Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.03.2008, 17:05 #562472   #41
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

А на мамі пише який чіпсет бо всі документи від неї вже давним давно в мусорніку
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 17:13 #562479   #42
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
А на мамі пише який чіпсет бо всі документи від неї вже давним давно в мусорніку
на мамі врядлі (хіба що по моделі в інеті шукати) .. візьми краще постав діагностичну прогу (по тіпа сісофт сандра) там є інформація про материнку .. от там має бути чіпсет ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 17:19 #562487   #43
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Ну якшо в мене на даний момент стоїть процесор Семпрон 2500/1752 то до скількох можна його розігнати безопасно?І обоясково піднімати частоту шини?
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 17:30 #562496   #44
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
Ну якшо в мене на даний момент стоїть процесор Семпрон 2500/1752 то до скількох можна його розігнати безопасно?І обоясково піднімати частоту шини?
дуже раджу тобі зайти на сайт www.Overclockers.ru і на форум .. і подивитись інфу там .. бо писати все що необхідно це дуже довго ..
1. думаю твій проц може пахати на частоті 2500 реальні (але незнаю до якого покоління він відноситься) .. і навіть вище .. проблема в охолодженні і напрзі (необхідно знати яка базова щоб сказати на скільки можна підняти) ..
2. для розгону нормального .. дуже необхідно щоб материнка фіксувала частоту шини РСІ ... щоб не було глюків .. треба знатчи чи вона в тебе фіксується (це можна побачити в клогені .. піднявши шину тре дивитись чи не піднялась часто РСІ/АГП в вікні проги) ..
3. розігнати можна і множником якшо він не заблокований догори .. але швидше за все тільки за рахунок підняття шини ..
краще за все зайди на сайт що я сказав і пошукай там свою мамку і проц і може щось знайдешь підходяще ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2008, 16:10 #566420   #45
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
А хіба не було бажання взнати ліміт твого проца ? ... тай я так догадуюсь ти відео займаєшься .. а там проца ніколи не хватає
ти мене підколов вже 3.1 на моєму пеньокові
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2008, 20:07 #566823   #46
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від pupsic1207 Переглянути допис
ти мене підколов вже 3.1 на моєму пеньокові
^_^ І як польот нормальний ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2008, 22:10 #566993   #47
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
^_^ І як польот нормальний ?
Якшо відео виводить без глюків то який польот ше може бути. Хочу новий кулер ставити, бо стандартний забагато гріється
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2008, 00:52 #567099   #48
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від pupsic1207 Переглянути допис
Якшо відео виводить без глюків то який польот ше може бути. Хочу новий кулер ставити, бо стандартний забагато гріється
гиги вітаю на наступному етапі .... раджу брати щось помощніше на теплових трубках .. трохи потратишься . .але зато будешь мати запас на майбутне ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2008, 09:19 #567198   #49
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
гиги вітаю на наступному етапі .... раджу брати щось помощніше на теплових трубках .. трохи потратишься . .але зато будешь мати запас на майбутне ...
ШОСЬ ПОДОБНЕ ХОЧУ БРАТИ, АЛЕ ДЕСЬ ЗА МІСЯЦЬ БО ЗАРАЗ З РУБЛЯМИ ТРОХИ НАПРЯГ
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2008, 10:05 #568437   #50
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

можешь пошукати такий кулер .. http://www.overclockers.ru/lab/28018.shtml дуже вроді непогано за такі гроші .. як варінт класіку ТТ бігтайфун
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 11:52 #582493   #51
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Хех настав час підняту підзабуту тему ... недавно я нарешті переробив компютер так як мені хотілось .. а хотілось макс тиші із макс швидкодією.. ну що сказати певна річ тут баланс тяжко втримати .. але я помеленьку підхожу до ідеалу. правда заради того прйлшлось купити панельку керування обертів вентиляторів ЗАлман (дуже рекомендую) тай ще добавити в систему два вінта по 250 гб в рейд(окрім того є ще 500 самсунг) щоб добитись адекватного відклику системи, окрім того прийшлось помахатися із помою яка працює на 12в і є дуже шумною .. поки вдалось зробити штукенцію що зменшить на помпі оберти .. прийшлось пів тернополя облазити за потр.деталями (і пів інета теж) ... але тепер помпу майже зовсім не чути.. одним словом вдалось досягти таких температур в системі
процесор (зараз працює на частоті 3,2 напруга 1,42в)
темп. в простої (на ядрах) 42-44 під нагрузкою(ОССТ хто знає зрозуміє) 53-56, хто має повітряне охоложення може легко порівняти!
і зрозуміти в чому прікол водяного охоложження...
в системі датчик взагалі показує 27-33 градуси (в залежності від режиму роботи системи і вентілів/помпи), в знайоми бачив та сама температура десь знаходиться на рівні 40 гр. і вище
залишилось ще поставити водяне охолодження на відео, але ніяк не рішусь, бо маю трохи криві руки .. а відео жалко .. хоча все рівно зроблю просто потрібні сіліконові шланги (може хто підкаже в нас в місті їх знайти ?)
і ще зараз в мене система трохи дивно виглядає (оскілки вода стоїть в окремомму мАТХ корпусі ) тому поруч основним Фулл Товером стоїть ще маленький .. виглядає трохи смішно
ось так воно виглядає в живу .
Долучені зображення
Тип файлу: jpg PIC-0041.jpg (82.4 КБ, 38 переглядів)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 12:17 #582504   #52
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

зачотно, але дивився я порівняння на оверклокерах АйсХаммерів і гідроохолодження (Аквантіс чи Акватік якто так) то АйсХамери значно випередили гідру по температурах в 100% загрузках. Так шо собі шукаю де купити Айса але ще не знайшов, мо якось в Кийов виберусь - придбайу =)
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 12:25 #582512   #53
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
зачотно, але дивився я порівняння на оверклокерах АйсХаммерів і гідроохолодження (Аквантіс чи Акватік якто так) то АйсХамери значно випередили гідру по температурах в 100% загрузках. Так шо собі шукаю де купити Айса але ще не знайшов, мо якось в Кийов виберусь - придбайу =)
сенкс .. ну зовні тут зачота не буде .. модінгом не займався тільки корпусец мАТХ перекрасив у чорний (був білий).. так більше нічого не міняв (ну трохи внутрі ще покромсав щоб воду поставити).
щодо води в мене система зараз не дуже потужна (пока) радиатор всьго двойний, але температура на дефолті тобто проц 1,8 і напруга базова (вроді 1,2-1,3 не памятаю) то температура така 31 в простої і десь порядка 44 під прожигом ОССТ (це все на ядрах) .. і в мене ще старий коре2 який дуже гарячий.. жоден повітряний кулер такого не зробить!
щодо айс хамера то читав, прикольний кулерок і що головне недорогий! але його порівнювали з дешевими водянками а вони отстойні, якщо хочеться потужності і холода на воді .. тре щось підбирати починаючи від 200 уё. до речі про айс чув що він не дуже паше на 4 ядерках, так що дивись.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 18:17 #582810   #54
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

та покищо на моїх 2 йадра Айсхамера за ті гроші з головою і вухами хватить
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 19:11 #582880   #55
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
та покищо на моїх 2 йадра Айсхамера за ті гроші з головою і вухами хватить
ну про 4 ядра я так для інфо... сам думаю взяти скоро новий коре2 (сижу на позиченому ) .. але все ж таки візьму 2 х ядерку (як би не здавались привабливими 4 ядра... завжди хочеться більше )) на 45 нм, знайомий взяв собі е 8400 вона в нього розігналась до 4,5 думаю про результати в тестах і забавах це багато говорить
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2008, 16:32 #583678   #56
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Теж страдаю інколи розгоном. Але в розумних межаш. Гоню поки заоізо позволяє. А більше ні-ні. Зараз сиджу на АМД Х2 2.2 Гцг дефолт. Погнав до 2.750 Мгц. НА дефолтному кулері було десь поза 70 градусів під СадоМазою. Поставив Тітан АМанда(взагалі ультімейтна штука) то вижав 61 градус під СМ. Але от шум, гуділа вона трохи. А якщо відклочити вентилятои на Аманді то шуму нема але за мамку страшно, бо тепловиділення в 150 ватт то страшно. Заодно до Аманди порийшлося взяти новий БЖ бо кулер на 60 ватт по 12В лінії то не хрін собачий.
Але так як шум надоїв то пересів на Термалтейк БігТАйфун. Температури вже більші чим на аманді, але шуму замітно поменьше. Поки що так і сиджу. Візьму квадкору то буду думати чи треба мені воду. Бо помпа теж гудіти буде. А водянка до 300 уе незнати чи сильно обжене Тт БТ.
Відяху теж ганяю .Але без екстрмізму. Бо щас стоїть ЖФ 8800ЖТС. А йому і дефолтному мого проца мало .А вже погнаному й подавно.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2008, 18:17 #583735   #57
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

В мене питання. Є таке залізо:
Athlon Barton 2500+
мамка AsRock K7S41GX
2xDDR400 512
Radeon 9800XT 256/256
БЖ 350 Вт High Power by Sirtec
Короче пробував погнати проц. В біосі не знайшов зміни множника на процесорі, тому вирішив погнати шиною. Шину можна виставляти аж до 250 МГц (500 МІРS).
Ну я виставив 190 і в результаті отримав 190*11=2090Мгц (Аthlon 2800+).
Короче в біосі нема функції заблокувати частоти АGP i PCI, хоча є якась фірмова фішка по захисту від перерозгону. Як даний розгін вплине на АGP i PCI, чи є ризик спалити відео чи поламати вінт? Чи може в такій мамці бути автоматичне блокування частот АGP i PCI?
Хоча і розігнав проц на 300 МГц, але простріт як йшов на 1024*768 так і йде без змін
ПеСе:Потім знайшов на мамці де можна перемичками виставити множник, але все ж...
Проц розігнаний до 2800+ не перевищував 54-55 градусів в нагрузці на середніх обертах кулера 2500 і притому, що відео додатково його підігріває .

Востаннє редагував ColdMineR: 01.04.2008 о 18:20.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2008, 19:39 #583799   #58
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
В мене питання. Є таке залізо:
Athlon Barton 2500+
мамка AsRock K7S41GX
2xDDR400 512
Radeon 9800XT 256/256
БЖ 350 Вт High Power by Sirtec
Короче пробував погнати проц. В біосі не знайшов зміни множника на процесорі, тому вирішив погнати шиною. Шину можна виставляти аж до 250 МГц (500 МІРS).
Ну я виставив 190 і в результаті отримав 190*11=2090Мгц (Аthlon 2800+).
Короче в біосі нема функції заблокувати частоти АGP i PCI, хоча є якась фірмова фішка по захисту від перерозгону. Як даний розгін вплине на АGP i PCI, чи є ризик спалити відео чи поламати вінт? Чи може в такій мамці бути автоматичне блокування частот АGP i PCI?
Хоча і розігнав проц на 300 МГц, але простріт як йшов на 1024*768 так і йде без змін
ПеСе:Потім знайшов на мамці де можна перемичками виставити множник, але все ж...
Проц розігнаний до 2800+ не перевищував 54-55 градусів в нагрузці на середніх обертах кулера 2500 і притому, що відео додатково його підігріває .
взагалі значне перевищення частоти ПСІ шкідливе для вінтів (агп не так сильно реагує вроді) можешь взяти утіліту клокген для нфорсів, там є загладки що показують частоти шин (фсб псі агп) в ній побачишь яка частота в тебе, якшо шина псі знаходиться в межах 35-37 то ще в принципі жити можна, якщо вище то стремно. до речі фіча з блокуванням псі може бути встроена в мамку(як зараз останні моделі асуса роблять) і в біосі нема такого пункта.
взагалі якщо твій проц дозволить міняти множник до гори .. то просто можешь пошукати краще співідношення частоти і множника. яб його пробував гнати мініму до 2,2 реальної щоб отримати 3200+(класіка) температура в тебе вроді нормально такщо дерзай !
зі про простріт і тп як ти знаешь ігри по різному раегуються на прирість гігерц проца, одним то дає другим нє, тай частота в 300 мгц не така значна щоб її так легко було на глаз відчути.. пару кадрів в простріті тобі нічого не дадуть, спробуй ще добре погнати відяху!

Востаннє редагував ШТЕУД: 01.04.2008 о 19:42.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2008, 19:51 #583812   #59
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Теж страдаю інколи розгоном. Але в розумних межаш. Гоню поки заоізо позволяє. А більше ні-ні. Зараз сиджу на АМД Х2 2.2 Гцг дефолт. Погнав до 2.750 Мгц. НА дефолтному кулері було десь поза 70 градусів під СадоМазою. Поставив Тітан АМанда(взагалі ультімейтна штука) то вижав 61 градус під СМ. Але от шум, гуділа вона трохи. А якщо відклочити вентилятои на Аманді то шуму нема але за мамку страшно, бо тепловиділення в 150 ватт то страшно. Заодно до Аманди порийшлося взяти новий БЖ бо кулер на 60 ватт по 12В лінії то не хрін собачий.
Але так як шум надоїв то пересів на Термалтейк БігТАйфун. Температури вже більші чим на аманді, але шуму замітно поменьше. Поки що так і сиджу. Візьму квадкору то буду думати чи треба мені воду. Бо помпа теж гудіти буде. А водянка до 300 уе незнати чи сильно обжене Тт БТ.
Відяху теж ганяю .Але без екстрмізму. Бо щас стоїть ЖФ 8800ЖТС. А йому і дефолтному мого проца мало .А вже погнаному й подавно.
не в обіду .. але най ти брав ту аманду, елементи пельтье певна річ є цікавим але воно того не дає що бере натомість (сам написав скільки ватт вона жре) а віддача на рівні нормального суперкулера який до того ж техіше... тай аманда дорога при тому (точно не памятаю)
про воду можна поспорити нарахунок що до 300 не візьмешь, недавно на оверах був тест економ класу від свіфтеч (десь вроді 200 уё) то він взував всі супер кулери і при тому його було майже не чути...
про шум скажу так хочешь тиші можна брати воду, просто придеться потрати до фіга бабла на потрібні компоненти, в мене знайомий має воду, то його комп можна почути тільки притулившись до системника і то бокової стінки немає, так що є до чого стремитися
хех ну в мене зараз 8800 гт я її пока теж не жену 1 нема особливого сенсу (ітак вистачає ) 2 штатне охолодження х.. повна. шумить і гріється
про квад я ще певно думати не скоро буду (принаймні до наступного року) хочу собі взяти е8400 думаю що до 4300 він мав би погнатися, то що зараз можна взяти з квадів макс до 3,6 піде думаю вибір очевидний (окрім того пока з оптимізацією під квади туго.. )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2008, 20:32 #583865   #60
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
можешь взяти утіліту клокген для нфорсів,
Скачав собі КлокГен 1,0,5,3, але блін не впевнений шо він нормально підтримує мою мамку. Глянув на платі то там є мікросхема Clock Generator RTM 360-7xx, а в списку проги знайшов тільки RTM 360-408, тому не впевнений. Пробував погнати, то всеодно показує АГП 66,67, і ПСІ 33,3, але чи правду показує, хз.
А є альтернативи цій прозі?
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:26.