Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2018, 17:31 #2726849   #6161
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому основна тема Біблії Вами не помічається, а замість цього Ви звертаєте увагу на абсолютно другорядні речі?
Основна тема мені злозуміла тому і питань по ній нема.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви розумієте для чого, заради чого Ісус Христос прийшов і чому помер, принісши Себе у Жертву?
Так.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви розумієте, що Ви є мертвим через гріх і Бог через Ісуса Христа, протягнув Вам руку спасіння?
Я не мертвий. Я син Божий.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що якщо Ви не приймете спасіння, відкинете Ісуса Христа, то загинете остаточно? Ви про це читали в Біблії чи ні?
Не дочекаєтеся. Ніхто не може загинути остаточно через неприняття Ісуса, біблії чи догм будь яких інших релігійних конфесій.
.Бо по вашому получається що тільки ті, хто читає біблію і при кожній нагоді згадує Ісуса мудрі, а всі інші релігійні книги і цінності то дурня.
Якщо ви дійсно так думаєте. то це ваше право, але не потрібно тут приводити біблію і Ісуса як істину в останній інстанції, бо в біблії переплутано грішне з праведним.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2018, 20:31 #2726863   #6162
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Я не мертвий. Я син Божий.
Ісус Христос віддав Себе у Жертву і за Вас також?
Чи у Вас нема потреби у тому, щоб Христос за Вас помирав?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ніхто не може загинути остаточно через неприняття Ісуса
Тоді Новий Завіт (як частина Біблії) і новий завіт (як угода з Богом, яку уклав Ісус Христос) є нікчемними в Ваших очах.
Саме це говорить Ваша фраза вище.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Бо по вашому получається що тільки ті, хто читає біблію і при кожній нагоді згадує Ісуса мудрі
До чого тут читання Біблії?
До чого тут згадування Ісуса Христа?
Мова про практику життя. Про реальне прийняття від Бога того, що Він обіцяв ідає зараз.
Про прийняття Ісуса Христа, як Жертву за мене принесену і отримання прощення всіх гріхів у Ісусі Христі.
Про прийняття нового духовного народження через віру в Ісуса Христа, прийняття нового духа від Бога.
Про перебування під навчанням від Бога, як Батька і Вчителя, в стані усиновлення, завдяки Ісусу Христу.
Це все реальність того, що називається наверненням до Бога. Наверненням зі стану духовної смерті.
Про це говорить Новий Завіт, для цього укладено новий завіт.
Якщо Ви не увійшли в цей завіт, укладений на крові Ісуса Христа, то Ви чужий Богові. Про це говорить Біблія, Новий Завіт. Ви ж вище написали, що, ніби-то, знаєте це все.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Так.
То "так" чи "ні"?
Ви дійсно знаєте для чого приходив Ісус Христос?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2018, 20:35 #2726864   #6163
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

https
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 00:55 #2726883   #6164
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус Христос віддав Себе у Жертву і за Вас також?
Чи у Вас нема потреби у тому, щоб Христос за Вас помирав?
В мене нема жодної потреби щоб Ісус за мене помирав.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То "так" чи "ні"?
Ви дійсно знаєте для чого приходив Ісус Христос?
Дійсно знаю. Це найпростіше запитання.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 08:25 #2726890   #6165
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В мене нема жодної потреби щоб Ісус за мене помирав.
От і чітка відповідь.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Дійсно знаю. Це найпростіше запитання.
Насправді не знаєте. Бо якби знали, то не було б відповіді, яку Ви сказали вище, про відсутність потреби в Ісусі Христі для Вас.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:19 #2726901   #6166
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Насправді не знаєте. Бо якби знали, то не було б відповіді, яку Ви сказали вище, про відсутність потреби в Ісусі Христі для Вас.
В мільйонів людей нема жодної потреби в Ісусі Христі. Це не заважає їм бути щасливими і навіть високодуховними. Ви зациклилися на цьому Ісусі Христі і нічого більше знати не бажаєте. Це особисто ваш вибір, але не треба видавати бажане за дійсне. Не забувайте що у вас нема жодних фактів. Взагалі фактів НУЛЬ, а логіка говорить не на користь ваших припущень. Ви постійно плутаєте особисту віру у шось з реальними фактами. Ваша віра може існувати на рівні гіпотези лише якщо вона опосенредковано спирається на логічні закономірності.
А ви біблейні тексти сприймаєте за факти та ще й вільно і часто нелогічно їх тлумачите і видаєте це за докази вашої правоти. Зі сторони це виглядає і смішно і сумно.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:30 #2726904   #6167
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В мільйонів людей нема жодної потреби в Ісусі Христі.
Людина може так вважати, бо ще не дійшла до розуміння цієї потреби (так було зі мною та іншими християнами). Також людина може так вважати, будучи непримиренно налаштованою проти Ісуса Христа, будучи ідейно проти.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Це не заважає їм бути щасливими і навіть високодуховними
Хто може оцінити причини їх щастя і рівень високодуховності? Ви? Якими критеріями? Конкретика буде?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ви зациклилися на цьому Ісусі Христі і нічого більше знати не бажаєте
Причина моєї уваги до Ісуса Христа описана в Біблії і викладено раніше Вам:
1. Він є Творець всесвіту, усього видимого і невидимого, Творець людей.
2. Він з"явився на Землю, щоб явити (показати наочно) людям суть Бога.
3. Від віддав Своє життя заради мене, щоб врятувати мене від полону гріха і смерті, щоб повернути мене до Бога, зробити дитиною Божою. Він дав мені вічне життя, життя з Богом.

Цього мало?
Ви це маєте?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не забувайте що у вас нема жодних фактів.
Звідки Ви знаєте?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Взагалі фактів НУЛЬ, а логіка говорить не на користь ваших припущень. Ви постійно плутаєте особисту віру у шось з реальними фактами.
То мене не існує? Так само як (для Вас) не існує сотень мільйонів християн? )))


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
А ви біблейні тексти сприймаєте за факти
Ісус Христос, описаний в Біблії словами очевидців Його життя, Його славних справ (багатьох чудес), Його смерті і воскресіння - це все неправда? Ви можете довести що це неправда?

Гаразд, які факти про Вашого Бога Вим можете навести? Ану, давайте, чекаю.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:38 #2726907   #6168
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Новак я не маю бажання далі вам щось пояснювати. Я вже все поянив а ви не хочете нічого знати бо зациклилися на біблії.
Ви цю схоластику перетворили на спорт де висмикуєте цитати опонентів і 100500 разів повторюєте одне і те саме.
Роблю висновок що істина вам не важлива, а вам важива саме ваша віра і її непохитність.
Це схоже на збочення фетишистів, які при кожній нагоді полюбляють згадувати речі які викликають у них збудження.
Біблія і Христос це для вас фетиш. Навіть якщо вам навести безсумнівні докази що ви не праві ви не захочете переглядати власні погляди бо вам так зручно і не хочеться виходити з зони комфорту.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:57 #2726909   #6169
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Навіть якщо вам навести безсумнівні докази що ви не праві
Дивіться: від Вас купа слів, але досі ЖОДНОГО (не кажучи вже про безсумнівні) доказу.
Давайте, наводьте докази, наводьте ФАКТИ, чекаю.
Бо, наразі, Ваше антихристиянство дуже примітивне. Повірте, тут, на форумі, вже проводили свої наступи люди, які набагато більш підковані в темі.
То як, безсумнувні факти будуть? Ну хоч парочку наведете? Хоч один, зрештою!
Можете в цій темі, а можете в одній, в тій, в якій Ви почали, обурившись вживанням свинини християнами.
Ну, щоб не розпорошувати розмову на дві теми, для зручності.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 14:35 #2726917   #6170
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Дивіться: від Вас купа слів, але досі ЖОДНОГО (не кажучи вже про безсумнівні) доказу.
Давайте, наводьте докази, наводьте ФАКТИ, чекаю. і.
Вас не переконають ніякі докази бо у вас сформовано потужний егрегор і стереотипи мислення. Ви не хочете знати правду. Вам наведено доказ що в біблії заборонено їсти свимнину і ви почали викручуватися і все перекручувати. Фактично відміняти вказівки Бога.
Знайдіть в біблії місце де Бог каже, що заборолнив я їсти свинину, але від цього дня скасовую свою заборону і вже її можна істи.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2018, 08:29 #2726946   #6171
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ви не хочете знати правду.
Ісус є Правда, а Ви Його відкидаєте, причому публічно і з зневагою.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Вам наведено доказ що в біблії заборонено їсти свимнину і ви почали викручуватися і все перекручувати. Фактично відміняти вказівки Бога.
Закон, який забороняв істи свинину (кролятину і т.д.), носити одяг з тканини з різних волокон, наказував приносити в жертву тварин за гріхи (всіх заповідей є 613) називається Законом Мойсея.
Цей Закон діяв до приходу Ісуса Христа, до моменту Його жертви по Закону (як Досконалого Ягняти) і воскресіння з мертвих. Це був початок нової ери в історії людства, єри нового завіту (на відміну віжд старого завіту).
Якщо Ви почнете вивчати Писання, де говориться про цей новий завіт (Євангелія, Дій апостолів та листи апостолів) то самі побачите що стало із забороною (заборонами) які звучали в Законі Мойсея, в т.ч. із забороною вживання свинини і т.д.
До речі, Ви носите одяг, де тканина складається з різних ниток? Так чи ні?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Знайдіть в біблії місце де Бог каже, що заборолнив я їсти свинину, але від цього дня скасовую свою заборону і вже її можна істи.
Цитата 25 Їжте все, що на ятках м'ясних продається, за сумління зовсім не турбуючись,
26 Бо Господня земля, і все, що на ній!
27 Як покличе вас хтось із невіруючих, і ви захочете піти, їжте все, що дадуть вам, за сумління зовсім не турбуючись.
(1Кор.10:25-27)
Цитата 4 Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою,
5 воно бо освячується Божим Словом і молитвою.
(1Тим.4:4,5)
Цитата 14 Я знаю, і пересвідчений у Господі Ісусі, що нема нічого нечистого в самому собі; тільки коли хто вважає що за нечисте, тому воно нечисте.
(Рим.14:14)
Цитата 15 Для чистих все чисте, а для занечищених та для невірних не чисте ніщо, але занечистилися і розум їхній, і сумління.
(Тит.1:15)
Досить?

То як, Ви носите одяг з тканини, яка складається з різних ниток, чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 19:39 #2727776   #6172
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я прекрасно знаю, що Бог допомагає, рятує зараз. Він врятував і мене і мою сім"ю від руйнування.
Яким чином? До звернення в релігію ви не знали як треба поводити себе в сім'ї?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ми вспадкували духовну відірваність від Бога через гріх Адама, але власні гріхи непослуху Божому слову чинимо самі.
Тобто ця успадкована відірваність не є причиною нашої гріховності. Між цим не має зв'язку. Можна бути відірваним і безгрішним, або навпаки - не відірваним і грішним. Правильно я розумію вашу логіку?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Закон, який забороняв істи свинину (кролятину і т.д.), носити одяг з тканини з різних волокон, наказував приносити в жертву тварин за гріхи (всіх заповідей є 613) називається Законом Мойсея. Цей Закон діяв до приходу Ісуса Христа
Отже ці заборони і правила були абсолютно безглуздими, якщо людям цілком нормально живеться без них.
Значить точно так само і теперішні ваші релігійні заборони і правила можуть бути безглуздими і ніяк реально не впливати на життя. Правильно?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 21:40 #2727794   #6173
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Яким чином? До звернення в релігію ви не знали як треба поводити себе в сім'ї?
Дуже багатьох речей не знав. До того ж: знати не означає могти.
Особливо це характерно для людини, яка живе без Бога. Балакати вона може багато, але...


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто ця успадкована відірваність не є причиною нашої гріховності.
Як вже і було сказано, окрім тієї успадкованої гріховності є ще сфера особистого вибору, де людина виявляє свою волю, будучи цілком вільною у виборі.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Можна бути відірваним і безгрішним, або навпаки - не відірваним і грішним. Правильно я розумію вашу логіку?
Це Ваша логіка, мою я висловив раніше.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Отже ці заборони і правила були абсолютно безглуздими, якщо людям цілком нормально живеться без них.
1. Вони були (і є) цілком обгрунтованими і корисними для людини, для її самоусвідомлення та усвідомлення того, якими є правила Бога.
2. Так, можна жити і без дотримання тих правил (народи поруч з євреями цілком це показали), тільки от назвати це життя нормальним - це... Принесення в жертву дітей для умилостивлення стихій природи, постійний блуд і нечистота, і т.д. - це нормально для Вас?




Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Значить точно так само і теперішні ваші релігійні заборони і правила можуть бути безглуздими і ніяк реально не впливати на життя. Правильно?
Про які конкретно мої заборони і правила Ви говорите, запитуючи оце? Може Ви спілкуєтеся зараз сам з собою?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 07:48 #2727806   #6174
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Бог знає що і як робити, Йому порадники не потрібні.
Ось тут і викладена вся суть будь-якої релігії.
Коли починаєш задавати питання "чому?????" - відповідь "так треба".
ork зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 09:01 #2727809   #6175
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від ork Переглянути допис
Коли починаєш задавати питання "чому?????" - відповідь "так треба".
наприклад?
які питання Ви задавали і отримали таку відповідь?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2018, 16:09 #2728078   #6176
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Дуже багатьох речей не знав.
Ну прям. Доросла людина, а таке говорите. Ви що в лісі жили. Вас ніхто не виховував, до звернення в релігію.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як вже і було сказано, окрім тієї успадкованої гріховності є ще сфера особистого вибору, де людина виявляє свою волю, будучи цілком вільною у виборі.
Добре. Якщо людина виявляє правильну волю і робить правильний вибір вона стає безгрішною? Ви кажете - ні, вона всерівно грішна, бо був Адам і вона успадкувала. Успадкувалось само по собі, чи хтось встановив таке правило? Само по собі не могло, бо всім керує Бог. Тобто грішність з Адама на нащадків, що не зігрішили, бо не їли заборонений плід, переніс Бог по своїй волі. А міг не переносити. Отже ми грішні і не можемо бути безгрішні, як би ми цього не хотіли, по волі Бога. Таким було його бажання.
Тепер питання. Якщо я грішний, бо так захотів Бог, то про які спасіння, жертви, вибори і т.п. іде мова? Це все немає ніякого значення. Бог захотів - живем так як зараз, захоче по-іншому - будем жити по-іншому.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вони були (і є) цілком обгрунтованими і корисними для людини
До Ісуса було шкідливо їсти свинину, а після Ісуса стало корисно? З яких цікаво міркувань?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
наприклад? які питання Ви задавали і отримали таку відповідь?
Я задавав питання. Якщо ваш Бог від самого початку планував людину як істоту духовну, що живе на небесах, який зміст йому було стільки наполегливо трудитись над створенням людини тілесної і матеріального світу для неї? І чому ангелів він відразу поселив на небесах, минувши земну стадію?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2018, 22:46 #2728095   #6177
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ну прям. Доросла людина, а таке говорите. Ви що в лісі жили. Вас ніхто не виховував, до звернення в релігію.
Не знаю чому Ви дивуєтеся. Ви все знаєте (знали) про подружнє життя, виховання дітей до вступу у шлюб? Все вміли, у всьому розбиралися?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Добре. Якщо людина виявляє правильну волю і робить правильний вибір вона стає безгрішною?
У цьому конкретному виборі, який правильний - вона не згрішила. Але ж таких моментів бувають десятки щодня і людина щодня грішить. Постійно.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Само по собі не могло, бо всім керує Бог.
Бог керує Вами? Вибирає замість Вас як Вам жити і що чинити?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Отже ми грішні і не можемо бути безгрішні, як би ми цього не хотіли, по волі Бога. Таким було його бажання.
Бог мав переламати Адама і Єву через коліно? Вбити їхню волю і зробити безвольними рабами?
Ви так уявляєте собі волю Божу? То я Вам відповідаю: Бог дав людині свободу вибору, і Вам також дав. І саме тому Ви зараз тут пишете свої власні думки, висловлюєте власну позицію, сперечаєтеся з бажанням Бога і можете вибирати протилежне тому, що бажає (для Вас) Бог.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
До Ісуса було шкідливо їсти свинину, а після Ісуса стало корисно? З яких цікаво міркувань?
Звідки Ви взяли слово "шкідливо"? І чому приписали це Богу?
Ви бачите як воно раз у раз з Вами стається?
Про чисту/нечисту їжу я вже тут пояснював. І про носіння одягу тільки з одного типу тканин. Це не має відношення до шкідливо/нешкідливо.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо ваш Бог від самого початку планував людину як істоту духовну, що живе на небесах, який зміст йому було стільки наполегливо трудитись над створенням людини тілесної і матеріального світу для неї?
Для того, щоб людина сформувалася спочатку в умовах матеріального світу, на межі між двома світами і обрала те, що вважає для себе потрібним. Або жити по тілу, або жити по духу.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І чому ангелів він відразу поселив на небесах, минувши земну стадію?
Бо анголи - це не люди.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2018, 21:30 #2728274   #6178
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви бачите як воно раз у раз з Вами стається?
А ви бачите як раз у раз стається з вами? В кожній відповіді ви лукавите:
Цитата до вступу у шлюб?
Мова йшла до звернення в релігію, а не до вступу в шлюб.
Цитата Бог керує Вами? Вибирає замість Вас як Вам жити і що чинити?
Мова йшла про те, що Бог встановлює правила. І одне з них - перенесення гріховності на нащадків.
Цитата Бог мав переламати Адама і Єву через коліно?
Мова йшла про нащадків Адама і Єви, а не про них самих.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Звідки Ви взяли слово "шкідливо"?
Ви назвали заборони корисними, з цього випливає, що недотримання їх шкідливе.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Або жити по тілу, або жити по духу.
Я вибираю жити по тілу, бо Бог є творцем тіла і матеріального світу для тіла. Бажати щось інше, взамін того що Бог створив для вас, є дуже великим гріхом і образою для Бога.

Востаннє редагував frhfnthy: 02.05.2018 о 21:37.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2018, 09:45 #2728283   #6179
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Мова йшла до звернення в релігію, а не до вступу в шлюб.
Мова йшла про те, що Бог врятував мою сім"ю. А причина проболем в сім"ї була в тому, що я знав як правильно жити в шлюбі, а також був страшним егоїстом, зарозумілою людиною, шукав причини в провинах інших людей, а не знав, що причина в мені. І не релігія мені відкрила очі, а Бог, особисто, після молитви до Нього. І вже потім я почав більш цілеспрямовано вивчати Біблію.




Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Мова йшла про те, що Бог встановлює правила. І одне з них - перенесення гріховності на нащадків.
Мова про те, що Ви ніяк не наберетеся мужності визнати, що грішите особисто і вільно, ніким не примушувані це робити.
В т.ч. і виступаєте проти Бога і Його слів, бо не приймаєте їх, не згоджуєтеся з ними (з Ним). Вважаєате себе вищим за Боже Слово.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Мова йшла про нащадків Адама і Єви, а не про них самих.
Ви є нащадком Адама і Єви?
Що заважає Вам особисто повернутися до Бога і відновитися у синівстві, визнавши свою гріховність та прийняти прощення всіх(!) гріхів, повне виправдання і нове народження, прийнявши Ісуса Христа, як Жертву за Вас принесену?


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви назвали заборони корисними, з цього випливає, що недотримання їх шкідливе.
Недотримання шкідливе, тобто порушення слова, настанови.
Дерево пізнання добра і зла не було шкідливим. Порушення заборони вживати його плодів принесло наслідки, а не плоди.
Свинина (кролятина і т.д.) не є шкідливою.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
4 Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою,
5 воно бо освячується Божим Словом і молитвою.
(1Тим.4:4,5)
Оті заборони і правила мали на меті показати деякі речі, які стосуються її внутрішнього стану, ставлення до Бога. Не про тілесні речі мова.



Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я вибираю жити по тілу, бо Бог є творцем тіла і матеріального світу для тіла.
Тоді Ви залишаєтеся рабом тіла і його пожадливостей. Залишаєтеся рабом оболонки, в яку Вас поміщено для росту.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бажати щось інше, взамін того що Бог створив для вас, є дуже великим гріхом і образою для Бога.
Бажати Бога, бажати духовних речей, які походять від Нього - це і є те, для чого Бог створив людину. Читайте Біблію, там ДУЖЕ багато про це написано.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2018, 15:20 #2728296   #6180
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

“Для того, щоб людина сформувалася спочатку в умовах матеріального світу, на межі між двома світами і обрала те, що вважає для себе потрібним. Або жити по тілу, або жити по духу.”





Або тілесність, або духовність, або-або. Дві крайності. Людина творіння духовно-тілесне, тілесно-духовне. Якщо тільки тілесне, то це тоді тваринка якась, може пес? Якщо тільки духовність, то це тоді - дух, душа, привид (те що невидиме, нематеріальне). Людині потрібне тіло, щоб втілювати духовність, і потрібна духовність, щоб тіло мало сенс, зміст. І перше і друге потрібно розвивати, щоб бути людиною.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:16.