Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.07.2012, 11:18 #1993934   #221
Lolimobilochka
Учасник
 
Аватар для Lolimobilochka
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

там черга півтора місяці. тому одразу все одно не вийде подати.
Lolimobilochka зараз поза форумом  
Старий 19.07.2012, 12:10 #1993978   #222
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від ladzio Переглянути допис
А він подав заявку зразу після відмови, чи пройшов деякий час(пару місяців - рік)?
По-моєму, місяці 3 пройшло точно.
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 21.07.2012, 16:00 #1995952   #223
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Знатоки підскажіть будь-ласка!
Я народивля в тернопільській обл.,прописаний в харкові але працюю в Тернонолі.... чи можу я подати документи на польську шоппінг візу?

Востаннє редагував forumteua: 21.07.2012 о 16:15.
forumteua зараз поза форумом  
Старий 22.07.2012, 21:05 #1997025   #224
Andriy0210
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Подали ми документи. То якийсь жах. В цей раз було не так все просто і легко як в перший (на 7 денну візу). Перевіряли кожну літеру, з тим іменним чеком ходила дівчина до своїх колег консультуватись, виявилось що там нема підпису і вона мене просто нагло відфутболила, типу не можу прийняти документи. Ну що тут зробиш..... відійшов поставив підпис та й пішов у наступне віконце. Тут почалось, чого сума така мала, чого не прийняли в тому вікні. В решті решт прийняла але дуже не задоволена і вишукувала причину як би то не взяти документи (то підписи уважно звіряла в паспорті і анкеті, то страховка не так відксерена) Тепер виникає питання якщо все ж таки взяли, то мають видати візу? Чи можна чекати на відмову???
Andriy0210 зараз поза форумом  
Старий 23.07.2012, 08:40 #1997353   #225
Artur3000
 
Аватар для Artur3000
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Якшо плануєш з польщі по шенгену летіти дальше (італія) то обовязково добу сидіти в польщі бо мені з дитиною то тяжко трохи буде, можливо можна в той самий день вилетіти? в аеропорту ніби ніяких штаппів з датою не втавлять?
Artur3000 зараз поза форумом  
Старий 24.07.2012, 12:54 #1998577   #226
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Artur3000 Переглянути допис
Якшо плануєш з польщі по шенгену летіти дальше (італія) то обовязково добу сидіти в польщі бо мені з дитиною то тяжко трохи буде, можливо можна в той самий день вилетіти? в аеропорту ніби ніяких штаппів з датою не втавлять?
не ставлять, паспортного контролю в ЄС нема. Я особисто прилітав в Краків зі Львова в 11 год, а в 16 летів в Італію.
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 25.07.2012, 10:42 #1999281   #227
extasy
Учасник
 
Аватар для extasy
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

підкажіть адрес посольства в тернополі.
extasy зараз поза форумом  
Старий 25.07.2012, 10:56 #1999290   #228
=S.P.M.=
Omnia mea mecum porto!
 
Аватар для =S.P.M.=
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від extasy Переглянути допис
підкажіть адрес посольства в тернополі.
В Тернополі не посольство, а візовий сервіс-центр, надають платні послуги по заповненню анкет та відправляють їх у посольство. Знаходиться він по вулиці Танцорова навпроти Інфотехцентру.
=S.P.M.= зараз поза форумом  
Старий 25.07.2012, 12:10 #1999326   #229
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

На якомусь форумі я прочитав інформацію, що якщо вже маєш ту річну польську шопінг-візу, то з кожної поїздки по ній потрібно збирати такі ж іменні чеки, як і при поїздці по першій 7-денній візі і потім ті всі чеки додавати до прохання про видачу наступної річної візи (після закінчення терміну дії першої річної).
Хто що може сказати про це: правда чи якась мулька? І які дійсно документи треба подавати для видачі наступних шопінг-віз?
xiders зараз поза форумом  
Старий 25.07.2012, 19:17 #1999570   #230
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від xiders Переглянути допис
На якомусь форумі я прочитав інформацію, що якщо вже маєш ту річну польську шопінг-візу, то з кожної поїздки по ній потрібно збирати такі ж іменні чеки, як і при поїздці по першій 7-денній візі і потім ті всі чеки додавати до прохання про видачу наступної річної візи (після закінчення терміну дії першої річної).
Хто що може сказати про це: правда чи якась мулька? І які дійсно документи треба подавати для видачі наступних шопінг-віз?
спеціально дзвонив в їхній кол-центр по цьому питанню, то там сказали що якщо захочу через рік подавати знову на річну ШОПІНГ візу, тоді потрібно привезти іменний чек/фактуру. я перепитав чи з кожної, то сказали - з ОСТАННЬОЇ поїздки. ось так. хоча я те саме питав у візовому центрі у віконечку, коли забирав паспорт з візою, то якось невпевнено казали що бажано було б привезти фактуру...
AJ зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (27.07.2012), xiders (25.07.2012)
Старий 26.07.2012, 07:39 #1999934   #231
Andriy0210
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

я про таке також питав у візовому центрі, сказали бажано мати з кожної поїздки хоч на злотий, а взагалі з першої поїздки
Andriy0210 зараз поза форумом  
Старий 26.07.2012, 20:53 #2000507   #232
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Andriy0210 Переглянути допис
я про таке також питав у візовому центрі, сказали бажано мати з кожної поїздки хоч на злотий, а взагалі з першої поїздки
І що, потім ці всі фактури (а їх може бути і пару десятків) рік зберігати в себе а тоді прикладати до прохання на наступну візу? А якщо дійсно треба було летіти наприклад з Києва десь в Італію і повертатись так само, а за відсутності можливості зробити італійську шенген-візу користувався польською шопінг-візою, проте в Польщі навіть не був що тоді, спеціально їхати в Польщу за фактурою? Брєд якийсь. Логічно було б вимагати при наступному поданні лише одну фактуру, наприклад з останньої поїздки.
xiders зараз поза форумом  
Старий 27.07.2012, 08:04 #2000687   #233
Andriy0210
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Як пояснила дівчинка-консультант, з фактурою в руках ви можете їхати куди завгодно (мету закупи ви виконали) і ніяких проблем. Таку дурню вже з цими фактурами понавидумували Наші паспорта вже готові, але можу забрати лише в понеділок, от і думаю що там побачу візу чи відмову
Andriy0210 зараз поза форумом  
Старий 27.07.2012, 11:23 #2000876   #234
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Andriy0210 Переглянути допис
Як пояснила дівчинка-консультант, з фактурою в руках ви можете їхати куди завгодно (мету закупи ви виконали) і ніяких проблем. Таку дурню вже з цими фактурами понавидумували Наші паспорта вже готові, але можу забрати лише в понеділок, от і думаю що там побачу візу чи відмову
Тобто якщо я наприклад поїду на Октоберфест, то я спочатку мушу в Польщі щось купити з цієї поїздки, взяти фактуру і вже з нею їхати собі на німці і німці мені вже нічого не предявляить?
xiders зараз поза форумом  
Старий 27.07.2012, 13:32 #2000959   #235
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від xiders Переглянути допис
Тобто якщо я наприклад поїду на Октоберфест, то я спочатку мушу в Польщі щось купити з цієї поїздки, взяти фактуру і вже з нею їхати собі на німці і німці мені вже нічого не предявляить?
наївний
forumteua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
snoggi (27.07.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
just_user (02.08.2012)
Старий 27.07.2012, 14:14 #2001002   #236
snoggi
Учасник
 
Аватар для snoggi
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від xiders Переглянути допис
німці мені вже нічого не предявляить?
непридявлять допоки тебе незустрінуть )))
snoggi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kosichkina (14.10.2012)
Старий 27.07.2012, 14:29 #2001011   #237
Вишенька:)
 
Аватар для Вишенька:)
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Не скаржіться на фактури, а тіштеся, що є можливість взагалі поїхати закордон. Хто ще не знає: на шопінг візи не потрібно довідки про доходи, можна бути безробітним, і взагалі мінімум проблем. Думаю можна якось спланувати свою подорож через Польщу, до того ж це переважно дешевше, аніж летіти напряму в будь-яку іншу європейську країну.
Зараз по черзі країни ЄС перестають видавати візи українцям (наскільки знаю, проблеми з Італією, Чехією), це може бути тенденцією. Тому користуйтесь, поки маєте час! Дійсно непогана можливість.
Вишенька:) зараз поза форумом  
Старий 27.07.2012, 17:51 #2001166   #238
Andriy0210
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Ви раптом не в візовому центрі працюєте
Та хто ж проти шопінг візи, тільки б нормально проінформували за ті чеки. Які коли де і скільки....
Andriy0210 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xiders (27.07.2012)
Старий 27.07.2012, 18:00 #2001171   #239
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Andriy0210 Переглянути допис
Ви раптом не в візовому центрі працюєте
Та хто ж проти шопінг візи, тільки б нормально проінформували за ті чеки. Які коли де і скільки....
Ага, а то понавидумували правил, обмежень і чеків, а нам тут гадати на кавовій гущі прокатіт той чи інший варіант чи ні. От я скоро хочу йти подавати на річну шопінг-візу, і навіть точно не знаю такі фактури як треба маю чи ні, чи не тормозне і не депортне за нецільове використання візи мене поліція з тою візою десь в інших країнах (бо ж не тільки на Польщу хочу їхати) і ще маю купу таких схожих питань. От їздив з тою першою шопінг-візою ще в Австрію, то боявся щоб десь не попасти на перевірку, обходив поліцаїв десятою дорогою
xiders зараз поза форумом  
Старий 27.07.2012, 20:08 #2001239   #240
Вишенька:)
 
Аватар для Вишенька:)
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Ні, я не працюю у візовому центрі А між іншим, там роблять не тільки шопінг - візи, а й інші польські національні та шенген. Щодо інформації по призначенню фактур, то мені пояснювали так: в'їжджаєш через Польщу, купуєш шось, робиш фактуру (імєнну), на самому документі пише "Faktura VAT", має бути фірменна печатка і підпис особи,що склала фактуру, товар, а також ваші особисті дані. У Польщі ті фактури роблять майже всюди, і достатньо лише слова "Фактура!", щоб вас зрозуміли. Та власне, про це ж наче вже писалося. Не розумію в чому проблема їх зробити? Скажу так: скоро вертатимусь перший раз до України, подивлюсь, що мені на кордоні скажуть за мої фактури, напишу тут. До речі, виїзд також бажано робити через Польщу. Я розумію, що це напряжно, якщо ви хочете по-іншому використати дану візу, ну але це вже ваші проблеми. І так, в Німеччину я б не їхала без попередніх закуп в поляків.
Вишенька:) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (27.07.2012)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:03.