Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Потрібна ваша порада

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.09.2011, 20:59 #1752274   #21
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від romatrader Переглянути допис
Це найкраща любов! Бо як будуть разом, любов пройде і зав'януть помідори. А так все нормально...
А яке майбутнє в такої любові? Ніякого!
Тільки купа лишніх роздумів докорів сумління і проблем.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:02 #1752277   #22
elda
Учасник
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Inn@Lapo4k@
Я зустрічалась з хлопцем. Він нічого такого не казав. Він завжди мене підтримував і радів за мене.
elda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:05 #1752279   #23
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
А яке майбутнє в такої любові? Ніякого!
Тільки купа лишніх роздумів докорів сумління і проблем.
А що? У любові є майбутнє? Це стан теперішній. Аналогічний дії наркотиків з сумішшю ейфорії. Вот коли починаються роздуми і проблеми - тоді прийде ломка і розуміння того, що не на любові засновані справжні відносини, а на повазі...
romatrader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:11 #1752282   #24
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Може у всьому винен ваш нік. Чи я не правильно наголось ставлю?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:23 #1752291   #25
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від romatrader Переглянути допис
А що? У любові є майбутнє? Це стан теперішній. Аналогічний дії наркотиків з сумішшю ейфорії. Вот коли починаються роздуми і проблеми - тоді прийде ломка і розуміння того, що не на любові засновані справжні відносини, а на повазі...
Згоден з тобою нарахунок поваги.Але чогось невіриться шо щасливе сімейне життя можливе без любові.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:28 #1752295   #26
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
Згоден з тобою нарахунок поваги.Але чогось невіриться шо щасливе сімейне життя можливе без любові.
любов різною буває і не треба ї путати з якоюсь закоханістю
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:30 #1752297   #27
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата
Допис від elda Переглянути допис
Всім привіт.
В мене така ситуація: хлопець, якого я люблю, має дівчину і з нею живе. Вони разом вже кілька років. Але, як він каже, він з нею нещасливий. Вона йому казала, що не знає чи любить його і розказує йому про свої еротичні сни з іншими хлопцями тоді як до нього холодна. Та й не тільки це.
Ми з ним часто спілкуємось (по інтернету або телефону), можемо годинами не переставати спілкуватись. Ми з ним дуже близькі. Я відчуваю, що він до мене небайдужий. Навіть дуже небайдужий. Але ми живемо в різних областях. А коли зустрічаємось - все так прекрасно. Він каже, що дуже хоче бути поряд зі мною, але не може все покинути.
Як ви думаєте, що я можу зробити для того, щоб він наважився покинути ту, яка його не цінує і не любить? Як мені переконати його в тому, що він заслуговує кращого?
во-во,забей!ніц з того хорошого не вийде,перевірено.
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (25.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:33 #1752300   #28
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

По темі: "забий" , найпростіший і найгуманніший вихід.Але якщо захочеш розважитись і відплатити за лапшу на твоїх вухах, то крок перший :знаходиш ту дівчину і розповідаєш їй про стан справ, якщо вона до нього вже не має ніжних почуттів, то цей факт і для неї буде варіантом вийти з цих стосунків. Далі він автоматично виявляється безхозним і , повір моєму життєвому досвіду, почне шукати втіхи в твоїх обіймах, але поступок справжньої жінки в такій ситуації - послати його туди, куди всіх посилають, але не всі повертаються відпочившими і з магнітиками на холодильник.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (25.09.2011), Пантера (26.09.2011), Jane Doe (26.09.2011), Stalk (25.09.2011), The Bluest Eye (26.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:41 #1752311   #29
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
По темі: "забий" , найпростіший і найгуманніший вихід.Але якщо захочеш розважитись і відплатити за лапшу на твоїх вухах, то крок перший :знаходиш ту дівчину і розповідаєш їй про стан справ, якщо вона до нього вже не має ніжних почуттів, то цей факт і для неї буде варіантом вийти з цих стосунків. Далі він автоматично виявляється безхозним і , повір моєму життєвому досвіду, почне шукати втіхи в твоїх обіймах, але поступок справжньої жінки в такій ситуації - послати його туди, куди всіх посилають, але не всі повертаються відпочившими і з магнітиками на холодильник.
Ір,а чи варто в таке бруднити свої руки?Поступок справжньої жінки в такій ситуації просто повести себе розумно,а помста-це ницо.І звідки інфа 100%,що в того хлопця насправді все так з іншою дівчиною,як тут описується?і для чого оце собі проблем на голову,шукати ту іншу,усе їй розповідати?від цього краще не стане,повір,і помста не буде такою солодкою,як ти думаєш.
найкращий варіант,стерти з життя того хлопця,і жити для себе,а з часом там і,гляди, зустріне того,хто насправді буде вартий її уваги.
Larochka зараз поза форумом  
Подякували 5:
Манюня (26.09.2011), The Bluest Eye (26.09.2011), VT (27.09.2011), Джалка (25.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:43 #1752312   #30
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
любов різною буває і не треба ї путати з якоюсь закоханістю
В даному випадку незнаю яка дійсно любов.
Але я писав в загальному про любов.
Може я наївний такий(як ) аж самому...
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:49 #1752319   #31
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
Ір,а чи варто в таке бруднити свої руки?
Значить йому можна морочити їй голову ( аж так, що вона кинулась поради на форумі шукати), а вона повинна оберігати його спокій?
Цитата І звідки інфа 100%,що в того хлопця насправді все так з іншою дівчиною,як тут описується?
А хіба ці стосунки можна назвати ідеальними, якщо те, що описала авторка теми - правда?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:50 #1752323   #32
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Чому ви рішили що ви краща? Хлопцеві скільки? Кілька років з нею це скільки -два? Де вони живуть кожен в себе чи живуть в чиїйсь квартирі, якщо так в чиїй? Преконати жити з кимось це не варіант. Він сам повинен визначитись. А історія про те що йому зараз погано з тією, але він не може нічого опміняти то загально відома байка ловеласів щоб затягти в кровать молоде мясо. Ви далеко не перша.
А чи кожен захоче годинами по телефону говорити і переписуватись, аби тільки затягти в ліжко? О_о
Тим більше 5 років зі своєю живе, думаю йому траху достатньо.
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:54 #1752324   #33
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
любов різною буває і не треба ї путати з якоюсь закоханістю
закоханість це перший прояв любові,а потім любов переростає в звичку,звичку того,що ця людина має бути поряд з тобою,ти хочеш тільки з нею проводити час,ти плануєш лише з нею прожити усе життя,і так,ти її любиш,а коли це все в один прекрасний момент рухне,і ти розумієш,що треба жити далі,злітає завіса з твоїх очей,і,нарешті,доходить,що це була не любов,а самонавіювання любові.Деколи любов переростає в повагу,в дружню підтримку,ненависть,короче,переростає в,будь-що,але тільки не в любов.

Во,така моя думка.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Значить йому можна морочити їй голову ( аж так, що вона кинулась поради на форумі шукати), а вона повинна оберігати його спокій?

А хіба ці стосунки можна назвати ідеальними, якщо те, що описала авторка теми - правда?
та до чого тут спокій його оберігати,я писала,про те,невже вона себе хоче опускати до його рівня?якшо так,то вони варті один одного.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
А чи кожен захоче годинами по телефону говорити і переписуватись, аби тільки затягти в ліжко? О_о
Тим більше 5 років зі своєю живе, думаю йому траху достатньо.
оу,повір,тут діло не в траху,а в тому,що йому це приносить задоволення,типу,аля добидчик,йому сам процес цікавий.

Востаннє редагував Larochka: 25.09.2011 о 21:54. Причина: Пізніше додано
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voska (27.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:56 #1752331   #34
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
закоханість це перший прояв любові,а потім любов переростає в звичку,звичку того,що ця людина має бути поряд з тобою,ти хочеш тільки з нею проводити час,ти плануєш лише з нею прожити усе життя,і так,ти її любиш,а коли це все в один прекрасний момент рухне,і ти розумієш,що треба жити далі,злітає завіса з твоїх очей,і,нарешті,доходить,що це була не любов,а самонавіювання любові.Деколи любов переростає в повагу,в дружню підтримку,ненависть,короче,переростає в,будь-що,але тільки не в любов.

Во,така моя думка.

Додано через 1 хвилину


та до чого тут спокій його оберігати,я писала,про те,невже вона себе хоче опускати до його рівня?якшо так,то вони варті один одного.

Додано через 2 хвилини


оу,повір,тут діло не в траху,а в тому,що йому це приносить задоволення,типу,аля добидчик,йому сам процес цікавий.
так з тобою згідний)

П С всім закоханим і тим хто планує закохатися - читайте Эрих Фромм. Искусство любить
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 21:58 #1752333   #35
WakS
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Бывает так, что два человека нравятся друг другу, но они не могут быть вместе, потому что один из них – дура.
WakS зараз поза форумом  
Подякували 2:
Stalk (25.09.2011), zumnuj (26.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 22:01 #1752335   #36
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
та до чого тут спокій його оберігати,я писала,про те,невже вона себе хоче опускати до його рівня?якшо так,то вони варті один одного.
Повернемось до першого допису: що хотіла почути автор теми? Варіанти два, або забути, або боротись. Я запропонувала їй третій варіант.Я не є мужененависнецею, я - за справедливість. Судячи з усього , він пудрить їй мозги, нехай відплатить йому тією ж монетою.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 22:12 #1752342   #37
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Повернемось до першого допису: що хотіла почути автор теми? Варіанти два, або забути, або боротись. Я запропонувала їй третій варіант.Я не є мужененависнецею, я - за справедливість. Судячи з усього , він пудрить їй мозги, нехай відплатить йому тією ж монетою.
Спражня поважаюча себе жінка,не буде вдаватись до таких методів,найкраща помста бути щасливою.

Востаннє редагував Larochka: 25.09.2011 о 22:47. Причина: жа пропустила
Larochka зараз поза форумом  
Подякували 3:
Манюня (26.09.2011), The Bluest Eye (26.09.2011), voska (27.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 22:21 #1752351   #38
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
Спражня поваюча себе жінка,не буде вдаватись до таких методів,найкраща помста бути щасливою.
Так на данний момент вона впевнена, що щасливою буде лише з ним. А якщо людина хоче щось змінити в своєму житті, то вона піднімає задницю і щось для цього робить. А сидіти і чекати що все розрулиться само собою - тупо, що з її сторони, що з його.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (25.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 22:52 #1752388   #39
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Так на данний момент вона впевнена, що щасливою буде лише з ним. А якщо людина хоче щось змінити в своєму житті, то вона піднімає задницю і щось для цього робить. А сидіти і чекати що все розрулиться само собою - тупо, що з її сторони, що з його.
спробую пояснити доступніше,якшо хлопець живе з дівчиною,а поза її очима крутить шури-мури з іншою,притому наговорюючи на свою дівчину,та роблячи із себе жалісливого ублюдка,він не вартий уваги.А щасливою можна бути і без нього,оглянутися,відкрити очі і побачити,що в світі є багато чого цікавого,просто жити,шукати нових пригод,нових знайомств і десь таки вона зустріне гідного мужчину,а нє,сидіти в розових окулярах,розвішати вуха,і питати порад на форумі,а ще краще -їх слухати.
Larochka зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (27.09.2011), Манюня (26.09.2011), Джалка (26.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2011, 23:01 #1752397   #40
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Потрібна ваша порада

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
.А щасливою можна бути і без нього,оглянутися,відкрити очі і побачити,що в світі є багато чого цікавого,просто жити,шукати нових пригод,нових знайомств і десь таки вона зустріне гідного мужчину,а нє,сидіти в розових окулярах,розвішати вуха,і питати порад на форумі,а ще краще -їх слухати.
А якщо допустити варіант, що це той, єдиний, доля її? Нехай брехло і ублюдок, але ж ми всі не ідеальні і кохаєм далеких від ідеалу.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:01.