Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Порадьте карбюратор/карбюраторщика

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 16.02.2016, 12:26 #2615869   #12
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Порадьте карбюратор/карбюраторщика

До Сергія на Білому замку не раджу їхати категорично!
"Захворів" карбюратор Солекс... Поміняв сам всі діафграми, прокладки... Але зрухав поплавкову камеру (це уже потім дізнався)... Почало переливати бензу, свічки чорні й мокрі... По книжці виставив поплавки, поставив інші свічки - все ок, їде... Але думаю поїду до майстра, нехай перевірить... Поїхав до того Сергія з Білого замку... Приїхав, попередньо домовився із ним, П"яний (да, логанувся, що зразу не поїхав від нього...), але каже "допоможи розкрутити, а я решту зроблю"... Що, вперше мені карб крутити? Розкрутив, дав йому... Він подивився, каже "став назад"... Зібрав... Почав за термостат розказувати, за клапана (клапана регулювалися на днях!)! І каже - з тебе 200!!! гривень. Я в ауті, кажу "за що, що робилося???". Ні до свічок не дивився, ні на стенд карб не ставив, даже елементарне як я лінійкою поплавки не міряв! Покрутив в руках і все! За що??? За те, що я сам розібрав-зібрав?
Каже "за перевірку, за те, що казав, що крутити. Якби я крутив - було б 400!". І ще подивився на свічку стару, даже зазор не перевірив! - "став їх, нормальні".
Я кинув йому на стіл 50грн. і поїхав! Машина як їхала - так і їде, ноль змін! Термостат працює справно, нічого йому не бракує!
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:35.