Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.02.2019, 18:39 #2748136   #401
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
а зараз перевели на "3G Онлайн +" за 55 грн
Цитата:
Допис від MadPiksel Переглянути допис
"Безлім Соцмережі": дзвінки на Київстар, 30хв на інші мобільні, 2000МБ за 75грн.
Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
порядок переведення абонентів 35-55-75-115 грн/28днів

за 55грн тепер теж тільки в акційному режимі можна підключати
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 19:59 #2748147   #402
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата Це стосується тільки корпоративних клієнтів чи звичайних теж?
Напевно наразі тільки корпоративних, і то, останній раз не пройшло - пропонували всього 10 грн скидки. Якщо ж буде перенос номера, то стосуватиметься всіх.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 20:19 #2748149   #403
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Ще на старих пріпейд сімках, якими практично не користувалися прийшла акція з абонплатою 35 грн (там, СУКА, майже все те саме, за що з мене, клієнта який платить їм вже більше 15 років, хотіли брати по 100 грн).
якщо сімки тільки для вхідних дзвінків,то просто слідкувати щоб термін не вийшов,поповнити 1 раз на 10грн та і все.
в мене таких є пару штук провірочних,для ремонту мобільних.з них дзвоню на 455 чи 433 щоб розмову провірити і наявність мережі.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (15.02.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.02.2019, 22:26 #2748277   #404
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Інші оператори не надто кращі. Ціни будуть піднімати/вже піднімають всі. Тих самих 28 днів теж.
Наразі проблему вирішив так: корпоративний номер з новим тарифом за 100 грн вивіз з корпорації на пріпейд за 75 грн/28 днів. Номери, які переводили з 55 грн/міс на 75 закрив, натомість взяв нові пакети IOT45 за 45 грн/міс - для моїх цілей достатньо. Для номерів, з яких практично не звониться, але треба, щоб були, взяв IOT12 за 12 грн/міс. Ще на старих пріпейд сімках, якими практично не користувалися прийшла акція з абонплатою 35 грн (там, СУКА, майже все те саме, за що з мене, клієнта який платить їм вже більше 15 років, хотіли брати по 100 грн).
Думаю, не мине й року, як захочуть знов "оптимізовувати". Якщо вже буде MNP до того часу - зміню оператора. Київстар дає значно кращі тарифи в східних регіонах, де у нього мала абонентська база. Те ж саме інші оператори роблять для нас. Ще є варіант виторгувати якісь кращі умови, якщо оператор захоче, щоб я залишився у нього.
IOT12 ? це скорочена назва тарифного плану чи може якийсь новий оператор до нас зайшов ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2019, 22:28 #2748278   #405
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

тариф, для пристроїв позиціонується, але можна і в телефоні юзати
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2019, 23:37 #2748280   #406
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
В мого малого теж зараз є тариф "3G Онлайн", але йому смс не приходила, що буде закриватися тариф. Шо за дискримінація.
Таких тарифів є багато і переводять на нові тільки 2017 року тариф...:
Київстар Онлайн 3G
Цитата Цей тариф доступний для підключення за спеціальною пропозицією.
Київстар 3G Онлайн 2017
Цитата З 15.01.19 по 15.02.19 цей тариф закривається. Користувачі можуть змінити свій тариф самостійно або будуть переведені автоматично на тарифи, які підібрані згідно потреб абонента. Детальна інформація про період переводу та умови нового тарифу в SMS або за номером 477*9.
Київстар Онлайн 3G 2018
Цитата Увага! Тариф закритий для підключення.
Киевстар 3G+ Онлайн
Цитата Этот тариф доступен для подключения по специальному предложению.
Киевстар 3G Онлайн 55
Цитата Внимание! Тариф закрыт для подключения.
Вмене був 4G і я перейшов на 3G за 35 грн в 2019 році. Такщо лишайте сімки тільки для вхідних і з часом можете отримати пропозицію, але не факт що можуть запропонувати тепер тариф за 35 бо є аналог за 55...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2019, 12:56 #2748462   #407
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Будемо торгуватися до останнього , в мене також 3G за 35 грн.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2019, 14:25 #2748468   #408
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
Будемо торгуватися до останнього , в мене також 3G за 35 грн.
В мене був((.....уки забрали.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2019, 18:43 #2748489   #409
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
В мене був((.....уки забрали.
також був. потім перевели на 55 і через 3 місяця на 75. перестав користуватись (близько 4 місяця) і перевели назад на 35))). магія))
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2019, 08:11 #2748511   #410
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
також був. потім перевели на 55 і через 3 місяця на 75. перестав користуватись (близько 4 місяця) і перевели назад на 35))). магія))
Треба задуматись, щоб перестати користуватися деякий час))
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2019, 08:51 #2748517   #411
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Треба задуматись, щоб перестати користуватися деякий час))
може і так, але 4 місяці сидіти без зв'язку - не зовсім варіант
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2019, 11:20 #2748529   #412
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
може і так, але 4 місяці сидіти без зв'язку - не зовсім варіант
В мене є друга активна сімка від водафону, пропонують весь чась нахаляву гроші на рахунок і нет 4Г )))....хоча київстарівського мені вистачає з головою.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2019, 16:36 #2748825   #413
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
може і так, але 4 місяці сидіти без зв'язку - не зовсім варіант
як варіант лайф прикупити на місяць , другий
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2019, 14:22 #2749039   #414
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

як другий оператор: є сімки люкамобайл, новий віртуальний оператор. без абонплати, взагалі тарифи досить нормальні.
ще на лайфі тариф "пільговий" 25 грн в місяць, але для цього тарифу треба купляти сім карточку з таким тарифом, перейти на цей тариф не получиться.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2019, 13:38 #2749839   #415
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

сьогодні київ взагалі не дає нідокого набрати, тільки до оператора, дякую за сервіс.
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2019, 15:27 #2749841   #416
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Як мене вже за любив той київстар..... як і більшість тутешніх мене автоматом перекинуло на фіг зна який тариф. Мегабайт менше платити більше... Була потреба в більшій кількості інтернету ніж завжди і я успішно використав той пакет який був в тарифі. ок я згідний. Є в них можливість добирати пакетні дані. Так як мені терміново був потрібен інтернет вирішив взяти ті додаткові мб. Засовив пакет за 15 грн. мало прийти 1000 мб, ЯКІ УВАГА!!! ДІЙСНІ ДО КІНЦЯ ДОБИ. Ну але інтернет був потрібен ТЕРМІНОВО! Замовив я той ракет в 10 ранку, і як в тій пісенці " час, чекаю, два чєкаю, а ее всьо нєт" і через три немає і через чотири... коротще десь після шостої вечера мене радісно повідомили про нарахування 1000 мб інтернету Дійсного до кінця доби!!! Я виматюкався.... але добре всяке буває.... На другий день історія та сама ... потрібен інтернет срочно..... замовлення пакету знову за 15 грн.... і знову очікування..... і на цей раз нарахування пройшло в 21:18.... пляяяя я вже не просто був нервовий.... нахера мені ті мегабайти вдома!!!! де є вай фай. Сука ще й дійсні тільки до кінця доби... уроди...
... ладно думаю хоч виматюкаю оператора (думаю саме він там найбільше винний )... набераю те їхнє 466 слухаю 20 хв нажміть 2 нажміть 7 нажміть 4 почухайте ліве яйце... і тд... і нарешті для звязку з оператором натисніть 9... думаю ну нарешті... а хер там... компутер каже немає вільних операторів, додаткову інформацію оьримайте на сайті... і все... і ніякого тобі як раніше, чекайте на лінії... Спробував ще кілька разів - те саме.
Но сука мене то зачепило, похер ті 30 грн, то зараз не гроші... йду в сервісний центр ... стою в черзі, там в них зараз аншлаги з тими всіма змінами. Розказую всю ситуацію, мені кажуть дзвоніть до оператора, даю йому телефон, кажу Дзвони. Він посміхнувся і тіпа пробує додзвонитись, так само слухає та натисніть-перенатисніть... так раз... другий... третій... і черга починає гудіти... кажу , хулі ти пробуєш, ти й так знаєш шо не додзвонишся... він та так, та так.. потім каже, що раніше у них був прямий номер до оператора тепер навіть вони не мають звязку з операторами... Скоріше за все там і операторів вже немає. На моє питання що робити, просто знизують плечима і сміючись радять дзвонити до оператора,
Короче така от херня... можуть вам в 23:57 нарахувати пакет який дійсний до кінця доби і нічого не добєтесь.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2019, 14:46 #2749904   #417
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата йду в сервісний центр ... стою в черзі, там в них зараз аншлаги з тими всіма змінами. Розказую всю ситуацію, мені кажуть дзвоніть до оператора, даю йому телефон, кажу Дзвони. Він посміхнувся і тіпа пробує додзвонитись, так само слухає та натисніть-перенатисніть... так раз... другий... третій... і черга починає гудіти... кажу , хулі ти пробуєш, ти й так знаєш шо не додзвонишся... він та так, та так.. потім каже, що раніше у них був прямий номер до оператора тепер навіть вони не мають звязку з операторами... Скоріше за все там і операторів вже немає. На моє питання що робити, просто знизують плечима і сміючись радять дзвонити до оператора,
наскільки мені відомо, сервіс центрів як таких вже нема, тепер то все - просто магазини. І ті працівники нічого не можуть ні зробити, ні пояснити - бо в них інфо немає, грубо -касири.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (10.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2019, 15:09 #2749908   #418
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
як другий оператор: є сімки люкамобайл, новий віртуальний оператор. без абонплати, взагалі тарифи досить нормальні.
ще на лайфі тариф "пільговий" 25 грн в місяць, але для цього тарифу треба купляти сім карточку з таким тарифом, перейти на цей тариф не получиться.
Сам придивляюся до цього оператора. Хтось вже користується? Чиї вишки використовує?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2019, 20:01 #2750003   #419
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Kokorakatan, LycaMobile використовує мережу Тримоба. Також є договір з Vodafone про використання національного 2G/3G роумінгу. Умови тарифікації не змінюються при використанні національного роумінгу. 4G нема ніде. 3G є, швидкість обмежена до 7 Мбіт/с. Стартові пакете розповсюджуються через сайт оператора безкоштовно і доставляются Укрпоштою. Поповнення онлайн доступне через EasyPay, Electrum і Portmone на будь-яку суму.

P.S. А тим часом до запуску MNP залишилось зовсім небагато https://mnp.com.ua/uk/
volpast зараз поза форумом  
Подякували 5:
Мановар (12.03.2019), Kokorakatan (12.03.2019), mhl (11.03.2019), Pavel_ (12.03.2019), poisonous (12.03.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.03.2019, 19:45 #2750135   #420
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від volpast Переглянути допис
Стартові пакете розповсюджуються через сайт оператора безкоштовно і доставляются Укрпоштою.
хто замовляв,як швидко приходили?Замовив десь 3 тижні назад,то поки немає.

Востаннє редагував Romko_7: 13.03.2019 о 00:04.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:33.