Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моя свекруха не дає мені жити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.03.2016, 21:33 #2620983   #101
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Yarek Переглянути допис
Тільки що примітив таку цікаву тему. Так ось, зимою і на весні від свекрухи дуже помагає тріло для щурів, а літом і осінню - бліда поганка (це такий маленький і дуже корисний грибочок), головне щоб синяків під очима потім не булооооо....
Ти ж ніби хлопець?
Це ти свою маму зібрався отруїти? Чи ти сирота?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 20:43 #2621930   #102
Yarek
 
Аватар для Yarek
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Вибачаюсь, давно не заглядав в тему. Просто я в курсі, бо у моєї хорошої колєжанки було аж 2,5 (дві з половиною) свекрухи. Дві з половиною тому, що третю, опираючись на життєвий досвід, вона своєчасно розкусила і ПОСЛАЛА ще до того як...
Yarek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 12:35 #2622994   #103
GreenApple
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Тут одно решение, надо подальше от нее уехать. Мы сняли квартиру и стало хорошо жить но дороговато. Везде есть свои плюсы.
GreenApple зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2016, 00:24 #2625877   #104
natalka1
Учасник
 
Аватар для natalka1
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

а ви не живiть зі свекрухою)))
natalka1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ZaboYs (21.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 09:14 #2691146   #105
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від natalka1 Переглянути допис
а ви не живiть зі свекрухою)))
В тому й справа що не живемо разом, а на винайманій квартирі, та вона приїздить і як тільки чоловік з хати в неї "виростають роги і хвіст" чоловік дома в неї німф над головою((((( А зазвичай вона сидить зімною(((
І приїздить постійно хоч ми і живемо за 40 км від неї((( І приїздить без попередження в основному, або попереджає коли в дорозі((((

Додано через 35 хвилин
Цитата:
Допис від Muspell Переглянути допис
Не знаю радив хтось чи ні, але найкращий вихід подружитися з нею. Знаю таку сімью, де свекруха виживала невістку, спочатку стали окремо жити, а зараз невістка каже шо нема найближчої людини, в будьякий момент прийде на допомогу. От так от.
Я з самого початку намагалася з нею подружитися, і всі ці роки те і робила що намагалася всіма способами здружитися з нею((((( Та на раз їй щось стукне вона щось там ніби розговориться і всяке таке.... щось спитає ніби, а потім все перекрутить сказане мною і роками це прокручує. Постійно шукає щось нове за що б вчіпитися.....

Востаннє редагував ol18: 06.05.2017 о 09:14. Причина: Пізніше додано
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2017, 08:50 #2692346   #106
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Трошки не в тему, але теж присутня "вся родина"...Як розумно мають поступатися-ділитися брат із сестрою батьківським домом, коли той чи чи інший йде в зяті чи невістки. Пропонуйте різні ситуації, варіанти) Цікаво послухати.
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2017, 15:38 #2692413   #107
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Я б напевно спокійно не поділила. Ну характер в мене такий - люблю я сваритися.Найкращий варіант продати і порівно поділити гроші. Якби в мене був брат або сестра, і я наприклад пішла б жити на окрему квартиру до свого чоловіка, то все рівно б не подарувала майно повністю з розгляду на те, що лишні гроші (квартири, машини і т.д) ніколи не лишні. Єдиний варіант коли б "віддала"- якби реально фінансові стани були б дуже радикально різними. Тобто в мене є все, а брат (сестра) кінці з кінцями зводить то мені б совість не дозволила ділити. Віддала б з умовою, що якщо життя круто зверне, то зможу повернутись жити в цю квартиру. Можливо б це був нотаріально завірений договір, або щось в тому роді.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (14.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2017, 21:07 #2692440   #108
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Як розумно мають поступатися-ділитися брат із сестрою батьківським домом, коли той чи чи інший йде в зяті чи невістки.
Трохи незрозуміло: батьки ще живуть у ньому чи будинок вже власність обох(брата та сестри)? У другому випадку було б ідеально, коли той, хто лишається вертає частку іншого грошима. Але таке трапляється рідко, навіть маючи право власності на частину нерухомості, отримати за неї гроші важко, переважно через їх відсутність

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Я б напевно спокійно не поділила. Ну характер в мене такий - люблю я сваритися.
Чисто ради цікавості: це якось допомагає у житті? Бо у мене теж така сестра, а її чоловік такий як я: ти хоч на стелю лізь разом із своїми істериками - мені всеодно, колись захрипнеш Тому щось воно їй ніц не допомагає, тільки нерви собі псує.

Востаннє редагував kolibryks: 14.05.2017 о 21:13.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2017, 22:38 #2692450   #109
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Трохи незрозуміло: батьки ще живуть у ньому чи будинок вже власність обох(брата та сестри)? У другому випадку було б ідеально, коли той, хто лишається вертає частку іншого грошима. Але таке трапляється рідко, навіть маючи право власності на частину нерухомості, отримати за неї гроші важко, переважно через їх відсутність
батьки ше живуть(МАМА) а я ше не встиг женитися - сестра помалу мене спихає, бо тіпа я в зяті піду. А як я не хочу там жити?чи припустим, не зживуся з жінкою, куда я подінуся?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2017, 23:01 #2692457   #110
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
батьки ше живуть(МАМА) а я ше не встиг женитися - сестра помалу мене спихає, бо тіпа я в зяті піду. А як я не хочу там жити?чи припустим, не зживуся з жінкою, куда я подінуся?
Будинок великий?Село,місто.
Якщо дозволяє площа,то можна зробити перепланування+добудова і буде на 2 входи (2 сімї).
Якщо такий варіант не підходить,то нема чого там бути,бо гуртожиток ні до чого доброго не приводить,і так будуть сварки і тд.
А дальше хай думає мама як поділити хату між 2 дітьми.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2017, 07:32 #2692470   #111
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
сестра помалу мене спихає, бо тіпа я в зяті піду
З чого б це? А як не підеш? Думаю, що правильно одразу усе розставити і сказати сестрі, що на весь будинок хай не розраховує в будь-якому випадку, це ж якби не тільки її хата, правильно? Або вертає гроші, або перепланування, як Ромко казав. До речі, перепланування, хоч і затратне, зате й продати свою половину потім простіше або просто жити собі чи із сім_єю окремо.

p.s. в зяті навіть не думай - тільки окремо.

Востаннє редагував kolibryks: 15.05.2017 о 08:08.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2017, 11:10 #2692504   #112
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Трохи незрозуміло: батьки ще живуть у ньому чи будинок вже власність обох(брата та сестри)? У другому випадку було б ідеально, коли той, хто лишається вертає частку іншого грошима. Але таке трапляється рідко, навіть маючи право власності на частину нерухомості, отримати за неї гроші важко, переважно через їх відсутність


Чисто ради цікавості: це якось допомагає у житті? Бо у мене теж така сестра, а її чоловік такий як я: ти хоч на стелю лізь разом із своїми істериками - мені всеодно, колись захрипнеш Тому щось воно їй ніц не допомагає, тільки нерви собі псує.
Чи помагає? Помагає! І то дуже часто. Помагає шоб на голову не вилазили, бо на мене де сядеш там і злізеш, та і багато в чому іншому. Але інколи і мішає. Тобто є плюси, а є мінуси. Але суть не в тому. Це не залежить від мого бажання. Тіпа я хочу посваритися. Ні. То так як сірником зачеркують і я вмомент спалахую. Гаряча я баба, ну шо зробити? Контролювати таке мені мало вдається. Мене як зачеплять, то всередині аж все бурлить. Темпераментна свекруха, або свекруха яка вчить мене жити-то не мій варіант. Це б було перше і останнє шо вона мені сказала)))
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (15.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 15:40 #2692974   #113
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
В тому й справа що не живемо разом, а на винайманій квартирі, та вона приїздить і як тільки чоловік з хати в неї "виростають роги і хвіст" чоловік дома в неї німф над головою((((( А зазвичай вона сидить зімною(((
І приїздить постійно хоч ми і живемо за 40 км від неї((( І приїздить без попередження в основному, або попереджає коли в дорозі((((

Додано через 35 хвилин


Я з самого початку намагалася з нею подружитися, і всі ці роки те і робила що намагалася всіма способами здружитися з нею((((( Та на раз їй щось стукне вона щось там ніби розговориться і всяке таке.... щось спитає ніби, а потім все перекрутить сказане мною і роками це прокручує. Постійно шукає щось нове за що б вчіпитися.....
Я тобі вже ніби казала. Один вихід, пошли її далеко і надовго. Наодинці. І потім зроби круглі очі і доказуй чоловікові, що нічого не казала і вона вже давно тебе проти мене налаштовує, от тепер ще й таке придумала А її посилай регулярно після кожного нападу поки не дійде. Не будь забитою тютьою.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 22:48 #2693049   #114
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Можна давати багато порад, ігнорувати, вчиняти так само як вона і т.д. Але це все лише балачки (хто стикався з такою ситуацією той знає, не все так просто), тому найкращим варіантом є лише шукати можливості жити окремо від такої свекрухи і якнайдалі.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 21:54 #2696514   #115
GreenApple
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Надо уехать подальше. Мы сняли отдельную квартиру. .
GreenApple зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 12:09 #2696637   #116
Maryna777
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Переїдьте жити окремо)))
Maryna777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2017, 16:16 #2698642   #117
Glanymes
Banned
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

А ви разом живете? Просто краще жити окремо, тоді і проблем буде менше, і нервів.
Glanymes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dasha128 (12.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2017, 07:14 #2699254   #118
Dasha128
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Я також думаю, або жити окремо. Або треба жити дружно, але чоловіка не вплутуйте у ваші сварки, а то й чоловіка втратите
Dasha128 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (12.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2017, 21:26 #2699784   #119
Ljusinda
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

"Невестка - это такая неблагодарная, гулящая, ничего не умеющая делать родственница святой женщины!" Дівчата, я як прочиталаці ці рядки в однокласниках, сміялася цілий день.Це ж треба було таке написати. Цих "мамок" треба ігнорувати і посилати куди люди не ходять. Я наприклад довго годила своїй свекрусі, ще й чоловіка смушувала їй годоти, хоча він її не любить.Кинула його батькові, а сама поїхала в Росію на роботу (змінила там два чоловіка офіційно). На старість приїхала і почала требувати поваги та допомоги. Мені дуже хотілося дружити, але це корислива тварюка.Як щось робити -є ми з чоловіком, як їй нічого не потрібно, мовчить(3 місяці) навіть не подзвонить і не спитає, як там її синок. Як проблеми-знову тут як тут, на зв'язку. З цими кобрами їхніми ж методами. Ігнор,ігнор і ще раз ігнор...Хай знає своє місце ...
Ljusinda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2017, 13:47 #2699816   #120
Maryna777
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Для когось свекруха, для когось матір. Один статус свекрухи не робить людину злою відьмою і тварюкою. Тут все залежить від того, яка це людина. взагалі - чи вона добра, чи погана, чи в неї важкий характер чи легкий, чи вона легко зживається з іншими чи ні... Що ж робити, коли вона постіно вмішується у Ваше життя? Може, переїхати житим кудись ще дальше - не за 40 км, а за 240? Тоді вона не буде приїжджати так часто без попередження. Так, цей варіант досить таки радикальний, але коли річ іде про благополуччя молодої сімї, можливо варто спробувати?
Maryna777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:45.