Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


жарти на атеїстичну тематику

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.05.2012, 13:28 #1942495   #21
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
А тобі-то що від того залишеного сліду? Ну залишеш ти якийсь слід - і що тобі від цього? Стане легше в небутті?
Багато людей по собі назалишали всіляких слідів - хтось хороших, а хтось поганих. Але якщо зараз вони не існують, то який їм толк від тих слідів?
Це ти скажи ліквідаторам аварії на ЧАЕС, чи людям які ціною власного життя рятували інших. Не все вимірюється оплатою, інколи щось робиться ПРОСТО ТАК, адже люди цього достойні.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
ment (17.05.2012), Otto (17.05.2012), Ікебан (17.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 13:43 #1942512   #22
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від ment Переглянути допис
З вашої логіки виходить, що віруючий живе для того, щоб після смерті попасти в рай і звідти слухати, який він був хороший)))
Ні, віруючий живе для того, щоб після смерті жити з Богом. Бо рай - це не місце, а стан душі, коли людина перебуває з Богом у любові. Якщо ви когось любите, то головне для вас - перебувати постійно із цією особою, яку ви любите. Таке перебування й буде для вас раєм. І саме про такий рай і говорять християни, саме такого раю вони й очікують.

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
інколи щось робиться ПРОСТО ТАК, адже люди цього достойні.
Два запитання:
1) Люди "достойні" чого? Уточніть, будьте добрі.

2) Чому ж існує капіталізм, при якому ніщо не робиться ПРОСТО ТАК, а практично все - за гроші? Чому не існує такої політичної системи і такого суспільного устрою, коли б всі усім робили щось ПРОСТО ТАК? Хіба ж люди цього не достойні?

Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 13:57 #1942528   #23
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Два запитання:
1) Люди "достойні" чого? Уточніть, будьте добрі.
Життя і здоровя вони достойні. І люди здатні на самопожертви. Не всі, але здатні.
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
2)Чому не існує такої політичної системи і такого суспільного устрою, коли б всі усім робили щось ПРОСТО ТАК? Хіба ж люди цього не достойні?
ЧОму ж нема. Є. В Ізраїлі . Так так, в ізраїлі є справжній комунізм де все належить всім. Ну не у всьому Ізраїлі,а в ізраїльських кібуцах. І всі там займаються працею заради всіх, тобто не задля себе коханого, а задля блага общини.

І чому це "ДОБРЕ" після смерті краще чим "ДОБРЕ" під час життя. Чому це я неможу приносити собі задоволення під час життя, а маю сподіватися на життя загробне?
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 14:00 #1942531   #24
ment
Просто мент
 
Аватар для ment
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Ні, віруючий живе для того, щоб після смерті жити з Богом. Бо рай - це не місце, а стан душі, коли людина перебуває з Богом у любові. Якщо ви когось любите, то головне для вас - перебувати постійно із цією особою, яку ви любите. Таке перебування й буде для вас раєм. І саме про такий рай і говорять християни, саме такого раю вони й очікують.
Ну, суть не в тому, що являє собою рай. Я мав на увазі, що віруючі живуть праведно, шукаючи для себе вигоду, або ж боячись божого покарання.
ment зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (17.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 14:06 #1942534   #25
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від ment Переглянути допис
віруючі живуть праведно, шукаючи для себе вигоду, або ж боячись божого покарання.
Як ви думаєте: жити праведно - легко?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Чому це я неможу приносити собі задоволення під час життя, а маю сподіватися на життя загробне?
А що для вас є задоволенням? І якщо життя позбавлене задоволень, то воно не вдалося?
Ви ніколи не задумувалися над таким простим питанням: чому будь-які задоволення такі тимчасові? Тобто чому вони так швидко минають? Адже життя триває, а задоволення такі скороминущі. Чи це не означає, що суть життя - не в задоволеннях, а в чомусь іншому? В чому ж тоді?
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 14:12 #1942538   #26
ment
Просто мент
 
Аватар для ment
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Як ви думаєте: жити праведно - легко?
Якщо чесно - не задумувався над цим питанням. Повинно бути легко, а якщо тяжко - це від лукавого)))
ment зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 14:36 #1942553   #27
dog2121
Banned
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис


Підпис до зображення: якщо в підсумку - смерть і небуття, то який зміст любити, радіти, ненавидіти, сміятися, сумувати, плакати, страждати?.. Що і як би ти не робив у цьому житті - все беззмістовно. Можеш бути моральним, а можеш і аморальним, можеш оберігати, а можеш і вбивати - ніщо не має змісту
а що, не християни не люблять? чи не ненавидять? вони без емоцій? ГА?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
А тобі-то що від того залишеного сліду? Ну залишеш ти якийсь слід - і що тобі від цього? Стане легше в небутті?
а можна подумати що душа існує і житя після смерті є. Це плід хворої уяви. Тре вам лікуватися

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Якщо ви когось любите, то головне для вас - перебувати постійно із цією особою, яку ви любите
не завжди любов є взаємною. Часто буває що людина яку ти любиш тебе ненавидить. І тому якщо ти справді її любиш то краще не буде з нею разом!!!

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
1) Люди "достойні" чого? Уточніть, будьте добрі.
що б відати за них життя!!! хіба Ісус так не зробив?За легендою якби не Ісус то був би потоп

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
А що для вас є задоволенням? І якщо життя позбавлене задоволень, то воно не вдалося?
Ви ніколи не задумувалися над таким простим питанням: чому будь-які задоволення такі тимчасові? Тобто чому вони так швидко минають? Адже життя триває, а задоволення такі скороминущі. Чи це не означає, що суть життя - не в задоволеннях, а в чомусь іншому? В чому ж тоді?
самопожертвування. Якщо жити праведно за ради спасіння своєї душі то це корисливість. А за християнськими нормамим корисливісь - гріх

Востаннє редагував dog2121: 17.05.2012 о 14:36. Причина: Пізніше додано
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 15:33 #1942647   #28
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від ment Переглянути допис
Повинно бути легко
Чого ж так мало праведних, якщо це легка справа?

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
а що, не християни не люблять? чи не ненавидять? вони без емоцій? ГА?
В мене складається враження, що ви, коли читаєте дописи, часто перебуваєте в якомусь іншому вимірі і просто не розумієте, про що люди пишуть
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 18:25 #1942773   #29
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від ololosha Переглянути допис
і ще трошки)))
це атеїстка?

riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 20:44 #1942922   #30
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис

Можеш бути моральним, а можеш і аморальним, можеш оберігати, а можеш і вбивати - ніщо не має змісту
Леон, а якщо не можеш вбити, вкрасти, обманути, то це автоматично означає, що ти віруючий? І до якої релігії треба тоді себе відносити? Може є якісь ознаки для класифікації?
Дай пряму відповідь: ти особисто не вбиваєш тільки тому, що після смерті тебе накаже Бог? Це єдиний стримуючий момент?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 08:49 #1943173   #31
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Дай пряму відповідь: ти особисто не вбиваєш тільки тому, що після смерті тебе накаже Бог? Це єдиний стримуючий момент?
Я не вбиваю тому, що маю совість. А совість моя підказує мені, що вбивати не можна. Але якби моя совість була вихована в дусі того, що вбивати можна - хто може дати гарантію, що я не вбивав би? Якби твоя совість була вихована в дусі того, що вбивати можна - хто може дати гарантію, що ти б не вбивала? Адже ж були в історії випадки ритуальних убивств, канібалізму, жертвоприношень... Хіба в цих людей не було совісті? Була. Але вихована вона була НЕ ТАК, як наша, яку християнство виховує впродовж останніх двох тисяч років. Це зараз ми, такі розумні гуманісти, готові обпльовувати християнство, але ми ж не бачимо, що якби не воно, то чим би ми відрізнялися від наших "гуманних" предків?

Дай і ти пряму відповідь: ти коли-небудь ненавиділа когось? Ти коли-небудь погордувала кимось? Ти коли-небудь засуджувала когось? Чи зло в думках - це вже не зло, так?

Може для вас, атеїстів, воно і так, а от для християн вимоги зовсім інші:
- "Ви чули, що було сказано давнім: Не вбивай; і коли хтось уб'є, той підпаде судові. А я кажу вам, що кожний, хто гнівається на брата свого, підпаде судові" (Мт.5:21-22)

- "Ви чули, що було сказано: Не чини перелюбу. А я кажу вам, що кожний, хто дивиться на жінку з пожаданням, той вже вчинив перелюб з нею в своїм серці" (Мт.5:27-28 )

- "Ви чули, що було сказано: Око за око, зуб за зуб. А я кажу вам: Не противтеся злому. Хто вдарить тебе в праву щоку, оберни до нього й другу" (Мт.5:38-39)

- "Ви чули, що було сказано: Люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. А я кажу вам: Любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас; таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на злих і на добрих і посилає дощ на праведних і неправедних" (Мт.5:43-45)

Ось - християнська мораль, та мораль, якої ЗОБОВ'ЯЗАНІ дотримуватися всі християни (чи вони її дотримуються - це інше питання, але те, що вони повинні це робити - факт). Ви, які не вважаєте себе християнами, НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНІ цього дотримуватися, для вас достатньо тільки тих слів, які починаються "Ви чули, що було сказано". Ось це "чули, що було сказано" - це і є голос совісті, голос так званого світського гуманізму, який індивідуальну совість впродовж століть пропускав через фільтр загальнолюдських пріоритетів. А для нас, християн, Бог цей голос ДОПОВНИВ своїми вимогами. Мета цих вимог єдина: "Будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий" (Мт.5:48 )

Найсвіжіша новина, яка ще раз підтверджує "доброту" наших сучасників:

Востаннє редагував Leon+: 18.05.2012 о 13:53.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 09:06 #1943182   #32
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
- "Ви чули, що було сказано: Око за око, зуб за зуб. А я кажу вам: Не противтеся злому. Хто вдарить тебе в праву щоку, оберни до нього й другу" (Мт.5:38-39)

- "Ви чули, що було сказано: Люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. А я кажу вам: Любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас; таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на злих і на добрих і посилає дощ на праведних і неправедних" (Мт.5:43-45)
після звинувачень в неповноцінності та переході на особистості, щось важко віриться, що ви в курсі цих заповідей...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 09:35 #1943204   #33
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
після звинувачень в неповноцінності та переході на особистості, щось важко віриться, що ви в курсі цих заповідей...
Я жодну людину не звинуватив у неповноцінності - чи вона віруюча, чи невіруюча. Інша справа, коли людина пише неграмотно - як от товариш dog2121 - і через це дуже важко розуміти, що він хоче сказати. Звичайно, я часто можу іронізувати, деколи навіть з нотками цинізму, але НІКОЛИ НІКОГО НЕ ПРИНИЖУЮ. Якщо ж когось справді образив - щиро прошу вибачення. І чесно визнаю, що мені ще надзвичайно далеко до того, щоб зватися християнином.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 15:37 #1943450   #34
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику






•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 17:20 #1943516   #35
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис



Подібні демотиватори - яскравий приклад того, як атеїсти самі придумують "релігійні міфи", з якими пізніше "дуже успішно" воюють. Це хороша тактика - придумати собі образ Бога, сказати, що це нібито його християнський образ, а потім наполегливо воювати з цим "своєхристиянським" Богом. Нагадує Дон Кіхота з повітряними вітряками
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 17:56 #1943531   #36
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Ну чогож, скажем у свідків, є постулат згідно, якого хто проти них, той сатана. Є і старовіри у нас називають капелюшники, вони доречі живуть без світла і благ цивілізації. Навіть допомогу від держави на дитину не беруть, бо це гроші сатани
Я правда одного у роддомі зустрів, він ховався за будинок і говорив по мобільному, згрішив дідько
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 18:05 #1943542   #37
Leon+
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Ну чогож, скажем у свідків, є постулат згідно, якого хто проти них, той сатана. Є і старовіри у нас називають капелюшники, вони доречі живуть без світла і благ цивілізації. Навіть допомогу від держави на дитину не беруть, бо це гроші сатани
Я правда одного у роддомі зустрів, він ховався за будинок і говорив по мобільному, згрішив дідько
Відколи сектанти стали для вас представниками християнства? Чого ж ви не аналізуєте офіційних документів, скажімо, католицької церкви, у яких ідеться про атеїстів? Чи про інші релігії? В яких ідеться про посмертну долю атеїстів, буддистів, мусульман і т.ін. Чи не краще для початку прочитати, що християни НАСПРАВДІ говорять про атеїстів, а вже потім робити якісь висновки? Те саме стосується, наприклад, ставлення церкви до теорії еволюції та інших нібито дуже протирелігійних питань, з яких атеїсти роблять гвалт на порожньому місці.

У мене по ходу виникло питання до тих, хто вважає, що сенс його життя в тому, щоб лишити якийсь слід в історіїю Так от питання звучить так: ВИ ОСОБИСТО який слід збираєтеся лишати?
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 19:19 #1943590   #38
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

для початку

Символ веры атеизма
Верую в то, что нет Бога Творца и Промыслителя, а есть вечная и слепая Эволюция;
Что вселенная сама по себе выпрыгнула из ничего, и сама себя стала развивать, несмотря на увеличивающийся хаос.
Верую, что в результате случайно из хаоса возник космос, из смерти - жизнь, из безумия - разум.
Признаю теорию Большого Взрыва, сотворившего небо и землю, и всё видимое и невидимое, и единую эволюционную гипотезу, от сингулярной точки через звёздную пыль, и амёб, к Дарвину до Опарина, ими же всё было создано: они для нас, высших приматов, и нашего просвещения ради создали и развили гипотезу, и обосновали ее в терминах физики и биологии.
И в эксперимент, от теории к практике восходящий и эволюционную теорию подтверждающий, невзирая на факты;
Верую в единую, святую и гигантскую флуктуацию.
Исповедую гуманизм, либерализм, коммунизм;
Ожидаю превращения в гумус и тепловой смерти вселенной,
Аминь.

Востаннє редагував Benjamin: 18.05.2012 о 19:25.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 19:36 #1943605   #39
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Тема створена Leon+ хай тупорилим постоп але напевно для когось смішним, якого господа душу, ви тут демагогію розвели. Де жарти?? Закінчились на тьрох постах?? Паршиво ви жартуете над атеїстами. преходьте в тему Релігійні жарти там веселіше.
Флудери чортові!! (і я теж))))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (18.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 20:01 #1943621   #40
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

розбавимо тупак жартом. дискутуйте деінде


Востаннє редагував Zavgosp: 19.05.2012 о 09:02.
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (19.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:22.