Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.04.2018, 16:20 #2727685   #3041
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Підсумовючи 152 сторінки викладеного можу зазначити наступне.
Люди, дотичні до тих справ, а саме митні брокери, провели аналіз того всього піздєца і дійшли до висновку, що:
1. Стамбульська конвенція не має відношення до приватного транспорту. Лише до комерційного. Тобто навіть за наявності фіктивного або ж справжнього контакту для роботи забугром, тачка має бути з тої ж фірми, і людина тут має бути дійсно в справах.
2. Нерезидент не має права передавати, а резидент кермувати автомобілем на іноземній реєстрації в нас. Тобто, хто кордон перетнув той і може їздити.
3. За умови перебування в країні протягом якогось часу, нерезидент повинен поставити авто на тимчасовий облік.
нерезидентом може бути українець, який стоїть на консульському обліку.
Моя подруга вийшла заміж за Італійця. Коли він до нас приїзджав, то ставав на облік в МРЕВ а його жінка не мала права кермувати його автомобілем.
Все решту, що пишуть в інтернеті це порушення митних правил, за що передбачена відповідальність.
P.S.
Про ціноутворення.
Не так давно, всім відомий Денис Рем з ютуба (а кому невідомий то подивіться) купив собі робочу тачку БМВ е39 2000 року. За ціну 5800! євро. При цьому, за ці гроші по ній були питання. Ще раз, БМВ е39 5800.
Хай пробачать мене власники євроблях, але 99% з того що тут їздить, це шрот. І тішити себе думкою, що ти купив ахуєнну тачку з рідним пробігом якихось 300 (триста) тисяч як мінімум безглуздо.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 9:
BIMMER (25.04.2018), D@nZeL (24.04.2018), dima (23.04.2018), Klisan (24.04.2018), kolibryks (23.04.2018), Romko_7 (24.04.2018), Sasha (23.04.2018), Tommygun (24.04.2018), vanco2 (23.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2018, 16:58 #2727686   #3042
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

та ти шооооо
е39 в польщі 10 000 злотих максимум!!!! з пробігом 150 тисяч за 20 років
в ідеалі, 3-х літрова, в м-пакеті

п.с. це був сарказм))))
п.с.2. тоже дивлюсь дениса рема )))))
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2018, 17:23 #2727688   #3043
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
та ти шооооо
е39 в польщі 10 000 злотих максимум!!!! з пробігом 150 тисяч за 20 років
Якби поляки то прочухали напевно самі б таким закуплялись
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 08:37 #2727708   #3044
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

В знайомого поляка отака трійка


2000 рік, 2.0 дизель, купляв її в комісі. Офіційний пробіг 320 тисяч Рідна сервісна книжка з всіма печатками з 2000 до 2016 року. З комісу оформлена в кредит на два роки з платежем в 280 злотих в місяць. Впродовж двох років що виплачував її - йому додатково обслуговування + заміна того, що він вирішив таки міняти, хоча ще могло ходити, вийшло ще 4000 злотих. Їхав в тій машині - нічого не гримить не стукає не грюкає, дороги тримається, при нажатті на газ прилипаєш до сидіння.
Як казав Матеуш "Бравем комбі, жиб муг вшистко завадоваць, але бравем БеЕмВу - жиб добже запєрдалаць!" Ідеальна машина для хороших доріг і для молодого хлопця/молодої сім'ї - при ціні в 2,5кЄ.
Можна знайти норм машину із норм пробігом, за адекватну ціну. Звичайно то не буде перша з олх чи з першого комісу - але можна. І якщо їх рівняти з новими машинами - то грубо кажучи - так то шрот. Але не кожен може купити нове авто за 20+к Є. А те, що в нас можна купити за 2-3к Є буде в разів 10 гірше, небезпечніше і менш комфортніше - ніж на бляхах за ту ж ціну.

Востаннє редагував AHgpyxa: 24.04.2018 о 08:59.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (24.04.2018), KSW (24.04.2018), Poradnuk (24.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 09:54 #2727712   #3045
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

320 тисяч це не норм пробіг)

280*24=6720 злотих? чи був ше якийсь перший вклад?

вложити в машину за 6720 зл , 4000 зл, це також не норм як на мене

2,5Євро це 10500 зл

то скільки все таки коштує машина? ато шось не пляше

ну і про польські коміси можу тобі відяхи скинути, самі ж поляки вже так плюються на весь інтернет від них

книжки друкуються і штампуються в самому ж комісі, пробіги крутяться з 600 тисяч на 250, і т.д...

я тобі скажу так, в німеччині, БМВ на дизелі в комбі, не може їздити 17 тисяч в рік

в мене всі машини які були(вже 4 штуки), мали в середньому 30 тисяч в рік, і в попередніх власників і в мене. і це по польщі, а про німеччину я мовчу

подивись на mobile.de БМВ які мають по 2-3 роки, і ти побачиш шо там пробіги по 100 тисяч

а вірити в 320 тисяч за 18 років то вершина наівності
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 09:55 #2727713   #3046
Radmi
Учасник
 
Аватар для Radmi
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Я теж вважаю, що автівку треба брати в гарному стані.
Radmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 10:52 #2727721   #3047
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Radmi Переглянути допис
Я теж вважаю, що автівку треба брати в гарному стані.
Та ти шо... А далы буде реклама типу.... От я брав на такі то фірмі "ссилка", і в гарному стані і дуже задоволенгий

А я вважаю, що потрібно брати, нову, бажано найдорощу. найексклюзивнішу і тд. і тп

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
В знайомого поляка отака трійка


2000 рік, 2.0 дизель, купляв її в комісі. Офіційний пробіг 320 тисяч Рідна сервісна книжка з всіма печатками з 2000 до 2016 року. З комісу оформлена в кредит на два роки з платежем в 280 злотих в місяць. Впродовж двох років що виплачував її - йому додатково обслуговування + заміна того, що він вирішив таки міняти, хоча ще могло ходити, вийшло ще 4000 злотих. Їхав в тій машині - нічого не гримить не стукає не грюкає, дороги тримається, при нажатті на газ прилипаєш до сидіння.
Як казав Матеуш "Бравем комбі, жиб муг вшистко завадоваць, але бравем БеЕмВу - жиб добже запєрдалаць!" Ідеальна машина для хороших доріг і для молодого хлопця/молодої сім'ї - при ціні в 2,5кЄ.
Можна знайти норм машину із норм пробігом, за адекватну ціну. Звичайно то не буде перша з олх чи з першого комісу - але можна. І якщо їх рівняти з новими машинами - то грубо кажучи - так то шрот. Але не кожен може купити нове авто за 20+к Є. А те, що в нас можна купити за 2-3к Є буде в разів 10 гірше, небезпечніше і менш комфортніше - ніж на бляхах за ту ж ціну.
Пляяяя! Ну й придурок твій поляк. Так лаханутись.... А ти тоже колєга... міг би підказати де треба машини купляти. От приїхав би той поляк в Україну взяв би таку саму машину за 12000 долярів, і мав би в ідеальному стані, з нескрученим пробігом, яка їздила на кристально чистій солярці, на ній були б чудодійні українські номера і саме головне йому б не заздрило пів Тернополя і якась частинка штатів. Але як то кажуть лох він і в Польщі лох.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

А тепер слідкуємо за руками!



Штраф виписали блогеру, яка дрючить одеський пластик в промислових маштабах. Співпадіння? Додумайте.
Решту 4 млн. (+\-) автомобілів із єврономерами спокійно собій їздять і нічо.

P.S. Особлива милота - "колищній співробітник Ляна". Чьо колишній? Вигнали шолє?
Як то кажуть я теж не з секти любителів поліції, і також люблю дивитись відео де активісти ставлять їх на місце... але культурно і згідно законів. А на рахунок цієї малолітньої сикавки, то правильно зробили. Так довго терпіли. Подивився її відео. то просто піпець якийсь.

Востаннє редагував KSW: 24.04.2018 о 10:52. Причина: Пізніше додано
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 11:47 #2727750   #3048
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Була б в українців змога купляти дешеві нові авто не було б блях і шроту на дорогах, але реальність така що ланос вартує 200к грн, пежо 301 340к грн і якщо співставити цісумми з зарплатами то це нереально. Зараз набіжать втему і напишуть що ми ліниві, не зочем працювати, треба починати стартапи і в тому роді. Ок, порахуйте скільки зарплат потрібно вчителю школи на покупку ланоса нового, поліцейському і всі ваші аргументи розібються в пух і прах. Ше любите писати нема гроше на авто то їздь на маршрутці, вони так і роблять, але не завжди громадським транспортом дешевше, є випадки коли потрібен власний автомобіль, на який зараз заробити таксамо тяжко як на квартиру
Sasha, можливо ти знаєш, яка зарплата в простого поліцейського і скільки вартує пежо 301 самої дешевої комплектації чи аналог сітроен?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 12:32 #2727753   #3049
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Пиж 301 - від 42 500 зл
зарплата поліцейського від 2800 зл в патрульного і від 3400 в дорожньої поліції (ДАІ)
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (24.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 14:11 #2727757   #3050
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

А тепер розрахунок:
Наш поліцейський 8000 грн зарплата, ланос 200000/8000=25 зарплат, пежо 301 340000/8000=42,5 зарплати
Польський поліцейський 2800 злотих зарплата 42500/2800=15,17 зарплат.
Якщо по одному і томуж авто пежо 301 яке найдешевше, економне, седан то різниця вражає, з ланосом різниця теж суттєва, от вам і любов українців до вживаних авто, вимушена а не добровільна. І це люди яку виконують одну роботу, тут не домахаєшся що наші мало працюють через те й мало заробляють. Десь так я бачу дану ситуацію.
Це звичайно сухі цифри в яких невраховується ціна на оренду житла, комунальні платежі, харчування, одяг, але й те думаю там доступніше, Sasha виправ мене якщо я помиляюсь.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 14:53 #2727759   #3051
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
В знайомого поляка отака трійка


2000 рік, 2.0 дизель, купляв її в комісі. Офіційний пробіг 320 тисяч Рідна сервісна книжка з всіма печатками з 2000 до 2016 року. З комісу оформлена в кредит на два роки з платежем в 280 злотих в місяць. Впродовж двох років що виплачував її - йому додатково обслуговування + заміна того, що він вирішив таки міняти, хоча ще могло ходити, вийшло ще 4000 злотих. Їхав в тій машині - нічого не гримить не стукає не грюкає, дороги тримається, при нажатті на газ прилипаєш до сидіння.
Як казав Матеуш "Бравем комбі, жиб муг вшистко завадоваць, але бравем БеЕмВу - жиб добже запєрдалаць!" Ідеальна машина для хороших доріг і для молодого хлопця/молодої сім'ї - при ціні в 2,5кЄ.
Можна знайти норм машину із норм пробігом, за адекватну ціну. Звичайно то не буде перша з олх чи з першого комісу - але можна. І якщо їх рівняти з новими машинами - то грубо кажучи - так то шрот. Але не кожен може купити нове авто за 20+к Є. А те, що в нас можна купити за 2-3к Є буде в разів 10 гірше, небезпечніше і менш комфортніше - ніж на бляхах за ту ж ціну.
А ти замітив шо на ремонти потратилось пів вартості машини? При тому шо та цифра буде рости, бо 320К це не пустий звук.


Востаннє редагував vanco2: 24.04.2018 о 15:09.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 15:15 #2727760   #3052
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
А тепер розрахунок:
Наш поліцейський 8000 грн зарплата, ланос 200000/8000=25 зарплат, пежо 301 340000/8000=42,5 зарплати
Польський поліцейський 2800 злотих зарплата 42500/2800=15,17 зарплат.
Якщо по одному і томуж авто пежо 301 яке найдешевше, економне, седан то різниця вражає, з ланосом різниця теж суттєва, от вам і любов українців до вживаних авто, вимушена а не добровільна. І це люди яку виконують одну роботу, тут не домахаєшся що наші мало працюють через те й мало заробляють. Десь так я бачу дану ситуацію.
Це звичайно сухі цифри в яких невраховується ціна на оренду житла, комунальні платежі, харчування, одяг, але й те думаю там доступніше, Sasha виправ мене якщо я помиляюсь.
може якшо брати старі, дуже б/у машини і рахувати по мінімальних з/п то і є така різниця
але якшо все таки брати європейський середній клас, якусь октавію/голфа/фокуса - хоча б 5 річного, то я за нього в польщі заплачу так само як будь хто з вас в Україні

бо ви його купите по ціні нетто + розтаможка = то саме шо я куплю його тут по ціні брутто

а вот дальше, вам навіть дешевше буде, бо я заплачу 1500 зл за страховку а ви 100 зл
я заплачу 60зл за заміну масла ( сама робота) а ви 20 зл

і т.д...
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
paravozz (25.04.2018), Romko_7 (24.04.2018), vanco2 (24.04.2018), Ximik (26.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 15:18 #2727761   #3053
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
А тепер розрахунок:
Наш поліцейський 8000 грн зарплата, ланос 200000/8000=25 зарплат, пежо 301 340000/8000=42,5 зарплати
Польський поліцейський 2800 злотих зарплата 42500/2800=15,17 зарплат.
Якщо по одному і томуж авто пежо 301 яке найдешевше, економне, седан то різниця вражає, з ланосом різниця теж суттєва, от вам і любов українців до вживаних авто, вимушена а не добровільна. І це люди яку виконують одну роботу, тут не домахаєшся що наші мало працюють через те й мало заробляють. Десь так я бачу дану ситуацію.
Це звичайно сухі цифри в яких невраховується ціна на оренду житла, комунальні платежі, харчування, одяг, але й те думаю там доступніше, Sasha виправ мене якщо я помиляюсь.
Ти ще врахуй податок на володіння машиною, податок на екологію, страховку, техогляд (TUV) з машини якій більше 5 років в нас і в Польщі, цікаво що тоді получиться рік утримання б/у машини.

І будуть відповіді чому там такі дешеві старі машини, бо нові вони що в Польщі що в нас в одні ціну, по твої логіці Поляки дурніші і продають за безцінь.

А якщо в нас зроблять умови утримування машини такі як в Польщі то ще всі згадають як було добре колись.

Але люди хочу ціни як в Європі а умови утримування щоб лишились які є в Україні.

А починати говорити за рівень зарплат то всім в розділ економіки.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 16:04 #2727763   #3054
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Ти ще врахуй податок на володіння машиною, податок на екологію, страховку, техогляд (TUV) з машини якій більше 5 років в нас і в Польщі, цікаво що тоді получиться рік утримання б/у машини.
.
Я порахував скільки зарплат треба поляку і українцю а аналогічній роботі щоб притбати авто, якщо в тебе є розрахунки по б/у то давай їх в студію, можливо ти знаєш правильну відповідь чому українцв їздять на старих авто
Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
І будуть відповіді чому там такі дешеві старі машини, бо нові вони що в Польщі що в нас в одні ціну, по твої логіці Поляки дурніші і продають за безцінь.
.
Я не знаю де ти взяв тлумачення що поляки дурніші, ти з словом багатші не сплутав?
Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
А якщо в нас зроблять умови утримування машини такі як в Польщі то ще всі згадають як було добре колись.

Але люди хочу ціни як в Європі а умови утримування щоб лишились які є в Україні.
.
А можна аргументи введення цвн як в Європі на утримання авто, чи ти так, аби ляпнути?
Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
А починати говорити за рівень зарплат то всім в розділ економіки.
Можеш написати якийсь інший варіант як вирахувати сожливість купити авто українця і поляка

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
може якшо брати старі, дуже б/у машини і рахувати по мінімальних з/п то і є така різниця
але якшо все таки брати європейський середній клас, якусь октавію/голфа/фокуса - хоча б 5 річного, то я за нього в польщі заплачу так само як будь хто з вас в Україні

бо ви його купите по ціні нетто + розтаможка = то саме шо я куплю його тут по ціні брутто

а вот дальше, вам навіть дешевше буде, бо я заплачу 1500 зл за страховку а ви 100 зл
я заплачу 60зл за заміну масла ( сама робота) а ви 20 зл

і т.д...
Якщо взяти навіть те що ціна буде однакова на 5 річне авто купівельна спроможність в українського копа в 3~ рази менша від польського як не крути

Востаннє редагував Kokorakatan: 24.04.2018 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 16:09 #2727765   #3055
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис

Якщо взяти навіть те що ціна буде однакова на 5 річне авто купівельна спроможність в українського копа в 3~ рази менша від польського як не крути
Ну то якщо логічно подумати, то може треба рухатись в сторону підняття купівельної спроможності а не вимагати непонятно в кого дешеві тачки?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
BIMMER (25.04.2018), dima (24.04.2018), paravozz (25.04.2018), Ximik (26.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 16:31 #2727766   #3056
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну то якщо логічно подумати, то може треба рухатись в сторону підняття купівельної спроможності а не вимагати непонятно в кого дешеві тачки?
100%

люди згідні заробляти копійки, але тільки дайте дешеві тачки

в Польщі чи Німеччині старі машини не дешеві тому шо їх влада такими зробила, а тому шо люди мають можливість купляти нові або свіжі а старі для них економічно не вигідні і просто не в кайф, нашо відказувати собі в комфорті і безпеці якшо є можливість це мати

якби в нас були зарплати по 1000 євро то повір шо і Ауді 25 річні коштували б 2000 євро
бо ти б не хотів на ній їздити, а позбирав би пару років гроші і пішов купив в салон нового фольца, хай не ауді, але хотя би фольца чи сеата, і продав би того старого грата, перехрестився і забув

з економіки треба починати
з злодіїв
з податків
а тоді вже будуть і зарплати і дороги і все інше

а в нас так:
1. податки платити не буду, я шо лох
2. вкраду десь ялинку на новий рік, вкраду в кар"єрі піску, і т.д... вкраду на роботі пачку паперу чи рулон ізоленти, я шо лох куплять

а потім: дайте хороші дороги! дайте дешеві машини! дайте великі зарплати!

не буває так
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 6:
D@nZeL (24.04.2018), dima (24.04.2018), HamanN (26.04.2018), paravozz (25.04.2018), Romko_7 (24.04.2018), Ximik (26.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 16:38 #2727767   #3057
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну то якщо логічно подумати, то може треба рухатись в сторону підняття купівельної спроможності а не вимагати непонятно в кого дешеві тачки?
Я за любий кіпіш))) я думаю легше зняти обмеження і дати можливість притбати авто чим чекати підняття купівельної спроможності. "Вже і зараз" чи "туманне колись"
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 17:12 #2727768   #3058
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я за любий кіпіш))) я думаю легше зняти обмеження і дати можливість притбати авто чим чекати підняття купівельної спроможності. "Вже і зараз" чи "туманне колись"
Чувак, ну як ти не можеш зрозуміти - халяви не буває! Цього поняття не існує в природі, а коли ти починаєш в нього вірити і діяти так ніби воно є - то в тебе получається завжди лажа.

Ну якщо ти зміг повірити в халяву, то напряжись ше чуть-чуть і повір мені - не буде ніколи існувати дешевих машин, а доступність машин досягається не їх дешевизною, а тим що в країні піднімається продуктивність праці і заробітки, а з тим і кредитування дешеве (бо з низьким ризиком), і інші суміжні ніштяки, як і обовязки - типу дорогих але працюючих страховок, податків і тд.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 17:51 #2727769   #3059
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, ну як ти не можеш зрозуміти - халяви не буває! Цього поняття не існує в природі, а коли ти починаєш в нього вірити і діяти так ніби воно є - то в тебе получається завжди лажа.

Ну якщо ти зміг повірити в халяву, то напряжись ше чуть-чуть і повір мені - не буде ніколи існувати дешевих машин, а доступність машин досягається не їх дешевизною, а тим що в країні піднімається продуктивність праці і заробітки, а з тим і кредитування дешеве (бо з низьким ризиком), і інші суміжні ніштяки, як і обовязки - типу дорогих але працюючих страховок, податків і тд.
Ну ок, як будем піднімати рівень купівлеспроможності?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 18:37 #2727771   #3060
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну ок, як будем піднімати рівень купівлеспроможності?
Заробляти більше грошей
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:43.