Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Докладний мануал по PayPal i eBay

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.03.2016, 19:00 #2620271   #201
windrider
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
*Чи погодиться PayPal на висунуті українською стороною вимоги...*
Не погодиться
windrider зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 08:22 #2744624   #202
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Є якісь позитивні новини з нового року, чи далі все як все?

Я останні 2 роки зменшив собі клопіт, будучи в США - зробив там рахунок з картою і спокійно виводив гроші з Палки на нього, потім тут в Ощаді з тої америк карти знімав собі з невеликою комісією без проблем..

З часом Пейпелу набридло, що все так добре в мене, ми ж живемо в Україні і нам треба занадто легке життя зробити як умога важчим --- кароче постійно просили ввести данні Tax payer ID - якого в мене нема само собою,бо не американець.. Декілька разів обходив цю проблему шляхом створення нового екаунту і підвязував туди ту ж саму карту, однак останній раз не проканало, мою америк. Visa підвязувати не хоче - відповідно гроші мені ніхто перекинути не може з того ж Ebay..

Може хто стикався, якісь поради як діяти далі?
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 09:17 #2744629   #203
iarek
Banned
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Спробуй підвязати карту брата чи дівчини чи жінки та вивести на них, як варіант.
iarek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 10:02 #2744633   #204
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Є якісь позитивні новини з нового року, чи далі все як все?

Я останні 2 роки зменшив собі клопіт, будучи в США - зробив там рахунок з картою і спокійно виводив гроші з Палки на нього, потім тут в Ощаді з тої америк карти знімав собі з невеликою комісією без проблем..

З часом Пейпелу набридло, що все так добре в мене, ми ж живемо в Україні і нам треба занадто легке життя зробити як умога важчим --- кароче постійно просили ввести данні Tax payer ID - якого в мене нема само собою,бо не американець.. Декілька разів обходив цю проблему шляхом створення нового екаунту і підвязував туди ту ж саму карту, однак останній раз не проканало, мою америк. Visa підвязувати не хоче - відповідно гроші мені ніхто перекинути не може з того ж Ebay..

Може хто стикався, якісь поради як діяти далі?
користуватись сервісами посередниками...по типу https://westernbid.com/
С Westernbid: Как только получен положительный отзыв от покупателя о том, что товар получен и является таким, как в описании, Вы можете получить деньги за вычетом ~18% комиссий: WB(5%), PayPal (2%), Ebay (10%) и вывод денег (1%-3%,
maksym7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 12:30 #2744638   #205
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Може хто стикався, якісь поради як діяти далі?
Можна в Польщі відкрити рахунок в банку і приєднати пайпал, але вивід на рахунок тільки в злотих буде і курс там не дуже хороший, але вивід пайпалу переважно завжди з великими комісіями...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 13:14 #2744639   #206
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата:
Допис від iarek Переглянути допис
Спробуй підвязати карту брата чи дівчини чи жінки та вивести на них, як варіант.
американська в мене карта тільки одна і тільки на мене.. Інших щоб підвязати немає, тільки укр. карти.. Думав може якийсь умовний *монобанк* - який пробує йти попереду усіх зробив щось в цьому напрямку, але не чути.. Поки законодавство не дозволяє - сидимо далі в *целі без газу*..

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
користуватись сервісами посередниками...по типу https://westernbid.com/
С Westernbid: Как только получен положительный отзыв от покупателя о том, что товар получен и является таким, как в описании, Вы можете получить деньги за вычетом ~18% комиссий: WB(5%), PayPal (2%), Ebay (10%) и вывод денег (1%-3%,
Зареєструвався і зайшов в кабінет на їх сайті, ввів адресу їх Пейпелу у своїх лістінагх на ебей, після 1-ї оплати - тре вислати додаткові документи. 45 днів випробувальний термін, після нього - вивід на наст. день після продажу на ебей...

Приховані нюанси там є, ти користувався цим сервісом?
Пишуть що нещодавно з*явилася можливість виводу на Монобанківську валютну карту грошей в $ без конвертації.

Востаннє редагував Mr.Player: 07.01.2019 о 13:44. Причина: Пізніше додано
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 14:23 #2744642   #207
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата Думав може якийсь умовний *монобанк* - який пробує йти попереду усіх зробив щось в цьому напрямку, але не чути.. Поки законодавство не дозволяє - сидимо далі в *целі без газу*..
десь читав, що були спроби минулого року Укрпошти, але Нова Пошта їм нагадила, і ми знову за бортом.
Одним словом бізнес - то є бізнес і всім срати на людей чи то технології іт.д.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 20:57 #2745268   #208
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
користуватись сервісами посередниками...по типу https://westernbid.com/
С Westernbid: Как только получен положительный отзыв от покупателя о том, что товар получен и является таким, как в описании, Вы можете получить деньги за вычетом ~18% комиссий: WB(5%), PayPal (2%), Ebay (10%) и вывод денег (1%-3%,
В цього сервіса посередника вилізло стільки обмежень стосовно того, що заборонено продавати, що лишається приблизно 1% дозволеного:

https://westernbid.com/question-answ...ia-western-bid

Я вже трохи продав, а потім виявилося що потрапляю в цей список, бо послуги в них продавати заборонено.

Слава Україні одним словом і всім тим, хто блокує легальний вхід пейпелу. Навіть в рашці він працює.

Востаннє редагував Mr.Player: 16.01.2019 о 12:56.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 07:44 #2745299   #209
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Слава Україні одним словом і всім тим, хто блокує легальний вхід пейпелу. Навіть в рашці він працює.
я собі можу уявили як "наші" кидали людей на аукро
а що буде з ебеим)) та там америкоси будуть в шоці)))
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 14:15 #2745349   #210
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

ПейПал, як і будь-яка адекватна іноземна контора, не будуть працювати із нашою третьосортною країною до тих пір, доки армія чинуш які стоять з протягнутою рукою вже на етапі попередніх переговорів, не зменшиться хоча б на 0,5.
Люди роблять бізнес, їм не цікаво збирати папірці, які нічого не значать, слухати вимоги які нікому непотрібні і витрачати свій час для входження на неплатоспроможний ринок, де 80% економіки чорний нал.

Хоча спроби були. І походу неодноразові. На етапі розгляду в НБУ все закінчувалося. Тіпа недостойні вони в нас працювати. Ну, ви пойняли.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2019, 14:43 #2746792   #211
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Докладний мануал по PayPal i eBay

Підтримка петиції щодо розширення функціонулу Paypal, а саме отримання можливості офіційного перерахунку грошей на українські карти.

Наразі зібрано зібрано 21364 / 25000 тисяч підписів ..


https://www.change.org/p/%D1%80%D0%B...bFoLDhdHhStI6E


Востаннє редагував Mr.Player: 29.01.2019 о 14:55.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:56.