Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2011, 18:02 #1590180   #121
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Мене шось САУ вперла трохи. Качаю як другого танка.
Хотів спитати, яка різниця між САУ і ПТ-САУ?
САУ, то артилерія, яка стоїть собі в 1 кінці карти і валить танки в другому кінці.
А ПТ-САУ - протитанкова установка, яка має досить потужну пушку, але обмежений обзор. На великий кут вона повертається цілим корпусом, із-за чого сильно збивається наведення прицілу. Але має переваги, над іншими танками - потужна пушка і великий бонус до маскіровки. Інколи вона може дуже близько під'їхати, а ти її не побачиш, чи стріляти з далекої відстані і залишатися непомітною. В основному ними грають ті люди, які віддають перевагу сидіння в кущах, такі собі снайпери.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (28.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 06:52 #1590567   #122
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
маленький нюанс по прокачуванню...
не ставте на танки саму найпотужнішу зброю...наприклад якщо є рівень 2 і3 а по параметрам вони майже ті самі..беріть нижчого рівня...тоді вас по балансу будуть кидати до танків з тою самою зброєю.... а то деколи на А20 приходиться воювати з важкими танками...коли кидаю меншу пушку..то по стартовій таблиці завжди зверху.. досвід за збиття менший, але за рахунок того, що завжди, більше фрагів, живий і виграю... то тіко в плюс
да ну, це лажа. Завжди треба ставити максимальний еквіп на техніку. Тоді будуть шаснси щось порішати в бою. Про А-20 - то його роль на полі бої в грі з тяжами високого лвл - засвітка чужої арти, і підсвітка цілей для власної артилерії. Він не повинен їздити і при таких розкладах когось пробувати вбити.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 10:22 #1590751   #123
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

якшо в тебе все 4-го рівня а шось 5-го то чогось більше тебе кидають до 5-левела танків але ти там мало шо порішаєш рацією 5-го левела а постріляти теж хоцца, тому думаю якшо хоч постріляти і навчитись стріляти - тре ставити нижчий левел пушки чи рації і їздити з собі подібними а не світлякувати 10 ігор з 12-ти
п.с. світити в мене є наприклад лео і рись - вони для цього і створені шоб гасати і світити + завжди стараюсь 1-2 арти забрати з собою .. живеш в ігрі хвилини 2-3, мардер - заробляти гроші для прокачки сушки, екіпажів та хетцера... екіпаж всьо рішає. машина вже нормально поводиться при 100% екіпажі

Востаннє редагував Black-Raven: 01.03.2011 о 10:27.
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 11:39 #1590829   #124
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
якшо в тебе все 4-го рівня а шось 5-го то чогось більше тебе кидають до 5-левела танків але ти там мало шо порішаєш рацією 5-го левела а постріляти теж хоцца, тому думаю якшо хоч постріляти і навчитись стріляти - тре ставити нижчий левел пушки чи рації і їздити з собі подібними а не світлякувати 10 ігор з 12-ти
п.с. світити в мене є наприклад лео і рись - вони для цього і створені шоб гасати і світити + завжди стараюсь 1-2 арти забрати з собою .. живеш в ігрі хвилини 2-3, мардер - заробляти гроші для прокачки сушки, екіпажів та хетцера... екіпаж всьо рішає. машина вже нормально поводиться при 100% екіпажі
+1 чи -1 лвл - немає такої значної різниці по кому стріляти. Головна задача - нанести найбільше дамагу, щоб тобі в результаті більше опиту і більше кредитів. Як ти плануєш набивати собі і опит і креди на слабшій конфігурації танка?? ЦЕ буде значно довше. Тим більше балансеру пофіг, яку ти пушку надів, він балансить по вазі танка, яка не враховує вагу комплектуючих запчастин. Ось так.

Ось джерело - http://forum.worldoftanks.ru/index.p...B2%D0%B5%D1%81
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 15:26 #1591041   #125
Magnusimich
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

хто тут з присутніх лупиться в танки через ділайнс? цікаво,бо шось сталось з ігрою, танки зависають,пінг стрибає...хоча почалось приблизно тиждень назад...я хочу просто перед тим як дзвонити туди,взнати чи є ще у когось така проблема з юзерів ділайнса!?
Magnusimich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 17:44 #1591175   #126
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

У мене Аляска.нет. Пінг менший за 150 не буває.
Як правило, 200-250
Починаю задумуватися, щоб заьити на гру. Ібо грати нереально
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 22:18 #1591474   #127
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
а мож в людей пінг фіговий?
скоріш за все криві руки так як це не було одиничним випадком, лео дуже жива та подвижна машинка з топ екіпажем)
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 07:10 #1591575   #128
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

інет від Київстар. Пінг від 80 до 100. Часом до 120 стрибає, але не часто. Від ОГО було раніше - то там пінг троха гірший був - 120 в середньому і чуток вище.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 15:11 #1592031   #129
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

в когось конектиться? а то хотів поїздити і шось не можу зайти.
Speller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 15:41 #1592058   #130
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Speller Переглянути допис
в когось конектиться? а то хотів поїздити і шось не можу зайти.
та сьогодні профілактичні роботи десь до 16.30 по Києву....
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Speller (02.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 15:49 #1592066   #131
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

вже все працює
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 15:53 #1592073   #132
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

хто прокачається до 7 лвл техніки (5 лвл арта) і буде мат бажання розвиватись далі граючи у взводах, а згодом і у ротах - запрошую до нашого українського клану. Подробиці - http://wot-1-ilu.clan.su/index/vstup_do_klanu/0-13
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 16:09 #1592098   #133
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

після їхніх профілактик лагати стало нестерпно. всі в чятіку жаліються.
почекаю кращих часів.
Speller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 20:58 #1592366   #134
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
+1 чи -1 лвл - немає такої значної різниці по кому стріляти. Головна задача - нанести найбільше дамагу, щоб тобі в результаті більше опиту і більше кредитів. Як ти плануєш набивати собі і опит і креди на слабшій конфігурації танка?? ЦЕ буде значно довше. Тим більше балансеру пофіг, яку ти пушку надів, він балансить по вазі танка, яка не враховує вагу комплектуючих запчастин. Ось так.

Ось джерело - http://forum.worldoftanks.ru/index.p...B2%D0%B5%D1%81
хер то правда
я вон на су-26 ставлю меншу пушку то і граю з а20 б7...а ставлю круче то одні важкі..і як комар найслабша машина Т34...

Востаннє редагував mZiG: 02.03.2011 о 21:13.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 06:56 #1592548   #135
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Speller Переглянути допис
після їхніх профілактик лагати стало нестерпно. всі в чятіку жаліються.
почекаю кращих часів.
оперативно фіксять. Мабуть саме такі профілактики вміють проводити тільки у нас на пост-радянському просторі. Вчора вже десь близько 10-ї були пофіксили остаточно після рестарту сервера. Але потім невеличкі лаги повернулись. Згодом просто відрубали сервак. Так я і не дочекався і пішов спати в 23 год десь. Думаю сьогодні вже все буде ок.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
хер то правда
я вон на су-26 ставлю меншу пушку то і граю з а20 б7...а ставлю круче то одні важкі..і як комар найслабша машина Т34...
тобі просто так попадає. Зрештою не бачу сенсу кататись на техніці з хреновим конфігом.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 10:04 #1592672   #136
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
хер то правда
я вон на су-26 ставлю меншу пушку то і граю з а20 б7...а ставлю круче то одні важкі..і як комар найслабша машина Т34...
всі з цим стикаються) наприклад якби ти раніше грав на хетцері то просто би зажимав вперед і світив пт сау ворогів так як ця ПТ просто кака.
Стоковий тигр також жахливий танк і кидає його ніяк не наверх списку, є просто такі танки на яких треба відмучитися)))
А про топ пухи... Регмен правильно казав треба качати на максимум все і різницю зразу бачиш.
На Коте є велика різниця між другою та третьою гарматою за 46 к досвіду
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 12:17 #1592792   #137
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Друзі подскажіть! З цими параметрами машинки гра повинна іти чи ні??
А то в мене слайдами

skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 13:03 #1592827   #138
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
Друзі подскажіть! З цими параметрами машинки гра повинна іти чи ні??
А то в мене слайдами

мда, процик не дуже, ОЗУ хватає. Цікаво відео яке?? Ще й віста сама по собі хаває круто. Я би порадив поставити ХР і спробувати. Теоретично мало би жвавіше йти. З внутріігроваими настройками експенриментував??
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 13:50 #1592880   #139
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Вапрос ... на мардері 100% прокачаний екіпаж + вже десь 50% прокачаний в них камуфляж ... якщо я захочу їх пересадити в наступний танчик ... хетцер ... воно за 20000 зібє мені їх до 75% і фігзна шо буде зі спеціалізаціями чи як?
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 17:51 #1593088   #140
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
Вапрос ... на мардері 100% прокачаний екіпаж + вже десь 50% прокачаний в них камуфляж ... якщо я захочу їх пересадити в наступний танчик ... хетцер ... воно за 20000 зібє мені їх до 75% і фігзна шо буде зі спеціалізаціями чи як?
Думаю вміння пропадуть, бо вони діють тільки якщо екіпаж 100%. А за срібло прокачка екіпажа понизиться.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:37.