Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.08.2018, 11:00 #2734673   #6221
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Сприймаю так, що з об'єктивних причин мені не відомо, чи Ісус той за кого себе видає. А який зміст в нього вірити, коли він не справжній. Моя віра з нього справжнього не зробить, яка б вона сильна не була. А якщо він справжній, то звичайно я вірю.
Про що вам каже той факт, що Ісус Христос є історичною особистістю.

Цитата ТАЦИТ

(бл. 56—120 рр. н. е.)Його праця «Аннали» охоплює події, що відбувались у Римській імперії в період з 14 по 68 рік н. е. (Ісус помер у 33 році н. е.). Тацит пише про страшну пожежу, яка спустошила Рим у 64 році н. е. Винним у цій біді вважали імператора Нерона. Тому, за словами Тацита, аби «розвіяти чутки», Нерон звалив вину на християн. Історик каже: «Христа, від імені якого походить ця назва [християни], стратив за часів Тиберія прокуратор Понтій Пілат» («Аннали», XV, 44).
Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
У всіх цих моментах на людину діє вплив гріховності, отриманої від Адама, не по своїй волі. Його не можна в одних моментах виключити, а в інших включити. Вплив гріховності від Адама діє на людей постійно. Це перше зауваження.
А друге - для Бога немає ніякого значення скільки ми грішимо, більше, чи меньше. Для нього ми всі одинаково заслуговуємо на смерть - і той що мухи в житті не прибив і серійний вбивця-маньяк.
Це так, бо ми всі народжуємось грішними, але декому Бог може зробити подарунок - Вічне Життя, чи то на Небі (Духовна Сфера буття, кількість обмежена 144000), чи то на Землі.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Це найяскравіше ілюструє вашу непослідовність.
Ви кажете, що в цьому житті ніхто з нас не може бути безгрішним, бо Адам зробив вибір грішності і передав нам. Тобто вага вибору Адама у нашому житті абсолютна і бесконечна.
А у наступному твердженні говорите, що якби Адам вибрав безгрішність, то люди всеодно точно би грішили. Тобто в цьому випадку вага вибору Адама у вас рівна нулю.
То ви вже визначіться. У вас вага вибору Адама нуль, чи бесконечність. Чи в залежності від того, як вам вигідно.
Я ж вам казав, що у пана Новака хибне уявлення про це. Він вам не зможе все правильно пояснити.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я ж про це і говорю. Точно так само як перший Адам переселив нас в свою "Австралію", Ісус (Адам другий), переселить у свою, без всяких додаткових умов і вимог.
Помиляєтесь умови і вимоги є.

Матвія 7:
21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!
24 Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені.

Востаннє редагував Vityab: 23.08.2018 о 11:00. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 20:02 #2734698   #6222
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Помиляєтесь умови і вимоги є.
Вітябе, говоріть простіше: єдиною умовою в організації, в яку Ви вступили, є слухняність до вказівок керівництва організації. Все.
При цьому не важливо як ці вказівки керівництва узгоджуються з Біблією чи наскільки вони є обгрунтовані з точки зору здорового глізду - основне слухати керівників щоб залишатися членом організації. Бо якщо керівництву (наглядачам в громадах) не сподобається Ваша поведінка (послух), то вони Вас вилучать і для Вас це стане трагедією світового рівня, так, ніби це не люди, а Бог Вас вилучив.
Оті люди, керівники, фактично і є для рядових адептів організації Богом. Сумно, але факт. Життя в сектах тоталітарного ухилу - воно таке.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 21:10 #2734704   #6223
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Життя в сектах тоталітарного ухилу - воно таке.
1) Покиньте секту, щоб інші бачили це на Ваших ділах, інакше як Ви зможете щось комусь тут розказувати ??? Чи Ви не вважаєте себе сектантом і чому ???
2) Доведіть що Ваша секта не тоталітарна, а поведінка Ваша тут на форумі чому тоталітарна ??? Якщо Ваша секта не тоталітарна, то чому Ви такі підконтрольні тим поглядам, які з неї взяли і не можете вільно мислити, а тільки в рамках свого релігійного світогляду? Це Вами реально керує і ніякої свободи, яка походить зверху я у Вас так і не побачив ! І знаєте чому, бо мудрість яка схильна до сперечання є насправді демонічною.https://wol.jw.org/uk/wol/dx/r15/lp-k/1001070163/30426

Востаннє редагував Ychen: 23.08.2018 о 21:55.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 21:56 #2734711   #6224
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата 1) Покиньте секту, щоб інші бачили це на Ваших ділах
Я не в секті, а Ви так. На злодієві шапка горить )))


Цитата а поведінка Ваша тут на форумі чому тоталітарна
Гарна у Вас самокритика, Учень!
Це Ви тут проголосили себе офіційним представником Єгови на Землі, рекламуєте керівництво організації в яку входите і яку вважаєте єдиноправильною, а її членів найкращими людьми на Землі і цим хвалитеся та не забуваєте очорнювати християн.
Ваші керівники є для Вас правими у будь-якому випадку, навіть коли говорять Вам взаємопротилежні речі, або прямо суперечать Біблії.
Приклади:
1. Керівництво говорить вам, що донорство крові - добра річ і ви (рядові адепти) охоче це повторюєте та здаєте кров.
2. Керівництво передумало і говорить, що донорство - це гидотна річ і Єгова за таке покарає і рядові члени вмить перепрограмовуються (а я к інакше? інакше наглядачі виженуть з організації, а це для адепта найбільша кара, рівнозначна смерті).
Тому-то ваша організація і є тоталітарною, бо керівники стали на місце Бога і маніпулюють стадом як їм хочеться.
Ясна річ, дехто прозріває і виходить з організації на свободу, але... чи багато таких?
Що говорить статистика? Вам ваші керівники доповідають про кількість тих, хто покидає організацію щороку?
Чи це таємна інформація, якої рядовим членам знати не можна?

Додано через 3 хвилини
Цитата мудрість яка схильна до сперечання є насправді демонічною.
Тоді чому Ви сперечаєтеся, та ще і кричите таким жирним шрифтом? Чи Вам можна по-демонічному сперечатися?
Маєте на це дозвіл керівництва і пройшли навчання?

Востаннє редагував Новак: 23.08.2018 о 21:56. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 22:17 #2734714   #6225
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

От зараз подивимось чи вмієте Ви себе контролювати. І зробимо висновки ще раз, які тут всі вже давно зробили про Вас. Покажіть свою мудрість, якщо зможете, або просіть у Святого, якщо ще її не маєте.

Додано через 4 хвилини
Цитата Тоді чому Ви сперечаєтеся,
Я Вам давно сказав що з Вами нічого спільного не хочу мати, не тільки сперечатись. Якщо Ви не тупий, то може на цей раз дійде і цим покажеться, чи можете Ви себе вважати не сектантом- поведінка і реакція Ваша все покаже, чи Ви сектант, чи ні.

Додано через 12 хвилин
Цитата Я не в секті, а Ви так.
Дивно коли сектант береться вирішувати і оцінювати інших.https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1200003877Тому я не підтримую Вашу секту.

Востаннє редагував Ychen: 23.08.2018 о 22:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 09:03 #2734748   #6226
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата От зараз подивимось чи вмієте Ви себе контролювати. І зробимо висновки ще раз, які тут всі вже давно зробили про Вас. Покажіть свою мудрість, якщо зможете, або просіть у Святого, якщо ще її не маєте.
Учень, припиніть свої маніпуляції, їх же видно як на долоні. ))
Якщо Ви називаєете сперечання демонічними, то спочатку, перш ніж говорити таке, варто було б Вам глянути в дзеркало і спитати себе: "а я чого то я так спересаюсь? пишу жирним шрифтом, з багатьма знаками оклику і знаками запитання, чому?" ))
Згідно Вашого суду - відповідь очевидна. Тому, спочатку очистіть себе від демонського бруду, а потім вже радьте іншим.
Це ж біблійний принцип, до речі. Читали, знаєте?


Цитата Я Вам давно сказав що з Вами нічого спільного не хочу мати, не тільки сперечатись. Якщо Ви не тупий, то може на цей раз дійде
))) Ну і гарний Ви свідок! )))
Кажете: "нічого не хочу з Вами мати" і, одночасно обзиваєтеся, репетуєте тут, зі своїм ображеним самолюбством.
Схаменіться, свідок і учень людської організації так званих свідків Єгови. Ви дійсно себе не бачите і далі вважаєте офіційним представником Єгови на Землі та членом єдиноправильної на Землі організації?
Те, як Ви себе тут поводите - це сором навіть зі світської точки зору. А Ви не бачите? Що у Вас там за виховання, у організації, кого там виховують?


Цитата Дивно коли сектант береться вирішувати і оцінювати інших
Браво, Учень! Чудова самокритика!
Ви є членом секти так званих свідків Єгови, людської організації тоталітарного типу. Ви живете по інструкціях, написаних керівниками організації і інших очорнюєте, вважаючи себе правильним, а інших (особливо християн) - неправильними.
Ви навіть робите вигляд, що не бачите як інструкції ваших керівників часом змінюються на прямо протилежні за змістом. Але Ви радо виконуєте їх, бо сумніватися у правильності керівництва є небезпечним і загрожує вилученням через суд наглядачів організації. Цього суду у вас там бояться найбільше.
Керівництво організації бо замінило вам там Бога.
Але ж Ви кажете, що не бачите цього?
А ті, хто були у вашій організації і побачили та вийшли геть - вони зрадники для Вас, так?

То як зі статистикою?
Можете відповісти?

Цитата Вам ваші керівники доповідають про кількість тих, хто покидає організацію щороку?
Чи це таємна інформація, якої рядовим членам знати не можна?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 10:06 #2734754   #6227
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Можете відповісти?
Не бачу сенсу сперечатись з сектантом.

Востаннє редагував Ychen: 24.08.2018 о 10:16.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 11:07 #2734765   #6228
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не бачу сенсу сперечатись з сектантом.
А тут якраз мова не про сперечання, а про факти.
Одна справа, коли Ви очорнюєте християн, просто за те, що вони не належать до вашої єдиноправильної організації і одне лише це стає для Вас приводом називати їх нечистими, приналежними Сатані.
Це Ви вмієте, цього Вас навчили в організації добре.

А зовсім інша річ, коли Вас запитуєш цілком конретні факти, статистику вашої організації. Дані ці, безумовно є, вони існують, зважаючи на тоталітарний характер організації, де все (всі) під контролем. Але які ці дані? Чому до рядових адептів їх не доводять?
Чому вам там не кажуть яка плинність в організації і скільки людей щороку залишає її лави і з яких причин? Вам не можна цього знати? Вас обмежують у знанні про організацію?

Також я задавав питання про те, чи публікують дані про кількість смертей внаслідок самогубств в вашій організації. Відповіді, само собою, не отримав. Вам не можна це знати?
Одначе в книгу інструкцій для наглядачів організації внесено пункт, згідно якого, якщо член організації, з яким проводять допит наглядачі, погрожує вчинити самогубство, то допит такого адепта повинен припинитися і бути відкладеним на пізніший термін. Про що це свідчить?
1. Про те як проводиться допит, який вплив чиниться на свідомість допитуваного.
2. Про те, що під впливом страху і безвиході члени вашої організації мають схильність до суїциду.
Це ще один штрих до перебування людей в організації, найкращій організації на Землі (як Ви це повторюєте).

Тому, факти - це вперта річ, і про них я хотів би говорити, коли мова йде про вашу правдиву віру і вашу організацію. Про факти.
Але ж Ви не хочете про це говорити. Вам краще просто огульно очорнювати всіх християн, бо вони на ваші, не з вами. Це і є дух вашої організації.
Будуть факти, конкретні відповіді на задані запитання - приходьте, викладайте їх, будемо розглядати.

До речі, порівняння рівня самогубств в організації закритого типу (якою є ваша секта) з середнім рівнем по країні може дати цікаву їжу для роздумів. Знаєте про це? Думаю, що знаєте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 11:50 #2734770   #6229
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Думаю, що знаєте.
Знаю, знаю сектанте, бо за 50 років в нашому місті жоден Свідок Єгови не наклав на себе руки.

Додано через 48 секунд
Цитата Тому, факти - це вперта річ,

Востаннє редагував Ychen: 24.08.2018 о 11:50. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 12:29 #2734774   #6230
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Знаю, знаю сектанте, бо за 50 років в нашому місті жоден Свідок Єгови не наклав на себе руки.
А скільки людей було вилучено за 50 років (чи хоча б за останній рік) у Вашому місті?
Скільки людей покинули громади без вилучення, просто перестали відвідувати зібрання в організації за 50 років (чи хоча б за останній рік) у Вашому місті?

П.С. Я вважаю, що краще перестати відвідувати тоталітарну секту, аніж накладати на себе руки, тому радий щодо даних у вашій місцевій громаді про нульову кількість самогубств.
До речі, ці Ваші дані щодо нульової кількості стосуються вилучених після суду також?

Востаннє редагував Новак: 24.08.2018 о 12:34.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 13:25 #2734779   #6231
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Останній допис- це мрії сектанта. Тому нам немає про що говорити, бо Ви зайняті сектизмом.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 13:27 #2734780   #6232
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Останній допис- це мрії сектанта. Тому нам немає про що говорити, бо Ви зайняті сектизмом.
А скільки людей було вилучено за 50 років (чи хоча б за останній рік) у Вашому місті?
Скільки людей покинули громади без вилучення, просто перестали відвідувати зібрання в організації за 50 років (чи хоча б за останній рік) у Вашому місті?

Ця статистика Вам доступна, як офіційному представнику?
Чи вона тільки для дуже обмеженого кола осіб у вашій організації?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 13:35 #2734781   #6233
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чи вона тільки для дуже обмеженого кола осіб у вашій організації?
Я сектизмом не займаюсь, бо стану сектантом, як Ви. Новак, я ж не ти: недавно бачив твоїх братанів по вірі, ходять собі на ваші зібрання і в тіхаря бухають (мені пропонували- я відмовився випити пляшку на трьох без закуски), то що мені відразу бігти до ваших старших і говорити, що у вас є п'яниці, які від вас скривають п'янство, чи сфотографувати і виставити на форумі ваших братанів ???
Тільки не треба мені говорити, що ти від них відсектований (хоча це логічно для сектанта) і це не твої братани по вірі.Бачиш і вселення духу не допомагає- навпаки у всіх в кого вселився несвятий дух дуже агресивні і крикливі, роздратовані духом і злі. Іншими словами неадеквати, як ти.

Востаннє редагував Ychen: 24.08.2018 о 14:05.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 15:09 #2734787   #6234
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви впевнені, що Ісус, про якого говорить Біблія, книги Нового Завіту, насправді був реальною особистістю чи Ви сумніваєтесь в тому, чи Він взагалі був (існував)?
Не розумію, для чого від мене вимагати неможливе - знати те, що знати неможливо з об'єктивних причин.
Якщо все що про нього написано правда - то він реальна особистість і спаситель, за якого себе видає. А якщо не правда, чи напів правда, то його або зовсім не існувало, або він був, але не є тим, за кого себе видає. А чи правда написане, чи ні - мені не відомо.
Якщо правда, то ми самі в цьому переконаємось, коли він, другий Адам, буде переселяти нас у свою "Австралію", як свого часу це зробив Адам перший.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Навпаки, Адам був цілком нормальним.
Я не зустрічав психічно здорових людей, які б знаючи, що їх обманюють, велися на цей обман, ще й коли на кон поставлене їхнє життя. Якщо вам за винагороду запропонують пригнути з парашутом, але ви точно знаєте, що парашут вам не дадуть і треба буде пригати без нього, ви погодитесь на таку пропозицію? Якщо вважаєте Адама нормальним, то чекаю від вас відповіді так. Якщо ваша відповідь ні, то ви лукавите, називаючи Адама нормальним.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І Ви є цілком нормальним, відкидаючи Бога і віддаючи перевагу якимось своїм власним уявленням.
А хто вам сказав, що я відкидаю? Мої уявлення побудовані на принципах справедливості, якими мене сам Бог і наділив. Думаю ви не можете сперечатись, що Бог може бути не справедливим.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Є кара без вини?
По-вашому виходить, що є. Якщо ви називаєте Ісуса жертовним ягням, то почитайте принципи приннесення в жертву жертовних ягнят. Ключовим моментом є перенесення вини грішників на жертву. Почитайте хто це має робити. Тільки після того, як жертва стає винною замість грішників, за цю вину проливають її кров. Мене смущає, що повністю упущений момент перенесення вини з грішників на Ісуса і те, що розпинають його як бунтівника, а потім вже кажуть, що, виявляється, він був ягням.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Зараз для нас важливим є те, що є можливість вийти на свободу і визволитися від рабства гріха і смерті. Ісус відкрив цю дорогу і нам це НІЧОГО не коштувало. Просто бери і виходь
Я абсолютно не проти. Багато разів вже писав. І дуже правильно ви сказали, що Ісусу ми нічого не винні. Ми просто робимо взаємозалік. Нам винен Адам за те, що ми постраждали із-за його вибору, а ми винні Ісусу за те, що постраждав за нас. Тому те, що нам винен Адам ми віддаєм Ісусу. В результаті Адам винен Ісусу, а ми нікому нічого не винні.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви неправильно мене зрозуміли. Я мав на увазі, що, рано чи пізно, Адам все-одно вибрав би свій шлях і відокремився б від Бога.
То Бог повісив плід на постійно і тестував би Адама на грішність постійно? Навіть якщо б він пройшов тест перший раз, це не означає, що пройшов би другий? Тоді так само те, що Ісус пройшов тест на грішність перший раз, не означає, що він пройшов би його іншим разом. Ми ж не можемо виокремлювати тільки людину у схильності до гріха. Це було б упереджено і несправедливо. Якщо ми говоримо, що людина точно рано чи пізно зігрішить, то точно рано чи пізно зігрішать і інші Божі особи.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якби Бог міг створити іншого Адама, від початку запрограмованого на вічний послух, то Він би це зробив. Але таке втручання просто знищило б людину як вільну особистість, створило б робота, без волі, без можливості вибору. Богу така людина була не до вподоби, тому Він і створив людину вільною. І Адам здійснив свій власний вибір.
Тобто коли Адам зробив вибір гріховності, з'ївши плід, то він був не запрограмований робот, а вільна особистість з власною волею і можливістю вибору. А коли б Адам робив вибір безгріховності, не ївши плід і не грішивши іншим чином, то він був би запрограмованим роботом, не вільною особистістю, без власної волі і без можливості вибору. Так?
То по такій логіці ми маємо Ісуса, запрограмованого на вічний послуг - робота, не вільну особистість, без власної волі і можливості вибору.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І Ви здійснюєте і я. І цей вибір ми зараз здійснюємо через віру, а не через бачення.
Вже втомився писати, що я, якщо це дійсно потрібно, бо у випадку з Адамом нас ніхто не питав, вірю і здійснюю свій вибір на користь Ісуса, якщо він той за кого себе видає. А якщо не той за кого себе видає, то не здійснюю, бо толку з такого вибору немає. А чи він той за кого себе видає, мені не відомо.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 16:22 #2734794   #6235
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я сектизмом не займаюсь, бо стану сектантом
Дійсно, бути двічі сектантом - це занадто навіть для Вас, Учень.


Цитата Новак, я ж не ти: недавно бачив твоїх братанів по вірі, ходять собі на ваші зібрання і в тіхаря бухають (мені пропонували- я відмовився випити пляшку на трьох без закуски)
Думаю, що Ви в темноті сплутали зі своїми. Це у вашій організації, для віддушини, дозволяють горілочкою очі заливати. Про це мені розказували ваші співвіруючі, які по парках з буклетиками ходять. Чим вони і користуються. "А що? Головне не напиватися, ходити рівно, а скільки ти при цьому випив нікого не цікавить." - отака у вас там лінія щодо алкоголю.


Цитата то що мені відразу бігти до ваших старших і говорити
Дійсно, то було б занадто: і до своїх старійшин бігати і доповідати про своїх співвіруючих, про їх прогріхи, та ще і до християн по те саме... таки занадто. Бігайте і про своїх доповідайте, у Вас же там інструкція така, то Ви мусите.


Цитата чи сфотографувати і виставити на форумі ваших братанів ???
Своїми займіться, раз у Вас там братани.
Суд, який наглядачі чинять над вашими братанами, запишіть на відео та покажіть для ілюстрації життя в секті. Обличчя можете розмити, щоб не було претензій.
Зможете таке зробити? Цікаво було б такий суд подивитися.
Он Ваш брат у минулому, Леонід, який тут був активним, за свідків, потрапив під каток суду, де один із ваших старійшин кричав на нього і казав, що таких як Леонід варто було б каменувати. Гарні у вас там наглядачі, та суди, правда ж?
Не хочете цим похвалитися?


Цитата Тільки не треба мені говорити, що ти від них відсектований (хоча це логічно для сектанта) і це не твої братани по вірі.
Ви ж навіть не сказали про кого конкретно мову ведете, Ви є голослівним ляпалом, Ваші слова звинувачень нікчемні і не варті уваги, бо Ви злословите на кожному кроці і жодних доказів навести не можете. Це ознака вашої організації, її тавро.


Цитата у всіх в кого вселився несвятий дух дуже агресивні і крикливі, роздратовані духом і злі. Іншими словами неадеквати, як ти.
О, дякую! Ви знову і знову гарно свідчите цими звинувачення про те ким Ви є і яким Вас виховала ця секта. Співчуваю Вам.
Може колись Єгова наверне Вас від темряви до Світла і цей потік бруду з Вашого серця висохне.
Бажаю Вам цього щиро!

---------------------------------------------------------------------------------------------

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Не розумію, для чого від мене вимагати неможливе - знати те, що знати неможливо з об'єктивних причин.
Якщо все що про нього написано правда - то він реальна особистість і спаситель, за якого себе видає. А якщо не правда, чи напів правда, то його або зовсім не існувало, або він був, але не є тим, за кого себе видає. А чи правда написане, чи ні - мені не відомо.
frhfnthy, я Вам відповім пізніше, щоб моя відповідь не була приклеєна форумом до попередньої.
Хочу лише зауважити зараз, що Ви таки не розумієте слова "вірити", яке вживається в Біблії.
Вірити (в Бога, в Ісуса Христа) - це бути повністю впевненим в їх існуванні не маючи для цього об"єктивних і переконливих доказів. Саме так. Не маючи цілком певних і абсолютно переконливих доказів.
Люди вірять в існування Бога, хоча ніхто з людей Бога не бачив. Чи Ви про це не знали?

Так само і ми, які не бачили Ісуса Христа, а знаємо про Нього лише зі свідчень інших людей, Його учнів, віруємо в Нього. Бо якби бачили і Він нам Сам довів Ким Він є, то для чого тоді вірити в Його існування? Тоді це вже не віра, а знання.
Так само, не бачивши Його, віруємо в те, що Він помер заради нас і воскрес, потім з"являвся учням і вознісся знову до Отця. А також очікуємо Його приходу і встановлення Його царювання, якому не буде кінця.

Ви ж демонструєте типову позицію гностика, а не віруючої людини.

Востаннє редагував Новак: 24.08.2018 о 16:24. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 16:43 #2734797   #6236
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви ж навіть не сказали про кого конкретно мову ведете
Про таких, які ся так самовродили як Ви і дуже агресівні стали після цього, а так як легально спиртні напитки їм заборонено, то бухають потай.

Додано через 2 хвилини
Цитата Своїми займіться, раз у Вас там братани.
Я таким взагалі не займаюсь, я ж не Ви.

Додано через 1 хвилину
Цитата Не хочете цим похвалитися?
Я плітками не займаюсь, на відміну від Вас.

Додано через 1 хвилину
Цитата Дійсно, бути двічі сектантом - це занадто навіть для Вас, Учень.
Можливо Новак, от Ви, наприклад, відділилися від секти самовроджених і з вашої секти утворили ще одну розкольницьку секту самовроджених. Можливо Ви четверта , або навіть п'ятикратно самовроджена секта і шо мені від того Вас вважати супернадзвичайним?

Додано через 1 хвилину
Цитата Бажаю Вам цього щиро!
За себе краще попіклуйтесь, бо я таким як Ви займатись не збираюсь, бо стану подібним до Вас.

Додано через 9 хвилин
Цитата де один із ваших старійшин кричав на нього і казав
А хто це чув, Ви це чули? Я там не був, то як я можу це перевірити?
Я можу судити про те що бачив, які Ваші агрісівні після самовродження, поведінка і агресія едентична Вашій. Оце я бачив, а байки, які неможливо перевірити мені не цікаві.

Востаннє редагував Ychen: 24.08.2018 о 16:49. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Новак (24.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 17:39 #2734804   #6237
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Не розумію, для чого від мене вимагати неможливе - знати те, що знати неможливо з об'єктивних причин.
Якщо все що про нього написано правда - то він реальна особистість і спаситель, за якого себе видає. А якщо не правда, чи напів правда, то його або зовсім не існувало, або він був, але не є тим, за кого себе видає. А чи правда написане, чи ні - мені не відомо.
Іншими словами: Ви не вірите в існування Ісуса Христа.
Про що тоді далі говорити?
Про яке Його вчення (тож може бути вигадка все), які Його діла (їх же може і не було зовсім), яку смерть і воскресіння?
Якщо Ви не є впевненим (не вірите), то і продовження не може бути.
І від Бога нічого отримати не зможете.
Бо Бог Сам встановив принцип:

Цитата 6 Догодити ж без віри не можна.
І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є,
а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.
(Євр.11:6)
Розумієте? Без віри НІЧОГО не відбудеться, ніяких дарунків від Бога не отримаєте.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо правда, то ми самі в цьому переконаємось, коли він, другий Адам, буде переселяти нас у свою "Австралію", як свого часу це зробив Адам перший.
Зараз час вибору того в якому потягу хто буде їхати.
Зараз, через віру, ми обираємо.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я не зустрічав психічно здорових людей, які б знаючи, що їх обманюють, велися на цей обман, ще й коли на кон поставлене їхнє життя. Якщо вам за винагороду запропонують пригнути з парашутом, але ви точно знаєте, що парашут вам не дадуть і треба буде пригати без нього, ви погодитесь на таку пропозицію? Якщо вважаєте Адама нормальним, то чекаю від вас відповіді так. Якщо ваша відповідь ні, то ви лукавите, називаючи Адама нормальним.
Щоб Ваш приклад був повним, треба описати як все було.
Була ще одна дійова особа, яка переконливо говорила Адаму про те, що Бог схитрував і сказав Адаму неправду.
Насправді, якщо Адам стрибне без парашута, то в нього відкриється здатність літати і він полетить як птах і не розб"ється.
Але і цього ще мало. Бо, Ви праві, треба бути трохи навіженим, щоб отак, покладаючись на слова іншої особи, повірити (знову це слово, бачите?) їй і стрибнути, знаючи, що є попередження про те, що його спіткає смерть.
На сцену вступила ще одна дійова особа, Єва.
Сталося так, що вона дивилася на ті плоди, дивилася, а потім, ведена своїм бажанням очей, порушила заборону, з"їла заборонений плід і принесла Адаму плодів і сказала: "Бачиш? Плоди гарні, нічуть не шкідливі, я їла і жива досі".
Перед Адамом постав важкий вибір:
- з одного боку слово Бога, чітке попередження
- з іншого боку слова одного із ангелів, що насправді то така Божа хитрість і їда плодів того дерева не просто не зашкодить, а навпаки, відкриє нові властивості в людині.
- ну і далі взагалі: Єва порушила постанову і їй нічого не сталося.
Непростий вибір, погодьтеся.
Цей вибір, до речі, ілюструє різницю між життям по вірі і життям згідно бачення (того, що бачиш).
Адам відкинув вірити Богу (Божим словам), а віддав перевагу покладатися на те, що він бачить.
І був неправий.

Так само і ми зараз, робимо вибір між тим, щоб вірити Богу (Його словам), або покладатися на те, що ми бачимо.
Ну, Ви вже розумієте, що якщо покладатися на те, що бачиш, то Богу вірити не будеш.
І програєш.
От і вибирайте.
....
На решту Ваших запитань дам відповідь пізніше, бо мало часу, вибачайте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2018, 10:52 #2734877   #6238
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Син Сам віддав Себе у Жертву. Він знав куди і ДЛЯ ЧОГО йде і що Його чекає. Це було зроблено згідно волі Отця Небесного.
це вам жиди нашептали, чи у вас прямий зв"язок і про це Бог вас повідомив лічно ?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Зараз час вибору того в якому потягу хто буде їхати.
Зараз, через віру, ми обираємо.


.
не зараз, а завжди , тому хтось їде в Ролс-Ройсі , а хтось вибирає стоячі місця в загальному вагоні

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо ви називаєте Ісуса жертовним ягням, то почитайте принципи приннесення в жертву жертовних ягнят. Ключовим моментом є перенесення вини грішників на жертву. Почитайте хто це має робити. Тільки після того, як жертва стає винною замість грішників, за цю вину проливають її кров. Мене смущає, що повністю упущений момент перенесення вини з грішників на Ісуса і те, що розпинають його як бунтівника, а потім вже кажуть, що, виявляється, він був ягням.



Тобто коли Адам зробив вибір гріховності, з'ївши плід, то він був не запрограмований робот, а вільна особистість з власною волею і можливістю вибору. А коли б Адам робив вибір безгріховності, не ївши плід і не грішивши іншим чином, то він був би запрограмованим роботом, не вільною особистістю, без власної волі і без можливості вибору. Так?
То по такій логіці ми маємо Ісуса, запрограмованого на вічний послуг - робота, не вільну особистість, без власної волі і можливості вибору.
жиди щей не таке сплітають, розрахунок на 99,99 % людей, які не вміють логічно мислити, бо їх цьому ніхто не вчив

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Це так, бо ми всі народжуємось грішними, але декому Бог може зробити подарунок - Вічне Життя
не декому, а всім, такий Закон Бога , але релігійні бізнесмени робили на цьому гроші , продаючи індулігенції

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Люди вірять в існування Бога, хоча ніхто з людей Бога не бачив. Чи Ви про це не знали?

Так само і ми, які не бачили Ісуса Христа, а знаємо про Нього лише зі свідчень інших людей, Його учнів
єврейської національності ... а моглиб знати від слов"ян, якби жидо-хазари разом з татарвою і візантійцями охрещуючи , за 300 років, не вирізали 75 % населення Київської-русі , залишивши живими лише жінок, дітей і убогих ... перед цим таким способом, охрестили Європу, після цього Америку і Африку

Додано через 38 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
не бачивши Його, віруємо в те, що Він помер заради нас і воскрес, потім з"являвся учням і вознісся знову до Отця. А також очікуємо Його приходу і встановлення Його царювання
а чому не в мессію Гора, він народився 25 грудня 3000 років до н.е. в Єгипті , від діви-Ізіди Марії , коли він народився, загорілась зірка на сході, за допомогою якої 3 царя його знайшли , у Гора було 12 учнів, з якими він ходив роблячи чудеса (зцілював хворих, ходив по воді) , Гор був відомий під різними іменами, як син Божий, агнець Господній і ін., після зради Тифоном Гор був розп"ятий на хресті, похоронений, а через 3 дні воскрес ... після Гора такаж доля спіткала грецького Атіса 1200 р. до н.е., індійського Крішну 900 р. до н.е. , грецького Діоніса 500 р. до н.е., персидського Мітру 1200 р. до н.е. і взагалі, список спасителів, які зараз відомі науці і жили в різні часи, налічує понад 25 осіб і у всіх у них одинакова доля , а ви вірете лише чомусь в бренд розкручений жидами

Додано через 24 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Зараз для нас важливим є те, що є можливість вийти на свободу і визволитися від рабства гріха і смерті. .
можливо, вся каша у вас в голові із-за того, що в біблії слово гріх не переведено на українську мову , а грецької ви не знаєте

Востаннє редагував qazwsx321: 26.08.2018 о 10:52. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
frhfnthy (26.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2018, 12:17 #2734887   #6239
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

І я не знаю грецької, то що те слово означає?
Чи може гріха не існує?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2018, 12:37 #2734889   #6240
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
І я не знаю грецької, то що те слово означає?
Чи може гріха не існує?
Цитата В івриті з ним асоціюється «хет» (חֵטְא) — «порушення», «провина», «сходження зі шляху»[3]. У грецькій мові слову «гріх» відповідає «гамартія» (ἁμάρτημα, ἁμαρτία), що походить від «гамартано» (αμαρτανω) — «промахуватися повз ціль», «помилятися»[4].
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Новак (26.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:04.