Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2018, 18:20 #2728830   #3141
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Дивитись з 5.50.
Ну і? Шо він розказав? Шо після відміни розтаможки на копарті побиті машини подорожали?

https://auto.ria.com/auto_nissan_leaf_21919422.html

https://www.cargurus.com/Cars/invent...012_isFeatured

Різниця в 2 штуки, але насправді менше, бо чорний ліф проїхав менше в 2 рази.

Якщо врахувати вартість перевезення і затрат на розтаможку - не бачу змісту ризикувати і займатись тим самому а не ходити по салонах і вибирати вдома конкретні екземпляри.

А веду я до чого - якщо машина свіжа - різниця в ціні диктується обєктивними властивостями машини, і в США навіть на аукціонах від страхових де продають побиті машини, ціни на тачки легкобиті і які відновлюються і придатні для їзди по дорогаз США - ніразу не дешеві. А не дешеві вони бо їх скупляють ділери які продають БУ.
Так як в нас вимог до того яка має бути тачка нема, наказання за скручений пробіг - нема, то якраз на цьому і виграють перекупи. Вони купують таке шо на ринку місцевому в США не котується, везуть його сюди, ремонтують, марафетять, скручують пробіг і виставляюьт як тіпа тачку свіжачок, не їздившу по дорогах України

Ну як на мене таке брати це досить сумнівна затія, а якщо купувати самому в США - то ти звичайно можеш або вибрати шось покраще, але тоді можна і локально шось шукати, або брати подешевше - але гемор по ремонту весь твій.

Особисто б я шукав на локальному ринку машину куплену в Україні, з всіма доками, сервісною і тд, перевірками всіма в механіка і кузовщика. Ціна буде чуток вища, але я зато буду знати шо то не кіт в мішку.

Но, такі варіанти не можливі майже на старі машини, це таке ше є резон шукати якщо тачка до 5 років, далі ймовірність шось знайти хороше падає, а після 10 років - різко падає

Востаннє редагував vanco2: 14.05.2018 о 18:31.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (14.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 19:23 #2728836   #3142
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і? Шо він розказав? Шо після відміни розтаможки на копарті побиті машини подорожали?
Так, а потім подорожчали на Манхеймі, де продаються цілі машини. і тому тепер вигідно купляти цілі машини в дилерів.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
після відміни розтаможки
Після скасування ПДВ на електрокари. Розмитнення в електрокарів не було.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Різниця в 2 штуки, але насправді менше, бо чорний ліф проїхав менше в 2 рази.
Було недавно куплено 4 електрокари в дилерів, і люди різницю прорахували. Було б невигідно, ніхто б не купляв. Ще зваж на те, що деякі оголошення на авторіа - це замануха, і тих машин насправді в продавця немає.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Якщо врахувати вартість перевезення і затрат на розтаможку - не бачу змісту ризикувати і займатись тим самому а не ходити по салонах і вибирати вдома конкретні екземпляри.
Бачачи скільки останнім часом машин з США в Тернополі, не всі так думають, і вони правильно думають.

Востаннє редагував roma22101987: 14.05.2018 о 19:33. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 19:27 #2728844   #3143
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Оці спроби брехні і видумок щоб виправдати свої бляхи - це смішно і сумно одночасно.

Звіздуняро, не коштує в Україні 20річний гольф як новий мерс, і близько.
https://auto.ria.com/uk/auto_volkswa..._21876319.html

https://www.autoscout24.de/angebote/...9e07?cldtidx=7
https://www.autoscout24.de/angebote/...39e4?cldtidx=8
https://www.autoscout24.de/angebote/...b58?cldtidx=15

Не нові, але як мінімум в три рази молодші нормального гольфа в віці 20 років, який на укр номерах.

І кожне авто класом вище того гольфа.

Дуже класно розказувати коли ти живеш в США, платиш за нове авто 10-15% від своєї ЗП на протязі 4-5 років, а далі здав в коміс, віддав завдаток за нове і знов 4-5 років платиш 8-10% від ЗП.

А в Україні, якщо взяти нове авто з салону - то треба платити 100-200% від ЗП на протязі 4-5 років. А в більшості населення то 300-400%.
І проблема не в тім, що вони менше працюють як ти, чи мають гіршу кваліфікацію - проблема, що вони живуть тут, а ти там. А найбільше бісить, коли, курва, кожен нездара, який виріс тут, нічого не досяг і нічого не зробив тут, виїхав хрен зна куда і вказує тим, що залишились, що вони живуть не так, чи роблять не так, і як їм треба жити.
Хочеш показати, що тут треба їздити без блях - продай все, що маєш в США, роздай гроші на притулки чи АТО, приїдь в Україну, влаштуйся на роботу і купуй або китайське гівно в кредит, або гольфа 20 років з авторіа.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 8:
AMOROSO (15.05.2018), Garko (15.05.2018), Kokorakatan (14.05.2018), KSW (15.05.2018), leyo (14.05.2018), paravozz (14.05.2018), qazwsx321 (02.06.2018), roma22101987 (14.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 19:31 #2728845   #3144
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

А веду я до чого - якщо машина свіжа - різниця в ціні диктується обєктивними властивостями машини, і в США навіть на аукціонах від страхових де продають побиті машини, ціни на тачки легкобиті і які відновлюються і придатні для їзди по дорогаз США - ніразу не дешеві. А не дешеві вони бо їх скупляють ділери які продають БУ.
Як не парадоксально, не один ти дотримуєшся такої думки. 90 відсотків моїх знайомих, які живуть в штатах, купляли машини на крейглісті. Один так взагалі умудрився купити машину, якій більше 10 років, ще й з серйозною механічною поломкою. І це в штатах, де найбільший ринок авто в світі і де куплять машини люди з більшої частини світу. Питаю їх, чого не купили на аукціоні? Відповідь - там всі биті, не заводяться і так далі.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А не дешеві вони бо їх скупляють ділери які продають БУ.
Так як в нас вимог до того яка має бути тачка нема, наказання за скручений пробіг - нема, то якраз на цьому і виграють перекупи. Вони купують таке шо на ринку місцевому в США не котується, везуть його сюди, ремонтують, марафетять, скручують пробіг і виставляюьт як тіпа тачку свіжачок, не їздившу по дорогах України
Насправді, більшість покупців тих машин якраз звичайні люди, які не хочуть купляти в Україні дорожче, а хочуть зекономити.

Востаннє редагував roma22101987: 14.05.2018 о 19:31. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 20:29 #2728848   #3145
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
https://auto.ria.com/uk/auto_volkswa..._21876319.html

https://www.autoscout24.de/angebote/...9e07?cldtidx=7
https://www.autoscout24.de/angebote/...39e4?cldtidx=8
https://www.autoscout24.de/angebote/...b58?cldtidx=15

Не нові, але як мінімум в три рази молодші нормального гольфа в віці 20 років, який на укр номерах.

І кожне авто класом вище того гольфа.
Про ЗП і відсутність дешевих кредитів упустим, бо це не по темі.


Далі, було сказано НОВИЙ мерседес, не мерседес який проїхав 490тис, скоріш за все в таксі, а новий мерседес! новий!

Ну і про клас машин ми вже тут обговорили всьо шо тільки можна - і прийшли до висновку - шо машини бізнес класу і вищі - дорогі в обслуговуванні і ремонті. Тому обслуговуати мерс який проїхав пів ляма кілометрів нікому нафіг не впало, тому він там коштує дешево.

Я вже приводив тут на форумі порівняння динаміки падіння вартості ауді а8 і тойоти кемрі, якщо ауді a8 падає в ціні мало не на 40% кожен рік після гарантії, то кемрі тримає ціну і падає повільно. І це не просто так, вот лексус теж лашкарі - но обслуговування чуть дорожче тойоти - томі ціна тримається.
Ну і так, ради прикола, шоб купити гарантію +5 років і до 160тис на мерс GL - буде коштувати 8500 баксів, щоб купити таку саму гарантію на Lexus GX460 - ціна буде 2700. Повір це не просто так. Тому в БУ тачці головне не то який в неї клас, а то в якому вона стані, шоб була посвіжіша і тд.

Ну і я далі буду настоювати на тому шо саймон звідуняра, бо не можна купити ніде новий мерс за ціною 20 річного гольфа в Україні.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Хочеш показати, що тут треба їздити без блях - продай все, що маєш в США, роздай гроші на притулки чи АТО, приїдь в Україну, влаштуйся на роботу і купуй або китайське гівно в кредит, або гольфа 20 років з авторіа.
Ну ти вроді дорослий чувак, а говориш такі дурниці Вот зараз побіг всьо продавати і віддавати на АТО, ну бо ж по іншому мене AHgpyxa з форуму не буде "уважати" !

Тим не менше, навіть якщо б я був дібіл, і тебе послухав - то я б влаштувався на роботу, і за рік я б вже їздив на новенькому авто тіпа тойоти короли, або на бу але свіженькій з невеликим пробігом - типу шкоди октавії, без кредиту.
Я ж не закликаю купувати 20 річного гольфа, чи китайця в кредит - я просто кажу шо якщо в тебе нема 10К баксів на машину, і ЗП хоча б в 25-30К грн - то тобі машину в принципі не бажано купувати, бо це буде занаддто великий пасив для тебе.
Ну і я жив в Украхні раніше, і мав всякі машини, і 5тирічну, і 15 річну і можу з досвіду сказати шо чим машина свіжіша - тим краще! (всі машини були на реєстрації)

Востаннє редагував vanco2: 14.05.2018 о 22:44. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 20:36 #2728850   #3146
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Ціни насправді в нас штучно завищені через те, що машини в свій час сюди дорого попали. Курс валют трохи ціни збив, бо я помню пасати по 20 тищ, які потім раптово почали 12 коштувати і перекупи вішались. Но не суть.
Оті всякі гольфи і б3 пасати самі скоро пропадуть бо їх витіснять нові машини. Вон гольф 6500. не факт, що він його продасть за такі гроші. Інше питання, що за 6500 можна зробити свіжу машину.
Одні за 6500 куплять собі каєна на бляхах або мерса МЛ або х5, інші куплять опель корсу 2012 року, або ібіцу, або кліо. Теж тих років. Ринок дає можливість людям мати авто по кишені, просто наразі для нас авто це розкіш, і це потрібно розуміти. А пхати в ті машини запчастини зі шроту це не діло. І хоч кіл мені тешіть на голові, бляхарі пхають в свої відра запчастини зі шроту або якийсь лютий дешман. То може краще купити машину яку ти зможеш обслуговувати а не кидатись з крайності в крайність
P.S. На днях бачив дядька на транзіті 88 року. Такий вже той транзіт втовчений, місця живого не було. Думаю бідолаха дядько, йому б на бляхах ЛТшку або Спрінтера. А потім думаю, він якщо ту машину втовк то і другу буде товкти. Бо то не шофер, а наїзник.
І так 99% бляхарів. І лише 1% десь дивиться за машиною, і хоча б на колеса має гроші.
Я поки їхав з дому на роботу, якийсь хуяша на мондео за 500м двічі нарушив правила. Чому? Бо срати йому на правила. Він на крутій тачці, яку за копійки купив. Тіпа всі гімно а він дартаньян. В мене таких відео на реєстаторі вагон і тачка. Як не парадоксально, на наших номерах чудять менше
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 6:
. (15.05.2018), idcomsomnom (15.05.2018), Romko_7 (15.05.2018), Tommygun (15.05.2018), vanco2 (14.05.2018), Ximik (27.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 20:40 #2728851   #3147
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Як не парадоксально, не один ти дотримуєшся такої думки. 90 відсотків моїх знайомих, які живуть в штатах, купляли машини на крейглісті. Один так взагалі умудрився купити машину, якій більше 10 років, ще й з серйозною механічною поломкою. І це в штатах, де найбільший ринок авто в світі і де куплять машини люди з більшої частини світу. Питаю їх, чого не купили на аукціоні? Відповідь - там всі биті, не заводяться і так далі.

Додано через 2 хвилини

Насправді, більшість покупців тих машин якраз звичайні люди, які не хочуть купляти в Україні дорожче, а хочуть зекономити.
Насправді воно не купують на аукціоні бо на аукціоні в більшості випадків машину можуть купувати тільки дилери.
В США самий сок - то купувати бу тачки сертифайд, вони зазвичай на третину дешевші нових, + якщо купуєш в офіційного ділера тобі дають гарантію + можна докупити до 120! вдумайся 120 тис миль! і до 10 років! тобто ти купуєш 2-3 річну машину, з малим пробігом і купуєш повну фекторі гарантію від ділера ше на 7-8 років і на ~190К кілометрів! Вот я купую такі машини собі. Але, вони ніразу не дешеві, но мені цікавіше платити в місяць трохи більше чи потратити більше і потім роки мати безпроблемну машину на гарантії ніж потратити мало і потім та машина буде тобі любити мозок регулярно.

Востаннє редагував vanco2: 15.05.2018 о 18:07.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (15.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2018, 22:11 #2728855   #3148
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?



Доля правди є.......
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 06:39 #2728864   #3149
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Одні за 6500 куплять собі каєна на бляхах або мерса МЛ або х5, інші куплять опель корсу 2012 року, або ібіцу, або кліо. Теж тих років. Ринок дає можливість людям мати авто по кишені, просто наразі для нас авто це розкіш, і це потрібно розуміти. А пхати в ті машини запчастини зі шроту це не діло. І хоч кіл мені тешіть на голові, бляхарі пхають в свої відра запчастини зі шроту або якийсь лютий дешман. То може краще купити машину яку ти зможеш обслуговувати а не кидатись з крайності в крайність
А інші беруть нового Равона Р2 щоб возити дупу по місту. І кредит можна взяти під 0% замість витрачати ті гроші на запчастини.

Мене взагалі дивує логіка тих хто гониться за мерсами/бмв/ауді. Для чого вам той мерс з півмільйонним пробігом? Бо то мерс? Беріть щось попростіше і не вийо... Маєте гроші на нове чи на обслуговування відносно свіжого б/у мерса - беріть без проблем. А то бачу S клас на китайській гумі без робочої пневми, gps вже не робить, бо треба перепрошивати/оновлювати, але то все задорого. Шкода тої машини.
З іншого боку мужик взяв собі 5 ти річне бмв 7 серії з Німеччини, обслуговував у офіціала, ставив все оригінал, навіть оф оновлення карт - ото машина. Але на авторіа така буде відповідно коштувати.
. зараз поза форумом  
Подякували 5:
eleKtrik (26.05.2018), Minato (15.05.2018), paravozz (15.05.2018), Romko_7 (15.05.2018), vanco2 (15.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 08:03 #2728868   #3150
igor1991
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Теж не розумію тих хто бере "на бляхах" ,особливо популярно БМВ. Якщо ти маєш 2-3 тис і не хочеш взяти в нас, ну хай буде, можна зрозуміти бо вибір в нас не "ахті". Але знаю випадки де пацани беруть то бмв за 2.5 тис. а потім плачуть бо ходову зробити 600у.о. а турбіну треба то ше 200-300у.о і ще й до всього зимою їздив на літній гумі бо не було грошей на зимову. То навіщо ті понти а потім "плач і скрегіт зубів"? Є декілька варіантів дешевших машин. Хай би взяти октавію чи фабію, чи навіть астру. То таких мало їздить.
igor1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 11:31 #2728877   #3151
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис


Доля правди є.......
А через пів року така ж наклейка з іншої сторони "я їзджу на зимовій резині літом і купую запчастини зі шроту або ставлю з ВАЗ бо мені не хватило мозгів купити ланоса а тепер не хватає грошей на обслугу бмв"
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 12:39 #2728882   #3152
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

https://auto.ria.com/auto_ford_focus_21902078.html
https://www.cargurus.com/Cars/invent...ting=203680331

Вище тут один емігрант вставляв ссилки на авторіа і ячкийсь СШАсайт, тіпа ціни однакові, і навіть вищі.... но якщо почитати опис авто в Україні то виявляється :

Реальная машина, находится в Киеве! Идеальное состояние. Автомобиль привезен из США. 1 владелец. Возможна продажа в лизинг. Возможна продажа с гарантией на мотор и АКПП на 2 года и пробег до 120 тыс км Продается по доверенности
Источник: https://auto.ria.com/auto_ford_focus_21902078.html © AUTO.RIA.com™


Тобто хтось купив в США автомобіль дорожче ніж в Україні, заплатив за розтаможку. доставку і т.д. і продає його тут дешевше ніж в США???
Чи все ж таки в США дешевше?
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 13:33 #2728883   #3153
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Тобто хтось купив в США автомобіль дорожче ніж в Україні, заплатив за розтаможку. доставку і т.д. і продає його тут дешевше ніж в США???
Чи все ж таки в США дешевше?
Та немає в США халяви, повірте. Я колись бачив це все у США зсередини: аукціони, биті і не биті машини, майстрів, фірми які відправляють і продають/перепродують, і скручують будь-які одометри. На аукціонах то все перебирають "наші", поляки, індуси, араби і т.д. Якщо і попадається нормальне авто, то і ціна на нього відповідна. Все решта бите/перебите, варене/переварене, або залите водою. Все. Не шукайте халяви.

Хочете нормальне б/у - беріть у своїх перевірених людей, які брали з нуля і знають історію машини, бо все решта це лотерея.
. зараз поза форумом  
Подякували 3:
GuF (15.05.2018), Romko_7 (15.05.2018), vanco2 (15.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 13:47 #2728886   #3154
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Ну раз у нас машини кращі і дешевші ніж в США і Європі, не биті, не шаманяні майстрами, то наведіть мені хоч пару прикладів єкспорту тих самих машин в США і Європу. Микола-Запорожець не вщот.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 16:05 #2728890   #3155
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
https://auto.ria.com/auto_ford_focus_21902078.html
https://www.cargurus.com/Cars/invent...ting=203680331

Вище тут один емігрант вставляв ссилки на авторіа і ячкийсь СШАсайт, тіпа ціни однакові, і навіть вищі.... но якщо почитати опис авто в Україні то виявляється :

Реальная машина, находится в Киеве! Идеальное состояние. Автомобиль привезен из США. 1 владелец. Возможна продажа в лизинг. Возможна продажа с гарантией на мотор и АКПП на 2 года и пробег до 120 тыс км Продается по доверенности
Источник: https://auto.ria.com/auto_ford_focus_21902078.html © AUTO.RIA.com™


Тобто хтось купив в США автомобіль дорожче ніж в Україні, заплатив за розтаможку. доставку і т.д. і продає його тут дешевше ніж в США???
Чи все ж таки в США дешевше?
Чувак, я вже привик шо до тебе туго доходить, але я не казав шо в Україні машини кращі чи дешевші ніж в США.
Я кажу про то шо не факт шо з США тобі конкретно буде вигідніше привезти авто, бо за це тобі треба буде заплатити, так як сам ти цього не зробиш, не важливо звідки буде машина, з аукціону чи від дилера - все одно ти заплатиш перекупам. + на момент покупки ти НЕ будеш бачити автомобіль. А діагностика в якоїсь незацікавленої сторони перед покупкою - це напевно одне з основого шо тре робити при покупці БУ. А з США тобі можуть пивести кота в мішку.

На рахкнок тих лінків, я ж писав, шо в США тачка в найивщій комплектації - шо додає пару штук баксів.

Так в США більший ринок, так там ціни на свіжі авто трошки дешевші. Но питання стоїть в тому - чи хочеш ти брати на себе ризик купувати тачку яку ти не бачив до того і не перевірив, чи ні?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Ну раз у нас машини кращі і дешевші ніж в США і Європі, не биті, не шаманяні майстрами, то наведіть мені хоч пару прикладів єкспорту тих самих машин в США і Європу. Микола-Запорожець не вщот.
Нє ну ти впертий як баран! (або туповатий)

Востаннє редагував vanco2: 15.05.2018 о 16:05. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 17:05 #2728896   #3156
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис


Доля правди є.......
Я оцього чистокровного баварця дьорнув зі світлофора два рази, на своєму ланосі 1,6 Дивився потім на мене здивованими очима.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 20:46 #2728912   #3157
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Далі, було сказано НОВИЙ мерседес, не мерседес який проїхав 490тис
Не пам'ятаю, чи питався: у Штатах є покарання за скручений пробіг?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
потім роки мати безпроблемну машину на гарантії
До речі, як дійсно там працює гарантія? На що розповсюджується, як по часу і т.д.?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 20:50 #2728913   #3158
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Мене взагалі дивує логіка тих хто гониться за мерсами/бмв/ауді. Для чого вам той мерс з півмільйонним пробігом? Бо то мерс?
ну як нашо..Хочеться ж з копійками в кишені поїздити трохи на "нормальній тачці".не буде ж як лох,на сенсі їздити.

Вчора.
Х5 бляха,їде,дивлячись на всіх як на гімно.
а колеса лисі.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 21:50 #2728918   #3159
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Не пам'ятаю, чи питався: у Штатах є покарання за скручений пробіг
Є кримінальне, + є сервіси тіпк карфакс, якими по віну можна подивитись історію машини, чи були страхові випадки, сервісні звернення, ТО і тд.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
До речі, як дійсно там працює гарантія? На що розповсюджується, як по часу і т.д.?
Залежить від виробника, але заводська гарантія покриває практично все крім розхідників, гарантія лексуса і всяких крутих пріміум брендів крім того може покривати чуть більше, наприклад мені недавно проточили безплатно діски, а коли мав хонду - то не входило. Також в хонди не було тачки на замін, а зараз якщо чекати більше години, тобі просто дають іншу аналогічну тачку і поки машина в сервісі ти маєш на чому їздити. Гарнтію заводьску можна продовжити поки не закінчилась оригінальна заводська.

Но є і інші гарантії, вони працюють типу страховки, ти платиш за них гроші на певний період і пробіг, а тобі на той період страхова покриває ремонт - але там є франшиза, є ціна певних деталей максимальна, типу вони можуть вважати шо коробка коштує 3К і не більше, а якщо твоя коробка коштує 5К - то 2К буш платити сам.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ну як нашо..Хочеться ж з копійками в кишені поїздити трохи на "нормальній тачці".не буде ж як лох,на сенсі їздити.

Вчора.
Х5 бляха,їде,дивлячись на всіх як на гімно.
а колеса лисі.
Дивиться та й дивиться, головне шоб він на тому кориті не почав рисачити десь на дорозі.

Востаннє редагував vanco2: 15.05.2018 о 22:52. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (16.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 09:02 #2728939   #3160
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Ну раз у нас машини кращі і дешевші ніж в США і Європі, не биті, не шаманяні майстрами, то наведіть мені хоч пару прикладів єкспорту тих самих машин в США і Європу. Микола-Запорожець не вщот.
У нас не кращі - ще гірший шрот ніж у США. У США є нормальні машини, просто ціна на них буде відповідна. Ніхто вам не продасть нормальну машину по ціні нижче ринкової. А перекупам возити хороші не биті авто з США не вигідно, бо дорожче вийде, ніж ціна гіршої у нас. Виняток - якщо приганяти комусь під замовлення, хто готовий заплатити більше за нормальне авто.

Це саме стосується і України. Є нормальні машини у людей, які купували нові у салоні, обслуговували в офіціалів по КАСКО і т.д. - але ця машина буде відповідно цінитись.

Тому не будьте наївними, не вірте у ці байки: не бита, не крашена, жінка возила дітей в школу і тому пробіг всього 100 тис км за 10 років.
. зараз поза форумом  
Подякували 3:
Romko_7 (16.05.2018), vanco2 (16.05.2018), Ximik (29.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:14.