Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2017, 21:44 #2710759   #4861
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
А чо, гідна поведінка влади. Мотивуюча. Можна подумати, що у війську до затриманих ставлення буде як до людей, правда?
Йой, як ти розпереживався. Бідні дітки, відпочивали в наркоманському притоні і під дією дурману забули про закон і медкомісію.
Не переживай за них - до війска вони не дійдуть. Військова служба під час війни це ж для дібілів. Пра?

Додано через 22 хвилини
Опа-опа! в когось добряче бомбануло.
Значить буде продовження

Востаннє редагував pixel: 28.10.2017 о 21:44. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2017, 22:28 #2710764   #4862
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Йой, як ти розпереживався. Бідні дітки, відпочивали в наркоманському притоні і під дією дурману забули про закон і медкомісію.
Я не за "дітей переживаю", а за те, що ті хто мав закони захищати самі ж порушують. Погані закони? Прийміть нормальні. І нєфіг в цю тему постити всяку туфту.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (28.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2017, 22:40 #2710767   #4863
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Саймон, перенеси будь ласка дописи з цієї сторінки в тему про нац поліцію
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2017, 21:46 #2714186   #4864
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

https
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2018, 18:55 #2718770   #4865
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

У 2018 році понад 30 000 жителів Тернопільщини вирушать на полігони та навчальні центри

http://ternopoliany.te.ua/zhittya/24...chalni-tsentry
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2018, 11:38 #2719048   #4866
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

на відео нижче підполковник Горбатюк Володимир Дмитрович, я служив під його командуванням в 54 ОМБР, можна сказати за його командування протилежна сторона різко змінила свої скептичні погляди про цю бригаду.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 17:57 #2719182   #4867
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
на відео нижче підполковник Горбатюк Володимир Дмитрович, я служив під його командуванням в 54 ОМБР, можна сказати за його командування протилежна сторона різко змінила свої скептичні погляди про цю бригаду.
Завжди було цікаво, от ті хто вже відслужили, причому не просто на кухні картоплю чистили, а реально на Донбасі зі зброєю в руках охороняли наше мирне небо, так от вони собі як зараз уявляють ситуацію на гражданкє?
Нє, ну реально цікаво. Війна в нас в самому розпалі. Як себе відчувать ті хто вже віддав борг державі. Їм норм нинішня ситуація?
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (24.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2018, 18:38 #2719190   #4868
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Завжди було цікаво, от ті хто вже відслужили, причому не просто на кухні картоплю чистили, а реально на Донбасі зі зброєю в руках охороняли наше мирне небо, так от вони собі як зараз уявляють ситуацію на гражданкє?
Нє, ну реально цікаво. Війна в нас в самому розпалі. Як себе відчувать ті хто вже віддав борг державі. Їм норм нинішня ситуація?
Конкретніше що тебе цікавить? Відношення цивільних, влади, друзів, побратимів, інших атошніків?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 15:58 #2719242   #4869
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Конкретніше що тебе цікавить? Відношення цивільних, влади, друзів, побратимів, інших атошніків?
Конкретно мене цікавить не відношення різних сторонніх осіб, а що думає про війну сам учасник.
Бо чим раз тим більше стикаюся з людьми, які обвішалися медальками від місцевих держадміністрацій і роблять вигляд наче війна вже закінчилася, і вже настав час розказувати дітям у школі про героїчне вибивання бабла з волонтерів на блокпостах.

Само собою думка кримчан, мусорів, гб-шніків та інших виродків, типу підарів із нацгвардії, мене не цікавить по замовчуванню.

Тим часом, батальйон "Тернопіль" який вже перетворився в роту, тому що тернопільщина це патріотичний край, виклали набір по оголошенню у свої ряди. 15 одиниць особового складу їм бракує. Тобто половина не укомплектовна.

Все що я бачу натякає на те, що війна вже закінчилася. Але хотілося б даних з перших рук.


Алсо, з лютого стартує позачерговий призив. Планують 30 тис. з області, із обіцянкою чергового воєнкома що ніхто в "зону АТО" не поїде. Результат очевидний вже зараз.

Кстатє, згідно із новим законом, прийнятим Верховною Радою, ніякого "АТО" більше неіснує. Натомість введено багато складних юридичних термінів та інших синонімів, щоб потім можна було просто і легко відфутболити бійців, не втрачаючи юридичної можливості надати земельну ділянку мусору, гб-шніку чи податківцю.

Так і живемо.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
goldmans (26.01.2018), pixel (25.01.2018), qazwsx321 (27.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 16:07 #2719243   #4870
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата і вже настав час розказувати дітям у школі про героїчне вибивання бабла з волонтерів на блокпостах.
Блін, яке ж ти гівнисте створіння, це піздц!

Мені знаєш шо цікавить, не думка а діло, а діло каже натступне: ZTVR пригнав собі машину і розтаможив, а ти їздиш на номерах і пездиш всякий бред в кожній темі.

Додано через 45 секунд
Цитата Тим часом, батальйон "Тернопіль" який вже перетворився в роту, тому що тернопільщина це патріотичний край, виклали набір по оголошенню у свої ряди. 15 одиниць особового складу їм бракує. Тобто половина не укомплектовна.
Ну то чо сидиш вдома? Чи ти тільки гаразд когось закликати?

Востаннє редагував vanco2: 25.01.2018 о 16:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (25.01.2018), pixel (25.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 16:10 #2719248   #4871
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Блін, яке ж ти гівнисте створіння, це піздц!
Сказав чувак, який ухиляється від мобілізацій в США.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мені знаєш шо цікавить
Мені абсолютно поxуй що тобі цікавить.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну то чо сидиш вдома?
А ти з якою метою цікавишся?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 16:14 #2719249   #4872
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Сказав чувак, який ухиляється від мобілізацій в США.

Мені абсолютно поxуй що тебе цікавить.

А ти з якою метою цікавишся?
Сказав чувак який не закликає в темі про мобілізацію шо треба мол поповнюапи батальйон сидячи на дивані і обкрадаючи в той же час державу.
Про ухиленн не пезди, бо я в США вже буа задовго до початку подій, і так я кинути всьо і добровольцем бігти на війну не хотів, але і когось не закликаю.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 16:17 #2719250   #4873
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Сказав чувак який не закликає в темі про мобілізацію шо треба мол поповнюапи батальйон сидячи на дивані і обкрадаючи в той же час державу.
Про ухиленн не пезди, бо я в США вже буа задовго до початку подій, і так я кинути всьо і добровольцем бігти на війну не хотів, але і когось не закликаю.
Типовий приклад БАМБОЛЕЙО.
Набір слів, які нібито мають щось означати.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 20:45 #2719267   #4874
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Буду по пунктам свою думку. Хто має чим доповнити - дуже прошу.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Бо чим раз тим більше стикаюся з людьми, які обвішалися медальками від місцевих держадміністрацій і роблять вигляд наче війна вже закінчилася, і вже настав час розказувати дітям у школі про героїчне вибивання бабла з волонтерів на блокпостах.
В мене одна медалька. Учасник АТО. Посвідчення до відзнаки НГШ підписав Барна. Вручили у військоматі як відзнаку за безпосередню участь. Лежить дома разом з грамотою від командира бригади. Я довольний.
Від волонтерських "орденів" за символічну плату зразу відмовився.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Само собою думка кримчан, мусорів, гб-шніків та інших виродків, типу підарів із нацгвардії, мене не цікавить по замовчуванню.
Я до нациків не маю відношення але не рівняй те що зараз і ті що були в 14-15 роках. Тоді вступити в нацгвардію було чи не самий легший шлях для добровольців потрапити на війну. Зараз багато чого змінилося.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тим часом, батальйон "Тернопіль" який вже перетворився в роту, тому що тернопільщина це патріотичний край, виклали набір по оголошенню у свої ряди. 15 одиниць особового складу їм бракує. Тобто половина не укомплектовна.
Недавно дзнонили, пропонували службу чи то в НГУ чи то в ТерБаті. Відповів що коли вони розженуть свій бляцький гадюшник напроти Укравтодору та в "дитячому садочку" тоді можна буде думати. А поки що буду служити в рідних Збройних Силах.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Алсо, з лютого стартує позачерговий призив. Планують 30 тис. з області, із обіцянкою чергового воєнкома що ніхто в "зону АТО" не поїде. Результат очевидний вже зараз.
Ніхто не поїде в АТО поки не підпишуть контракт. Гарантія. Навчальні збори мають іншу мету.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
не втрачаючи юридичної можливості надати земельну ділянку мусору, гб-шніку чи податківцю.
Ти відстав від життя. Ті категорії які ти перечислив вже давно все отримали.
Цитата Блін, яке ж ти гівнисте створіння, це піздц!
Ванко. Він правий. Всі люди різні. Але не про все прийнято говорити. Поки що.
А взагалі враження від "гражданки" - ну його нафік таку гражданку. Ще дільнича сама може подзвонити, запросить на медогляд, запитає як сон, випише по безкоштовному рецепту трошки заспокійливих. А всім решта - похуй. А мені то тим більше.
Ну якось так.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 21:55 #2719271   #4875
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Буду по пунктам свою думку. Хто має чим доповнити - дуже прошу.
В мене одна медалька. Учасник АТО. Посвідчення до відзнаки НГШ підписав Барна. Вручили у військоматі як відзнаку за безпосередню участь. Лежить дома разом з грамотою від командира бригади. Я довольний.
Від волонтерських "орденів" за символічну плату зразу відмовився. Я до нациків не маю відношення але не рівняй те що зараз і ті що були в 14-15 роках. Тоді вступити в нацгвардію було чи не самий легший шлях для добровольців потрапити на війну. Зараз багато чого змінилося.
Недавно дзнонили, пропонували службу чи то в НГУ чи то в ТерБаті. Відповів що коли вони розженуть свій бляцький гадюшник напроти Укравтодору та в "дитячому садочку" тоді можна буде думати. А поки що буду служити в рідних Збройних Силах. Ніхто не поїде в АТО поки не підпишуть контракт. Гарантія. Навчальні збори мають іншу мету. Ти відстав від життя. Ті категорії які ти перечислив вже давно все отримали.

Ванко. Він правий. Всі люди різні. Але не про все прийнято говорити. Поки що.
А взагалі враження від "гражданки" - ну його нафік таку гражданку. Ще дільнича сама може подзвонити, запросить на медогляд, запитає як сон, випише по безкоштовному рецепту трошки заспокійливих. А всім решта - похуй. А мені то тим більше.
Ну якось так.
Ну той же Азов і Донбас раніше стояли на нулі і гідно воювали , що полуєчаться вона автоматично підераси лише через те що вони формально в складі НГУ хоч і добровольці ? )))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 22:03 #2719273   #4876
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Ну той же Азов і Донбас раніше стояли на нулі і гідно воювали , що полуєчаться вона автоматично підераси лише через те що вони формально в складі НГУ хоч і добровольці ? )))
І не тільки вони. Багато підрозділів НГУ достойно воювали в 14-15 роках. Зараз інша ситуація. Але підарами називати всіх НГУшників я вважаю не добре. В мене багато знайомих нгу-14 з пораненнями та інвалідністями. Мені з ними ділити не має чого.

Востаннє редагував pixel: 25.01.2018 о 22:19.
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (25.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 22:16 #2719275   #4877
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
І не тільки вони. Багато підрозділів НГУ достойно воювали в 14-15 роках. Зараз інша ситуація. Але підарами називати всіх НГУшників я вважаю не добре. В мене багато знайомих нгу-14 з пораненнями та інвалідністями. Мені з ними діли не має чого.
от і я про теж. Вішати ярлики на всіх не варто. Що в ЗСУ мало аватрів ? Але ніхто ж не кидає тавро на всіх військовиків
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2018, 10:54 #2719302   #4878
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Особисто я відношуся до всіх однаково, чи вони в піксельці чи вони в оливі. Ніхто чогось не йде і за нацгвардійців не служить, їх як і нас направляли і направляють на всі сторони і ні в чому вони не винні. Дійсно грошове забезпечення в них більше, але це не вони самі собі зробили. Хто і як там поводить себе на блокпостах це є індивідуальне скотсво кожного, зазвичай скотів ставлять на місце і то швидко - ударом прикладу в каску.


Війна закінчиться коли додому повернеться останній солдат....
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2018, 19:39 #2719337   #4879
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

ZTVR, в тебе мабуть як і в мене залишились приємні спогади про мобілізацію. Але справа в тому що зараз все змінилося градусів так на 180. Хоча це моя субєктивна думка.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2018, 22:13 #2719387   #4880
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Загальна мобілізація військовозобов'язаних

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кстатє, згідно із новим законом, прийнятим Верховною Радою, ніякого "АТО" більше неіснує. Натомість введено багато складних юридичних термінів та інших синонімів, щоб потім можна було просто і легко відфутболити бійців, не втрачаючи юридичної можливості надати земельну ділянку мусору, гб-шніку чи податківцю.

Так і живемо.

бери вище )

правельні воїни, забезпечуються житлом
https://declarations.com.ua/declarat...9-02d190f0d479

Законодавство України прямо зараз:

В результаті перемоги Великої Жовтневої соціалістичної
революції в нашій країні було створено необхідні передумови для
розв'язання однієї з найважливіших соціальних проблем -
задоволення потреби трудящих у житлі.

Втілюючи в життя ленінські ідеї побудови комуністичного
суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та
культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно
реалізує розроблену Комуністичною партією програму житлового
будівництва.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5464-10
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:35.