Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.02.2016, 21:15 #2615146   #4221
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата прямій мові їхніх послань
Пряма мова Ісуса ХрИста значить Вам не підходить- то Христос тобі каже:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%204%3A10

Додано через 1 хвилину
Цитата не шанує Отця, що послав Його.
Додано через 3 хвилини
Цитата Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.
То чому його не слухаєтесь- відкидаєте його Батька ???http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%204%3A11%2C12

Востаннє редагував Ychen: 13.02.2016 о 21:17. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:17 #2615150   #4222
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Пряма мова Ісуса ХрИста значить Вам не підходить- то Христос тобі каже:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%204%3A10

Додано через 1 хвилину
Цитата
не шанує Отця, що послав Його.
--- не підходить ваша непряма мова, що викривлює зміст Писань в тому числі слова Ісуса на власну погибель ....але це Писання передбачило на перед .......як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою. (2Петр.3:16)

--- отож таки визнаєте, що не в силі підтвердити те, що апостоли святили Ім'я Єгови на підставі їхніх послань?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:22 #2615151   #4223
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- то Ви христос ? от на маєш ....
ХрИстиянин, чули таке ? Правильно шокуюча різниця від хрЕстеян.

Додано через 1 хвилину
Цитата перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою. (2Петр.3:16)
Ми в курсі- добре знаєм вашу історію.

Востаннє редагував Ychen: 13.02.2016 о 21:22. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:25 #2615154   #4224
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ХрИстиянин, чули таке ? Правильно шокуюча різниця від хрЕстеян.
--- поки що у вас не помітив жодної схожості з християнином, оскільки християнин тісно пов'язаний з Іменем Ісуса Христа ,та вченням апостолів, а у вас мову віднімає коли чуєте це Ім'я, так і не визнали, що виключно це Ім'я святилось правдивими хрИстиянами чому вони і є хрИстиянами ..

Додано через 46 секунд
Цитата Ми в курсі- добре знаєм вашу історію.
--- ваш курс подібний як курс Тітаніка ....... вони також вважали, що щось знають

Востаннє редагував engar: 13.02.2016 о 21:28. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:27 #2615157   #4225
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- отож таки визнаєте, що не в силі підтвердити те, що апостоли святили Ім'я Єгови на підставі їхніх послань?
Ви мені нагадуєте зацикленого інквізитора, який навіть катуючи до смерті не може задовольнити Сатану добитися церковної догми.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:31 #2615159   #4226
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви мені нагадуєте зацикленого інквізитора, який навіть катуючи до смерті не може задовольнити Сатану добитися церковної догми.
--- у вас шо, параное ? До чого церковна догма? Так я прошу, щоб ви свою догму довели:" Де святилось Ім'я Єгови апостолами?" А вам сатана постійно мариться.....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:31 #2615160   #4227
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата що виключно це Ім'я святилось правдивими хрИстиянами чому вони і є хрИстиянами ..
Оце якраз брехня:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%2014%3A1
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:34 #2615161   #4228
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
--- Ото ж таки визнаєте, що апостолами святилось Ім'я Ісуса як і Отця ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:37 #2615162   #4229
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А вам сатана постійно мариться....
Ви мені не маритесь сатана, чи ви не противник (єврейською сатана) Єгови ? А от ваш головний братан по духу (Сатана Противник) те саме говорив Ісусу ХрИсту, що Ви мені тут говорите.

Додано через 3 хвилини
Цитата --- Ото ж таки визнаєте, що апостолами святилось Ім'я Ісуса як і Отця ?
Ніде не читав щоб святилось ім'я Ісуса ХрИста, Отця читав щоб святилось.

Востаннє редагував Ychen: 13.02.2016 о 21:37. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:39 #2615167   #4230
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви мені не маритесь сатана, чи ви не противник (єврейською сатана) Єгови ? А от ваш головний братан по духу (Сатана Противник) те саме говорив Ісусу ХрИсту, що Ви мені тут говорите.
--- ні, я не противник Богові , мені не є богом якась організація чи її вчення створені людиною ...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:41 #2615169   #4231
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- ні, я не противник Богові
Ясно що ви не поділились- "хіба може царство встояти, якщо поділиться проти себе" ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:42 #2615170   #4232
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис

Ніде не читав щоб святилось ім'я Ісуса ХрИста, Отця читав щоб святилось.
--- ну я помітив, що ви не читаєте тексти які цитуєте тож перечитайте його знов які імена на чолах одне явно ви не добачаєте
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:42 #2615171   #4233
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- ні, я не противник Богові
Уточніть якому богові ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:46 #2615172   #4234
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ясно що ви не поділились- "хіба може царство встояти, якщо поділиться проти себе" ???
--- до чого тут поділ він відбувся ще до появи людства о тож царство вашої організації засноване людиною, жодного відношення не має до Царства Ісуса ...... Хто зверху приходить, Той над усіма. Хто походить із землі, то той земний, і говорить поземному. Хто приходить із неба, Той над усіма,
(Iван.3:31)
Ви ж проповідуєте царство на землі ?

Додано через 41 секунду
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Уточніть якому богові ?
--- знаєте інших богів окрім Того, Кого проповідували апостоли?

Востаннє редагував engar: 13.02.2016 о 21:48. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:48 #2615175   #4235
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата одне явно ви не добачаєте
Якось дивно чути це від Вас, бо перед цим Ви твердили тільки про одне і що про інше Ім'я навіть мови не може бути, про нього навіть не варта згадувати, а тут вже виявляється що обидва написані на чолах апостольської церкви (144000): Ісус ХрИстос і Єгова! Ось тобі і на на ніч. Ідіть поспіть трішки..., може щось до ранку придумаєте сатануючи проти Єгови.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:54 #2615177   #4236
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якось дивно чути це від Вас, бо перед цим Ви твердили тільки про одне і що про інше Ім'я навіть мови не може бути, про нього навіть не варта згадувати, а тут вже виявляється що обидва написані на чолах апостольської церкви (144000): Ісус ХрИстос і Єгова! Ось тобі і на на ніч. Ідіть поспіть трішки..., може щось до ранку придумаєте сатануючи проти Єгови.
--- Дивно було не тільки вам , а й фарисеям в тому числі Никодиму ..... отож як написано ....Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? (Iван.14:9)
--- ви ж то сатануєте проти Імені Ісуса Який явив Отця в той же час претендуєте зватись хрИстиянами але вам відомо хто це робив?..... Чи ми не заборонили з погрозою вам, щоб про Те Ім'я не навчати? І ото, ви своєю наукою переповнили Єрусалим, і хочете кров Чоловіка Того припровадити на нас...(Дiї.5:28 )
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 22:50 #2615188   #4237
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ніде не читав щоб святилось ім'я Ісуса ХрИста
Учень, Ви ж, ніби-то, розумна людина, на відповідальній роботі працюєте... чого ж Вас так клинить в розмовах на теми, пов"язані із Божим словом? Чого у Вас включається якийсь дивний порив протистояння і відключається логіка і аналіз?
Скажіть, як, будучи при здоровому розумі, знаючи Біблію, можна сказати оце, що Ви сказали вище: "Ніде не читав щоб святилось ім'я Ісуса ХрИста".
Ви в Біблії ніде такого не читали?
Так Ісус Сам сказав, що Писання свідчать про Нього!
Ісус є і Творцем всього видимого і невидимого і Спасителем людства, Царем вічного Божого Царства, Головою Церкви.
Він показаний таким, що сидить на престолі Отця і приймає славу честь і поклоніння від усього творіння, того що на Небі, на землі і під землею.
Ім"я Ісуса Христа - це центр проповіді про спасіння, яку несли по всьому світу апостоли і зараз несуть їх послідовники, християни.
Хто вірує в Ісуса Христа, той має вічне життя!
Гріхи прощаються людям через віру в Ісуса Христа.
Можна і далі продовжувати.

Учень, Ви всього цього не читали???

Ви прийняли прощення всіх Ваших гріхів через віру в Ісуса Христа? Чи Ви це обминули?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 07:18 #2615201   #4238
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата -- Ото ж таки визнаєте, що апостолами святилось Ім'я Ісуса як і Отця ?
вам що мози повиривало? ви вважаєте що Бог Єгова то Ісус Христос тобто інше імя Бога , Ісус? криша їде дім стоїть а я то думаю чого вони примахалися до мене яке імя і яке імя. а тепер ви покажіть де Єгова називав себе Ісусом Христом? 9. Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє…
Яке Імя ? Яке Імя Бога?

http://manuscript-bible.ru/S/H/index.htm
3. Господь Муж війни, Єгова Йому Ймення!
(Вихід 15:3)

Додано через 45 хвилин
Цитата ---- ви знов неуважні, не на фільм, а на Писання, відеокомедії в стилі вартової вежі мене не цікавлять то ж приведіть конкретний текст... і не розказуйте байки чи фільми
простенький не заангажований фільм викликав у вас таку реакцію. Правда очі колить? тут і доказів ніяких більше не потрібно за сотні років брехливі богослови і переписувачі з допомогою дідька намагалися стерти Імя Бога для чого? щоб видати Бога як тройцю но у вас слуги сатани нічаго не вийде бо немає у всесвіті нікого сильнішого від Єгови. І люба людина яка має логічне мислення навіть із редагованими текстами Біблії не побачить що Бог троїться. Коли я розповідаю людям як ви ("богослови") собі уявляєте Бога , то вини щиро кажуть то не правда для них це поясненя є дивним і незрозумілим для них Бог є Бог а Ісус син Бога і ніколи ніхто навіть не думає що Єгова і Ісус є Одним Богом. Якби цей брєд проповідували у храмах то туди ходили би самі божевільні. Але вини хитрі і розуміють це тому в їхніх храмах нічого такого не вчуть.І тут на форумі якісь жалюгідні поясненя притягнені за вуха звучать а коли їм наводиш цитату з Біблії тихенько відмовчуютьс а самі наводят тільки допис не чесних переписувачі які неправдами повставляли у Біблію но не вийде у вас шановні інакше вам порібно написати свою Біблію і на кожний ваш вірш я приведу вдесять разів більше віршв які доказують що Бог не є тріцею.ВПЕРЕД СМІЛИВО.

Додано через 3 хвилини
Цитата Ісус є і Творцем всього видимого і невидимого і Спасителем людства, Царем вічного Божого Царства, Головою Церкви.
І все це він отримав від Єгови.

Востаннє редагував musluvec: 14.02.2016 о 07:18. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 18:33 #2615313   #4239
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата вам що мози повиривало? ви вважаєте що Бог Єгова то Ісус Христос тобто інше імя Бога , Ісус?
--- Гм... а ще тут з ваших братів заявляв, що хтось сатанується ........ ні з мізками все гаразд, до організації вартової вежі і подібних не належу.

Цитата криша їде дім стоїть а я то думаю чого вони примахалися до мене яке імя і яке імя. а тепер ви покажіть де Єгова називав себе Ісусом Христом? 9. Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє…
Яке Імя ? Яке Імя Бога?
--- по друге, невірний підхід як у вашому питанні,оскільки зосередитись слід на тому що Ісус про себе заявляв .... оскільки сумнів у вас відносно Особи Ісуса, так і у вашому процесі мислення, наявність "похиленої криші " основна ознака тих хто наповнює вашу організацією у кого все гаразд у неї не ввійдуть......щоб збагнути вчення Ісуса та апостолів необхідно звернутись до майстрів по "налагодженню вашої стріхи"....так як аварійний стан загрожує як вам так і оточуючим про що свідчать агресивні ваші вигуки .

--- по трете, оскільки література організації вартової вежі переповнена Іменем Єгова , то чому ж не наповнена проповідь апостолів цим Ім'ям ?

Додано через 16 хвилин
Цитата простенький не заангажований фільм викликав у вас таку реакцію. Правда очі колить? тут і доказів ніяких більше не потрібно за сотні років брехливі богослови і переписувачі з допомогою дідька намагалися стерти Імя Бога для чого? щоб видати Бога як тройцю но у вас слуги сатани нічаго не вийде бо немає у всесвіті нікого сильнішого від Єгови. І люба людина яка має логічне мислення навіть із редагованими текстами Біблії не побачить що Бог троїться. Коли я розповідаю людям як ви ("богослови") собі уявляєте Бога , то вини щиро кажуть то не правда для них це поясненя є дивним і незрозумілим для них Бог є Бог а Ісус син Бога і ніколи ніхто навіть не думає що Єгова і Ісус є Одним Богом. Якби цей брєд проповідували у храмах то туди ходили би самі божевільні. Але вини хитрі і розуміють це тому в їхніх храмах нічого такого не вчуть.І тут на форумі якісь жалюгідні поясненя притягнені за вуха звучать а коли їм наводиш цитату з Біблії тихенько відмовчуютьс а самі наводят тільки допис не чесних переписувачі які неправдами повставляли у Біблію но не вийде у вас шановні інакше вам порібно написати свою Біблію і на кожний ваш вірш я приведу вдесять разів більше віршв які доказують що Бог не є тріцею.ВПЕРЕД СМІЛИВО.
--- ні не колить у ваших дописах її нема.
--- по перше, його не дивився, оскільки до уваги беру виключно Писання, дотримуючись принципу - Sola scriptura
--- наведіть текст з Писань Нового заповіту де б "чесними дописувачами" було зазначено у Писаннях як апостоли святять Ім'я Єгови у своїх посланнях , такий важлий факт мав би постйно повторюватись у них. Всі решта ваші аргументи просто пустий звук .
--- опісля поговоримо про трійцю
- p.s. ви ж то написали свою біблію а нас задовільняє та, що написана людьми що вірно служили Богу.

Востаннє редагував engar: 14.02.2016 о 18:44. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 20:22 #2615345   #4240
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Гм... а ще тут з ваших братів заявляв, що хтось сатанується ........ ні з мізками все гаразд, до організації вартової вежі і подібних не належу.
мені якось однаково до якої ви належите організації ви сказали що в молитві Ісус вчив апостолів святити імя Ісус. і це викликало у мене таку бурхливу реакцію що дах поїхав і воістину бог цього віку засліпив вам розум. Імя Бога ЄГОВА і це імя є у моєму перекладі воно зустрічається 7216 разів а це означає що це Імя відновлене у Божім Слові там де воно і було спочатку а ваші переписувачі яких ви називаєте людьми що вірно служать Богові не переклали це імя по причині як я думаю ненависті до імені Єгова то як я можу показати у вашому перекладі Імя Єгова?
12. Сповіщу про Ім'я Твоє браттям Своїм, буду хвалити Тебе серед Церкви!(До Євреїв 2:12)
Про яке імя каже Ісус? невже знову про своє? Подивіться тверезо на Писання відкиньте весь мусор з голови це ж елементарно . Апостоли проповідували Ісуса Месію так як він примирив людей з Богом а честь і славу віддавали Єгові. Ніколи Ісус не хотів слави від людейі тим більше щоб вони святили його імя. Тому що Бог над всім і над Ісусом .чому ви думаєте що коли Ісус стоїть нижче від Єгови то він принижений це помилка і дуже тупа. Бути під правлінням Єгови велика честь.

Додано через 2 хвилини
Цитата - p.s. ви ж то написали свою біблію
своя біблія то там де приховане імя Єгова.яке ви ніяк не хочете визнавати а не те щоб святити.

Востаннє редагував musluvec: 14.02.2016 о 20:27. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:21.