Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Як можна використати старий шуруповерт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.07.2018, 19:40 #2732474   #1
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Як можна використати старий шуруповерт

Як можна використати старий шуруповерт
https://youtu.be/DUUr5iLYZls
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 15.07.2018, 21:57 #2732477   #2
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 15.07.2018, 22:26 #2732480   #3
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Ну і ?
41.jpg
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 15.07.2018, 22:46 #2732482   #4
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Добре, що почав розмовляти українською. Залишилось навчититись писати. Чоловіче, чим ти по-життю займаєшся? Маєш задофіга часу на дурощі
ion зараз поза форумом  
Старий 15.07.2018, 23:20 #2732485   #5
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Добре, що почав розмовляти українською. Залишилось навчититись писати. Чоловіче, чим ти по-життю займаєшся? Маєш задофіга часу на дурощі
І хто це каже, той що пише навчититись писати )))
І не важливо чим я по життю займаюсь, але я щось роблю і ділюсь інформацією. А тепер скажи, що ти зробив таке, чого немає в інтернеті і поділився цим з людьми?
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 06:02 #2732486   #6
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Молодець! Знайшов мою описку. Можеш почитати в словнику, що означає це слово.
Ну і по-друге: а навіщо генерувати дурощі і ділитися ними з іншими людьми? Хочеш заробляти гроші від Титруби? Роби це якісно. Дорослий жонатий хлоп, а відео по наповненню як від другокласника.
А все ж скажи, ким працюєш?
ion зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 09:12 #2732492   #7
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Молодець! Знайшов мою описку. Можеш почитати в словнику, що означає це слово.
Ну і по-друге: а навіщо генерувати дурощі і ділитися ними з іншими людьми? Хочеш заробляти гроші від Титруби? Роби це якісно. Дорослий жонатий хлоп, а відео по наповненню як від другокласника.
А все ж скажи, ким працюєш?
Почитати в словнику? Та не роби з мене дурня, бо бачу їх вже й без мене хватає.
По-друге, генерувати дурощі, ось скажи, спінер - це дуже потрібна річ, а скільки мільйонів на ньому заробили? Ось одна людина вставила палочку в карамельку, назвала Чупа-Чупс і стала мільйонером, а мильні бульбашки, попкорн та ще мільйон речей на яких люди розбагатіли. Я такої мети не маю, в мене навіть монетизація не включена, бо потрібно 100 тис. переглядів, чи може ти десь бачив номер рахунку? Я роблю це безкорисно, якщо ти можеш уявити таке.
Робити це якісно? Ну покажи як ти це робиш, покажи хоч щось, а не язиком тріпати.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 10:02 #2732498   #8
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Ач, як розійшовся Почитай, що таке тлумачний словник, ага. Не думав, що все так запущено)))
Стосовно спінера - я тобі допоможу:
Прихований текст: якщо тицьнути, то з'явиться текст 
Тобто, люди створили щось не від нічого робити.
Що зробив ти: розхерачив шуруповерт для чухалки? Це ще добре, що кукурудзу не додумався за його допомогою їсти.
До твого відома, батарейний блок відновлюються при наявності прямих рук і світлої голови, або хоча б наміру. По-друге, якщо вже вирішив пускати на дурню(не було більше з чого?), то батарейний блок можна було сміливо розібрати і вмонтувати в ньому роз'єм для живлення. Мав би робочий шуруповерт, який міг і далі лежати по декілька років.
P.s.Забути вимкнути блок живлення шуруповерта на ніч??? Як ти дожив до дорослого віку? Це ж і кавомолкою, і електром'ясорубкою можна було випадково вбитися!

Додано через 14 хвилин
Ось в мільйон раз цікавіше застосування:

Востаннє редагував ion: 16.07.2018 о 10:08. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (16.07.2018)
Старий 16.07.2018, 11:46 #2732507   #9
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ач, як розійшовся Почитай, що таке тлумачний словник, ага. Не думав, що все так запущено)))
Стосовно спінера - я тобі допоможу:
Прихований текст: якщо тицьнути, то з'явиться текст 
Тобто, люди створили щось не від нічого робити.
Що зробив ти: розхерачив шуруповерт для чухалки? Це ще добре, що кукурудзу не додумався за його допомогою їсти.
До твого відома, батарейний блок відновлюються при наявності прямих рук і світлої голови, або хоча б наміру. По-друге, якщо вже вирішив пускати на дурню(не було більше з чого?), то батарейний блок можна було сміливо розібрати і вмонтувати в ньому роз'єм для живлення. Мав би робочий шуруповерт, який міг і далі лежати по декілька років.
P.s.Забути вимкнути блок живлення шуруповерта на ніч??? Як ти дожив до дорослого віку? Це ж і кавомолкою, і електром'ясорубкою можна було випадково вбитися!

Додано через 14 хвилин
Ось в мільйон раз цікавіше застосування:
Про спінер читав, знаю вже давно.
Про заміну батарей в шуруповерті також знаю, робив, не вигідно бо дорого. Купив новий Дніпро-М 18v, 2A ( до речі класна річ, як на свою ціну)
Гаразд, не сподобася тобі мій пристрій, а з першим шуроповертом, що не так? Я показав оптимальний варіант, як можна підключити, можливо не ідеал, на це не претендую, але це одне з рішень (дешевих).
Ще повторюсь. А ЩО ЗРОБИВ ТИ? І як завжди, язик в дупі)))
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 11:52 #2732509   #10
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата І як завжди, язик в дупі)))
Ти ще й збоченець... Фубля!
ion зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 11:56 #2732511   #11
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від TERNOPILSKIY Переглянути допис
а з першим шуроповертом, що не так?
перший варіант я і сам робив не раз,бо немає змісту міняти банки.До речі,в якості блока живлення використовував зарядне до автоакумуляторів,але на трансформаторі 50гц.імпульсне не підходить.

а другий "девайс" був би популярний в деяких людей.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TERNOPILSKIY (16.07.2018)
Старий 16.07.2018, 12:04 #2732513   #12
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата Гаразд, не сподобася тобі мій пристрій, а з першим шуроповертом, що не так? Я показав оптимальний варіант, як можна підключити, можливо не ідеал, на це не претендую, але це одне з рішень (дешевих).
Ти читати вмієш? Я написав, що не так з тим переробленим шуруповертом. Де там оптимальний варіант? У тебе шуруповерт з двома дохлими батарейними блоками. Один відновлюєш за допомогою літію - тут на форумі по 20грн продають, а в другий вмонтовуєш роз'єм, щоб працювати від блока живлення з мережі 220В. Оце оптимальний варіант, а не той, що в тебе зі шкільним лобзиком.
ion зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 15:09 #2732533   #13
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
перший варіант я і сам робив не раз,бо немає змісту міняти банки.До речі,в якості блока живлення використовував зарядне до автоакумуляторів,але на трансформаторі 50гц.імпульсне не підходить.

а другий "девайс" був би популярний в деяких людей.


О-о-о-сь він перший ПОЗИТИВНИЙ відгук на цьому форумі, відколи я тут. Видно, що людина щось робить своїми руками і цінить свою і чужу працю.
Дякую тобі, добра людина. А то склалось таке враження, що тут сидять одні хейтери і тролі. Стараєшся, робиш, знімаєш, монтуєш, з цього і копійки не маю, викладаю на цей форум і тут понісся словесний понос, слова доброго не почуєш. Сам собі вже казав, не лізь сюди, тоді думаю, а може комусь знадобиться. Та фіг там.
Як прошу покажіть, розкажіть, навчіть - тиша.
І ось перший позитив, як маяк в ночі.
Щиро дякую і мені більше нічого не треба.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ти читати вмієш? Я написав, що не так з тим переробленим шуруповертом. Де там оптимальний варіант? У тебе шуруповерт з двома дохлими батарейними блоками. Один відновлюєш за допомогою літію - тут на форумі по 20грн продають, а в другий вмонтовуєш роз'єм, щоб працювати від блока живлення з мережі 220В. Оце оптимальний варіант, а не той, що в тебе зі шкільним лобзиком.
Тобі людина вище написала, що немає змісту міняти банки. Читати вмієш, а вникати в написане?
ПОКАЖИ, ЩО ТИ ЗРОБИВ?

Востаннє редагував TERNOPILSKIY: 16.07.2018 о 15:09. Причина: Пізніше додано
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 16:10 #2732538   #14
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата Як прошу покажіть, розкажіть, навчіть - тиша.
Я тобі розповів, як треба було робити. У мене шуруповерт з живленням від 220В. І решта електроінструменту. Що тобі фотографувати? Плати, що я виготовляю чи прилади, які ремонтую?
ion зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 16:31 #2732541   #15
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Я тобі розповів, як треба було робити. У мене шуруповерт з живленням від 220В. І решта електроінструменту. Що тобі фотографувати? Плати, що я виготовляю чи прилади, які ремонтую?
Покажи в ютубі, що ти зробив.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 16.07.2018, 17:36 #2732551   #16
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Зараз, тапки тільки взую
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 16.07.2018, 18:08 #2732558   #17
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Як можна використати старий шуруповерт

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Зараз, тапки тільки взую
Отож.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:57.