Так от, якщо те Г відірвати від дармового корита то воно першим і найголосніше буде кричати: "злодііії, за наших часів тааакого не буууло". Приблизно так і з Надалом.
Bondyk зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 17:55 #2587089   #90
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Ви ще дискутуєте ? Вроді вже і так все ясно - без змін наступні 5 років в болоті. Так що вже пох.

P.S. Сьогодні жінка їздила з автоіструктором... Хлопчина х...ми крив Надала і казав, що доріг в такому стані ще не бачив, навіть нормальних розміток немає (це щоб про ями не писати, а про банальні речі)! В Львові і Хмельницькому в цьому плані набагато краще. ... але голосувати не ходив - ТОБТО САМІ ВИННІ, що воно виграло.
Winston зараз поза форумом  
Подякували 2:
MakDi (27.10.2015), roma22101987 (27.10.2015)
Старий 26.10.2015, 18:50 #2587102   #91
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Winston Переглянути допис
Ви ще дискутуєте ? Вроді вже і так все ясно - без змін наступні 5 років в болоті. Так що вже пох.

P.S. Сьогодні жінка їздила з автоіструктором... Хлопчина х...ми крив Надала і казав, що доріг в такому стані ще не бачив, навіть нормальних розміток немає (це щоб про ями не писати, а про банальні речі)! В Львові і Хмельницькому в цьому плані набагато краще. ... але голосувати не ходив - ТОБТО САМІ ВИННІ, що воно виграло.
Був минулого місяця в Франику і Хмельницьку, так центральні дороги у них ок, але як заїдеш в двори то не всюди навіть проїдеш, контраст відносно Тернополя величезний.

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
Я тобі відкрию маленький секрет: місто завжди платило по завищеній ціні за все. І ще задовго до Надала, а все тому що кожне маленьке Г на будь-якій посаді хоче свій відкат. Знаю, стикався. Так от, якщо те Г відірвати від дармового корита то воно першим і найголосніше буде кричати: "злодііії, за наших часів тааакого не буууло". Приблизно так і з Надалом.
Тут суть в чому, є в них бабло в казначействі, це не їхні особисті гроші тому їх нікому не шкода абсолютно, ніхто не цікавиться де дешевше, а тупо кидають тобі любу суму яку ти їм на листочку напишеш. Мав я справу з казначейством і багато моїх знайомих також, всі завищують ціни бо інколи гроші довго кидають. Але відкати ні я, ні мої знайомі жодного разу не давали, от недавно ТМР більше 100 штук на двері в під'їзди виділила, ЖЕКи також зараз досить щедрі бо їм ТМР накидала грошей і треба до нового року всі використати. Немає такого щоб якийсь ЖЕК просив більшу суму написати. Чесно, хочете вірте, хочете ні.

Востаннє редагував pberit: 26.10.2015 о 19:06.
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 00:12 #2587184   #92
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Був минулого місяця в Франику і Хмельницьку, так центральні дороги у них ок, але як заїдеш в двори то не всюди навіть проїдеш, контраст відносно Тернополя величезний.
Я про Франик не писав, але менше з тим ))) Напевно, коли вчаться їздити то їздять по закуткам )))) Мова про центральні, тобто, ОСНОВНІ ДОРОГИ, по яких проїзжають мінімум 80% людей. Я в Тернополі тобі покажу не одне забидлянство, куди не їхало колесо машини (і навіть в моєму дворі ппц повний, а будинок на майже 200 квартир і люди пишуть вже декілька років, щоб щось зробили)... Чи може ти знову про бруківку від лисого ? Не втомився втикатись за це бидло свободівське чи сам звідти ?

Востаннє редагував Winston: 27.10.2015 о 00:19.
Winston зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (27.10.2015), MakDi (27.10.2015), ternopil1 (27.10.2015)
Старий 27.10.2015, 03:22 #2587190   #93
Ha3ap
Banned
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Сам люто фапає на титульних. Не знав чи що? Може з віком пройде...
Ha3ap зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 13:02 #2587352   #94
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата Думати треба було задовго до виборів - кого б то відправити хорошого на вибори, а на самих виборах вже не було що думати, вибирали менше зло. Надал далеко не ідеальний але найкращий з того списку.
Я взагалі про Україну в цілому.
Ось, наприклад, Кернес в Харкові. Він же закликав "Путін введи войска", але що ми бачимо - замість нарів мерське крісло. В Одесі до міської ради пройшов Імператор Палпатін з Зоряних війн. Спочатку подумав, що це одеський гумор, але якщо копнути, то він пройшов від партії "Довіряй справам" діючого мера Труханова (в минулому регіонала), яка фінансується Юрієм Іванющенком (він же кримінальний авторитет Юрій Єнакієвський і зараз, якщо я не помиляюся, в розшуку). Взагалі на Сході повертаються регіонали до кормушки. Тобто минуло майже 2 роки з майдану, в країні війна з Росією, а люди сліпо голосують за тих самих "пАпЄрЕднІкОв".

Цитата Шозабрєд? Іншим хто піаритися забороняв? Чи може ресурсів не мають? Думати треба було, а не самі знаєте чим "щолкати".
Законом чітко вказано, коли можна агітувати. Агітаційний плакат "Я люблю Тернопіль за... " по сьогоднішній день висить на Крушельницької. Так-так, це не агітація, а соціальна реклама.

Цитата Прикинь яка бадяга-данні існують і там зазначені немалі суми витрачені іншими кандидатами на вибори,
а "новий старий мер" показав витрати у розмірі 0 гривень 00 копійок.
Реклама в тролейбусах - це взагалі комунальне підприємство. Наклеєні звіти мера, на екранах місяць показують один і той самий ролик, як поставили бруківку чи качельку в якому дворику. І ті мами так дякують меру, так дякують))) Бабці по дорозі на базар це все сі файно дивили, повірили тому файному меру, прийшли і проголосували. )))
Всі ці бігборди "Я люблю Тернопіль за...", думаю, фінансувалися з бюджету міста, так як це не агітація. Це просто соціальна реклама))) А коли появилися такі ж плакати, але вже з іншим написом "Я голосую за ...", то вміли гарно попросити, що мов, будете працювати нормально і дальше, а так і перевірки можуть бути.

P.S. Нікого не звинувачую, просто припускаю такий варіант. Але партіям, які програли варто звернути увагу на те, хто фінансував плакати "Я люблю Тернопіль за..." і звіти мера про пророблену важку титанічну працю

Востаннє редагував promouter: 27.10.2015 о 14:38.
promouter зараз поза форумом  
Старий 27.10.2015, 21:52 #2587535   #95
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Володимир Парасюк
Цитата Таке враження, що в мене на окурузі вибори не відбулись.
Всі ті, на кого жалілись люди, всі ті, що крали землі і бюджетні кошти, всі залишились на своїх місцях.
Люди, ви здуріли?
Тішить те, що ці вибори на 2 роки і можливо за цей час свідомість нарешті прокинеться.
І у нас ті самі граблі,Володя (((
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (27.10.2015)
Старий 27.10.2015, 23:59 #2587593   #96
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Winston Переглянути допис
Я про Франик не писав, але менше з тим ))) Напевно, коли вчаться їздити то їздять по закуткам )))) Мова про центральні, тобто, ОСНОВНІ ДОРОГИ, по яких проїзжають мінімум 80% людей. Я в Тернополі тобі покажу не одне забидлянство, куди не їхало колесо машини (і навіть в моєму дворі ппц повний, а будинок на майже 200 квартир і люди пишуть вже декілька років, щоб щось зробили)... Чи може ти знову про бруківку від лисого ? Не втомився втикатись за це бидло свободівське чи сам звідти ?
Основні дороги всюди плюс-мінус нормальні бо їх ремонтують в першу чергу. Де на основних дорогах у нас якісь дуже проблеми?
В Тернополі ще не всі двори відремонтували але їх дуже багато, у Франику я не бачив щоб десь були відремонтовані заїзди. Так біля новобудов все ок але біля старих будинків жопа, в принципі як і в самих будинках.

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Я взагалі про Україну в цілому.
Ось, наприклад, Кернес в Харкові. Він же закликав "Путін введи войска", але що ми бачимо - замість нарів мерське крісло. В Одесі до міської ради пройшов Імператор Палпатін з Зоряних війн. Спочатку подумав, що це одеський гумор, але якщо копнути, то він пройшов від партії "Довіряй справам" діючого мера Труханова (в минулому регіонала), яка фінансується Юрієм Іванющенком (він же кримінальний авторитет Юрій Єнакієвський і зараз, якщо я не помиляюся, в розшуку). Взагалі на Сході повертаються регіонали до кормушки. Тобто минуло майже 2 роки з майдану, в країні війна з Росією, а люди сліпо голосують за тих самих "пАпЄрЕднІкОв".
Ну в нас не люблять мера, думаю і Кернеса багато людей не любить але проголосували бо як і в нас - решту ще гірші. Тому треба думати наперед щоб було за кого проголосувати.

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Законом чітко вказано, коли можна агітувати. Агітаційний плакат "Я люблю Тернопіль за... " по сьогоднішній день висить на Крушельницької. Так-так, це не агітація, а соціальна реклама.
Дуже багато політичних сил так хитрують, багато плакатів в різні часи висіли навіть під час виборів, якщо немає прямої агітації то це не заборонено. Щось типу - голосуй серцем! Типу і не реклама але всі розуміють що то Юля. Так само і ті плакати, типу до дня міста хоч пройшло хз скільки часу.

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Реклама в тролейбусах - це взагалі комунальне підприємство. Наклеєні звіти мера, на екранах місяць показують один і той самий ролик, як поставили бруківку чи качельку в якому дворику. І ті мами так дякують меру, так дякують))) Бабці по дорозі на базар це все сі файно дивили, повірили тому файному меру, прийшли і проголосували. )))
Всі ці бігборди "Я люблю Тернопіль за...", думаю, фінансувалися з бюджету міста, так як це не агітація. Це просто соціальна реклама))) А коли появилися такі ж плакати, але вже з іншим написом "Я голосую за ...", то вміли гарно попросити, що мов, будете працювати нормально і дальше, а так і перевірки можуть бути.

P.S. Нікого не звинувачую, просто припускаю такий варіант. Але партіям, які програли варто звернути увагу на те, хто фінансував плакати "Я люблю Тернопіль за..." і звіти мера про пророблену важку титанічну працю
Ці відеоролики певно відколи вони в маршрутках, ви просто на них уваги не звертали. І мер кожного року в Березілі звітував, і по ТВ-4 дуже часто був. Просто привертає це увагу перед виборами, а до того нафіг кому той мер з його звітом.
pberit зараз поза форумом  
Старий 28.10.2015, 01:50 #2587612   #97
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата Тішить те, що ці вибори на 2 роки
Як на 2? Порошенко ж обіцяв що ближчих 4 роки виборів вже не буде.
 
Старий 03.11.2015, 14:41 #2589356   #98
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Недовольні Надалом - нєхєр були х*ї валяти дома в день голосування, вічно ниючи "й так мій голос нічого не рішає". Велика ріка починається з маленького струмочка. Найелементарніший приклад громадянської активності хоча б на виборах і трішки мізків - і були б інші результати. А так - все в руках бабок і прочого лохторату, що купується на примітивні речі.
regman зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:39.