Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Результати опитування: Ви дивитесь відео у HD?
1920×1080 28 45.90%
1080x720 18 29.51%
В мене Full HD дисплей, але дивлюсь невисокої якості 3 4.92%
Дивлюсь невисокої якості 12 19.67%
Голосували: 61. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ви дивитесь відео у HD?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.03.2011, 09:09 #1593550   #1
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Ви дивитесь відео у HD?

Зараз кожен може собі дозволити купити Full HD монітор і насолоджуватись якістю. Я відчув різницю тільки тоді, коли пересів на такий монітор. Ви дивитесь відео у HD?


Востаннє редагував Ononymous: 04.03.2011 о 09:16.
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2011, 12:22 #1593726   #2
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

В мене ноут 1366х768 15',6', картинки 720p хватає з головою, від fullHD в мене толку ніякого не буде... Хоча під мій ноут є fullHD матриці, але воно того не варте при такій діагоналі по моєму....
Стаціонарний 1024х768 (15'' LCD монік), ситуація аналогічна...
p.s. 720p має розширення 1280x720...
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2011, 12:34 #1593737   #3
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

автор!!!!
виправи 1080х720 на 1280х720!!!! а краще в голосуванні поставити прос то 720р і 1080р
якщо дивлюся на моніторі то качаю 720р, якщо на 32" full HD, то 1080р!
двд ріпів практично не качаю, оскільки висока швидкість нету, і можу досить швидко скачати HD.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 20:49 #1606483   #4
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

після покупки FullHD монітора тепер мушу купляти додатковий вінчестер ))) фільми в такій якості в основному від 20 гіг.
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2011, 21:00 #1606498   #5
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

в мене монік 23" качаю 720р хватає з головою, + звук звичайно 6сh. Можна і 1080р, але там чуть довше тре чекати...
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 09:17 #1612051   #6
Ziro4ka
 
Аватар для Ziro4ka
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

В мене ноут, тому приходиться дивитись на ньому в невисоких якостях....
Ziro4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 09:49 #1612068   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Я телік Шарп прикупив там найшовся USB вхід для зов вінта. Качнув адин раз кіно якості HD запхав на вінт подивився адин раз. і всьо. Треба купляти вінт на терабайт качати фільму пілключати до теліка . Телік собака в цифрі може пише все на вінт но в нас сигналу такого не ма. Да і половину фунцій не підтримуе бо відстали ми від усіх. Ой шось я не туда.
По темі, подивився один раз, припух від якості на 32" збираю впотай від усіх на терабайтний вінт щоб напхати туди любімих фільмів
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 10:35 #1612086   #8
vitugan
 
Аватар для vitugan
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

В мене на компі не йде, через його поважний вік , показує але ривками (((. Зате вдалось подружити 29" 100герцовий телевізор самсунг SlimFit з медіаплеєром WD через компонентний вхід. А плеєр в свою чергу з домашньою мережою. HD ріпи 1080 і 720 по 6 гіг йдуть "як діти до школи" ))) по сеті . Full HD не використовую
vitugan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 10:44 #1612097   #9
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від Ononymous Переглянути допис
Зараз кожен може собі дозволити купити Full HD монітор
Звідки така інформація? Покращення настало?
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 11:04 #1612111   #10
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Дивне опитування (тай тема сама), де варіант дивлюсь різне ?
Взагалі фільми варто дивитися на телевізорах. І тут такий нюанс що фулхд реально має значення на діагоналях від 40 і більше дюймів(так само як ріпи більше 10-15 гб). Я наприклад не бачу особливої різниці між 720 і 1080 на свому 42 однаково добре. Більше того на норм теліку із хорошими технологіями обробки навіть ріпи на 1-2 гб дивляться добре.

Востаннє редагував ШТЕУД: 27.03.2011 о 15:54.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 11:44 #1612135   #11
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Дивне опитування (тай тема сама), де варіант дивлюсь різне ?
Взагалі фільми варто дивитися на телевізорах. І тут такий нюанс що фулхд реально має значення на діагоналях від 40 і більше дюймів(так само як ріпи більше 10-15 гб). Я наприклад не бачу особливої різниці між 720 і 1080 на свому 42 однаково добре. Більше того на норм теліку із хорошими технологіями обробки навіть ріпи на 1-2 гб диляться добре.
Згідний! Також на 40" дивлюсь прості ріпи 1-2 гб і навіть дуже нічого!
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 11:48 #1612141   #12
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Чому фільми варто дивитися на телевізорах? Та тому, що картинка йде набагато плавніше на телевізорі з частотою зміни кадрів у 200 герц, чим на моніторі з 60. Це помітно в динамічних сценах. Більше деталей.

А по темі: то фільми інколи качаю в 720р, інколи в 1080, а мультики (сучасні, з афігєнною графою) то тільки в 1080р. Сідаю зразу біля моніка і насолоджуюсь. Якщо є фільми на півтора-два гіга - то треба йти і дивитися з ліжка в другому кінці кімнати. І все одно помітно що якість фігова. ХД телека нажаль немає, зате монітор хороший на IPS панелі.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 13:04 #1612201   #13
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Може, хтось пояснить мені яку саме різницю в якості вони бачать? В мене для прикладу на діагоналі 50, без жодних натяків на квадрати показує звичайні ДВД-ріпи по 1,3 Гб, то в чому саме полягатиме різниця? А то ж не витримаю піду куплю флешку на гектар 40 щоб подивитися (цікаво, а ДВД-плеєр такі розміри флешок підтримує?)
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 13:19 #1612206   #14
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Більше того на норм теліку із хорошими технологіями обробки навіть ріпи на 1-2 гб диляться добре.
Також це замітив на своєму тв, якісний ріп на 1.36гб, показує на порядок краще ніж на моніторі.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Може, хтось пояснить мені яку саме різницю в якості вони бачать? В мене для прикладу на діагоналі 50, без жодних натяків на квадрати показує звичайні ДВД-ріпи по 1,3 Гб, то в чому саме полягатиме різниця? А то ж не витримаю піду куплю флешку на гектар 40 щоб подивитися (цікаво, а ДВД-плеєр такі розміри флешок підтримує?)
Різниця колосальна, Тут справа в кількості кадрів, в кольоропередачі і т.д.
Який в тебе тв?

Востаннє редагував Sten1: 27.03.2011 о 13:19. Причина: Пізніше додано
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 16:05 #1612307   #15
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Чому фільми варто дивитися на телевізорах? Та тому, що картинка йде набагато плавніше на телевізорі з частотою зміни кадрів у 200 герц, чим на моніторі з 60. Це помітно в динамічних сценах. Більше деталей.
ну взагалі то що там що там кадрів 60 (50 в залежності від формату) а в фільмах взагалі 24 може бути. То про що ти говориш в телевізорах це цифрова технологія що вставляє проміжні ( зроблені за рахунок інтерполяцій між двома сусідніми (іх може бути від 1 до Х )) кадри. Відповідно із самим зображенням воно нічого не робить. А от з карцінкою що показує може бути різня х-рня. Цифрові артефакти і тп. І тому ці технології обробки приходиться відрубати. І про справжніх 200 кадрів мови там не йде. І не варто порівнювати комп'ютерні монітори і тв. Вони призначені для різних цілей.

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Може, хтось пояснить мені яку саме різницю в якості вони бачать? В мене для прикладу на діагоналі 50, без жодних натяків на квадрати показує звичайні ДВД-ріпи по 1,3 Гб, то в чому саме полягатиме різниця? А то ж не витримаю піду куплю флешку на гектар 40 щоб подивитися (цікаво, а ДВД-плеєр такі розміри флешок підтримує?)
Ну якщо телік підтримує хоча б 720р то зміст взяти об'ємну флешку (але з чого дивитися то ще таке питання, можливо двд і проканає але навряд якщо старий) на 32 гб щоб можна було дивитися ріпи 720 р (обьємом 4-10 гб) різниця таки буде відчутна. Можливо в якості джерела юзати комп (ноут) або спец плеєр (коштує в районі 100 уё +-).
Кубіків немає через те що технології кодування значно покращилися. Малий розмір може позначатися в розмитості зображення, артефактах і тп.
Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Різниця колосальна, Тут справа в кількості кадрів, в кольоропередачі і т.д.
Який в тебе тв?
Різниця може бути колосальна. Але різниця в компресії і алгоритмах кодування(дуже часто прогресивний ріп виграє в припустимо незжатого двд). Про кількість кадрів поржав! Вона всюди лишається однаковою!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 16:48 #1612340   #16
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Дивлюсь, переважно чисті Blu-ray, з усіма додатками ... щоправда реліз на блурей часто буває набагато пізніше ніж ДВД =(
Доречі кому цікаво то хороший трекер з блюрами http://bluebird-hd.org/
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (27.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 21:38 #1612562   #17
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Можливо в якості джерела юзати комп (ноут) або спец плеєр (коштує в районі 100 уё +-).
Якби ж то можна було до нього підключити ноут, то і питань таких би не виникало, а так телевізор трохи "старий" 2008 року (правда юзається зовсім не давно, це в мене просто переїзд на три роки затягнувся), і в нього нема функції панелі. Чи є якісь інші способи його підключити?
А на рахунок спец-плеєрів, я в курсі, НD-вони кажись називаються, але просто не дуже спішу з покупкою бо тільки близько місяця назад взнав про їх існування, та й дорого ще зараз як на мене віддати 200 у.о.за коробочку в яку ще й вінт купляти потрібно, так що з цим вирішив почекати мінімум до літа, а то й далі, щоб вони трохи удосконалились і функцій потрібних попіднабрались.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
н
Ну якщо телік підтримує хоча б 720р то зміст взяти об'ємну флешку (але з чого дивитися то ще таке питання, можливо двд і проканає але навряд якщо старий) на 32 гб щоб можна було дивитися ріпи 720 р (обьємом 4-10 гб) різниця таки буде відчутна.
Не знаю толком що таке підтримка 720 р,але в курсі що багато що залежить від телевізора, колись скачав "2012" в якомусь ДВД-9 форматі, то на тещіній 42-йці Елетрон в той час дивився його з чорними полосами по краях, інакше ну дуже розтягувало зображення, як же я здивувався коли спробував на смоєму панасоніку перший раз звичайний ріп і отримав ідеальне (на мій не дуже вибагливий погляд) зображення на весь екран.

Додано через 1 хвилину
Доречі, якщо в темі вже заговорили за телевізори, ніхто не знає чому на плазмі час від часу може з'являтися вертикальна полоса якогось певного кольору?

Востаннє редагував Kija: 27.03.2011 о 21:38. Причина: Пізніше додано
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 21:52 #1612579   #18
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Якби ж то можна було до нього підключити ноут, то і питань таких би не виникало, а так телевізор трохи "старий" 2008 року (правда юзається зовсім не давно, це в мене просто переїзд на три роки затягнувся), і в нього нема функції панелі. Чи є якісь інші способи його підключити?
А на рахунок спец-плеєрів, я в курсі, НD-вони кажись називаються, але просто не дуже спішу з покупкою бо тільки близько місяця назад взнав про їх існування, та й дорого ще зараз як на мене віддати 200 у.о.за коробочку в яку ще й вінт купляти потрібно, так що з цим вирішив почекати мінімум до літа, а то й далі, щоб вони трохи удосконалились і функцій потрібних попіднабрались.
Не знаю толком що таке підтримка 720 р,але в курсі що багато що залежить від телевізора, колись скачав "2012" в якомусь ДВД-9 форматі, то на тещіній 42-йці Елетрон в той час дивився його з чорними полосами по краях, інакше ну дуже розтягувало зображення, як же я здивувався коли спробував на смоєму панасоніку перший раз звичайний ріп і отримав ідеальне (на мій не дуже вибагливий погляд) зображення на весь екран.

Додано через 1 хвилину
Доречі, якщо в темі вже заговорили за телевізори, ніхто не знає чому на плазмі час від часу може з'являтися вертикальна полоса якогось певного кольору?
ну екстрасенсів тут немає. і вгадати що підтримує а що не підтримує твоя плазма неможливо. по ідеї 2008 рік то не так вже і давно і хочаб д-суб (стандартний вга) має бути а може і хдмі. По ідеї любий цифровий телік може пахати в якості монітора.
Ну з джерелом рішай сам, але тут діло таке. Можна чекати дуже довго...
720р це формат зображення а саме зображення має розрішення 1280х720. тобто для рідної підтримки плазма має мати значок HD READY
Полоси можуть бути зумовлені ефектом памяті (вигорання) плазми (Краще погугли) якщо коротко із за особливостей технології якщо якесь зображення статичне довго виводити на плазму, певні частини зображення що мали однаковий кольор будуть відрізняти по відтінках. На нових плазмах ефект слабо виражений, на старих може бути кака (в теорії).
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 22:06 #1612591   #19
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ну екстрасенсів тут немає. і вгадати що підтримує а що не підтримує твоя плазма неможливо. по ідеї 2008 рік то не так вже і давно і хочаб д-суб (стандартний вга) має бути а може і хдмі. По ідеї любий цифровий телік може пахати в якості монітора.
Та ХДМІ в мене є, є причому аж два Через нього і двд-шник під'єднаний бо через тюльпан моментами квадратить. А що через нього можна підключити телевізор до компа? Бо в мене недавно знайомий якраз брав, то на скільки я в курсі щоб підключити до компа там має бути вихід спеціальний такого ж роду як на системнику. А як це зробити через ХДМІ?
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 22:19 #1612605   #20
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Ви дивитесь відео у HD?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Та ХДМІ в мене є, є причому аж два Через нього і двд-шник під'єднаний бо через тюльпан моментами квадратить. А що через нього можна підключити телевізор до компа? Бо в мене недавно знайомий якраз брав, то на скільки я в курсі щоб підключити до компа там має бути вихід спеціальний такого ж роду як на системнику. А як це зробити через ХДМІ?
ну хдмі то що твій ДВІ. якщо в компі(ноуті) є вихід хдмі то все просто купляєш кабель ХДМІ і під"єднуєш (Але роби то все на виключених приладах). Якщо є тільки ДВІ то потрібен перехідних (він по ідеї не дорогий) або кабель дві-хдмі (такі мають бути в продажі). Далі все як написано спочатку. під'єднав, вибрав вхід і балдієш (тільки на компі тре налаштувати вихід).
Якщо комп старий і має тільки ВГА то тут хз. хіба що знайдеш якийсь перехідник вга -хдмі.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kija (27.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:02.