Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.02.2012, 11:02 #1874786   #1
yul4ik
Учасник
 
Аватар для yul4ik
Question Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Наступного тижня маю здати аналізи на ІІ скринінг і пройти УЗД. Підкажіть, будь ласка, де це краще зробити у співвідношенні ціна-якість. Дякую!
yul4ik зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 13:35 #1874916   #2
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Якщо скринінг другого триместру вагітності у Вас є обов"язковим, то дослідження проводяться безкоштовно. Який сенс в такому дослідженні якщо його Вам пропонують пройти за власні кошти? Розширене УЗД і біохімічний аналіз крові на три гормони дає в результаті лише вірогідний відсоток можливих генетичних аномалій. Якщо такий відсоток виявиться великим ( наголошую, це лише віргідний і можливих, що говорить про велику неточність такого дослідження), то Вас направлять на консультацію до генетика, який запропонує аборт . Інших варіантів у генетиків на даний момент нема. Це дослідження проводиться на 16 - 20 тижнях вагітності, хто наважиться на аборт на такому терміні? Чому не пропонували аборт при першому скринінгу , на мінімальному терміні вагітності? Коротше, моя думка така: цей аналіз придумав якийсь придурок для заробляння грошей, а другий придурок почав на цьому заробляти. Викинуті на вітер гроші і зіжрані нерви Вам гарантовані. Але Вам самим вирішувати як чинити.
Іра зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 16:23 #1875052   #3
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Найкраще робити у тій самій лабораторії що і перший скринінг робили. Я здавала в Ескулабі, це на Сахарова, за жіночою консультацією, що на БАМі, ціна на 10 гр. нижча, чим в Синево, інших варіантів в Тернополі не має. Цей аналіз вимагають обов"язково, а чи маєш гроші на нього, чи ні - на жаль не запитують.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 16:27 #1875058   #4
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Цей аналіз вимагають обов"язково, а чи маєш гроші на нього, чи ні - на жаль не запитують.
Обов"язковий = безкоштовний. Нехай на направленні ставлять печатку консультації. Скринінг це УЗД і біохімія крові, що є в компетенції і розпорядженні поліклініки.
Іра зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 18:36 #1875190   #5
yul4ik
Учасник
 
Аватар для yul4ik
Типово Відповідь: Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Чесно, я навіть не припускала, що ці аналізи можуть бути безкоштовними. Так, як і все, впринципі, в нашій медицині
Я живу в Підволочиську, то перший скринінг здавала у Волочиську, то там ціна взагалі в 2 рази вища, ніж в Синево (взнала вже після того, як здала).
Моя подруга мала дуже печальний досвід з цими аналізами - сказали, що в дитини буде синдром Дауна. Нерви потратила, купу грошей, а хлопчик родився здоровенький, тьху-тьху-тьху, вже зубки ріжуться
yul4ik зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 19:35 #1875237   #6
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Де в Тернополі краще здати аналізи на ІІ скринінг вагітності?

Цитата
Допис від yul4ik;18http://forum.te.ua/newreply.php?do=newreply&p=187519075190
Чесно, я навіть не припускала, що ці аналізи можуть бути безкоштовними.
Безкоштовними , для вагітних, не залежно де в Україні Ви проживаєте, є такі аналізи:
вагінальні мазки, флора
стафілокок (2 рази)
загальний аналіз крові
на цукор
аналіз сечі
аналіз калу на яйця глист
аналіз група крові, віч, рв
аналіз на гемолізини, якщо у чоловіка інша група крові
аналіз крові з вени на згортуваність крові
(свої 1- 2 грн. ватка, шприц, спирт - не рахую як вартість аналізу)
Також безкоштовним є скринінг , якщо він обов"язковий за показами : вік вагітної більше 35 р., патології в родині та ін.). Як правило лікарі рекомендують їх здавати платно мотивуючи відсутністю реактивів, дехто направляє саме в конкретну лабораторію, вказуючи своє прізвище на направленні ( я думаю зрозуміло чому).
ТОРЧі згідно медичного протоколу не є обов"язковими і тому платні.
Вам самій вибирати де і як здавати ті аналізи , виходячи з економічного становища родини.
Моє відношення до скринінгів я вже висказала: мало того, що вони досить недостовірні, ще й все одно вже ніхто нічого змінити не зможе ( в 10 акушерських тижнів плід вже сформований і вже як є так і буде) - медицина ще не доросла. Нерви потріпають в любому випадку : зробиш аналіз - будеш гризтися результатами, відмовишся від аналізу - загризатиме лікар. Я ще не бачила ідіотів, які зробивши дитину і на 20 тижні взнавши, що вірогідність синдрому Дауна 1: 125 , викинули ту дитину і почали робити нову .
Іра зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:59.