Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Буде локальна революція?)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.11.2018, 12:32 #2738584   #21
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Спочатку хотів написати, що я позитивно ставлюся до підняття ціни - бо це призведе до того, що наш народ прозріє і не проголосує нарешті на наступних виборах за Надала.
А потім сообразив, що ті, хто голосують за Надала мають пільгові картки Тернополянина і тішаться що він порядок навів, "бо ж ті маршрутчики все собі заграбастували".
Пічалька
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 4:
Ektalion (02.11.2018), Пантера (02.11.2018), ion (02.11.2018), switch (02.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 13:17 #2738594   #22
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Розділяй і володарюй.
Пох яка причина для поділу - мова там, вартість проїзду, чи ще щось придумають
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 14:29 #2738601   #23
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Я не їжджу громадським транспортом. Максимум 2-3 поїздки на рік. Що можу сказати. Здорожчання, наскільки я розумію на 50 % - скотство. Але "Фігня-карта" це, крім всього іншого, спосіб змусити маршрутчиків працювати "в білу". Зрозуміло ж, що при вартості проїзду 9 грн готівка і 6 грн з "Фігня-карти" відсотків 90 платежів піде через валідатор, не налом в кишеню водію.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 18:08 #2738611   #24
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Спочатку хотів написати, що я позитивно ставлюся до підняття ціни - бо це призведе до того, що наш народ прозріє і не проголосує нарешті на наступних виборах за Надала.
А потім сообразив, що ті, хто голосують за Надала мають пільгові картки Тернополянина і тішаться що він порядок навів, "бо ж ті маршрутчики все собі заграбастували".
Пічалька
Шось в тому є, мені оцей момент що по карті ціна менша подобається, може нарешті цей бізнес вийде з тіні, і це дозволить покращити транспорт і бачити чи маршрут збитковий чи маршрут супер прибутковий.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 18:15 #2738612   #25
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

А я от думаю, що фігня-карта це кимось гарно придуманий спосіб заробити баблішка, прокрутивши грошики "титульних" через "свої" рахунки Я ж так розумію, що списуватись "юніти" будуть, тільки якщо вони на карті є, а отже ти закинув бабки на чийсь рахунок. А перевізнику вони перераховуються мабуть в кінці місяця. Хоча навіть якщо щодня - то ти ж не щодня її поповнюєш? ти закинув на місяць вперед і баблішко собі там лежить, процентики на нього ростуть.
ну це троих жарт, трохи не жарт.
насправді - якого хріна мене як міського жителя (і відповідно мера, якому я делегую свої повноваження, ну я не делегую але...) мають гребти стосунки водія і його роботодавця? не хоче перевізник працювати по 5, ок, проводимо тендер, ставимо вимоги, хто запропонує найнижчу вартісь перевезення - велкам ту зе сіті. А не, блін, голову морочити десяткам тисяч людей, які для твого міста заробляють податки, а ти будеш їм проїзд заганяти на 9 грн, бо в них прописка не тернопільська.
До речі це от вони мали б бути рушійною силою протесту, і саме в неділю їх в місті якраз і не буде. Ведіть роботу в фейсбуці, "вербуйте" тих, хто доїжає. По них лупане найбільше.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
aqwaqw (02.11.2018), Longer (04.11.2018), roma22101987 (02.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 18:33 #2738613   #26
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Як би там не було ціна на таксі у нас завжди була найнижчою в Україні, а ці пі...си зробили громадський транспорт з найвищою ціною на всю Україну? Тоді вже краще з комфортом їздити як людина на таксі, коли виходить пішкарусом, хто на вєліках взагалі молодці.
Попит - формує пропозицію. Закони економіки, 9 клас. А тепер представимо собі, що велика частина народу, яка раніше їздила маршруткою, пересяде на таксі, що буде з цінами? Я вже не включаю сюди фактори подорожчання пального, інфляції, та ін., говоримо тільки про те, що завантаженість таксі - виросте в кілька разів.

Додано через 8 хвилин
І взагалі, я згідний платити і 20 грн. за проїзд, але я хочу отримувати взамін - якісний сервіс. Щоб я їздив на "скотовозками", чи "бидловозками", як у нас називають в народі, а комфортним транспортом. Транспорту хватало для всіх, а не так, що в годину пік їдеш і згадуєш всі пози камасутри, а на тобі лежить - 5 чоловік. В салоні був приємний запах та завжди чисто, а не зачухано, літом було - прохолодно, а зимою - тепло. Ті хто був та жив у Європі - знають про що я.

А так, маршрутками користуюсь дуже рідко, так як їжджу власним транспортом, тому мене ця тема - мало хвилює.

Востаннє редагував Chefild: 02.11.2018 о 18:39. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 18:41 #2738615   #27
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата з "Фігня-карти" відсотків 90 платежів піде через валідатор, не налом в кишеню водію.
і осяде в кишені у вигляді процентів. а ще додамо продаж конф даних, та купа інших факторів.
як я давно казав, задумка хороша, але тернопльська реалізація, уви, хромає

Додано через 1 хвилину
Цитата В салоні був приємний запах
не часто їзджу будками, але сметрючки в деяких є, але навіть вони не допоможуть, коли зайде бидло чи немите, чи спецом загазує все. Ну і с кондюхами, теж фантазія оверзадофіга

Востаннє редагував idcomsomnom: 02.11.2018 о 18:42. Причина: Пізніше додано
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 19:03 #2738623   #28
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
коли зайде бидло чи немите, чи спецом загазує все. Ну і с кондюхами, теж фантазія оверзадофіг
Ну так про це і мова. Як вже було написано, попит - формує пропозицію. В нас є попит на "скотовозки", значить будуть їздити "скотовозки", і всі будуть платити стільки скільки скажуть - монополісти на цьому ринк. А за якісно кращу альтернативу, з кондюхами в салоні, чистотою та високим рівнем комфорту, у нас не готові платити, значить немає попиту, і відповідно не буде пропозиції. В наших людей немає елементарної самоповаги. До кращого відношення, ні ж відношення як до бидла - ніхто не звик. Можливо, в тих хто жив довший час за кордоном - змінився трошки світогляд, і то не в усіх.

Додано через 8 хвилин
Тернопільські маршрутки, 8 година ранку:

https

Востаннє редагував Chefild: 02.11.2018 о 19:04. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 19:04 #2738625   #29
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Шось в тому є, мені оцей момент що по карті ціна менша подобається, може нарешті цей бізнес вийде з тіні, і це дозволить покращити транспорт і бачити чи маршрут збитковий чи маршрут супер прибутковий.
Ага! Щас! Суть цього розводу в тому, що фірма, яка надає послуги розробки і підтримки того програмного забезпечення отримує щось біля 5% чи 10% вартості квитка (точної цифри не памятаю - якщо хтось знає - то дайте посилання).
А тепер порахуйте скільки грошей йде на ту фірму, якщо з кожного тернополянина вона буде мати 50 коп. чи гривню в день (проїзд туди-назад).
Навскидку.
В Тернополі 200 тис. жителів. ДУмаю мінімум 50 тис. користуються громадським транспортом. Ітого мінімум 750 тис. грн. в місяць.
(Не кажучи вже на заробітку за виготовлення карток і проценти по депозиту).
Так що як для простого споживача послуг мені фіолетово, чи ті гроші осядуть в кишені водія і власника маршрутки, чи мера і фірми розробника.
Покращення якості все рівно не буде
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ektalion (03.11.2018), pberit (02.11.2018), roma22101987 (02.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 19:14 #2738626   #30
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Не розумію чим вам Надал не подобається.
В місті, відносно умов сучасності України, порядок. Місто цвіте і пахне.
4 роки тому, коли багато людей втікали подалі від бойових дій і цікавились комфортними містами для проживання, я рекламувала Тернопіль, але практично ніхто навіть слухати не хотів, незрозуміло чому.
Всі хотіли в Київ, Харків, у Львів, Вінницю, Одесу або хоч би в Ужгород, чи Франківськ.
От кілька місяців тому знову підняли подібне питання і Тернопіль на перших позиціях.
Дуже багато людей хвалили.
Зустріла недавно гостей міста з Чернівців, випадково розговорились.
Вони просто в захваті. Кажуть: «Ми ніколи не здогадувались , що Тернопіль такий приємний і гарний, у нас побутує думка, що це забите провінційне містечко.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (04.11.2018)
Сказали Фууу!: 4
aqwaqw (02.11.2018), Ektalion (03.11.2018), Hoplite (02.11.2018), idcomsomnom (02.11.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 19:29 #2738628   #31
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата Не розумію чим вам Надал не подобається.
мда..в полтініка думав, тільки пенсаки будуть вірити, оце так поворот, тут навіть нема вже про що писати, вже писано переписано. Гляди ще й на 3й срок попаде...

В якому місці воно цвіте і пахне ? мафи ростуть днями, анархія розмножується, колапс на колапсі, архітертурний кретинізм процвітає, .. цей список можна продовжувати і продовжувати.. але який сенс.. "він хоч шось робить"
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (02.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 19:31 #2738629   #32
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата Не розумію чим вам Надал не подобається.
Ти йобнута?
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 6:
aqwaqw (02.11.2018), Ektalion (03.11.2018), Hoplite (02.11.2018), MoRZE (02.11.2018), хамід (02.11.2018), ternopil1 (02.11.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 19:46 #2738631   #33
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис

В якому місці воно цвіте і пахне ? мафи ростуть днями, анархія розмножується, колапс на колапсі, архітертурний кретинізм процвітає, .. цей список можна продовжувати і продовжувати.. але який сенс.. "він хоч шось робить"
От, якраз хотіла попросити перерахувати проблеми, які непокоять.
Повір-це крапля в морі відносно того, що могло б бути.
Не знаю на кому, чи на чому все це тримається, думаю спільна справа.
Культура громадян і робота адміністрації.
Але я досі, як 5 чи 10 років тому, можу спокійно гуляти вечірнім містом, патрулі проїжджають через кожних 5 хвилин.
Ніхто не турбує, нема резонансних злочинів, Слава Богу.
В той час, коли у Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, та багатьох інших містах центральної і східної України, нормальні люди бояться з дому вийти, бо більшість адекватних повиїжджали, а ті що були колись на дні, залишились і ще більше скотились.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Ти йобнута?
Як бачимо, в Тернополі теж проживають такі елементи, але це некритично)

Востаннє редагував Ingenue: 02.11.2018 о 19:46. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 20:00 #2738633   #34
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата От, якраз хотіла попросити перерахувати проблеми, які непокоять.
Повір-це крапля в морі відносно того, що могло б бути.
Не знаю на кому, чи на чому все це тримається, думаю спільна справа.
Культура громадян і робота адміністрації.
Але я досі, як 5 чи 10 років тому, можу спокійно гуляти вечірнім містом, патрулі проїжджають через кожних 5 хвилин.
Ніхто не турбує, нема резонансних злочинів, Слава Богу.
В той час, коли у Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, та багатьох інших містах центральної і східної України, нормальні люди бояться з дому вийти, бо більшість адекватних повиїжджали, а ті що були колись на дні, залишились і ще більше скотились.
Те, що ви в це вірите, не означає - що це так і є. Особисто був в Миколаєві (і не тільки) - там аналогічна думка вашій, на наш рахунок (і так само як і будь де, такий час, всі мудрі дофіга). Так, там є свої проблеми, але в нас їх не менше. І ви рівняєте великі міста, до Т, який в порівнянні смт ледве дотягує.
Час йде, на мою думку, нас рівно чекає те, що коїться з гаївським мостом. І це тільки локальні проблеми, а глобальні, ще попереду...
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 20:10 #2738636   #35
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Це дорога міжнародного значення.
Не знаю шо там, але, думаю, зроблять, так як об’їздну на Львів, трасу на Луцьк і на Львів.
Я завжди говорила що мені Україна відрізняється від Східної Європи лише відсутністю доріг, ікеї і відомих брендів в кожному райцентрі. Можна сказати, ситуація помаленьку виправляється.
Не треба скігліти, треба брати лопати)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 20:16 #2738637   #36
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я не їжджу громадським транспортом. Максимум 2-3 поїздки на рік. Що можу сказати. Здорожчання, наскільки я розумію на 50 % - скотство. Але "Фігня-карта" це, крім всього іншого, спосіб змусити маршрутчиків працювати "в білу". Зрозуміло ж, що при вартості проїзду 9 грн готівка і 6 грн з "Фігня-карти" відсотків 90 платежів піде через валідатор, не налом в кишеню водію.
Не можна так жити! Я маю авто тому сцяв я на вас всіх, я теж прописаний і можу їздити по 6грн, на 1грн підняття не критичне але! Є люди які працюють тут і платять податки то чим вони гірші за прописаного нероба?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Шось в тому є, мені оцей момент що по карті ціна менша подобається, може нарешті цей бізнес вийде з тіні, і це дозволить покращити транспорт і бачити чи маршрут збитковий чи маршрут супер прибутковий.
Не будь наївним! Ще скажи що алкоголь після 22 заборонили по націоналісти про націю думають! А зовсім не для того щоб пару магазинчиків торгували і заробляли надприбутки! Та до Альянсу черга всю ніч!

Тепер по картці. Якби задум був вивести готівку з тіні то чому при оплаті кредиткою ціна 7, а по лох-картці 6грн? Яка різниця якою карткою виводити готівку з тіні? А може через те що вже дуже треба продати нам карток по 57грн? Їх собівартість ну від сили 10грн, продавши тисячі нормуль виходить.
Якщо хотіли щоб їздили задурно лиш тернопільські пенсіонери то для чого створювати ОТГ і всіх агітувати приєднюватись? Там ж купа пенсіонерів, без приєднання платитимуть 9грн, а так нічого...
Суть проста 5% йде фірмі прослойці, а це не малі гроші.
Було десь відео як перевізники прийшли до Мединського і говорять йому - ви ввели карткову систему, у нас борги, а ви нам гроші затримуєте! Нах така система тоді? Вгатили мільйони на запуск і в результаті стало гірше.
[quote=Chefild;2738613]Попит - формує пропозицію. Закони економіки, 9 клас. А тепер представимо собі, що велика частина народу, яка раніше їздила маршруткою, пересяде на таксі, що буде з цінами? Я вже не включаю сюди фактори подорожчання пального, інфляції, та ін., говоримо тільки про те, що завантаженість таксі - виросте в кілька разів.
Я думаю попит і так зашкалював, куди вже більше?

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Ти йобнута?
Щойно побачив це?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не розумію чим вам Надал не подобається.
В місті, відносно умов сучасності України, порядок. Місто цвіте і пахне.
Таке круте місто що ти в Польщу втекла?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (03.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 20:32 #2738638   #37
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Я Тернопіль завжди любила, але не настільки щоб за нього вбиватись, помирати, чи інших вбивати.

Додано через 5 хвилин
А ти пберіт, взагалі б мовчав, зі своїми російськими комплектуючими до домофонів, які більше ніде в світі не продаються.
Ще той патріот)

Востаннє редагував Ingenue: 02.11.2018 о 20:33. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 21:14 #2738644   #38
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

АХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХ
нє, ну угар.
ванко воює з формумчанами, сидячи в Америці.
Шановна Ingenue сидить в Польші і розказує, яке гарне місто мухо...
плять, ви заїпали, пишіть одразу шо ви вид потріот, підвид - забугорний, та й я не буду тратити час. Всі ви патріоти, десь там..
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (03.11.2018), leyo (07.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 21:26 #2738645   #39
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Ніколи не називала себе патріотом.
Так що заспокійся.
Це просто суха констатація факту, Тернопіль, в умовах загальнодержавної кризи, вирулив і залишився на рівні.
Можна всім гуртом поаплодувати, як вітають і радіють успішному приземленню на борту.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2018, 21:54 #2738647   #40
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

а я таки з повною відповідальністью стверджую, шо лише хлібороб Стечкин не шкодуючи себе бореться за світле майбутнє проти недоливу і нєдотраха...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:22.