Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2014, 19:38 #2453826   #21
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Та що тут доводити? Всі докази на відео. Роблять з зцілень шоу.
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2014, 19:57 #2453831   #22
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Та що тут доводити? Всі докази на відео. Роблять з зцілень шоу
В чому шоу?
Які докази на відео?
Може піди температуру поміряй,бо я бачу,як хлопець звертається по допомогу,за нього моляться і дають пораду,що зробити,аби це пройшло. Цих людей можна назвати шахраями в тому випадку,якщо їхня молитва і порада не допомогли хлопцеві.
То які докази на відео?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 07:48 #2453936   #23
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від wisper
То я правильно зрозумів, ви безпідставно звинувачуєте людей в шахрайстві, а довести нічого не можете.
Згоден!
Бачу у свідків (такзваних свідків Єгови) пішла нова хвиля їхнього "служіння": замість виймати власні колоди з очей, вони шукають тріски в чужих очах.
Так, у п"ятидесятників є недоліки. Є вони і в православних, чи католиків.
Але, чи знайдете ви релігійну групу, як-от свідки, які готові віддавати на смерть своїх власних невіруючих дітей, заради виконання приписів керівництва організаціх свідків?!

Таке враження, що свідки страшно переймаються тим, що п"ятидесятники намагаються через молитву добитися зцілення людини і це не вдається, але ЗОВСІМ не переймаються долею своїх дітей, які фактично є заложниками вчення їхньої Керівної Ради.
Їхні діти живуть собі, бігають, щебечуть, як звичайні діти, проте у їхніх батьків, свідків, в голови закладено вбивчу програму: якщо з дитиною станеться нещасний випадок і медики буудуть наполягати на негайному переливанню крові заради порятунку дитини - тоді віддати дитину на смерть і не дозволити медикам перелити кров.

Оцією особливістю, оцим своїм неймовірним психологічним збоченням свідки прославилися серед усіх людей.

А головне: коли їм показуєш оце нелюдське ставлення, оце варварство, яке їм внесли у свідомість їхні керівники, то вони кажуть, що вони цього не бачать!

Хтось хоче стати потенційним вбивцею власних дітей?
Тоді записуйтесь у організацію свідків!

...

І ще: не потрібно ставати рабами будь-якої релігійної організації та її керівників.
Вірте Богу!
Прийдіть до Ісуса Христа і зверніться до Нього! Він постраждав за нас, прийняв смерть за нас, щоб привести нас до Бога!
До Бога, чуєте? А не у релігійну організацію, чи секту, якою керують люди і заставляють виконувати свої людські приписи.

Ісус відкрив вільний доступ до Бога - те, що було втрачено Адамом - воно стало доступне нам зараз.
Тільки ваше (моє) власне небажання відійти від гріховного життя і навернутися до Бога може бути причиною відірваності від Бога в теперішній час.
Бог вже відкрив двері.
Скидаймо тягар гріхів! Йдемо у Його мир і благодать!

Востаннє редагував Новак: 06.10.2014 о 07:54.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 09:36 #2453977   #24
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Новак, знайти альтернативын методи лікування, зовсім не означає смерть для дитини. А от похід до пастора і молитви про зціленя гарантовано залишать людину без лікування.

Додано через 19 хвилин
Більшість батьків справді погодиться на переливання крові, хоча в переважній більшості впадків цього можна уникнути. Якийсь відсоток дітей після цього помре, стане невиліквно хворим хто нестиме відповідальність а такі рішення? Виж не скажете батькам, що тін а вимогу лікарів прпинесои дітей їм в жертву?

Додано через 4 хвилини
В мене б не було притензій до п ятедесятників, зрештою кожний має право вірити в що завгодно, але усе це можна зробити розумно. Хочете зцілювати - зцілюйте, тільки під наглядом лікарів. Хочете займатись глосолалією, будь -ласка - тільки перконайтесь, що цим займаються психічно здорові люди. На відео ясно видно, що п ятедесятнки "пророкують" - тобто кажуть, що отримують інформацію на пряму від Бога. Де гарантія, що цене "лжепророки"??

Востаннє редагував badach: 06.10.2014 о 09:36. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 10:50 #2454032   #25
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата
Допис від Бадач
В мене б не було притензій до п ятедесятників, зрештою кожний має право вірити в що завгодно, але усе це можна зробити розумно.
100% - ви праві!
Тільки подивіться спочатку на колоду "розумності" свідків!
Гарно вбрані, усміхнені люди, ходять по домах і парках і роздають кольорові журнальчики про Бога.
І, одночасно, носять при собі обов"язковий для кожного свідка папірець "Ніякої крові", як особисту інструкцію для життя і смерті від Керівництва Організації.
Мало того, оці усміхнені свідки роблять своїх дітей заложниками своїх релігійних збочень!
Якщо свідок свято вірить Керівництву у тому, що людину не можна рятувати від смерті через переливання крові, то він готовий убити свою дитину (в т.ч і невіруючу!), навіть якщо та дитина благатиме: "Тату, мамо, я хочу жити, врятуйте мене!" а поруч стоятимуть лікарі, які готові її врятувати.
Справжній свідок, який відданий заповідям керівництва своєї організації - він же повинен віддати свою дитину у смерть в таких випадках, чи не так, Бадач?
Бадач, ви дасте перелити своїй дитині кров у такому невідкладному стані, коли не буде інакшого виходу, чи віддасте її на смерть, як велить ваша організація?

Цитата
Допис від Бадач
Хочете зцілювати - зцілюйте, тільки під наглядом лікарів.
100% з вами згоден!
То ви довіряєте лікарям, Бадач?
Переливання крові, чи вливання власної крові людині - то ж лікарський метод, застосовуваний у всьому світі, щоденно.
Ви довіряєте лікарям?



Цитата
Допис від Бадач
Хочете займатись глосолалією, будь -ласка - тільки перконайтесь, що цим займаються психічно здорові люди.
Бадач, чи є на вашу думку психічно здоровими люди, батьки, які готові віддати на смерть свою невіруючу дитину заради приписів керівництва своєї релігійної організації, яка забороняє їм приймати певні види медичної допомоги?
Давайте назвемо цих людей "неоп"ятидесятниками", для прикладу, назва ж не важлива.
То як?
Такі люди є психічно здоровими на вашу думку?



Цитата
Допис від Бадач
Де гарантія, що цене "лжепророки"??
Лжепророків перевіряйте згідно Білії.
Якщо пророк пророкував про якусь подію іменем Єгови і це не сталося, то він є лже пророком.
Нагадати вам дати кінця цьогосвітньої системи, які передбачали певні люди, які були ніби-то християнами і це не сталося?
1874, 1914 і т.д.
Як ви ставитеся до цих людей, Бадач?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 11:01 #2454033   #26
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Помиляетесь - папірець не є обовязковим для кожногою. Заповняти чи ні, носити чи ні - ласна справа кожного. Думка дитини враховуеться. З 14 років діти самі дають дозвіл на лікування.

Одна спарва коли лдюдина дослуджує Біблію і робить свої висновки, інша коли овритть, що те що вона каже їй сказав Бог. Пятедесятники діють саме так, от же вони є "пророками".

Додано через 1 хвилину
Новак, питання про переливання крові тут оффтоп.
Мова йде про нанбагато серйозніше - про ненадання медичної допомги і заміна її якимось зціленнями.

Додано через 4 хвилини
Я колись ще дитиною був на подібгних зціленнях, тепер розумію, що це був окультизм, самий звичайний оккультизм. В ті часи був популярний Кашпіровський, Чумак і т. д., тож пастори, про яких нічого не знали користувались популярністю.

Востаннє редагував badach: 06.10.2014 о 11:01. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 12:45 #2454102   #27
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата
Допис від Бадач
Мова йде про нанбагато серйозніше - про ненадання медичної допомги і заміна її якимось зціленнями.
Ненадання медичної допомоги має місце в організації "свідків" Єгови, як я вже показав нижче, а ви не заперечили.
Ви ж, свідок, віддасте свою дитину на смерть і не дасте лікарям надати їй медичну допомогу, чи не так?
Коли вибір буде між: перелити кров і врятувати вашу дитину і не перелити кров і пустити її на поталу смерті, ви ж виберете смерть, чи не так?
Бадач, ви можете прямо відповісти на запитання, зверенене до вас, замість розповідати міфи про "ненадання медичної допомоги в середовищі п"ятидесятників"?

Повторю і оце запитання, яке вам чомусь не сподобалося:

Цитата:
Допис від Новак
Бадач, чи є на вашу думку психічно здоровими люди, батьки, які готові віддати на смерть свою невіруючу дитину заради приписів керівництва своєї релігійної організації, яка забороняє їм приймати певні види медичної допомоги?
Давайте назвемо цих людей "неоп"ятидесятниками", для прикладу, назва ж не важлива.
То як?
Такі люди є психічно здоровими на вашу думку?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 13:36 #2454137   #28
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Існує вибір методів, а не ненадання допомоги. З точки зору кваліфікованих лікарів завжди є вихід обійтись і без крові.

Мова йде про вибір методів. В багатьох реліігіях є неприйнятні методи від переривання вагітності до використання стобурових клітин, транспантації і т. д.
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 15:25 #2454167   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Служіння
Цитата Пятидесятники
Цитата переливання крові
Цитата стовбурові кліти
Ок.
Які ж ви всетаки смішні, сектанти

А ще хочу поділитися новиною. Свідки Єгови освоюють новітні технології, і вже не оббивають пороги, ризикуючи бути не просто посланим а ще й в табло отримати, а купили собі базу телефонів Тернополя і тепер просто обдзвонюють людей.
Правда там походу початківці, мабуть тренуються, бо на моє запитання "А яка це секта?" в дівчинки відняло мову секунд на 10, а потім щось почала невпевнено белькотіти "Нуууу.... ми.... еее.... ми організація... ееее....", то ж я допоміг прямим запитанням "Свідки Єгови?", на що отримав ствердну відповідь, після чого культурно (голос дівчинки сподобався, приємний ) сказав що Сатана мій повелитель і він не схвалює секту Свідків Єгови, тому нажаль ні.

Ви там троха підготуйтеся до таких клієнтів як я. Вивчіть всякі мудрі слова, ну там "деномінація" і всяке таке. А то ваших операторів двома реченнями в ступор ввести можна. Це погано для бізнесу, вам так грошей ніхто не дасть.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 15:54 #2454180   #30
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Одна спарва коли лдюдина дослуджує Біблію і робить свої висновки
Тобто свідки так вправно дослідили біблію,шо аж помилились кілька разів підряд в даті кінця?
))))))))))))))))
Файні з вас дослідники))))))))))))))
Курам на сміх таке дослідництво.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:15 #2454216   #31
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Тут покруче пре вірян
--Може їм, якийсь смішний газ напускають?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:24 #2454219   #32
saymon
Guest
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Vityab, ти дарма прикалуєшся, в очах християн Свідки Єгови виглядають так само.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:25 #2454220   #33
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Поясніть,що вам зрозуміло?
Ви можете довести,що хлопця не мучить дух самогубства?
Можете довести,що цепочка нідочого тут?
--Екосвяте, порівняйте, яким чином зцілював людей Ісус Христос і яким чином відбуваються зцілення зараз.
Я, наприклад, у своєму житті ще ні одного зцілення не бачив.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:25 #2454221   #34
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата
Допис від Бадач
З точки зору кваліфікованих лікарів завжди є вихід обійтись і без крові.
Розкажіть це некваліфікованим лікарям, які піклуються про здоров"я президента США.

Цитата
Допис від Бадач
Мова йде про вибір методів.
О ні, помиляєтеся, шановний Бадач!
Мова йде про підхід свідків, ваш підхід.
Ви з легкість засуджуєте п"ятидесятників за те, що вони моляться за людину, яка має хворобу. Як правило це людина, яка не бачить від лікаря реальної допомоги, або не має змоги отримати таку допомогу.
Невже молитися за таких хворих - це погано і достойно вашого осуду?
А як ви? У вашій організації не моляться за хворих? А що ви робите у випадках, коли людина не отримала реальної медичної допомоги, або ця допомога їй недоступна?
Що ви робите, коли на вилікування потрібно, для прикладу, операція в Німеччині за 100 тис. євро, або хвороба не піддається лікуванню?
Ви не молитеся у таких випадках до Бога? Ні?
Може ви збираєте з кожного в місцевій організації по тисячі євро і оплачуєте вашому співвіруючому операцію за кордоном?

А якщо молитеся, то чому засуджуєте інших, хто молиться до Бога у скрутних випадках, пов"язаних зі станом здоров"я?

Ще очікую від вас відповіді на ваш закид до таких віруючих.

Цитата:
Допис від Новак
Бадач, чи є на вашу думку психічно здоровими люди, батьки, які готові віддати на смерть свою невіруючу дитину заради приписів керівництва своєї релігійної організації, яка забороняє їм приймати певні види медичної допомоги?
Давайте назвемо цих людей "неоп"ятидесятниками", для прикладу, назва ж не важлива.
То як?
Такі люди є психічно здоровими на вашу думку?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:27 #2454222   #35
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Vityab, ти дарма прикалуєшся, в очах християн Свідки Єгови виглядають так само.
--Я ж на відміну від вас знаю у що вірю. Ге ж?
А ви не знаєте самі у що ви вірите. Ось і порівнюйте.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:28 #2454224   #36
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата
Допис від Вітяб
Я, наприклад, у своєму житті ще ні одного зцілення не бачив.
Вітябе, вам ліньки пошувати в інтернеті відео?
Знайти вам і показати?
Чи ви побоїтеся дивитися?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:39 #2454228   #37
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ок.
Які ж ви всетаки смішні, сектанти

А ще хочу поділитися новиною. Свідки Єгови освоюють новітні технології, і вже не оббивають пороги, ризикуючи бути не просто посланим а ще й в табло отримати, а купили собі базу телефонів Тернополя і тепер просто обдзвонюють людей.
Правда там походу початківці, мабуть тренуються, бо на моє запитання "А яка це секта?" в дівчинки відняло мову секунд на 10, а потім щось почала невпевнено белькотіти "Нуууу.... ми.... еее.... ми організація... ееее....", то ж я допоміг прямим запитанням "Свідки Єгови?", на що отримав ствердну відповідь, після чого культурно (голос дівчинки сподобався, приємний ) сказав що Сатана мій повелитель і він не схвалює секту Свідків Єгови, тому нажаль ні.

Ви там троха підготуйтеся до таких клієнтів як я. Вивчіть всякі мудрі слова, ну там "деномінація" і всяке таке. А то ваших операторів двома реченнями в ступор ввести можна. Це погано для бізнесу, вам так грошей ніхто не дасть.
--Що ж поробиш, коли Світом править ваш повелитель.
Прийдеться вам дочекатись Армагедону. Бо думаю, що проблеми не у Свідків Єгови, а у першу чергу у вас.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, вам ліньки пошувати в інтернеті відео?
Знайти вам і показати?
Чи ви побоїтеся дивитися?
--Та у нас є тут свої подібні "цілителі". Ще не одного зціленого у своїй місцевості не зустрічав.
Що можна вам сказати про відео, я бачив фільм про динозаврів. Ось я і думаю, може то я справжніх динозаврів бачив?

Хтось зустрічав із своїх знайомих зцілених?

Востаннє редагував Vityab: 06.10.2014 о 17:39. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:46 #2454236   #38
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Я, наприклад, у своєму житті ще ні одного зцілення не бачив.
Якщо ти не бачив жодного зцілення,то як взагалі можеш їх порівнювати))))))))
Ти хоть рогзумієш яку дурню написав?

Це шось типу,я ніколи не бачив БМВ,але в порівнянні з мерседесом даю гарантію,що воно гірше...


Ну і ще...
Звичайно,що не бачив,ти ж в секті знаходишся))))))


Знаєш,одна моя знайома працює юристом і її постійно приходиться мати справу з всілякими покидьками.
Так от,одного разу на неї напала депресія і вона мені сказала,шо в неї таке враження,що всі люди злочинці,хворі на голову,алкоголіки і наркомани.
Так от їй,як і тобі,просто треба було змінити коло спілкування.
Хто стукає,тому відчинять,хто шукає,той знайде!
Якщо тобі зцілення до одного місця,то звичайно,ти їх не побачиш. Як відомо,роду лукавому знаків не дають!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:50 #2454240   #39
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ненадання медичної допомоги має місце в організації "свідків" Єгови, як я вже показав нижче, а ви не заперечили.
Ви ж, свідок, віддасте свою дитину на смерть і не дасте лікарям надати їй медичну допомогу, чи не так?
Коли вибір буде між: перелити кров і врятувати вашу дитину і не перелити кров і пустити її на поталу смерті, ви ж виберете смерть, чи не так?
Бадач, ви можете прямо відповісти на запитання, зверенене до вас, замість розповідати міфи про "ненадання медичної допомоги в середовищі п"ятидесятників"?

Повторю і оце запитання, яке вам чомусь не сподобалося:
--Хто сказав, що Свідки Єгови віддають своїх дітей на смерть? Ви Новаку?
Новаку, не порівнюйте себе з іншими. Бо якщо вам дозволяється віддавати своїх дітей на смерть, то не думайте, що і в інших таке можна робити.

Новаку, вам можна брати участь в АТО?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 17:52 #2454241   #40
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата
Допис від Вітяб
Що можна вам сказати про відео, я бачив фільм про динозаврів.
Це документальна зйомка, а не художній фільм.



Цитата
Допис від Вітяб
Хтось зустрічав із своїх знайомих зцілених?
В нас на домашні зібрання ходить чоловік мама якого отримала зцілення від раку після молитви в п"ятидесятницькій церкві. Для нього, тоді студента-атеїста ця подія стала поштовхом до пошуків Бога.
Випадки зцілень бувають, хоча вони і нечасті.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:43.