Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Результати опитування: Чи пройдуть ФК Карпати у наступний кваліфайраунд Ліги Європи
ТАК 18 85.71%
НІ 3 14.29%
Голосували: 21. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2010, 19:57 #1407054   #21
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Україна є набагато краща
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2010, 21:18 #1407171   #22
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

pigovich
Ну судячи по ціні, яку треба викласти щоб поїхати на матч, це досить таки нормально, і не дорого. Тільки сектор не дуже хороший, мені здається вже краще трохи більше заплатити за білет, і дивитись матч наприклад з сьомого сектора. Хоча це ваше діло.

Від мене ще два питання.
Скільки людей вміщаю бус, і чи плануєте поїздку на інші матчі ЛЄ, або чемпіонату України...
Torres зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pigovich (20.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2010, 22:03 #1407233   #23
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Цитата:
Допис від Torres Переглянути допис
pigovich
Ну судячи по ціні, яку треба викласти щоб поїхати на матч, це досить таки нормально, і не дорого. Тільки сектор не дуже хороший, мені здається вже краще трохи більше заплатити за білет, і дивитись матч наприклад з сьомого сектора. Хоча це ваше діло.

Від мене ще два питання.
Скільки людей вміщаю бус, і чи плануєте поїздку на інші матчі ЛЄ, або чемпіонату України...
бус вміщує 18 чол. але це не проблема можна ще й другий організувати, на наступний тур ЛЄ вже запланована поїздка, а взагалі все залежить від нас всіх, які матчі Ми хочемо бачити...і треба щоб було мінімум 16 чол. щоб тур відбувся, що до іншого сектора, проблем нема тільки треба раніше вирішувати, тому що в Львові ажіотаж з білетами на ключові матчі...будь-ласка всі хто бажає щось сказати, пишіть і дзвоніть, я хочу щоб виграли всі...чекаю ..

Додано через 3 хвилини
Нова запасна форма ФК Карпат у кольорах національно визвольного руху
Напередодні відкриття футбольного сезону у Львові гравці «Карпат» поповнили свій гардероб новою колекцією форми. Запасним комплектом команди стане смугаста червоно-чорна форма виробництва іспанської компанії «Joma».
Як виглядатиме запасний комплект форми «Карпат» у новому сезоні – журналістам продемонстрували футболісти команди, гравці збірної України Артем Федецький та Ігор Худоб`як.

«Вибір саме таких кольорів форми - своєрідний реверанс у бік кольористики національно-визвольного руху за свободу України, який очолював Герой України Степан Бандера, - розповів керівник Інформаційного центру ФК «Карпати» Данило Нікуленко. - Загальновідомо, що уболівальники «Карпат» шанують славне минуле свого краю, тож недаремно ця пошана знайшла своє відображення у новій формі провідної команди регіону.

По-друге, червона-чорна форма є логічним продовженням повернення «Карпат» до своїх традицій. Як відомо, півтора роки тому клуб на прохання уболівальників повернув команді легендарну смугасту зелено-білу форму. Тепер прийшла черга форми червоно-чорної, в якій карпатівці виступали у сезонах 1996-1997 років. До речі, саме у червоно-чорних кольорах карпатівці грали і в фіналі Кубка України 1999 року.

Востаннє редагував pigovich: 20.07.2010 о 22:03. Причина: Пізніше додано
pigovich зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Torres (20.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2010, 12:37 #1408650   #24
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Онлайн-репортаж зі Львова пред матчем ЛЄ Карпати-Рейк"явік
Привіт ще раз всім! я Андрій Пігович (user Lj, twitter, skype=pigovich). я зараз знаходжуся у Львові (це дійсно правда, а то всі думають що я забрихався))), буду сьогодні вашим кореспондентом. Буду дописувати як найчастіше. Отже сьогодні 22 липня перший, історичний матч ФК Карпати у ЛЄ на домашньому стадіоні Україна. Бачимо у Львові багато реклами цього матчу. Зараз ще ранній час і фанатів футболу ще не видно, поки що...йдем пити чай...далі буде...

Додано через 1 годину 7 хвилин
Незважаючи на рахунок першого матчу між Карпатами і Рейкявіком 3-0, ажіотаж на квитки на другий матч присутній, про це свідчить той факт що я щойно мав ще 10 квитків на сьгоднішній матч і в мене іх всі вже купили!!!!

Додано через 53 хвилини
12,05
зараз задамо запитання вболівальникам ФК Карпати про сьгоднішній матч

12.30 інтерв"ю з вболівальником

на наші запитання відповідає вболівальник Карпат Назар Денисяк студетн університету ім. І Франка
Андрій: отже привіт. Перше запитання. чи ти давно вболіваєш за Карпати, і чи йдеш на сьогоднішній матч?
Назар: вболіваю вже приблизно 2 роки... так сьогодні йду..
Андрій: що очікуєш від сьгоднішньої гри, і як думаєш яку тактику обируть Карпати зважаючи на те що перший матч зіграли 3-0
Назар: ну думаю що Кононов дасть відпочити своїм основним гравцям і дасть змогу зіграти молодим!!! в Рейкявіка новий наставник і він може перебудувати свою гру..
Андрій: як думаєш чи витримають такий швидкий темп ігор львівська команда, адже у вже у неділю матч УПЛ, а на наступний четвер знову матч ЛЄ
Назар: ну не знаю..думаю витримають..це ж Леви
Андрій: і на кінець твій прогноз на матч і хто сьгодні заб'є
Назар: думаю що Карпати переможуть 2-1 і відзначиться Габовда та Федецький

Додано через 1 годину 36 хвилин
13.40
Обід
14,31 інтерв"ю з вболівальником
на мої запитання відповідає Олег Купець, студент
Андрій: отже Олег привіт ще раз. І перше запитання, чи йдеш ти сьогодні на матч і що очікуєш від цього історичного матчу?
Олег: Так, я йду сьогодні. Очікую звісно ж перемоги своєї улюбленої команди)
Андрій: як думаєш чи витримають такий темп ігор Карпати, адже у вихідні матч УПЛ, а через тиждень знов ЛЄ, Карпати в такому темпі раніше не грали???
Олег: Чому не грали? Грали! Кінцівка минулого сезону була теж щільною! На мою думку Кононов тренер мудрий, він буде робити все щоб гравці у кожному матчі були фізично свіжимо!
14,48 Інтерв"ю з вболівальником з Тернополя
16.10
неможу вийти нізким на контакт з Тернополя, дуже хочеться почути і думку Тернопільських фанів футболу, до матчу залишилося вже менше як 3 години напруга зростає, все більше серед народу чую розмови про Карпати і про сьгоднішній матч...
16.21
стало відомо що матч Карпати Рейкявік транслюватися по телебаченні небуде, слідкуйте за онлай трансляціями, пізніше викладу зсилки...
16,45 збираємось їхати на стадіон, треба ще і пива випити)))
17.23
Слідкуйте за онлайн трансляціями, я на стадіон, виходим на звязок після матчу близько 22,00
23.42
Карпати-Рейкявік 3-2. я після матчу, після атмосфери стадіону, просто захоплений і врвжений...як би там не було 5 голів побачив, зустрівся зі старими друзями... запрошую всіх Вас на наступний четвер у Львів, на третій відбірковий раунд ЛЄ, в якому зустрінуться Карпати-Зестофані(Грузія), будь ласка незволікайте хто хоче їхати передзвоніть 0977524961 поговоримо і вирішимо всі питання( в тому числі і про сектор), я хочу щоб ви приїхали і побачили все своїми очима...

Востаннє редагував pigovich: 22.07.2010 о 22:56. Причина: Пізніше додано
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2010, 09:53 #1409776   #25
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2010, 22:15 #1410273   #26
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Тур на матч Карпати -Зестафоні(Грузія) цікавий ролик!

Додано через 8 хвилин
Програма туру на матч Ліги Європи ФК Карпати-ФК Зестафоні (Грузія) 29 липня
1) Збір групи на Майдані Мистецтв 15,00-15,30
2) Виїзд з Тернополя 15,30
3) Приїзд у м. Львів ст. Україна 18,00
4) Вільний час 18,00-19,00
5) Матч Ліги Європи 19,00-21,00
6) Збір групи і виїзд у м. Тернопіль 21,00-21,30
7) Прибуття у м. Тернопіль, Майдан Мистецтв 23,30-0,00


Вартість туру лише 129 грн. (Квиток+переїзд) тел. для довідок 0977524961 є можливість замовити квитки і в будь-який сектор

Востаннє редагував pigovich: 23.07.2010 о 22:21. Причина: Пізніше додано
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2010, 09:43 #1410554   #27
Fanat
 
Аватар для Fanat
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Карпати полюбому пройдуть в груповий етап.....
Fanat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2010, 11:36 #1412835   #28
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Футбол придбав права на показ матчу Карпат!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 21:23 #1414630   #29
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Це добре, але знову не побачу матчу з участю Карпат, тому що "Футбол", в мене не показує
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 21:48 #1414670   #30
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Цитата:
Допис від Torres Переглянути допис
Це добре, але знову не побачу матчу з участю Карпат, тому що "Футбол", в мене не показує
http://footballua.tv/online
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Torres (28.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 14:26 #1415224   #31
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Інтерв"ю з експертом
Андрій Пігович: як ти думаєш чи витримають Карпати темп ігор завтра буде вже 3-а гра за 7 днів, раніше Карпати так часто неграли
Андрій Кенийз: На мою думку, це лише початок сезону, команда пройшла кілька етапів підготовки до нього, тому на даний час команда точно витримує фізично, а ще й минулого четверга, в матчі з ісландцями, грали футболісти які не мали ігрової практики перед цим. Однак, я думаю, що цей темп , 2 гри щотижня дастся взнаки тижні через 3-4 для Карпат.
Андрій Пігович:яку тактику Кононов завтра застосує, на твою думку, і хто завтра буде точно грати в основі..
Андрій Кенийз: Думаю наставник Карпат не здивує якоюсь іншою тактичною побудовою і зіграє в звичні 4-3-3. Хто точно вийде, ну впринципі на мою думку склад буде таким: капітан Тлумак займе місце в воротах, захист справа наліво виглядатиме так збірник Федецький - Тубіч,Мілошевіч - Ощипко. Опорний Годвін, більш спрямовані на атаку Ткачук та Худобяк, ну і тріо гравців атаки, Кожанов та Гурулі на флангах, якими вони скоріш за все мінятимуться під час матчу, та центрфорвард Роша Батіста. Чому саме Гурулі? тому що він грузин та й місто Зестафоні йому не чуже, й сезон почав доволі непогано.
Андрій Пігович: Згідний з тобою, Гурулі в останніх матчах престойно виглядав, як на рахунок братів Баранців, хтось з них завтра вийде на поле? І як ти взагалі оцінюєш їхній перехід у Карпати, чи цей перехід піде їм на користь?
Андрій Кенийз: Якщо й вийде .то напевно лише хтось один, і то на заміну, замінивши Ткачука або ще когось. моя думка шо їм буде досить важко але якшо ввійдуть в ртим команди то все можливо, хоча конкуренція ще та, тим більше всі чекають на одуження Олега Голодюку з нетерпінням.
Андрій Пігович: давай перейдемо до прогнозів, який рахунок нас завтра чекає, і як далеко у ЛЕ можуть зайти Карпати?
Андрій Кенийз: Якщо дивитися реально на речі , то вихід в груповий етап Ліги Європи для львівських Карпат стане величезнимс успіхом, але щоб туди пройти треба буде зробити великий об'єм роботи всьому колективу команди і гравцям , і тренерам, і спеціалісстам по відновленню гравців. але спочатку треба пройти грузинський бар'єр у вигляді міцного Зестафоні, що Карпати малиб зробити без особливих проблем, але далі, зо далі, наскільки я розумію в 4 кваліфай раунді Карпати будуть однозначно несіяними. а в цьому розіграші Ліги Європи багато сильних клубів, ось тільки завтра вже вступають в боротьбу такі команди як Ліверпуль, Ювенту та Штутгарт. а ще багато сильних, + команди які вилетять з Ліги Чемпіонів. отж у випадку вдалого протистояння з Зестафоні, у Львів мав б приїхати сильний суперник високо європейського рівня.
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2010, 20:30 #1420852   #32
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Канал Футбол покаже матч Карпати-Зестафоні
Щойно стало відомо, що канал «Футбол» досяг домовленості з грузинським клубом щодо показу на території України у прямій трансляції матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Зестафоні» – «Карпати». Поєдинок, нагадаємо, відбудеться у четвер, 5 серпня, о 19:00 за київським часом.

Додано через 8 годин 33 хвилини

Зсилка на онлайн ТВ трансляцію на каналі Футбол http://footballua.tv/ua/online/


Додано через 2 години 24 хвилини
Зестафоні-Карпати 1-0. Карпати виходять у раун Плей-офф. Тур на Лігу Європи Раунд Плей-офф. Чекаємо суперника!

Востаннє редагував pigovich: 05.08.2010 о 20:30. Причина: Пізніше додано
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2010, 13:40 #1421966   #33
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

на Карпати- Галатасарай буде організовуватись виїзд ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2010, 15:05 #1423384   #34
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Галатсарай, холєра я б поїхав!
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2010, 15:22 #1425131   #35
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Карпати-Галатасарай. Роксолана. Дуже непередбачуваний рекламний ролик від pi)advertising для pi)tour

Програма туру на матч Ліги Європи Карпати-Галатасарай 26 серпня
1) Збір групи на Майдані Мистецтв 17,00-17,30
2) Виїзд з Тернополя 17,30
3) Приїзд у м. Львів ст. Україна 20,00
4) Вільний час 20,00-21,30
5) Матч Ліги Європи 21,45-23,45
6) Збір групи і виїзд у м. Тернопіль 23,45-00.00
7) Прибуття у м. Тернопіль, Майдан Мистецтв 02.00-02.30


Вартість туру лише 159 грн. (Квиток+переїзд) тел. для довідок 0977524961 можливі сектори 3, 4, 5, 10, 11, 12, 19, 20, 21, 26, 27, 28

Востаннє редагував pigovich: 19.08.2010 о 10:21.
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2010, 10:12 #1432460   #36
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Матч Галатасарай-Карпати покаже канал ICTV о 21,00.
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2010, 22:12 #1433032   #37
pigovich
 
Аватар для pigovich
Типово Відповідь: ФК Карпати у Лізі Європи. акція-тур "Наш сектор"!!!

Галатасарай-Карпати 2-2, матч відповідь у Львові буде надцікавий
pigovich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:25.