Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.08.2009, 12:05 #1014594   #181
coolyok
 
Аватар для coolyok
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

В нас в тернополі є офіційний представник польських фірм по енергозберігаючих технологіях.
www.bioprom-trans.com
А саме
Твердопаливні котли SAS , твердопаливні котли Krzaczek,

контакти на сайті є
а на рахунок встановлення обслуговування та встановлення Компанія WVG тел 40-04-10
coolyok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 16:15 #1014766   #182
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
угу, а Помка слоникслоникслоникслоникслоник потім купу грошей буде хотіти за чистку теплообмінника(((
А скільки здре , щоб я часом менше не взяв а то обідно буде
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 16:33 #1014779   #183
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
А скільки здре , щоб я часом менше не взяв а то обідно буде
дзвони 52-18-35 і питай
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2009, 15:18 #1025118   #184
scorpik
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Кароче.....як завжди батьки забили на ото шо я їм пробивав....і кипили десь біля старої ватри в якісь фірмі котел РОКА, чеку не дали, гарантія там якось тої фірми яка його запускає, а сервіс то є якась фірма одна шо є їх серв. центром....ну як, сильно лаханули???
Сьгодно в тій фірмі був - сервіс "опуєнний"!!! Сидить манаґер, мля, в окулярах від сонця (хоча й такого зовсім не було видно) на пів морди і "говорить" (скоріше ричить) з клієнтами ... Але мене цікавить зараз не це, а саме де можна купити алюмінієву батарею (мадеініталі) висотою ~57 і 35 см (ще не визначився, бо висота між підвіконником та підлогою трохи піджимає) за мінімальною ціною?
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2009, 16:18 #1025188   #185
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

у мну .
З.І. не бери алюміньку - кака то!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2009, 16:20 #1025192   #186
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
не бери алюміньку - кака то!
та то scorpik, нехай бере
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2009, 18:16 #1025311   #187
scorpik
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
З.І. не бери алюміньку - кака то!
Обгрунтуй!
Рома, ситуацію описав в ПП.

П.С. YG, свої 5 копійок в одне місце запхай!
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2009, 16:24 #1054149   #188
Роботодавець
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

куплю котел на тверде паливо, КЧМ новий чи б/у тел. 25-18-36
Роботодавець зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2009, 22:38 #1054718   #189
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Роботодавець Переглянути допис
куплю котел на тверде паливо, КЧМ новий чи б/у тел. 25-18-36
на металолом чи шо? люди вже викидають ті котли
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2009, 18:54 #1089158   #190
Saturn_An
Guest
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Для pomka

В мене сира квартира, тільки на здачі. Забудовник підписав угоду з одною фірмою для встановлення опалення і вони не дуже хочуть дозволяти іншим це робити. Тп це не головне. Мене насторожує, що ця фірма ДУЖЕ наітільно рекомендує ставити котел Sime. Там ціна приблизно середня, буду вдячний, якщо розкажете про особливості цих котлів, сервіс, надійність. Можливо краще взяти Вайленти?


Не пишіть жирним шрифтом! Модератор.

Востаннє редагував Vadimko: 05.11.2009 о 01:31.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2009, 19:13 #1089219   #191
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Saturn_An Переглянути допис
Для pomka

В мене сира квартира, тільки на здачі. Забудовник підписав угоду з одною фірмою для встановлення опалення і вони не дуже хочуть дозволяти іншим це робити. Тп це не головне. Мене насторожує, що ця фірма ДУЖЕ наітільно рекомендує ставити котел Sime. Там ціна приблизно середня, буду вдячний, якщо розкажете про особливості цих котлів, сервіс, надійність. Можливо краще взяти Вайленти?
SIME файний котел, але я би брав Vaillant і бажано серії Plus
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2009, 08:33 #1090058   #192
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Saturn_An Переглянути допис
Для pomka

В мене сира квартира, тільки на здачі. Забудовник підписав угоду з одною фірмою для встановлення опалення і вони не дуже хочуть дозволяти іншим це робити. Тп це не головне. Мене насторожує, що ця фірма ДУЖЕ наітільно рекомендує ставити котел Sime. Там ціна приблизно середня, буду вдячний, якщо розкажете про особливості цих котлів, сервіс, надійність. Можливо краще взяти Вайленти?


Не пишіть жирним шрифтом! Модератор.
Vs pomkaa
Котел марки Sime дісно непоганий. Має дво окремі теплообмінники, мембранний 3-х ходовий і надійні насос та газову автоматику. НЕ дуже дорогі запчастини на заміну. Сервісним центром являємось ми - значить з гарантією можете бути спокійні .

З.І. Це який будинок (вулиця і номер)?
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 10:22 #1100820   #193
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Отримав дозвіл на всановлення автономного опалення, тому хочу запитати в тих, хто займається продажем - монтажем:
1. За технічними умовами треба самому звертатись в Теплокомуненерго, Тернопільгаз, МНС і т.д., чи фірми (підприємці), які роблять проект, беруть і цю частину роботи на себе? Якщо так, то наскільки дорожче це буде, ніж у випадку, якщо я сам техумови отримаю і віддам розробнику проекту? Думаю зайнятись цим зараз, не відкладаючи, щоб навесні, як завершиться опалювальний сезон, мати вже все готове, що стосується документальної частини, і зразу розпочинати монтажні роботи.
2. pomka, цікаво було б дізнатись сильні і слабкі сторони котлів різних фірм, які ваша фірма представляє. Щоб розібратись, який все таки краще. Поки що зрозумів тільки, що котли Vaillant - це добре. От, відштовхуючись від них, якось би порівняти чим гірші чи кращі котли інших фірм, які ви пропонуєте. Можна в приват, щоб не було тут антиреклами.

Востаннє редагував Hurricane: 11.11.2009 о 10:28.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 10:44 #1100838   #194
scorpik
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Роботодавець Переглянути допис
куплю котел на тверде паливо, КЧМ новий чи б/у тел. 25-18-36
Цитата
Допис від YG Переглянути допис
на металолом чи шо? люди вже викидають ті котли
Мужик в Пронятині переробив такий котел на тверде паливо. Трьома оберемками патиків обігріває свою хату і вистачає. Додатково на стіні висить імпортний газовий катьол, під"єднаний до системи паралельно, тому в будь-який час можна ним гріти. Так що не треба тут постити таких постів із саркастичним акцентом.

п.с. Хтось їздить на мерсі-очкарику, а хтось на жигулях. Кожен виходить із власних можливостей ...

Востаннє редагував scorpik: 11.11.2009 о 13:25.
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 10:53 #1100843   #195
mhl
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Теж маю старий КЧМ. Походу переробляти його з газу на тверде паливо напевно не дуже то і складно, бо він спочатку для нього і був призначений . Було би непогано поставити його паралельно з газовим. Тоді крім прямої економії газу реально вписатися в 2500 кубів і платити по нижчому тарифу. Цікаво, може десь можна купити автоматику, яка керує процесом горіння в твердопаливних котлах, яку можна було би доставити на КЧМ, подібно до того як на нього ставили колись газову автоматику?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 11:14 #1100867   #196
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Цікаво, може десь можна купити автоматику, яка керує процесом горіння в твердопаливних котлах
Я не профі в області котлів, тому, якщо ляпну щось не те - сильно не бийте, а дайте роз"яснення.
Здоровий глузд підказує мені таке: "автоматику, яка керує процесом горіння в твердопаливних котлах" - це типу автоматично, коли треба, підпалювати вугілля чи дрова, і, коли треба, - автоматично гасити??? Яким чином? Автоматика керуватиме вогнегасником???

Востаннє редагував Hurricane: 11.11.2009 о 11:20.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 11:18 #1100873   #197
Vik
 
Аватар для Vik
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Отримав дозвіл на всановлення автономного опалення, тому хочу запитати в тих, хто займається продажем - монтажем:
1. За технічними умовами треба самому звертатись в Теплокомуненерго, Тернопільгаз, МНС і т.д., чи фірми (підприємці), які роблять проект, беруть і цю частину роботи на себе? Якщо так, то наскільки дорожче це буде, ніж у випадку, якщо я сам техумови отримаю і віддам розробнику проекту? Думаю зайнятись цим зараз, не відкладаючи, щоб навесні, як завершиться опалювальний сезон, мати вже все готове, що стосується документальної частини, і зразу розпочинати монтажні роботи.
2. pomka, цікаво було б дізнатись сильні і слабкі сторони котлів різних фірм, які ваша фірма представляє. Щоб розібратись, який все таки краще. Поки що зрозумів тільки, що котли Vaillant - це добре. От, відштовхуючись від них, якось би порівняти чим гірші чи кращі котли інших фірм, які ви пропонуєте. Можна в приват, щоб не було тут антиреклами.
Таке саме щастя привалило, такі самі питання виникли
Vik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 11:19 #1100874   #198
mhl
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

бити не будем
в котлі горить весь час, автоматика регулює потік повітря і відповідно полум'я
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 11:32 #1100905   #199
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
бити не будем
в котлі горить весь час, автоматика регулює потік повітря і відповідно полум'я
Складно... Можна придумати систему нагнітання повітря в камеру згоряння, перекривати його подачу...Але треба спочатку ще зробити, щоб камера згоряння, в яку треба час від часу підкидати паливо, закривалась герметично...
Ще одна проблема з автоматичним підпалом, якщо система "нарегулює" до повного згасання.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 15:44 #1101246   #200
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Ітак той кого ви всі чекали
По порядку.
Автоматика (термостат ) на твердопаливний котел у нас є (це така штука яка регулює висоту заслонки а і відповідно і горіння котла. Автоматичного запалу ще небачив але на мою думку це може існувати хоча на котли до 2к євро їх неставлять точно . Вартість такого тремостата (разом з ланцюжком) складає близько 60 євро. За детальною інформацією - ПМ!.
Про котли (розкрию всі таємниці і зроблю велику антирекламу )
Варто звернути увагу на котел фірми Saunier Duval. Зоктрема модель ThemaClassik або Combiteck. Останніх зняли з виробництва але якби ше десь на йкісь фірмі завалялась така штука - то було би розумно її купити . Котел вирізняється малою кількістю поломок на 1000 проданих на протязі більше 6 років. Правда в виробників є така загвоздка шо кожні 6 років змінювати моделі котлів - шо трошки зле бо якраз за 6 років видко як той котел себе поводить.
Про слідіючі марку арістон - некс раз а то часу зара капец немає.

Востаннє редагував pomka: 11.11.2009 о 15:50.
pomka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Hurricane (11.11.2009), mhl (11.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:25.