Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2013, 10:57 #2118024   #21
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

(Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани) - вірніше б було б написати - (медики - спекулянти і шарлатани ) , тому що це явище поширине у світі ... спекулянтів і шарлатанів завжди приваблюють грошовиті місця і люди які думають , що за гроші можуть купити все , навіть здоров"я

Востаннє редагував qazwsx321: 18.01.2013 о 11:07.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 11:05 #2118029   #22
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

*офтоп(ібо неможливо читати)* спЕкулянти, ібо спЕкуляція *офтоп (мені прям полегшало)*
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (18.01.2013), Пантера (19.01.2013), lapochka dochka (20.01.2013), sunshine_ok (22.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 11:06 #2118030   #23
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є ще питання системи, звичайно. Платять вони за навчання не мало, варто було б ще зайнятися корупцією там, головні лікарі це мільйонери! Брати від 5000у.о за інтернатуру і від 10000 за робоче місце, я вам скажу не хило...
Як ж розірвати це безглузде коло корупції через яку помирає безліч людей і багатих, і бідних?
...
переглянь до кінця ще раз радянський фільм " Убить дракона "
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 11:15 #2118036   #24
roadrunner
Banned
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Думаю, практично кожен може розповісти як не свій приклад, то когось із родичів чи знайомих. Ситауція більш як поширена (принаймні всі ми народилися, а в роддомі точно добре беруть).

Чомусь так виходить, що найкорумпованішими виявляються саме державні структури: медицина, міліція, податкова, пожежники, санстанція і т.д.

З одного боку вина, звичайно, є конкретних людей, які підлаштовуються під існуючу гнилу систему і йдуть проти певних моральних принципів. Але загалом проблема ширша - це наслідок державної політики.

Міняти керівництво держави? Практично нема з кого вибрати, бо політика давно стала бізнесом (вклади гроші у виборчу кампанію і відбий їх з відсотками маючи потім необхідні державні важелі).

Ситуація майже безвихідна. варіанти бачу 2:

1. народ колись не втерпить і зірветься (хоча практично всі революції в історії невипадкові, а добре сплановані).
А коли всіх перестріляють - все одно не буде кому "з новим мишленням" керувати.

2. певні свідомі кола консолідуються для проведення просвітної діяльності з підвищення національної самосвідомості, моралі і т.д. + допомога релігійних організацій. І, можливо, за кілька десятків років почнуть підростати люди з новою свідомістю і правильними життєвими принципами.


Ех, наївно як, правда?

Демократія - паршива система правління. От як стану диктатором - миттю лад наведу!
roadrunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 11:29 #2118041   #25
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є ще питання системи, звичайно. Платять вони за навчання не мало, варто було б ще зайнятися корупцією там, головні лікарі це мільйонери! Брати від 5000у.о за інтернатуру і від 10000 за робоче місце, я вам скажу не хило...
Іран більше не визнає дипломи медичних університетів України.

Через дуже низький рівень кваліфікації лікарів, яких готують в українських вузах, включаючи престижний Національний медичний університет ім. О.Богомольця, і високий рівень корупції.

Країни Європи, США і Канада до такого висновку дійшли набагато раніше.

Додано через 56 секунд
У нас медучилище, так на 3 курсе путают дозировку с количеством таблеток в упаковке. Здесь даже не коррупция, приходят и говорят: мы деньги за обучение платили? Диплом - на стол! А тепрь уже другая волна. Неуки становятся преподавателями. (С)

Додано через 1 хвилину
Листок диагноза пациента

Всемирная Организация Здоровья

Признаки умственных отклонений

1. Черствое безразличное чувство к другим
2. Невозможность следовать общественным нормам и следовать закону
……

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від roadrunner Переглянути допис

Демократія - паршива система правління. От як стану диктатором - миттю лад наведу!
Демократия - это правила поведения, принятые в обществе хорошо вооруженных джентельменов. (с) Бенджамен Франклин

де ви в нас таке бачили ? ... рабам зброю носити заборонено

Востаннє редагував qazwsx321: 18.01.2013 о 11:29. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякували 4:
dango (18.01.2013), deukbr (18.01.2013), Romko_7 (18.01.2013), ziggitarius (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 11:54 #2118081   #26
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

и неимущий, и богатый
передо мною все равны
сказал паталогоанатом
и вытер скальпель об штаны
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Taras87 (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 12:11 #2118100   #27
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від ziggitarius Переглянути допис
Це ВОНИ у всьому винні!
Згідний що гроші, ринкові та життєві обставини, суспільство міняють людину. Але тільки тих хто був готовий на це раніше але немав можливості. Знаю що є люди які при можливостях обдирали і знущались над беззахисними більше ніж лікарі. Але вони працює на іншій роботі і їх негатив неможе сильно нашкодити людям . Попри те вони є найкращою людиною на світі для своїх дітей та рідних, душою компанії при святкуванні якогось дійства. Просто є люди які надаючи білий халат думають як допомогти, інші як стягнути більше грошей а треті хотіли би домогти але побачивши як роблять колеги і приєднались до других. І один адмінпротокол з доганою може сильно поміняти бачення останніх що до своєї діяльності.
Корупція є. Є скрізь. Але повірте на слово що взятка в КМУ і лікару в поліклініці - зовсім різні речі. Перші є недосяжними і там лише "тьорки великих" і твоя бумажка там до дупи. А коли на одного лікаря буди декілька заяв про корупцію і пакет документів то його "заіпуця" прикривати і просто "злиють" для плану!

Хоча ні - нафік це все. Просто оставляємо як є. Будем надіятись що нас це не торкнеться а постраждають лише слабкі. І залишаться лише "сильні" в країні!.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 12:21 #2118108   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Народ та вистачає тих віршиків, давайте до того якось серйозно поставимось, це ж людські життя, не іграшка...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 12:36 #2118121   #29
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 12:55 #2118143   #30
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Домовляється з лікарем щоб він виписував тільки певні препарати (тобто певного виробника і відповідної ціни) і лікар так і робить і за то має певні %, як це все контролюється брехати не буду, бо не вдавався в деталі, але так працює 90% лікарів, хоча може і всі.

Але сказавши лікарю випишіть те саме але дешевше - завжди виписує на порядок дешевші ліки з такою ж ефективністю!

Якщо є представник що подібним займається то нехай опише деталі взаємодії - всім цікаво ж!
Колись давно(15 років тому) працював у фармацевтичній фірмі в Тернополі.
Схема була проста. Фірма за свій рахунок друкувала бланки рецептів, з адресами своїх аптек, і бланки безкоштовно надавались у поліклініки і лікарні. В ті часи навіть з бланками проблеми були. Лікар міг порадити сходити в одну з аптек фірми, дуже зручно, адреси вже на на рецепті. Якщо рецепти попадали таки в наші аптеки, ті лікарі що їх виписали отримували незначні комісійні.
Не сама погана схема, і ціни були нормальними а не завищеними.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:15 #2118165   #31
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Колись давно(15 років тому) працював у фармацевтичній фірмі в Тернополі.
Схема була проста. Фірма за свій рахунок друкувала бланки рецептів, з адресами своїх аптек, і бланки безкоштовно надавались у поліклініки і лікарні. В ті часи навіть з бланками проблеми були. Лікар міг порадити сходити в одну з аптек фірми, дуже зручно, адреси вже на на рецепті. Якщо рецепти попадали таки в наші аптеки, ті лікарі що їх виписали отримували незначні комісійні.
Не сама погана схема, і ціни були нормальними а не завищеними.
в США, де все є добре таки до нєв"єбєнності, лікар повністю законно і офіційно отримує бабки від виробників ліків за то шо прописав їхні ліки своїм пациентам

пєндоси дружно і радісно мегатоннами зрання жеруть стимулятори, вдень антидепресанти, навечір заспокійлеве

час від часу якійсь пєндос з метою урізноманітніти процес валить із зброї, що вільно продається, пару десятків своїх співвітчизників

а ми хіба гірші?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:28 #2118184   #32
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Правильно, не ходіть до тих тварюк лікуватися. Нехай вони "спікулюють" і шрлатанять один на одному, може швидше повиздихують. А тернопільські форумчани, які, доречі, безграмотні пліткарі ( це мені співробітники сказали, вони це точно знають), для порятунку від серцевого нападу чи пристуту апендициту нехай викликають пожежних чи міліцію. Чи ці теж не ОК? Ну значить не повезло.
1) як вдруг серцевий приступ станеться то вони приїдуть через 40 хв!! а на апендецит мене пів поліклініки і лікарні провіряло із всякими УЗД ітп. 2дні, вони рішали, аж поки не найшовся один адекватний лікар який сказав що нічого немає! якби в мене був приступ апендециту то за 2 дні він вже б тріснув і яб відкинув коньки!

2) я писав конкретний приклад, можу все підтвердити фактами і справками якшо ти вважаєш мене пліткарем, на рахунок лікарів гінекологів, які ставлят такі діагнози як рак, поліпи , безпліддя, молоді дівчині у якої життя тільки почалось, то напевно за свої слова треба відповідати! яж не пишу про тих хто візьме там 5 грн. на карман за аналізи, бо сам розумію шо їм платять мало, але свідомо хоронити людину у якої нічого такого немає, тільки для того щоб заробити бабла - це злочин!

уяви собі ситуацію коли тобі поставили діагноз рак, ти лікуєшся хімією, лисієш, садиш весь організм, продаєш з хати все шоб тільки вилікуватись, а потім взнаєш шо ніякого раку не було. Твоя реакція......?
RomKo-K зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sykalubov (26.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:29 #2118185   #33
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
в США, де все є добре таки до нєв"єбєнності, лікар повністю законно і офіційно отримує бабки від виробників ліків за то шо прописав їхні ліки своїм пациентам

пєндоси дружно і радісно мегатоннами зрання жеруть стимулятори, вдень антидепресанти, навечір заспокійлеве

час від часу якійсь пєндос з метою урізноманітніти процес валить із зброї, що вільно продається, пару десятків своїх співвітчизників
І живуть на тій хімії по 80-90 років! Не вся хімія така погана...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:45 #2118207   #34
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
І живуть на тій хімії по 80-90 років! Не вся хімія така погана...
хімія просто муміфікує )))
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:55 #2118211   #35
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
в США, де все є добре таки до нєв"єбєнності, лікар повністю законно і офіційно отримує бабки від виробників ліків за то шо прописав їхні ліки своїм пациентам
Завжди і в усьому світі фармакологія і продаж ліків були відділені від лікуючих лікарів. Офіційно і легально ні один лікар в світі не має права отримувати винагороду за рецепт препарату взначеної компанії. Навіть в Україні лікар в рецепті зобов"язаний вказувати діючу речовину та дозування, а не препарат. Також закон забороняєнаносити логотипи фармацептичних компаній, назви препаратів та т.п. на бланках рецептів, лікарських халатах, агітаційних плакатах.

Хоч тема називається "Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани" і хає без розбору всіх Тернопільських лікарів, все ж я помітила більше претензій:
- низький рівень знань та кваліфікація лікарів - хто сам чи батьки не платили за вступ, залік, екзамен в учбових закладах- можете кидати камінь в лікарів. Як вказано в підписі Яркопа: як згадаю який з мене інжинер - страшно йти до лікарів.
- погане матеріальне забезпечення лікарень - хто не ухилявся від сплати податків, штрафів, не скручував лічильників - можете теж брати каміння до рук.
- лікарі працюють лише за хабар - хто не брав і не давав могоричів і хабарів - ставайте в чергу за щебенем.
-
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
Пантера (19.01.2013), Таньчик1987 (20.01.2013), Punisher-x3m (18.01.2013), semteacher (19.01.2013), Sofi (18.01.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:08 #2118216   #36
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

нещасні випадки із такими горе-лікарями стаються дедалі частіше останнім часом, вони пришвидшують зміну світогляду в населення
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:09 #2118218   #37
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
- низький рівень знань та кваліфікація лікарів - хто сам чи батьки не платили за вступ, залік, екзамен в учбових закладах- можете кидати камінь в лікарів. Як вказано в підписі Яркопа: як згадаю який з мене інжинер - страшно йти до лікарів.
з мене поганий фахівець,я це усвідомлюю і не лізу туди де можу завдати іншим шкоду ,хоча маю на це право,бо в мене є диплом )
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kelly (18.01.2013), qazwsx321 (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:11 #2118220   #38
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
І живуть на тій хімії по 80-90 років! Не вся хімія така погана...
ясєн ***, хороша хімія
в пєндосів навіть трупи не гниють )))
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:16 #2118228   #39
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
хто не брав і не давав могоричів і хабарів
одне діло коли це справа бюрократії (отримання дозволу на підприємницьку діяльність чи дозволу на проведення будівельних робіт коли всі документи в порядку) і інше коли вимагають останнє з бідних людей. Здирнецтво і обдирання знедолених це найгірше що можна зустріти в корупції і 90% цього в медицині. І закривати очі на це тільки тому що корупція скрізь не варто. І ставити все в одні рамки також непотрібно - це обовязково повинно бути розділено! До цього можна лише прирівняти відчуження майна можновладцями у соціально незахищеної верстви населення оскільки вони безпорядні проти "їхніх законів"
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:18 #2118230   #40
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
- лікарі працюють лише за хабар - хто не брав і не давав могоричів і хабарів - ставайте в чергу за щебенем.
потрібно розрізняти реальну допомогу і лікування,за які не шкода й подякувати та халатність , розвод і вимагання
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kelly (18.01.2013), pberit (19.01.2013), qazwsx321 (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:33.