Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Під Верховною Радою кинули гранату

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2015, 09:34 #2574089   #121
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
За винятком одного: Янукович аж ніяк не сподівався, що його сила буде переможена. Тому і драпав з України поспіхом.
Тому: не сходиться.
Точно він ще під час пострілів на майдані сидів у адміністрації. Ну навіщо пургу говорити коли всі бачили правду? Янукович спочатку зібрав усі речі, вивіз усе добро, і лише після того віддав наказ стріляти. Питається для чого, якщо знав, що після цього йому кінець? Відповідь очевидна, щоб в росії був повід забрати крим.
янукович як не дивно найбільше зі всіх президентів зробив для тієї асоціації. ющенку навіть не снилося так нагнути парламент щоб проштовхнути всі необхідні для тієї асоціації закони. так що весь Майдан - це тупо сценарій кремля.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2015, 13:45 #2574203   #122
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
"Ви вже переглянули всі відео, провели ідентифікацію, затримали, допитали кого потрібно?"
новак,шо ж Ви зливаєтесь ?-це не по християнськи.
а Ви очевидно все це зробили,якщо беретесь судити хто в метанні гранати замовник, винний,а хто ні?
Як же ж з Вами непросто, Інженю!
Ви можете вказати де я написав, що знаю хто є замовник і виконавець?
Навпаки, мене здивувало Ваше твердження про те, що Вам зрозуміло хто є замовник.
Бо для мене, як я вже казав, багато-що сховане, як за завісою. Я не бачу для чого Свободі робити (планувати і здійснювати) такі очевидні дурниці, та ще й під прапорами.
І я бачу для чого владі (Авакову) вигідно відразу очорнити політичного конкурента.
А ще я зауважив оті свідчення очевидця, який говорив про группу людей, яка чітко відрізнялася за поведінкою від мирних пртестувальників, провела свою роботу, розхитала ситуацію, кинула гранату і злиняла з місця події.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це неправильно,краще б Ви взагалі відсторонились якщо не маєте сили духу мислити неупереджено.
Інженю, у Вас є ота, вказана Вами, "сила духу мислити неупереджено"? Якщо так, то звідки?
Якщо ні, то які претензії до мене?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
взагалі,таке враження що це фортєр писав,стилістика надто схожа,він Вам не родина?
не знайомий навіть

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
чи ви теж практикуєте писати про все і ні про що,головне шоб "своїх відмазати"
"Своїх" у Вашому розумінні - це кого?
Себе Ви відносите до них?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
ну шо поробиш,якшо більше нема бажаючих скакати проти нинішньої влади награно,чи реально,немає значення,якщо у вас не було сил все це терпіти при януковичі,то тепер тим більше,адже зараз все значно гірше
тому ваша потреба щоб це будь-хто робив цілком зрозуміла
тільки хто ж буде потім скакати проти цієї так званої опозиції,якщо припустити ,що дорвуться таки до влади,ви ж розумієте що вона недосконала?чи знов на ті самі граблі?
Зміни влади конче необхідні. Особливо зараз, коли потрібно змінити політичну та управлінську еліту із постсовкової на таку, яка орієнтована на европейську модель суспільства.
Міняти доведеться часто, аж поки не сформується більш-менш адекватна демократія.
Іншого шляху не видно. Ну, окрім сповзання в обійми "братнього народу".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
політика, свобода



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:10.