Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2016, 16:45 #2621882   #4461
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Мы не об имени Сына ведём разговор, а о имени Отца. У Отца нет имени Иегова. Вы произносите ни кому не известное имя и не известно какому богу поклоняетесь. Идолопоклонники.
--А у Ісуса Христа є ім'я?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 19:04 #2621905   #4462
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А у Ісуса Христа є ім'я?
Мы сейчас разбираем имя Отца, а не Сына.
Согласны, что имени "Иегова" нет ни в ВЗ, ни в НЗ?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 19:17 #2621908   #4463
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Мы сейчас разбираем имя Отца, а не Сына.
Согласны, что имени "Иегова" нет ни в ВЗ, ни в НЗ?
--А ви хоч знаєте, що ім'я Ісус означає? І яку вимову, ім'я Ісус, має на єврейській мові?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 20:09 #2621918   #4464
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А ви хоч знаєте, що ім'я Ісус означає? І яку вимову, ім'я Ісус, має на єврейській мові?
Согласны, что имени "Иегова" нет ни в ВЗ, ни в НЗ?

Я согласен!
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 20:18 #2621925   #4465
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Согласны, что имени "Иегова" нет ни в ВЗ, ни в НЗ?

Я согласен!
--На здоров'я.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 20:46 #2621932   #4466
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--На здоров'я.
По глазам вижу, что и вы согласны, но только стесняетесь признаться.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 20:50 #2621933   #4467
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
По глазам вижу, что и вы согласны, но только стесняетесь признаться.
--Ви, що - Екстрасенс?
Ви що не знаєте, що Екстрасенси Царства Божого не наслідують.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 22:30 #2621948   #4468
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А Ви це саме прочитайте в точнішому перекладі, щоб Бог не намащував Бога.
--- Щось ви боїтесь цитувати той "точніший переклад" в своїх дописах, мабуть не настільки він точний, що його тримаєте на своїм зомб-ресурсі прикриваючись авторськими правами ......

Цитата Щоб не було engar похвалив engara, або engar любить сам себе- engara. Ну це так, щоб на тверезу голову вірити, щоб в очах не двоїлось і не трійцілось.
---- уважно прочитайте, що зробив Син і як звертався Отець до Нього і як до анголів

....Кому з Анголів Він промовив коли (тобто жодному з анголів): Сядь праворуч Мене
....Кому з Анголів Він промовив коли (тобто жодному з анголів): Сядь праворуч Мене
....А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку;
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2016, 06:36 #2621972   #4469
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- Щось ви боїтесь цитувати той "точніший переклад" в своїх дописах, мабуть не настільки він точний, що його тримаєте на своїм зомб-ресурсі прикриваючись авторськими правами ......

---- уважно прочитайте, що зробив Син і як звертався Отець до Нього і як до анголів

....Кому з Анголів Він промовив коли (тобто жодному з анголів): Сядь праворуч Мене
....Кому з Анголів Він промовив коли (тобто жодному з анголів): Сядь праворуч Мене
....А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку;
--Про що мова? Якщо про Трійцю, то Енгаре, можете мені пояснити, що це таке?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2016, 07:37 #2621975   #4470
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви, що - Екстрасенс?
Ви що не знаєте, що Екстрасенси Царства Божого не наслідують.
Разве только экстрасенсы по глазам могут определять настроение человека?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2016, 20:38 #2622126   #4471
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Разве только экстрасенсы по глазам могут определять настроение человека?
--А що, ще й ви?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2016, 22:52 #2622154   #4472
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Про що мова? Якщо про Трійцю, то Енгаре, можете мені пояснити, що це таке?
--- вам це пояснити? Це все одно, що на Nokia 252 завантажити HD video.


--- що ж читайте ..........

Свідки Єгови заперечують основоположні вчення Біблії

ОРГАНІЗАЦІЯ СВІДКІВ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЄ, ЩО ІСУС ХРИСТОС – БОГ. Навпаки, вони називають Христа творінням, ангелом.
Однак Біблія чітко стверджує, що Ісус Христос, Син – Бог. Наприклад, у Посланні до євреїв сказано: "А про Сина: "Престол Твій, о Боже, навік віку". На це вказують й інші вірші: Івана 1:1, 14; 20:26-28; Дії 20:28, Римлян 9:5; Євреїв 1:3, 8-9; 2 Петра 1:1.
СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ТІЛЕСНЕ ВОСКРЕСІННЯ ІСУСА ХРИСТА. Навпаки, вони вчать, що Бог Отець знищив тіло Ісуса. В одній з їхніх офіційних публікацій написано: "Що ж сталось з Ісусовим тілом? … Єгова вважав потрібним забрати Ісусове тіло, так як Він забрав Мойсеєве" (Ви можете жити вічно в Раю на землі, с. 144).
Однак у Біблії чітко сказано, що тіло Ісуса Христа повернулося до життя, наприклад, в Євангелії від Луки 24:39: "Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, – це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, – бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю". Див. також Івана 2:19-21; Івана 20:26-28; 1 Коринтян 15:6, 14.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО СВЯТИЙ ДУХ – БОГ. Навпаки, вони вчать, що Святий Дух являє собою безособову силу, на кшталт електричного струму.


Однак у Біблії чітко сказано, що святий Дух – Бог, Дії 5:3-4: "І промовив Петро: "Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав? … Ти не людям неправду сказав, але Богові!" Див. також Івана 14:16, 17; 16:13-15; Римлян 8:26-27; 2 Коринтян 3:6, 17-18; Ефесян 4:30.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО СПАСІННЯ – БОЖИЙ ДАР, ЯКИЙ МИ НЕ МОЖЕМО АНІ ЗАРОБИТИ, АНІ ЗАСЛУЖИТИ. Навпаки, вони вчать, що уникнути суду можна, лише вступивши до організації Свідків Єгови та працюючи на неї.

Однак у Біблії чітко сказано, що спасіння неможливо заробити, але можна отримати як дар від Бога, Ефесян 2:8-9: "Бо спасенні ви благодаттю через віру, а це не від вас, то – дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився". Див. також Римлян 4:1-4; Галатів 2:16; Титу 3:5.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО НА ГРІШНИКІВ ЧЕКАЄ ВІЧНЕ ПОКАРАННЯ. Навпаки, вони вчать, що всіх неправедних людей буде знищено, і у момент смерті вони припинять своє існування.
Однак у Біблії чітко сказано про вічне покарання грішників, Матвія 25:41, 46: "Тоді скаже й тим, хто ліворуч: "Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований". …І ці підуть на вічную муку, а праведники – на вічне життя". Див. також Матвія 18:8; 2 Солунян 1:8-9; Об’явлення 14:10, 11; 20:10, 15.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО У ЛЮДИНИ Є ДУХ, КОТРИЙ ПРОДОВЖУЄ ІСНУВАТИ ПІСЛЯ СМЕРТІ ТІЛА. Навпаки, вони вчать, що життя людини, як і життя тварини, припиняється у момент смерті.
Однак у Біблії чітко сказано, що людський дух продовжує свідоме існування після смерті, 2 Коринтян 5:8: "ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа". Див. також Луки 16:19-31; Филип’ян 1:23-24; Об’явлення 6:9-11.
СВІДКИ ЄГОВИ ВЧАТЬ, ЩО ВІЧНЕ ЖИТТЯ В ПРИСУТНОСТІ БОЖІЙ ОТРИМАЮТЬ ЛИШЕ НЕБАГАТО ВИБРАНИХ ЛЮДЕЙ. Вони стверджують, що тільки 144000 вибраних Свідків Єгови можуть народитися згори і вічно жити з Богом на небесах. Решта Свідків Єгови залишаться на землі.
Однак у Біблії чітко сказано, що всі, хто повірили в Ісуса Христа, матимуть життя вічне у Божій присутності. Біблія описує цих людей як "великий натовп", Об'явлення 7:9, 15: "Потому я глянув, – і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем… вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать". Див. також Івана 3:15; 5:24; 12:26; Ефесян 2:19; Филип’ян 3:20; Колосян 3:1; Євреїв 3:1; 12:22; 2 Петра 1:10,11.

СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ТРИЄДНІСТЬ БОГА (ТРІЙЦЮ) І ВВАЖАЮТЬ ВЧЕННЯ ПРО ТРІЙЦЮ ВИГАДКОЮ САТАНИ. Вони відкидають усі місця Писання, де йдеться про божественну природу Ісуса Христа і Святого Духа.
Однак у Біблії чітко сказано, що Син і Святий Дух, як і Отець, є Богом. Цей факт у поєднанні з тим, що, згідно з Писанням, є тільки один Бог (Ісая 34:10; 44:6, , а Ісус в Матвія 28:19-20 говорить про ім'я (одне) Отця, Сина і Святого Духа, доводить, що Бог є Трійця, одна Істота у трьох Особах.


Наскільки небезпечно довіряти організації, котра заперечує основоположні вчення Біблії?

1 Вартова башта (англ.) за 15 серпня 1968 року, с. 499; Служіння Царству (англ.) травень 1974 року, с. 3.
2 Час уже близький (англ.) 1906 року, с. 99, 101; Час уже близький (англ.) 1915 року, с. 99, 101; Pastor Russell's Sermons, 1917 edition, p. 676; Довершена таємниця (англ.) 1918 року, с. 404, 485; Вартова башта (англ.) за 1 вересня 1922 року, с. 262; Вартова башта (англ.) за 15 вересня 1945 року, с. 288; Мільйони, які тепер живуть, ніколи не помруть (англ.) 1920 року, с. 88-90.

http://www.jw.org.ua/index.php/106-%...BB%D1%96%D1%97

Востаннє редагував engar: 11.03.2016 о 22:59. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2016, 06:27 #2622188   #4473
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- вам це пояснити? Це все одно, що на Nokia 252 завантажити HD video.

--- що ж читайте ..........

Свідки Єгови заперечують основоположні вчення Біблії

ОРГАНІЗАЦІЯ СВІДКІВ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЄ, ЩО ІСУС ХРИСТОС – БОГ. Навпаки, вони називають Христа творінням, ангелом.
Однак Біблія чітко стверджує, що Ісус Христос, Син – Бог. Наприклад, у Посланні до євреїв сказано: "А про Сина: "Престол Твій, о Боже, навік віку". На це вказують й інші вірші: Івана 1:1, 14; 20:26-28; Дії 20:28, Римлян 9:5; Євреїв 1:3, 8-9; 2 Петра 1:1.
СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ТІЛЕСНЕ ВОСКРЕСІННЯ ІСУСА ХРИСТА. Навпаки, вони вчать, що Бог Отець знищив тіло Ісуса. В одній з їхніх офіційних публікацій написано: "Що ж сталось з Ісусовим тілом? … Єгова вважав потрібним забрати Ісусове тіло, так як Він забрав Мойсеєве" (Ви можете жити вічно в Раю на землі, с. 144).
Однак у Біблії чітко сказано, що тіло Ісуса Христа повернулося до життя, наприклад, в Євангелії від Луки 24:39: "Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, – це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, – бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю". Див. також Івана 2:19-21; Івана 20:26-28; 1 Коринтян 15:6, 14.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО СВЯТИЙ ДУХ – БОГ. Навпаки, вони вчать, що Святий Дух являє собою безособову силу, на кшталт електричного струму.


Однак у Біблії чітко сказано, що святий Дух – Бог, Дії 5:3-4: "І промовив Петро: "Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав? … Ти не людям неправду сказав, але Богові!" Див. також Івана 14:16, 17; 16:13-15; Римлян 8:26-27; 2 Коринтян 3:6, 17-18; Ефесян 4:30.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО СПАСІННЯ – БОЖИЙ ДАР, ЯКИЙ МИ НЕ МОЖЕМО АНІ ЗАРОБИТИ, АНІ ЗАСЛУЖИТИ. Навпаки, вони вчать, що уникнути суду можна, лише вступивши до організації Свідків Єгови та працюючи на неї.

Однак у Біблії чітко сказано, що спасіння неможливо заробити, але можна отримати як дар від Бога, Ефесян 2:8-9: "Бо спасенні ви благодаттю через віру, а це не від вас, то – дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився". Див. також Римлян 4:1-4; Галатів 2:16; Титу 3:5.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО НА ГРІШНИКІВ ЧЕКАЄ ВІЧНЕ ПОКАРАННЯ. Навпаки, вони вчать, що всіх неправедних людей буде знищено, і у момент смерті вони припинять своє існування.
Однак у Біблії чітко сказано про вічне покарання грішників, Матвія 25:41, 46: "Тоді скаже й тим, хто ліворуч: "Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований". …І ці підуть на вічную муку, а праведники – на вічне життя". Див. також Матвія 18:8; 2 Солунян 1:8-9; Об’явлення 14:10, 11; 20:10, 15.


СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ, ЩО У ЛЮДИНИ Є ДУХ, КОТРИЙ ПРОДОВЖУЄ ІСНУВАТИ ПІСЛЯ СМЕРТІ ТІЛА. Навпаки, вони вчать, що життя людини, як і життя тварини, припиняється у момент смерті.
Однак у Біблії чітко сказано, що людський дух продовжує свідоме існування після смерті, 2 Коринтян 5:8: "ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа". Див. також Луки 16:19-31; Филип’ян 1:23-24; Об’явлення 6:9-11.
СВІДКИ ЄГОВИ ВЧАТЬ, ЩО ВІЧНЕ ЖИТТЯ В ПРИСУТНОСТІ БОЖІЙ ОТРИМАЮТЬ ЛИШЕ НЕБАГАТО ВИБРАНИХ ЛЮДЕЙ. Вони стверджують, що тільки 144000 вибраних Свідків Єгови можуть народитися згори і вічно жити з Богом на небесах. Решта Свідків Єгови залишаться на землі.
Однак у Біблії чітко сказано, що всі, хто повірили в Ісуса Христа, матимуть життя вічне у Божій присутності. Біблія описує цих людей як "великий натовп", Об'явлення 7:9, 15: "Потому я глянув, – і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем… вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать". Див. також Івана 3:15; 5:24; 12:26; Ефесян 2:19; Филип’ян 3:20; Колосян 3:1; Євреїв 3:1; 12:22; 2 Петра 1:10,11.

СВІДКИ ЄГОВИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ТРИЄДНІСТЬ БОГА (ТРІЙЦЮ) І ВВАЖАЮТЬ ВЧЕННЯ ПРО ТРІЙЦЮ ВИГАДКОЮ САТАНИ. Вони відкидають усі місця Писання, де йдеться про божественну природу Ісуса Христа і Святого Духа.
Однак у Біблії чітко сказано, що Син і Святий Дух, як і Отець, є Богом. Цей факт у поєднанні з тим, що, згідно з Писанням, є тільки один Бог (Ісая 34:10; 44:6, , а Ісус в Матвія 28:19-20 говорить про ім'я (одне) Отця, Сина і Святого Духа, доводить, що Бог є Трійця, одна Істота у трьох Особах.


Наскільки небезпечно довіряти організації, котра заперечує основоположні вчення Біблії?

1 Вартова башта (англ.) за 15 серпня 1968 року, с. 499; Служіння Царству (англ.) травень 1974 року, с. 3.
2 Час уже близький (англ.) 1906 року, с. 99, 101; Час уже близький (англ.) 1915 року, с. 99, 101; Pastor Russell's Sermons, 1917 edition, p. 676; Довершена таємниця (англ.) 1918 року, с. 404, 485; Вартова башта (англ.) за 1 вересня 1922 року, с. 262; Вартова башта (англ.) за 15 вересня 1945 року, с. 288; Мільйони, які тепер живуть, ніколи не помруть (англ.) 1920 року, с. 88-90.

http://www.jw.org.ua/index.php/106-%...BB%D1%96%D1%97
--Мене не цікавлять ці чиїсь роздуми, мене цікавлять - ваші.
То можете поясните мені, що це таке - Трійця?
Може, коли мені будете пояснювати і самі зрозумієте.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2016, 12:11 #2622239   #4474
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А що, ще й ви?
Не увиливайте от вопросов.

Согласны, что имени "Иегова" нет ни в ВЗ, ни в НЗ?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2016, 14:58 #2622270   #4475
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Мене не цікавлять ці чиїсь роздуми, мене цікавлять - ваші.
То можете поясните мені, що це таке - Трійця?
Може, коли мені будете пояснювати і самі зрозумієте.
Цитата --- вам це пояснити? Це все одно, що на Nokia 252 спробувати завантажити HD video.
--- або як на на компютер з обємом 256 Мб оперативної памяті та 500 Мб HDD завантажити віндовс 7?


---- На вище наведеному прикладі проілюстровано, мої думки підтверджені тривалим спілкуванням з вами чому вам неможливо щрсь пояснити в цьому планя - суть його в тому, що в обмежений інтелект не можливо помістити інформацію. що перевищує можливості його сприйняття.. Повітрте навіть самий крутий ІТ фахівець безсилий щось зробити в цьому плані і проблема далеко не в його фахових можливостях ........тому ваша організація обирає собі людей по критеріям які полягають в максимально обмежених можливостях у плані інтелекту щоб не задавали зайвих запитань, а однієї звилини головного мозку щоб вистачило лише на тупе виконання всіх забаганок раба організації .........

Востаннє редагував engar: 12.03.2016 о 15:13.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2016, 18:34 #2622323   #4476
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- або як на на компютер з обємом 256 Мб оперативної памяті та 500 Мб HDD завантажити віндовс 7?

---- На вище наведеному прикладі проілюстровано, мої думки підтверджені тривалим спілкуванням з вами чому вам неможливо щрсь пояснити в цьому планя - суть його в тому, що в обмежений інтелект не можливо помістити інформацію. що перевищує можливості його сприйняття.. Повітрте навіть самий крутий ІТ фахівець безсилий щось зробити в цьому плані і проблема далеко не в його фахових можливостях ........тому ваша організація обирає собі людей по критеріям які полягають в максимально обмежених можливостях у плані інтелекту щоб не задавали зайвих запитань, а однієї звилини головного мозку щоб вистачило лише на тупе виконання всіх забаганок раба організації .........
--Вундеркінд, ви хоч чули щось про транзистор чи що таке резистор?

То можете поясните мені, що це таке - Трійця?
Можете просто сказати, що ви самі не знаєте, а то починаєте щось розповідати і порівнювати.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2016, 20:00 #2622334   #4477
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
То можете поясните мені, що це таке - Трійця?
А що, хіба є хоч одна людина, яка може пояснити природу і суть Бога?
Ви можете?
Люди не знають суті матеріального світу, користуються приблизними схематичними моделями. А Ви хочете чіткої ясності у питаннях і поясненнях того яким є духовний світ, яким є Бог?
Ви, який не бачите різниці між внутрішньовенним годуванням і переливанням крові для спасіння життя?
Та навіть геній, Ейнштейн, сказав, що почуває себе дитиною, яка зайшла у величезну бібліотеку з тисячами книг, які написані незнайомами мовами. Втім, процитую: "Мы подобны маленькому ребёнку, зашедшему в огромную библиотеку, стены которой забиты книгами на разных языках до потолка. Ребёнок понимает, что кто-то должен был написать эти книги. Но он не знает, кто и как их написал. Он не понимает языков, на которых написаны книги. Ребёнок замечает определённый порядок этих книг, порядок, который он не понимает, но смутно представляет. Это, как мне кажется, отражает отношение человеческого разума, даже наилучшего и самого культурного, к Богу. Мы видим, что Вселенная устроена удивительно, подчиняется определённым законам, но мы понимаем эти законы лишь смутно. Наш ограниченный разум не способен постичь загадочную силу, которая качает созвездия."
Це сказав геній, який виклав спеціальну теорію відносності (Ви розумієте цю теорію?) І це стосується матеріального видимого світу.

Бог виявив Себе в Бібілії як Отець Небесний, як вічносущий Син-Логос і як всюдиприсутній Дух. Незрозуміло? Мені теж. Але так написано. Вірю, що настане час і ми зрозуміємо, коли побачимо Його в новому світі, який Він призначив для нас, для вічного життя з Ним.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2016, 21:59 #2622359   #4478
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Вундеркінд, ви хоч чули щось про транзистор чи що таке резистор?
---- одне знаю, що куди б ви його собі не в тикнули зрозуміти природу Трійці вам це не допоможе .....

Додано через 6 хвилин
Цитата То можете поясните мені, що це таке - Трійця?
Можете просто сказати, що ви самі не знаєте, а то починаєте щось розповідати і порівнювати.
--- по перше,цим черговим питанням, Ви лише пдітвердили обмеженість можливостей вашого мислення, оскільки вище неодноразово я дав вам відповідь на ваші питання в максимально доступній для мислячої людини формі але ви так і не зрозуміли....
--- по друге, якщоб я ствердно відповів на другу частину вашого питання то б належав до числа неправдомовців які в основному наповнюють вашу організацію.

Востаннє редагував engar: 12.03.2016 о 22:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2016, 07:34 #2622393   #4479
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ну то так і скажіть, що відповіді у вас немає. А в нас є:http://m.wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989276

Востаннє редагував Ychen: 13.03.2016 о 07:45.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2016, 07:57 #2622394   #4480
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ну то так і скажіть, що відповіді у вас немає, а в нас є
Відповіді про суть і природу Бога, Який є Дух, у Вас нема. А у тих ваших спробах довести самим собі, спростивши все що можна, щодо Отця, Ісуса та Духа Святого, доходить до того, що ваші вчителі стикають лобом різні місця в Біблії, а потім виключають одне із місць, беручи за правду інше. Ось типовий приклад (цитата з вашого сайту):
Цитата В Михея 5:2 (Кул.) [5:1 в Ог.] про Месію пророчо сказано: «Його народини — від початків, від днів вічності». Чи це робить його рівним Богові? Вартим уваги є те, що Ог. перекладає відповідний єврейський вираз не як «від днів вічності», а як «від днів віковічних»; Хом.— «з днів споконвічних»; НС — «від днів часу невизначеного». У світлі вірша з Об’явлення 3:14, обговореного вище, Михея 5:1 не доводить того, що Ісус не мав початку.
Взяли Об’явлення 3:14, розтлумачили як самі захотіли слово "архе" (навіть не показавши, що Ісус є не єдиним "архе", тобто начальником на Небі), потім взяли Михея 5:1, де говориться, що Ісус не має початку і витлумачили так, що "оскільки Ісус є "початком" то слова із Михея про те, що "Він не має початку" є неправильними. Логіка просто супер! )))
Насправді "Ісус є Начальником (архе) усього творіння" ( Об’явлення 3:14)
Ісус не має початку в часі, бо Він Є від днів віковічних (Михея 5:1)
І все!
І не потрібно стикати лобами два місця в Біблії, заперечуючи одне з них іншим.
Просто треба бути неупередженим і не намагатися підігнати Слово Боже під вчення людей і пояснювати Божу суть і природу спрощено і у відповідності до обмеженого мислення.
Почитайте при нагоді спеціальну теорію відносності Ейнштейна і взнаєте дещо нове про час і простір, те, що зовсім не в"яжеться із нашими класичники уявленнями про ці характеристики нашого матеріального світу. І, задумайтеся: якщо цей світ настільки складний, то чи варто спрощувати Бога і зводити Його до примітивних людських уявлень?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:00.