Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.01.2018, 17:12 #2719435   #861
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата Поки мене більше цікавлять об'єми а не рельєф. І я не знаю жодної вдалої сушки без фарми. Так, можна просушитися але жир піде разом з м'язами.
Щоб просушитися не треба фарми. В старому інтервю Шварц розказував як вони сушилися, бо харчування відповідного не було вони просто більше спалювали калорій з легкою вагою. А щоб мязи не втекли тобі просто потрібно достатньо їсти білків і вуглеводів. Цього достатньо. Подивися відео Майка Охерна де він розказує як підтримувати і нарощувати форму круглорічно без циклів набору маси і сушки як було колись і як тренуються бодібілдери. Зараз, особливо якщо ти фітнес модель і в любий момент може бути фотосесія прекрасна форма має бути завжди.

https
і якщо з англійською все ок то глянь і це:
https
https

Востаннє редагував STRIDER: 28.01.2018 о 17:59.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 28.01.2018, 18:03 #2719437   #862
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Щоб просушитися не треба фарми. В старому інтервю Шварц розказував як вони сушилися, бо харчування відповідного не було вони просто більше спалювали калорій з легкою вагою. А щоб мязи не втекли тобі просто потрібно достатньо їсти білків і вуглеводів. Цього достатньо. Подивися відео Майка Охерна де він розказує як підтримувати і нарощувати форму круглорічно без циклів набору маси і сушки як було колись і як тренуються бодібілдери. Зараз, особливо якщо ти фітнес модель і в любий момент може бути фотосесія прекрасна форма має бути завжди.
Він такий натурал як я балерина! То що ходить така казка... ну на те вона казка. Так само як і Шредер може зараз і не хімічить но колись по-любасу.
Думаю без хімії просушитись можна але десь до 10% і то з втратою частини м'язів. Багато є таких унікалів навіть серез звичайних людей які не тренуються - сухі капець.
Менсфізики також хімічать, зараз на каналі Дениса Гусева показують його підготовку, все в дозах що і скільки, медики те все коментують і т.д.
Я навіть думаю що нова зірка ютубу Ігор Войтенко щось сука жере чи колить бо така витривалість не реальна. Пацан рік чи 2 займається і при вазі менше 80 він 100 на 100 фігачить ще й виграє часом в добре захімічених.

Востаннє редагував pberit: 28.01.2018 о 18:43.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (28.01.2018), KIgorS (28.01.2018)
Старий 28.01.2018, 18:58 #2719439   #863
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Щоб просушитися не треба фарми. В старому інтервю Шварц розказував як вони сушилися, бо харчування відповідного не було вони просто більше спалювали калорій з легкою вагою. А щоб мязи не втекли тобі просто потрібно достатньо їсти білків і вуглеводів. Цього достатньо. Подивися відео Майка Охерна де він розказує як підтримувати і нарощувати форму круглорічно без циклів набору маси і сушки як було колись і як тренуються бодібілдери. Зараз, особливо якщо ти фітнес модель і в любий момент може бути фотосесія прекрасна форма має бути завжди.
Та ладно, як можна всьому цьому вірити? В принципі перший рік я тож вірив у всякі чудо техніки. Потім помаленьку почав взнавати хто на чому сидить. Коли ходиш разом в зал. Ти на місці а він постійно прогресує і розказує, що треба добре їсти, спати. Потім дізнаєшся, що людина курсить вже більше пів року.

Треба капець не шарити, щоб повірити, що майкі натурал

Знайомий просушився по ютубі. Втратив все. Став дрищом. Каже тепер розуміє, що всі ті техніки без фарми, до одного місця.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (28.01.2018)
Старий 28.01.2018, 20:50 #2719446   #864
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

В натурала немає бути такого поняття як сушка чи масонабор. Ти повинен прогресувати в силових, бачиш шо талія валить як дурна, зменшуєш калорії, білки залишаєш. Звичайно що без каплі жиру важко набирати мязи, але якусь золоту середину знайти можна.
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (28.01.2018)
Старий 28.01.2018, 21:01 #2719450   #865
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Та ладно, як можна всьому цьому вірити? В принципі перший рік я тож вірив у всякі чудо техніки. Потім помаленьку почав взнавати хто на чому сидить. Коли ходиш разом в зал. Ти на місці а він постійно прогресує і розказує, що треба добре їсти, спати. Потім дізнаєшся, що людина курсить вже більше пів року.

Треба капець не шарити, щоб повірити, що майкі натурал

Знайомий просушився по ютубі. Втратив все. Став дрищом. Каже тепер розуміє, що всі ті техніки без фарми, до одного місця.
Ніхто ж не каже стань як майк, чи щось подібне. Думаю основна ціль тут присутніх це здоров'я плюс хороший вигляд. Твої мязи згорають якщо ти недобираєш калорій з вуглеводів. Тобто будеш жерти один протеїн і займатися в залі до посиніння посадиш нирки і спалиш мязи. Щоб прогресувати треба в першу чергу нормально харчуватися, тобто старатися балансувати їжу приблизно 50% вуглеводи, 30% поліненасичені жири, 20% білок. І адаптувати тренування під себе, бачиш що для тебе працює то і робиш, а що не працює відкидаєш. А послухати людей які життя посвятили залу і в 50 виглядають так як 20 літнім і не снилося думаю варто. Не все на віру сприймати звісно, але багато чого корисного можна почерпнути.

Востаннє редагував STRIDER: 28.01.2018 о 22:10.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 28.01.2018, 23:41 #2719457   #866
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата 50 виглядають так як 20 літнім і не снилося думаю варто. Не все на віру сприймати звісно, але багато чого корисного можна почерпнути.
Те що Майкл молодо виглядає це ще заслуга ботоксу і пластичної хірургії, але є річ за яку його треба поважати, це його силові показники, навіть зважаючи що він на якомусь постійному курсі. Його лікар як на мене ше той профі. А почерпнути звичайно можна багато, дехто з нас стільки не прожив, скільки він вже тягає залізо, тай мотивує він чотко, песики в нього файні)
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 29.01.2018, 09:40 #2719473   #867
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Ніхто ж не каже стань як майк, чи щось подібне.
Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Подивися відео Майка Охерна де він розказує як підтримувати і нарощувати форму круглорічно без циклів набору маси і сушки як було колись і як тренуються бодібілдери.
Який зміст дивитися поради від хіміка?
KIgorS зараз поза форумом  
Старий 29.01.2018, 13:56 #2719498   #868
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Який зміст дивитися поради від хіміка?
З таким настроєм в зал взагалі небезпечно ходити Бо якщо всі в кого є результати хіміки, тоді мотивація падає до нуля і толку тоді з тих походів.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 29.01.2018, 14:19 #2719499   #869
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
І все ж таки, як набрати масу?
Була така ж проблема, важив 93 при рості 202, ектоморф. За рік поступово підняв вагу до 103 кг. Ніяких дієт, підборів продуктів і режимів харчування(хіба трохи креатину). Також жодних кардіо: пробіг 5-10 км і за набір маси можна забути. Займаюсь 3 рази в тиждень, програма на 3 дні, по 3 підходи(плюс розминочний) максимальною масою до 10 раз, часом чередую із масою на зменшення, по часу не більше години. А, ну і головне - поменше нервів, побільше сну, часто і в обід годинку не гріх поспати

Востаннє редагував kolibryks: 29.01.2018 о 16:42.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 29.01.2018, 18:26 #2719540   #870
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Файно їсти добре спати, бог здоров'я мусить дати!
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (30.01.2018)
Старий 29.01.2018, 20:24 #2719556   #871
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Давайте ще трохи про базу посперечаємось? Скільки людей стільки думок. Чому саме база? Існує думка що від важких вправ де працює 2 і більше суглоби, декілька груп м'язів, відбувається інтенсивне вироблення гормонів. Щось в цьому є але звідки ми знаємо наш рівень гормонів? Хоч хтось аналізи здавав? порівнював результати з базою/без бази? А може ми молоді здорові і у нас свій рівень гормонів ок? Короче спірне питання.
Як ми тренуємо біцепс стегна? Згинанням ніг в тренажері. Це ізольована вправа і її достатньо. Існує база для цих м'язів? Я щось не пригадую. То чому біцепс стегна росте від цієї вправи, а квадріцепс від розгинання ніг ніяк, обов'язково присідати чи робити важкі жими?
Аналогічно ікри, як їх накачати базою? Та лише ізольовано! А задня частина дельт? Ну працює в тягах але щось сама по собі не хоче рости, хоче щоб її добити ізольовано гантелями, бабочкою, перехресною тягою.
То що всі м'язи настільки різні? Одні тільки від ізоляції, а інші тільки не від ізоляції? Що думаєте? Може в ізоляціях на такі великі групи м'язів просто вага не достатня? Може робити більше підходів, більшу брати вагу чи частіше тренувати і вберігтись від каліцтва при станових/присідах?

Востаннє редагував pberit: 29.01.2018 о 21:37.
pberit зараз поза форумом  
Старий 29.01.2018, 21:56 #2719574   #872
blacksea
Учасник
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Про хіміків ніхто і не писав. Щодо великої кількості підходів і відновлення то можу навести свій приклад. В мене була велика перерва в заняттях через стан здоров'я, а зараз приводжу себе в форму. Працюю по програмі з великою кількістю підходів і великою кількістю повторів, для спалювання надлишку ваги. Якщо вага не велика тоді організм легко справляється. Ось наприклад жим штанги в мене виглядає так 30р розминочних, 4 підходи по 10 повторів і 1 підхід 5 раз. Разом 75 повторів з загальною вагою за вправу 2050 кг. Не кожна вправа стільки повторів має, але все одно нагрузка хороша. На вчорашньому тренуванні я підняв 9000 кг і організм відновлюється швидше ніж коли я робив 6000 кг з меншою кількістю підходів та повторів, але більшою вагою.
100%
blacksea зараз поза форумом  
Старий 29.01.2018, 22:36 #2719580   #873
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Давайте ще трохи про базу посперечаємось? Скільки людей стільки думок. Чому саме база? Існує думка що від важких вправ де працює 2 і більше суглоби, декілька груп м'язів, відбувається інтенсивне вироблення гормонів. Щось в цьому є але звідки ми знаємо наш рівень гормонів? Хоч хтось аналізи здавав? порівнював результати з базою/без бази? А може ми молоді здорові і у нас свій рівень гормонів ок? Короче спірне питання.
Як ми тренуємо біцепс стегна? Згинанням ніг в тренажері. Це ізольована вправа і її достатньо. Існує база для цих м'язів? Я щось не пригадую. То чому біцепс стегна росте від цієї вправи, а квадріцепс від розгинання ніг ніяк, обов'язково присідати чи робити важкі жими?
Аналогічно ікри, як їх накачати базою? Та лише ізольовано! А задня частина дельт? Ну працює в тягах але щось сама по собі не хоче рости, хоче щоб її добити ізольовано гантелями, бабочкою, перехресною тягою.
То що всі м'язи настільки різні? Одні тільки від ізоляції, а інші тільки не від ізоляції? Що думаєте? Може в ізоляціях на такі великі групи м'язів просто вага не достатня? Може робити більше підходів, більшу брати вагу чи частіше тренувати і вберігтись від каліцтва при станових/присідах?
Так а нащо тут сперечатись, думку то ти собі можеш гадати, а є науковці які проводять дослідження, і роблять висновки. Ці процеси в організмі добре дослідженні. База це перш за все стрес для організму, стрес для центральної нервової системи, яка в свою чергу думає "цей ідіот прийде через 2-3 дні і може знов мене так само стресувати, дай ка я йому трохи мязів підкину щоб легше було".Тобто відновлює тебе+ так звана компенсація. Якщо ти тренуєшся ізольовано, то досягти нормального стресу для цнс як на мене дуже важко. Мяз ти можеш виснажити, запомпувати крові....але толку, стресу нема. Помоїму Борисов наводив приклад, де студентів розділили на 3 групи, одні качали тільки біцепс, інші качали біцепс +ноги, треті качали тільки ноги. ТАк от в результаті найкращий результат був у Б+Н, потім Н, потім біцепс. Вимірівався тільки ріст біцепса.
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (30.01.2018)
Старий 30.01.2018, 09:06 #2719594   #874
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
і вберігтись від каліцтва при станових/присідах?
До речі, я не роблю ні станової ні присідання, якраз через спину - навіть трошки взяв і спина вже пару днів болить, хоча Т-тяга йде нормально.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
То що всі м'язи настільки різні? Одні тільки від ізоляції, а інші тільки не від ізоляції? Що думаєте?
Певно всі справа у виробітку тестостерону: базові вправи стимулюють, а ізольовані це використовують, тому їх треба робити після основних.

Востаннє редагував kolibryks: 30.01.2018 о 09:56.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 10:27 #2719599   #875
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Займаюся два роки. Починав з вагою 55кг. Зараз 80+. Приблизно рік, вага як і силові стоять на місці. Харчування п'яти разове (фудстайл,кориснобокс) плюс 400грам гейнера в день.
я правильно зрозумів: 400 грам сухого порошку ти щодня зїдаєш, попри 5-ти разове харчування. І так 2 роки?
Нащо тобі зараз (при твоїй вазі) стільки гейнеру в день?
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 11:33 #2719604   #876
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Була така ж проблема, важив 93 при рості 202, ектоморф. За рік поступово підняв вагу до 103 кг. Ніяких дієт, підборів продуктів і режимів харчування(хіба трохи креатину). Також жодних кардіо: пробіг 5-10 км і за набір маси можна забути. Займаюсь 3 рази в тиждень, програма на 3 дні, по 3 підходи(плюс розминочний) максимальною масою до 10 раз, часом чередую із масою на зменшення, по часу не більше години. А, ну і головне - поменше нервів, побільше сну, часто і в обід годинку не гріх поспати
Таких як ми мало Я часом в залі розказую скільки набрав то на мене дивляться як на ненормального. В основному більшість хоче скинути зайву вагу.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
я правильно зрозумів: 400 грам сухого порошку ти щодня зїдаєш, попри 5-ти разове харчування. І так 2 роки?
Нащо тобі зараз (при твоїй вазі) стільки гейнеру в день?
5-ти разове харчування (2200-2300калорій) замовляю десь місяців 5-6. Намагаюся разом з ним з'їдати 3 порції гейнера (1600калорій). Був момент ще добивав арахісом (1000калорій). При цьому вага може стояти на місці. Зараз зробив перерву в тренуваннях, зменшив навантаження і вага почала помалу рости. Звісно це не м'язова вага

Востаннє редагував KIgorS: 30.01.2018 о 11:33. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 12:19 #2719612   #877
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата 5-ти разове харчування (2200-2300калорій) замовляю десь місяців 5-6. Намагаюся разом з ним з'їдати 3 порції гейнера (1600калорій). Був момент ще добивав арахісом (1000калорій). При цьому вага може стояти на місці. Зараз зробив перерву в тренуваннях, зменшив навантаження і вага почала помалу рости. Звісно це не м'язова вага
Жестяк, а без гейнера втрачаєш вагу? Просто як на мене гейнер це шняга ще та, його краще харчами замінити, якшо товчеш гречку мішками, а це ті самі вуглеводи, нашо організм грузити ще й гейнером. Як на мене краще добавити трошки якісних жирів, трошки складних вуглеводів, білків. Але з їжі не з порошку.
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (30.01.2018)
Старий 30.01.2018, 17:33 #2719619   #878
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Давайте ще трохи про базу посперечаємось? Скільки людей стільки думок. Чому саме база? Існує думка що від важких вправ де працює 2 і більше суглоби, декілька груп м'язів, відбувається інтенсивне вироблення гормонів. Щось в цьому є але звідки ми знаємо наш рівень гормонів? Хоч хтось аналізи здавав? порівнював результати з базою/без бази? А може ми молоді здорові і у нас свій рівень гормонів ок? Короче спірне питання.
Як ми тренуємо біцепс стегна? Згинанням ніг в тренажері. Це ізольована вправа і її достатньо. Існує база для цих м'язів? Я щось не пригадую. То чому біцепс стегна росте від цієї вправи, а квадріцепс від розгинання ніг ніяк, обов'язково присідати чи робити важкі жими?
Аналогічно ікри, як їх накачати базою? Та лише ізольовано! А задня частина дельт? Ну працює в тягах але щось сама по собі не хоче рости, хоче щоб її добити ізольовано гантелями, бабочкою, перехресною тягою.
То що всі м'язи настільки різні? Одні тільки від ізоляції, а інші тільки не від ізоляції? Що думаєте? Може в ізоляціях на такі великі групи м'язів просто вага не достатня? Може робити більше підходів, більшу брати вагу чи частіше тренувати і вберігтись від каліцтва при станових/присідах?
так ви провокатор пане ). В кожного різне кріплення сухожиль і звязок тому і методи і ефект різний. База в кожного спорту своя тому коли говорять про базу треба уточнювати базу яку саме ? Стеоертипів і шаблонів не повинно бути. Про викид гормонів від бази спірне питання як і купа спірних фактів та досліжджень. (Як і про холестерин від жовтків яєць , хоча ніхто не говорить що долідження було проведено на кролях , а не на людях.)
Тут можна говорити вічно і розвести на 150 стоіронк холівар. Моя думка та порада для новачків і не лише для новачків є філігранна техніка або персональний тренер - можна ліфтерську базу пробувати , немає , якщо на меті не спорт високих досягнень , а чисто для себе форму підтягнути чи рельєф чи ще щось можна накачати і без тяжких базових вправ типу станової чи присяду (але є купа індвивідуальни нюансів звичайно). Але без фарми генетику не обманути , та і з фармою теж впринципі. Як казав Лі Пріст : "якщо ти від природи косий/кривий на фармі будеш таким же кривим просто більшим" )))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Жестяк, а без гейнера втрачаєш вагу? Просто як на мене гейнер це шняга ще та, його краще харчами замінити, якшо товчеш гречку мішками, а це ті самі вуглеводи, нашо організм грузити ще й гейнером. Як на мене краще добавити трошки якісних жирів, трошки складних вуглеводів, білків. Але з їжі не з порошку.
Гейнер гейнеру різня. Гейнер це прості вуглеводи , а гречка складні тому це трохи не те саме. Шняга і не шгяна одночасно. Залежить для чого і кого. Та і врешті решт навіть цією шнягою або чистим мальтодекстріном запивати креатин краще ніж водою з цукром. )

Востаннє редагував Distemper: 30.01.2018 о 17:33. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 17:45 #2719622   #879
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Певно всі справа у виробітку тестостерону: базові вправи стимулюють, а ізольовані це використовують, тому їх треба робити після основних.
Та таки в ньому, я й про це написав. Але звыдки ми зна'ємо чи піднімається рівень тестостерону саме в нашому організмі? Для цього потрібно дати аналізи які досить не дорогі. Наприклад здати його після місяця залу без базових вправ, а тоді повторити через місяць бази. Можливо у нас рівень і так близький до верхньої межі? Це дуже малоймовірно але вдруг? А може він і не зміниться після місяця бази? Бачу багато відео де досвідченні спортсмени кажуть що ні, база не впливає а гормони...

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
я правильно зрозумів: 400 грам сухого порошку ти щодня зїдаєш, попри 5-ти разове харчування. І так 2 роки?
Нащо тобі зараз (при твоїй вазі) стільки гейнеру в день?
Я це саме питав, це не реальна кількість, як вын це з'їдає я не розумію...

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
5-ти разове харчування (2200-2300калорій) замовляю десь місяців 5-6. Намагаюся разом з ним з'їдати 3 порції гейнера (1600калорій). Був момент ще добивав арахісом (1000калорій). При цьому вага може стояти на місці. Зараз зробив перерву в тренуваннях, зменшив навантаження і вага почала помалу рости. Звісно це не м'язова вага
Хоча б у дні коли не займаєшся гейнер не пий, витрати енергії менші. Хоч і в дні тренувань не бачу смислу, жиру ти вже набрав трохи, нащо потім його спалювати?
pberit зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 18:43 #2719627   #880
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Намагаюся разом з ним з'їдати 3 порції гейнера (1600калорій).
В твоїй одній порції гейнера 130 грам (це 4-5 повних столових ложок)? Це дуже немало!
Я вже не говорю про фінансову сторону (за 2,5 дня кілограм гейнера втоптати), це і, напевно, для шлунково-кишкового тракту не дуже добре.
hunter07 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (30.01.2018)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:36.