Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Голосування за кандидата в депутати Тернопільської міської ради 2015 по виборчому окрузі №37
Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - --- 0 0%
Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - ВЕРБИЦЬКИЙ Михайло Констянтинович 0 0%
Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - --- 0 0%
Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - --- 0 0%
Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - ГРЕБЕНЯК Тарас Володимирович 0 0%
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - СВІТОВИЙ Вадим Йосипович 0 0%
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - ДЗЮБА Андрій Вікторович 1 14.29%
Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - НІМЕЦЬ Оксана Богданівна 0 0%
Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - СТЕЦЮК Інна Борисівна 0 0%
Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - ГУЛЯС Олег Олександрович 0 0%
Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - --- 0 0%
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - --- 0 0%
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - ШЕРЕМЕТА Анастасія Андріївна 0 0%
Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - ПАЛАСЮК Богдан Євстахович 1 14.29%
Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - СОРОКОЛІТ Іван Леонідович 4 57.14%
Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - КОГУТ Андрій Омелянович 0 0%
Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - ДАНИЛОВИЧ Юрій Володимирович 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - КРАМАРСЬКА Оксана Анатоліївна 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 1 14.29%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 0 0%
не піду на вибори, бо не хочу 0 0%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 0 0%
Голосували: 7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.10.2015, 14:30 #2582223   #1
m1r0
Активний учасник
 
Аватар для m1r0
Типово Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

ОКРУГ №37 (кількість виборців 4302)

Дільниця 611 159 (кількість виборців 2460)
Місце знаходження: Тернопільське вище професійне училище №4 ім.Михайла Паращука (вул.Галицька, 29), фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Бродівська: 1–48
Галицька: 29–29А; 33, 35–39
Енергетична
Зацерковна
Збаразька: 10, 12–12А; 14, 16, 31, 37
Лозовецька
Поліська
Злуки: 2

Дільниця 611 163 (кількість виборців 1844)
Місце знаходження: Гуртожиток комбайнового заводу (вул.Лук'яновича, 1), актова зала, 1-й поверх

Вулиці:
Бродівська: 50–54А
Лук’яновича

Висуванці:

1. Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - ---

2. Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - Вербіцький Михайло Констянтинович
05.01.1957 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - ---

4. Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - ---


5. Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - Гребеняк Тарас Володимирович
09.03.1967 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Палац культури "Березіль" ім. Леся Курбаса, Керівник ансамблю, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - Світовий Вадим Йосипович
08.01.1988 Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - Дзюба Андрій Вікторович
13.04.1994 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", Тернопільський національний економічний університет, Студент, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - Німець Оксана Богданівна
11.09.1976 Громадянка України, освіта середня, член Політичної партії "Солідарність правих сил", Тимчасово непрацююча, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - Стецюк Інна Борисівна
07.06.1992 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ДОБРИЙ САМАРЯНИН", Не працює, Безробітна, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - Гуляс Олег Олександрович
01.01.1962 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ТоВ"Явір 2000", Охоронець, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - ---

12. Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - ---


13. Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - Шеремета Анастасія Андріївна
09.04.1993 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", ТзОВ "СЕЛФІ моделс груп", Директор, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - Паласюк Богдан Євстахович
10.12.1958 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, Головний інженер, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - Сороколіт Іван Леонідович
16.09.1977 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", КП "Тернопіль Інтеравіа", Директор, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - Когут Андрій Омелянович
16.12.1964 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ Компанія "Оселя", Директор, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - Данилович Юрій Володимирович
03.08.1958 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський відділ поліпшеного проектування П.П. "Укрдіпродоф", Начальник групи, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - Крамарська Оксана Анатоліївна
13.12.1976 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль
m1r0 зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 01:20 #2582329   #2
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

ось і мій округ
тобто округ, на по котрому я балотуюсь на цих виборах

Додано через 3 години 9 хвилин
ще тут є голосувалка - http://poglyad.te.ua/polit_peregony/...-holosuvannya/

Востаннє редагував FortYear: 09.10.2015 о 01:20. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 09:16 #2582384   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Я протягом цієї виборчої компанії взагалі не чую жодних обіцянок чи плану дій. От ви конкретно для чого йдете в депутати? Що плануєте зробити і чому не зробили це за попередніх 5 років?
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 09:24 #2582388   #4
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я протягом цієї виборчої компанії взагалі не чую жодних обіцянок чи плану дій. От ви конкретно для чого йдете в депутати? Що плануєте зробити і чому не зробили це за попередніх 5 років?
Вибачте за моїх пять копійок. Конкретно ти, настільки активний в політичній гілці форуму, чого не пішов до когось з депутатів помічником? В помічника фактично ті самі повноваження щоі в депутата, тільки на кнопки тиснути права не має.
Sargon зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 09:29 #2582389   #5
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
От ви конкретно для чого йдете в депутати? Що плануєте зробити і чому не зробили це за попередніх 5 років?
що значить "для чого йду?"
я - діючий депутат
балотуюсь там де і був депутатом
обіцянками тут не візьмеш
я просто кажу виборцям: ви мене знаєте за останні 5 років як вашого представника... зараз маєте змогу вирішити чи хочете залишити щоб я залишався вашим представником і надалі
ні, то ні
так, то - працюємо СПІЛЬНО далі

я ж ніби неодноразово наголошував, що в мому розумінні обрання депутата місцевої ради - це обоюдний інтерес і відповідальність
я не хочу щоб моє бажання стати представником конкретних людей було більшим, ніж їх бажання щоб був саме я
швидше навіть навпаки...
якщо найдуть того хто може якісніше представляти їх інтереси - я ЩИРО тільки втішусь
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 09:51 #2582409   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Вибачте за моїх пять копійок. Конкретно ти, настільки активний в політичній гілці форуму, чого не пішов до когось з депутатів помічником? В помічника фактично ті самі повноваження щоі в депутата, тільки на кнопки тиснути права не має.
Я не впевнений що буду чимось корисним, та й таких оголошень ніде не бачив.
Крім того якось не логічно бути помічником округу в якому сам не живу. От по моєму округу виберуть бородатого журналіста, що я йому зміг би допомогти? Курити на зупинці чи тримати свого черемета на газоні? Немає жодного бажання мати щось спільне з такою людиною.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
що значить "для чого йду?"
я - діючий депутат
балотуюсь там де і був депутатом
обіцянками тут не візьмеш
я просто кажу виборцям: ви мене знаєте за останні 5 років як вашого представника... зараз маєте змогу вирішити чи хочете залишити щоб я залишався вашим представником і надалі
ні, то ні
так, то - працюємо СПІЛЬНО далі

я ж ніби неодноразово наголошував, що в мому розумінні обрання депутата місцевої ради - це обоюдний інтерес і відповідальність
я не хочу щоб моє бажання стати представником конкретних людей було більшим, ніж їх бажання щоб був саме я
швидше навіть навпаки...
якщо найдуть того хто може якісніше представляти їх інтереси - я ЩИРО тільки втішусь
Я розумію але якась передвиборча програма має бути? Типу продовжу допомагати у приватизації будинків, збільшу кількість камер і т.д. Можна якийсь білборд зробити типу надалівського - зроблено те то і те.
Колись Кайда розслабився перед виборами...
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 10:00 #2582411   #7
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
От по моєму округу виберуть бородатого журналіста, що я йому зміг би допомогти? Курити на зупинці чи тримати свого черемета на газоні? Немає жодного бажання мати щось спільне з такою людиною.
то хто?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я розумію але якась передвиборча програма має бути? Типу продовжу допомагати у приватизації будинків, збільшу кількість камер і т.д. Можна якийсь білборд зробити типу надалівського - зроблено те то і те.
Колись Кайда розслабився перед виборами...
є загально-міська програма.. там купа великих планів...
і є пряме спілкування з кожним будинком зокрема
основний пункт програми - "будемо працювати як працювали"
тим більше що деякі речі і раніше планувались робити в 2016-му чи в 2017-му році
щось походу зявиться...
грати в гру "напиши програму і рахуй виконані пункти" - то не для мене
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 10:11 #2582414   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
то хто?
Шкула. Взагалі в Самопомочі якийсь клуб курців, Нитка з компанією вічно курять біля ліфта Руської 52, бо в них там типу офіс, а не йти ж на двір? А Шкула сильно любить на зупинках громадського транспорту курити. Якщо люди вже від тепер так пофігістично ставляться до законів України то будучи депутатами у них з'явиться ще більше можливостей.
До речі, а чому такі номери округів 25-42, а не так як минулих виборів?

Востаннє редагував pberit: 09.10.2015 о 10:25.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 10:41 #2582425   #9
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

ох ви Петре і вимогливий виборець...
буду знати і не куритиму більше на зупинці...
з матюками також певне треба завязувати
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 10:56 #2582428   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ох ви Петре і вимогливий виборець...
буду знати і не куритиму більше на зупинці...
з матюками також певне треба завязувати
Ясно що вимогливий! Якщо людина висуває свою кандидатуру на посаду депутата то мабуть вона себе вважає чимось кращою за тих людей які скромніші і не подають свою кандидатуру?
Є закон України який забороняє куріння в громадському місці якщо людині плювати на цей закон то як мені як виборцю знати що та людина не наплює на інші закони? При чому це людина яка постійно критикувала інших людей в своїх статтях.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 11:35 #2582438   #11
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо людина висуває свою кандидатуру на посаду депутата то мабуть вона себе вважає чимось кращою за тих людей які скромніші і не подають свою кандидатуру?
вибачайте але не погоджуюсь з такою логікою
це не конкурс краси
якщо ви виборець навкого якого треба "танцювати" і переживати чи правильної інтонацією добрий день сказав, то я точно не ваш депутат
аналогічно раджу будь-яким іншим кандидатам мати позицію
якщо вони себе психологічно налаштують, що вони мають бути кимсь іншим ніж вони є насправді лиш би сподобатись виборцям, то це фальш і вона призведе рано чи пізно до обоюдного розчарування

а якщо ви шукаєте ідеального у всіх відношеннях кандидата, то звичайно маєте на це право
але я не знаю чи такі існують у світі...

маю підозру, що внутрішньо ви вважаєте себе недооціненим суспільством і чомусь вирішили, що ті хто балотуються хочуть вам цим сказати, що ви гірші за них... брєд сивої кобили...

відчуваєте що готові братись за нелегку справу депутатства - то беріться, а не бавтесь в "скромнягу"
так не буває, що всі кругом будуть усю-сюкати і гладити по голівці "наш Петро дуже файний... він кращий..."
пробуйте бути справедливим представником громади навіть якщо це і не дуже цінується
у тому і непростота ноші володаря мандату місцевого самоврядування
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 14:00 #2582458   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
маю підозру, що внутрішньо ви вважаєте себе недооціненим суспільством і чомусь вирішили, що ті хто балотуються хочуть вам цим сказати, що ви гірші за них... брєд сивої кобили...

відчуваєте що готові братись за нелегку справу депутатства - то беріться, а не бавтесь в "скромнягу"
так не буває, що всі кругом будуть усю-сюкати і гладити по голівці "наш Петро дуже файний... він кращий..."
пробуйте бути справедливим представником громади навіть якщо це і не дуже цінується
у тому і непростота ноші володаря мандату місцевого самоврядування
Та ну брєд якийсь. Суть в іншому, я вважаю що є люди достойніші за мене щоб бути депутатами, тому сам не пробую ним стати. А тут ситуація дещо інша, у людини самооцінка навпаки занадто висока. Бо як можна писати статтю про стоянки на зелених насадженнях якщо твоя чи твоїх близьких машина цілодобово стоїть на траві? Нащо ти ходиш фоткаєш чужі машини?
Хоч людина критикує взагалі багато чого, от наприклад ви взагалі покриваєте злочинців і камери інтеравіа чомусь сліпнуть.
Ну але звісно автор ні до чого, то все зі слів "читачів", він не при ділах просто написав зі слів.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 14:12 #2582459   #13
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Суть в іншому, я вважаю що є люди достойніші за мене щоб бути депутатами, тому сам не пробую ним стати.
якщо мислити категоріями, що депутатство це якась "цінна цяця", то ви праві
я так не вважаю
а чи "достойний" чи "НЕдостойний" вирішують лише голоси на виборах
тому субєктивні характиристики вас як окремо взятого виборця не можуть бути обєктивними для визначення "достойності"

"достойний" той, кого більшість вважає достойним

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Бо як можна писати статтю про стоянки на зелених насадженнях якщо твоя чи твоїх близьких машина цілодобово стоїть на траві? Нащо ти ходиш фоткаєш чужі машини?
всяке буває
а ще буває, що інколи на пянці не розрахував сили і впився...
а ще буває що через неуважність в ДТП втрапиш (тьфу-тьфу-тьфу)
а ще через імпульсивність характеру інколи комусь нахамиш

чекайте на ДОСТОЙНОГО! Колись він зійде з небес...

Востаннє редагував FortYear: 09.10.2015 о 14:12. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 14:44 #2582462   #14
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
всяке буває
а ще буває, що інколи на пянці не розрахував сили і впився...
а ще буває що через неуважність в ДТП втрапиш (тьфу-тьфу-тьфу)
а ще через імпульсивність характеру інколи комусь нахамиш

чекайте на ДОСТОЙНОГО! Колись він зійде з небес...
Тобто він через імпульсивність чи неуважність пише такі статті? Може би він по тій самій причині написав статтю що ВАТ Опілля в особі Пастуха засрало всю циганку? Чи у народного депутата замало повноважень добитися встановлення декількох смітників чи найняти прибиральника? Якщо пляшка 1,5л фірмового коштує 26грн то думаю його покупці не збідніють якщо воно коштуватиме 26,1грн а натомість їхні магазинчики прийматимуть пластикові пляшки по 10коп? Та все місто очистилось би гідно.
Але хрін він таку статтю напише.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 14:45 #2582463   #15
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ох ви Петре і вимогливий виборець...
Не знаю який pberit вимогливий,
але нинька коло його дому ложать свіжий асфальт )))
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.10.2015)
Старий 09.10.2015, 14:52 #2582465   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Не знаю який pberit вимогливий,
але нинька коло його дому ложать свіжий асфальт )))
Спочатку побачив перед будинком оголошення типу - вибачте але немає грошей, асфальту не буде, потім в списку запланованих на 16/17 роки також цього відрізку не побачив, а зранку дивлюсь - красота. Не знаю чия це заслуга але дякую!

pberit зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 15:10 #2582469   #17
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Ну бо у вас там мер був десь недавно,
а туво на Східному вчора ЖЕК обїхав район на тракторці
і поприсипав ямки в пропорції 3:1 таким немаленьким щебенем )
Пропорція то коли 3 ями засипають і мінімум одну залишають,
а той й дві , ну десь для того щоби потім мати роботу )
хамід зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 15:23 #2582470   #18
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата Спочатку побачив перед будинком оголошення типу - вибачте але немає грошей, асфальту не буде, потім в списку запланованих на 16/17 роки також цього відрізку не побачив, а зранку дивлюсь - красота. Не знаю чия це заслуга але дякую!
непоняв. це типу по нормальному асфальту кладуть свіжий? чи то так на фото ям не видно?
Мановар зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 15:27 #2582471   #19
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
але нинька коло його дому ложать свіжий асфальт )))
то для Шкули роблять місце для куріння

Додано через 47 секунд
доречі слабо уявляю Шкулу, який курить прямо на зупинці...
може то якийсь інший "барадачь"?

Востаннє редагував FortYear: 09.10.2015 о 15:27. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 21:52 #2582526   #20
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Округ №37 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
то для Шкули роблять місце для куріння
Ну наскільки я пам'ятаю то він на непарній стороні Карпенка балотується )))

А там де асфальт нинька то зараз Окаринський депутатствує,
до речі його нема в списку претендентів від Свободи .
Не в курсі шо сі стрєсло ?
Якби вибирав між ним і Шкулою то би схилявся на його сторону,
хоча не доведеться бо на Східному мешкаю )
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (10.10.2015)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:59.