Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.12.2008, 14:00 #784647   #1
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Ставити будуть батьки опалення, порадьте хто знає, який краще взяти котел і батареї (шоб не дорого і сєрдіта)))), якого виробника, моделі, куда краще звертатись...????
Буду дуже вдячний.
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2008, 15:07 #784701   #2
contras552
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Конкретно про модель не скажу, але не бери котла коминного типу, бо він для спалювання газу бере тепле, обігріте повітря з кімнати і викидає його в комин. При цьому в кімнаті створюється невеличкий вакуум, який затякує з вулиці холодне (через різні щілини, вентиляцію...)повітря. При використанні такого котла витрачається на порядок більше газу.
Бери турбо-котел, який бере повітря прямо з вулиці. А тепле нагріте повітря залишається у тебе в квартирі.
contras552 зараз поза форумом  
Подякували 9:
Allehandr0 (30.12.2008), andriy.te.ua (30.12.2008), Andriy7 (31.12.2008), Delf (16.01.2009), gsv (02.01.2009), Hurricane (11.11.2009), leonkiller (31.12.2008), pomka (31.12.2008), Tronix (04.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2008, 17:09 #784870   #3
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Конкретно про модель не скажу, але не бери котла коминного типу, бо він для спалювання газу бере тепле, обігріте повітря з кімнати і викидає його в комин. При цьому в кімнаті створюється невеличкий вакуум, який затякує з вулиці холодне (через різні щілини, вентиляцію...)повітря. При використанні такого котла витрачається на порядок більше газу.
Бери турбо-котел, який бере повітря прямо з вулиці. А тепле нагріте повітря залишається у тебе в квартирі.
А виробника хорошого якогось не знаєш, чи фірму???
Казали Ваілант нормальні котли, і казали шось за турбо ті...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2008, 18:49 #784970   #4
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Чув від кількох людей, що співвідношення ціна якість у котлів Ferroli вища.
Навряд чи Ferroli роблять дійсно в Італії, а Вайланти в Німеччині 100% не роблять.
Вайланти фаршированіші, але Ferroli ніби також воду гріти можуть, але вартують дешевше майже в 2 рази.

Щодо турбокотла додам ще - з газовиками менше проблем буде + теоретично він безпечніший за котел коменного типу.

Щодо фірми - моя суб'єктивна думка Ніагара, яка до того ж є сервіс-центром Ferroli (гарантія 5 років ніби, але НІБИ - їх треба питатися).
Але знову ж таки грає роль бригада, яка буде то робити.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Allehandr0 (30.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2008, 22:05 #785145   #5
contras552
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
А виробника хорошого якогось не знаєш, чи фірму???
Казали Ваілант нормальні котли, і казали шось за турбо ті...
Поки не знаю. В мене стоїть котел коменного типу, тому планую міняти на турбо. В мене зараз є газова колонка Беретта. Проста, як двері. Кілька років робить, ніяких проблем. То може і котли Беретта нормальні... Тре про це питати в спеціалістів, або в тих, в кого стоять Беретти.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Allehandr0 (30.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 08:36 #785310   #6
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

а я взагалі буду електроопалення в будинку ставити...не хочу бавитися з газом (дорого і газ дорощає швидше за світло)...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 09:11 #785323   #7
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
а Вайланти в Німеччині 100% не роблять.
Готовий поспорити чувак?

Приходь на Танцорова 20, і Є шанс заробити 10 к євро якщо доведеш що існує інший завод який клепає Вайлланти.
А то з нашої сторони ми тебе завезем, покажем заводи і після того як ти переконаєшся що вони ДІСНО З НІМЕЧИНИ ти всього навсього оплатиш дорогу. Мо мойму безпрограший варіант якщо ти впевнений що вони не з Німеччини.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 09:16 #785325   #8
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Готовий поспорити чувак?

Приходь на Танцорова 20, і Є шанс заробити 10 к євро якщо доведеш що існує інший завод який клепає Вайлланти.
А то з нашої сторони ми тебе завезем, покажем заводи і після того як ти переконаєшся що вони ДІСНО З НІМЕЧИНИ ти всього навсього оплатиш дорогу. Мо мойму безпрограший варіант якщо ти впевнений що вони не з Німеччини.
Давай ти не будеш блатувати в моїй темі шо ти супер спеціаліст з котлів, а краще підскажи що краще взяти і де?
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 09:26 #785332   #9
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а я взагалі буду електроопалення в будинку ставити...не хочу бавитися з газом (дорого і газ дорощає швидше за світло)...
ти трошки знайомий з фізикою???
дивись
1кВ ел енергії = 1 Кв тепла (закон збереження енергії)
1 куб газу = 10 Кв телпа (середній показник)
газ котел має 92% ККД (окрім конденсаційних - вони мають 99%)
1кВ ел енергії = 27 коп.
1 куб газу = 40-50 коп (якшо не перевищувати ліміту)
ітого
(газ) 50 +8% коп. на втрати котла = 27*10 коп. (електрика)
(газ) 0,54 = 2,7 (електрика)
при умові встановлення багатотарифного лічильника в кращому випадку можна поділити на 2

(газ) 0,54= 1,35 (газ)

і того щоб було в таку саму ціну опалювати електрикою треба шоб газ подорожчав ВТРИЧІ.
І пока в нашій країі ше спалюють газ по промисловій ціні на електростанціях і потом продають електрику людам непогано на цьому заробляючи - наврядчи буде вигідно опалювати електрикою.
Є можливість довести опалювання електрикою до пристоної ціни але то окрема тема!
Якщо є десь помилився - прошу виправіть!

Востаннє редагував pomka: 31.12.2008 о 10:27.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 09:30 #785333   #10
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Давай ти не будеш блатувати в моїй темі шо ти супер спеціаліст з котлів, а краще підскажи що краще взяти і де?
вибач я десь натякнув що я "супер спеціаліст з котлів" ?

Коли людина говорить 100% про ті речі котрі навіть не здогадується то це нормальна реакція на цю ситуація . А подібна акція в нас діє вже більше 2 років оскільки дешеві вирибники котлів розповсюджують дезінформацію з метою продажі дешевих котлів аля " слоникслоникслоник платити за фальшивого німця якшо то те саме шо моє феролі але моє феролі кошує в 2 рази дешевше."
А якщо є бажання - підійди на вищевказану адресу і я розкажу хотрощі вибору котлів і так щоб не прогадати.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 09:41 #785338   #11
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Щодо фірми - моя суб'єктивна думка Ніагара, яка до того ж є сервіс-центром Ferroli (гарантія 5 років ніби, але НІБИ - їх треба питатися).
ще одне - гарантії від виробника більше 1-2 років НЕМАЄ ( Я працюю в сервісному відділі фірми, яка є регіональним сервісним центром близько 8 марок (окрім феролі і Вайлланта )
Так от ці 5 років ми даємо навіть на китайські котли але прочитайте уважно умови цих 5 років ( все рівно що на телевізор але ще трошки гірше). БЕЗПЛАТНО лише 1 рік а потом при заключенні платного договору ( в середньому 200-300 грн/рік) МОЖНА продовжити ДО 5 років. Ось і все
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Igor_ko (24.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 10:41 #785373   #12
mhl
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

з власного досвіду - нормальні і відносно недорогі іспанські котли ROCA
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 10:47 #785378   #13
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
з власного досвіду - нормальні і відносно недорогі іспанські котли ROCA
хто сервісний центр? скільки сервісантів у них? навність норм складу запчастин ( так шоб до нас небігали і не просили)? Дипломи і курси цих сервісантів?

Котел любий норм якщо в нього норм підтримка.!
ЗЫ - це не критика котлів - це порада при виборі котла- як найменше - це задати такі запитання продавцю!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 12:13 #785433   #14
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
хто сервісний центр? скільки сервісантів у них? навність норм складу запчастин ( так шоб до нас небігали і не просили)? Дипломи і курси цих сервісантів?

Котел любий норм якщо в нього норм підтримка.!
ЗЫ - це не критика котлів - це порада при виборі котла- як найменше - це задати такі запитання продавцю!
порадь щось хороше...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 13:59 #785499   #15
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Скільки в середньому в місяць йде кубів або грошей на опалення 60 кв метрів (2 кімн квартира) в зимовий період.
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 14:57 #785551   #16
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

pomka а тепер я тобі наведу свою арифметику:

мені щоб завести газ в будинок (труба на вулиці всього 10 м від будинку) потягне з документами приблизно 10-12 тис. грн.

купити котей і розводку по будинку + радіатори + робота - ще десь 25 000 грн (мінімум).
Опалення буду ставити або конвекторне або на тонкоплівочних елементах.

Опалення на електроконвекторах в моїх родичів. Будинок в них схожий з моїм, нормально утеплений. В зимові місяці опалення натягує 1200-1500 квт. за місяць. Тарифікація в них по двойному тарифу - день/ніч.

Затрати на організацію конвекторного опалення в моєму будинку - десь 6-7 грн + мінімум роботи (все зроблю сам за день-два....).

В ліміт газу мінімальний все-рівно не впишуся. А по більших тарифах за газ ціна за опалення будинку в місяць буде доходити до 500-700 грн - це при нинішніх цінах.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 15:13 #785561   #17
contras552
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Скільки в середньому в місяць йде кубів або грошей на опалення 60 кв метрів (2 кімн квартира) в зимовий період.
Кількість спожитих кубів, то не показник, бо можна палити так, шо і в одних трусах ходити в хаті буде жарко, а можна майже не палити, а ходити в хаті в 5-х светрах і спати під 2-ма ковдрами. Також на кількість спожитих кубів впливає наявність герметичних вікон, дверей, утеплення стін, стелі, підлоги. Тому в одному і тому ж будинку в різних квартирах кількість спожитих кубів може бути різною. І в неутепленій квартирі може бути потреба в більш потужному котлі, ніж в утепленій.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (06.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 15:33 #785572   #18
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Скільки в середньому в місяць йде кубів або грошей на опалення 60 кв метрів (2 кімн квартира) в зимовий період.
З обігрівом води десь біля 100 кубів напевно
O_pal зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy7 (31.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 15:59 #785592   #19
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
т
газ котел має 92% ККД (окрім конденсаційних - вони мають 99%)
Казка
99% майже нереально а більше 90 буває тільки при ідеальних умовах
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (06.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 16:00 #785593   #20
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Vaillant хороші, якщо можете собі дозволити за них заплатити.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bax (08.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:59.